masakra na g這wie! pomocy! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-28, 12:03   #1
stowcia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

masakra na g這wie! pomocy!

pofarbowa豉m w這sy farb Loreal Feria Preference odcie bardzo bardzo jasny blond popielaty. Farbe po這篡豉m na baleyage ( blond i br您). na tych kt鏎e by造 blond wysz造 dok豉dnie takie jakie mia造 wyjs, tych ciemnych w og鏊e nie chwysi這- i by豉m na to gotowa, ale odrosty wysz造 mi straszne! m鎩 naturalny kolor odrost闚-ciemny blond farba zamieni豉 na jaki dziwny blond z odcieniem rudego! wygl康a to okropnie. co mam zrobi? wiem, 瞠 nie moge ich teraz znowu pofarbowa, ale czy moge jako rozja郾i te osrosty?
PROSZ o POMOC!
stowcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-28, 21:14   #2
aleksandra188
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 650
Wpisy w blogu: 1
Dot.: masakra na g這wie! pomocy!

jedynie pozostaje stosowac szampon i odzywke do wlosow nadajaca platynowy odcien. Ja mam joanne wloski nie sa zolte ale platynowe
aleksandra188 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-29, 10:34   #3
paulinkamo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Unhappy Dot.: masakra na g這wie! pomocy!

Mam powa積y problem porad嬈ie co
W ubieg造m roku w lipcu rozja郾i豉m moje w這sy 鈔edni blond pasemkami w odcieniu platyny u fryzjerki. Nie rozja郾ia豉m ich ani nie farbowa豉m a do kwietnia tego roku. Mianowicie w kwietniu fryzjerka na這篡豉 mi na w這sy kolor kasztanowy i zrobi豉 kilka jasnych pasemek. Za ponad miesi帷 pod koniec maja na w這sy na這篡豉 mi czekolad, kt鏎a bardzo szybko si zmy豉. Drugi raz na這篡豉 mi czekolad 30-tego lipca. Tym razem czekolada ju nie chcia豉 si zmywa, a ja zn闚 zapragn窸am mie w這sy blond. Dwa dni temu odwiedzi豉m fryzjerk. Nie mog豉 mi zdj望 farby, bo mia豉m rozja郾iane w這sy, wi璚 na這篡豉 na pasma moich w這s闚 rozja郾iacz. Jedne pasemka mia造 by ja郾iejsze, drugie bardziej z這te i zostawi豉 te pasma z t czekolad. Teraz mam niekt鏎e rude i z馧te pasma co zrobi, 瞠by wr鏂i do jakiegokolwiek blondu? pom騜cie jestem zrospaczona jak patrze na swoje w這sy
paulinkamo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-29, 15:17   #4
senira666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 608
Dot.: masakra na g這wie! pomocy!

no ja osobiscie to bym na cale wlosy polozyla rozjasniacz 4-6 tonow (tak pod wieczor) a rano na takie rudawo/zolte polozyla ciemniejszy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.