Niewygodne mycie w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-28, 13:51   #1
lowczyni_okazji
BAN sta造

Wiadomo軼i: 146
Thumbs down

Niewygodne mycie w這s闚

Nie wiem, czy to tylko ja jestem jaka dziwna, czy rzeczywi軼ie jest problem, ale ilekro id do fryzjera i musz mi umy w這sy to to jest koszmar Kark mnie potwornie boli, te wanienki ma貫 s twarde dooko豉 i w og鏊e o jakimkolwiek relaksie nie mo瞠 by mowy. Do tego to okropne wygi璚ie g這wy w ty w strasznie nienaturalnej pozycji. Czy to tylko ja mam takie przykre do鈍iadczenia, czy wy te?
lowczyni_okazji jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-28, 14:57   #2
Aggie125
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 856
Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125
Dot.: Niewygodne mycie w這s闚

Ja nie cierpi mycia w這sow u fryzjera. Dlatego je郵i ide na podci璚ie (nie robi sobie jakiego fantazyjnego strzy瞠nia), to myj g這w w domu, ide do fryzjera i prosz o zmoczenie w這s闚 wod. Kiedy chodzi豉m do roznych fryzjer闚 i w wi瘯szo軼i s造sza豉m, 瞠 bez umycia to sie nie da. Dziwne - w這sy myte godzin wcze郾iej i zmoczone powinny chyba dac si瘼odci望 bez problem闚?Od paru lat chodz do jednego zak豉du, gdzie nikt nigdy nie przewraca oczami ani si nie dziwi, kiedy prosi豉m "bez mycia".

B鏊 karku, zbyt mocne szorowanie palcami po mojej g這wie - w豉郾ie dlatego nie lubi jak mi fryzjer g這w myje

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-28, 15:16   #3
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

Jedyne co mi si nasuwa to to, 瞠 wybieracie z貫 salony. Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 mycie g這wy jest dla klient闚 chyba najprzyjemniejsz cz窷cia wizyty. Bardzo cz瘰to klientki po myciu dzi瘯uj za relaksuj帷y masa i wracaj do salonu mi璠zy innymi w豉郾ie z tego powodu. Wbrew pozorom prawid這we mycie sk鏎y g這wy i w這s闚 te jest swego rodzaju sztuk.
Ale do tego potrzebna jest wygodna myjnia, najlepiej z poduszeczk pod kark ze specjalnej g帳ki i regulowana wysoko軼i misy, dodatkowe 10 minut czasu i fryzjer, kt鏎y wie co robi i lubi to robi.

Aggie: z tym "przymusowym" mycie g這wy u fryzjera to nie jest wymys tylko konieczno嗆 - raz, 瞠 higiena tego wymaga a dwa, 瞠 klientka oczywi軼ie mo瞠 powiedzie, 瞠 przed chwil my豉 g這w a prawda mo瞠 by inna, ewentualnie po myciu klientka na這篡 jaki produkt na w這sy, np. piank a to ju zmniejsza komfort strzy瞠nia (bo zmoczone w這sy z piank si pl帷z) i st瘼ia no篡czki.

Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2009-08-28 o 15:20
Zafirah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-28, 17:13   #4
lowczyni_okazji
BAN sta造

Wiadomo軼i: 146

W takim razie ja jak zwykle mam pecha i trafiam do tych niefajnych salon闚:/
lowczyni_okazji jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-28, 17:46   #5
olcia 810
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 635

Ja tez tego nienawidze Kark dr皻wieje nie do wytrzymania!
olcia 810 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-28, 19:54   #6
SummerGlow
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

No to prawda, ale wlasnie jestem po zmianie salonu fryzjerskiego i to mycie przestalo byc bolesne. Maja przede wszystkim wygodne fotele i te cala myjnia
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-29, 21:15   #7
addictedtofashion
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

wlasnie dzis bylam u fryzjera - poszlam do innego salonu niz zwykle - i bylo mi strasznie niewygodnie pod karkiem ;( dotychczas raczej nie narzekalam

chyba dwa lata temu myla mi wlosy praktykantka, ktora robila to przez P茛 GODZINY - nie przesadzam. to byl koszmar! a potem gdy ona wyszla fryzjerki komentowaly, ze ona chyba jest sadystk.
Stary 2009-08-29, 21:25   #8
SugerFree
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 339

Cytat:
Napisane przez addictedtofashion Poka wiadomo嗆
chyba dwa lata temu myla mi wlosy praktykantka, ktora robila to przez P茛 GODZINY - nie przesadzam. to byl koszmar! a potem gdy ona wyszla fryzjerki komentowaly, ze ona chyba jest sadystk.
Tez kiedy trafi豉m na praktykantk Po umyciu w這s闚 my郵a豉m ze stamt康 wyjd, bez 軼inania.
Koszmar - nie do嗆, ze krzes這 strasznie niewygodne by這 to jeszcze ta twarda myjka.

Obiecam otrze swe 透y, ju wiem nie po to mam by
By si zadr璚za, do wn皻rza, sw鎩 krzyk chowa, nie tego chc
Dzi nie tego chc.

SugerFree jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-30, 00:32   #9
Cassi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 289
GG do Cassi

Pomijaj帷 mycie g這wy, kt鏎e jest dla mnie czym okropnym... Pami皻am histori z czas闚, kiedy jeszcze chodzi豉m do fryzjera z praktykantka w tle dziewczyna chlusn窸a mi na g這w tak gor帷 wod, 瞠 a zerwa豉m si z krzes豉 wywr鏂i豉m je, co zrobi豉m z t "wanienk" <LOL> przy okazji nabijaj帷 sobie siniaki na karku i ramionach, m這da obla豉 si ca豉 ta gor帷 woda zanim zd捫y豉 ja zakr璚i, og鏊nie narobi si straszny wrzask, bo nikt nie wiedzia, co si sta這 Teraz jak sobie o tym przypominam, to chce mi si 鄉ia, ale wtedy my郵a豉m, 瞠 wytargam ja za kud造.

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-01, 12:00   #10
patka307
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

a ja uwielbiam profesjonalne mycie g這wy podkre郵am "profesjonalne" jest to jedna z najprzyjemniejszych cz窷ci zabiegu u fryzjera oczywi軼ie na wygodnym fotelu i 鈍ietnym masa簑 g這wy, mogli by mi godzin nawet myc ;D raz o ma這 nie usn窸am tak mi by這 dobrze hehe. chocia przyznam ze nie raz si zawiod豉m na praktykantkach ot騜 jedna myj帷 mi g這w umy豉 mi zarazem twarz tak chlapa豉 wod,a za kt鏎ym tam razem jak zacze豉 mi w這sy moczyc woda ociek豉 mi po plecach (字ednia przyjemno嗆)
patka307 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-01, 12:50   #11
agusiamyszka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 255

niestety musze przyznac ze mam podobny problem
pol biedy jak to szybko trwa ale jak jest zmywanie farby. przegwizdane
agusiamyszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-01, 14:07   #12
paspartu
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 088

Nie wiem jak to u Ciebie, ale ja uwielbiam gdy fryzjer myje mi g這w. Niestety jest to bardzo drogi salon, fryzjer bardzo ceniony.. dlatego zapisy 4 miesi帷e wcze郾iej ;P czasem sobie pozwol na tego fryzjera, ale przewaznie to id do takich 'zwyczajnych', gdzie nie myj mi g這wy tylko zmaczaj wod i tn
Stary 2009-09-07, 09:10   #13
florka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

Ja r闚nie lubi mycie g這wy u fryzjera. Przyjemny masa, a do tego pasuje mi umywalka pod karkiem - m鎩 kr璕os逝p lubi tak pozycj.
Pozdrawiam.
florka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-07, 15:00   #14
eyo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 407

a mi si jeszcze nie trafi這 to przyjemne mycie ;(

no mo瞠 jest jedna fryzjerka kt鏎a sobie radzi z traktowanie g這wy ale z kolei ma niezbyt wygodne siedzisko co nieco psuje efekt.. reszta z ktorymi sie spotkalam to raczej z serii sadysta fryzjer ;D

Pr璠zej czy p騧niej cmentarze s pe軟e wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-12, 10:12   #15
dymka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 219

Ja te uwielbiam mycie g這wy u mojego fryzjera, wygodnie, przytulnie,muzyka w tle i relaksuj帷y masa - mo積a naprawd odp造n望, ale takie doznania mam tylko w tym salonie (kt鏎emu jestem wierna od paru lat) wcze郾iej r騜nie bywa這, najcz窷ciej niezbyt pozytywnie.

Tagi
fryzjer, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.