Niewygodne mycie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 12:51   #1
lowczyni_okazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 146
Thumbs down

Niewygodne mycie włosów


Nie wiem, czy to tylko ja jestem jakaś dziwna, czy rzeczywiście jest problem, ale ilekroć idę do fryzjera i muszą mi umyć włosy to to jest koszmar Kark mnie potwornie boli, te wanienki małe są twarde dookoła i w ogóle o jakimkolwiek relaksie nie może być mowy. Do tego to okropne wygięcie głowy w tył w strasznie nienaturalnej pozycji. Czy to tylko ja mam takie przykre doświadczenia, czy wy też?
lowczyni_okazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 13:57   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Niewygodne mycie włosów

Ja nie cierpię mycia włosow u fryzjera. Dlatego jeśli ide na podcięcie (nie robię sobie jakiegoś fantazyjnego strzyżenia), to myję głowę w domu, ide do fryzjera i proszę o zmoczenie włosów wodą. Kiedyś chodziłam do roznych fryzjerów i w większości słyszałam, że bez umycia to sie nie da. Dziwne - włosy myte godzinę wcześniej i zmoczone powinny chyba dac siępodciąć bez problemów?Od paru lat chodzę do jednego zakładu, gdzie nikt nigdy nie przewracał oczami ani się nie dziwił, kiedy prosiłam "bez mycia".

Ból karku, zbyt mocne szorowanie palcami po mojej głowie - właśnie dlatego nie lubię jak mi fryzjer głowę myje
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 14:16   #3
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Niewygodne mycie włosów

Jedyne co mi się nasuwa to to, że wybieracie złe salony. Z doświadczenia wiem, że mycie głowy jest dla klientów chyba najprzyjemniejszą częścia wizyty. Bardzo często klientki po myciu dziękują za relaksujący masaż i wracają do salonu między innymi właśnie z tego powodu. Wbrew pozorom prawidłowe mycie skóry głowy i włosów też jest swego rodzaju sztuką.
Ale do tego potrzebna jest wygodna myjnia, najlepiej z poduszeczką pod kark ze specjalnej gąbki i regulowana wysokością misy, dodatkowe 10 minut czasu i fryzjer, który wie co robi i lubi to robić.

Aggie: z tym "przymusowym" mycie głowy u fryzjera to nie jest wymysł tylko konieczność - raz, że higiena tego wymaga a dwa, że klientka oczywiście może powiedzieć, że przed chwilą myła głowę a prawda może być inna, ewentualnie po myciu klientka nałoży jakiś produkt na włosy, np. piankę a to już zmniejsza komfort strzyżenia (bo zmoczone włosy z pianką się plączą) i stępia nożyczki.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."


Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2009-08-28 o 14:20
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 16:13   #4
lowczyni_okazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 146
Dot.: Niewygodne mycie włosów

W takim razie ja jak zwykle mam pecha i trafiam do tych niefajnych salonów:/
lowczyni_okazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 16:46   #5
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Niewygodne mycie włosów

Ja tez tego nienawidze Kark drętwieje nie do wytrzymania!
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 18:54   #6
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomości: 693
Dot.: Niewygodne mycie włosów

No to prawda, ale wlasnie jestem po zmianie salonu fryzjerskiego i to mycie przestalo byc bolesne. Maja przede wszystkim wygodne fotele i te cala myjnia
__________________
"Niektórzy uważają, że piłka nożna jest kwestią życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:15   #7
addictedtofashion
Raczkowanie
 
Avatar addictedtofashion
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 98
Dot.: Niewygodne mycie włosów

wlasnie dzis bylam u fryzjera - poszlam do innego salonu niz zwykle - i bylo mi strasznie niewygodnie pod karkiem ;( dotychczas raczej nie narzekalam

chyba dwa lata temu myla mi wlosy praktykantka, ktora robila to przez PÓŁ GODZINY - nie przesadzam. to byl koszmar! a potem gdy ona wyszla fryzjerki komentowaly, ze ona chyba jest sadystką.
__________________
"I don't mind living in a man's world as long as I can be a woman in it"
Marilyn Monroe
addictedtofashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 20:25   #8
SugerFree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: bln
Wiadomości: 349
Dot.: Niewygodne mycie włosów

Cytat:
Napisane przez addictedtofashion Pokaż wiadomość
chyba dwa lata temu myla mi wlosy praktykantka, ktora robila to przez PÓŁ GODZINY - nie przesadzam. to byl koszmar! a potem gdy ona wyszla fryzjerki komentowaly, ze ona chyba jest sadystką.
Tez kiedyś trafiłam na praktykantkę Po umyciu włosów myślałam ze stamtąd wyjdę, bez ścinania.
Koszmar - nie dość, ze krzesło strasznie niewygodne było to jeszcze ta twarda myjka.
__________________
Zrzucę ciężar twych kłamstw, powtarzanych co dnia
Zacznę wierzyć w to że żyć bez ciebie się da

Obiecam otrzeć swe łzy, już wiem nie po to mam być
By się zadręczać, do wnętrza, swój krzyk chować, nie tego chcę
Dziś nie tego chcę.

SugerFree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 23:32   #9
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Niewygodne mycie włosów

Pomijając mycie głowy, które jest dla mnie czymś okropnym... Pamiętam historię z czasów, kiedy jeszcze chodziłam do fryzjera z praktykantka w tle dziewczyna chlusnęła mi na głowę tak gorącą wodą, że aż zerwałam się z krzesła wywróciłam je, coś zrobiłam z tą "wanienką" <LOL> przy okazji nabijając sobie siniaki na karku i ramionach, młoda oblała się cała ta gorącą woda zanim zdążyła ja zakręcić, ogólnie narobił się straszny wrzask, bo nikt nie wiedział, co się stało Teraz jak sobie o tym przypominam, to chce mi się śmiać, ale wtedy myślałam, że wytargam ja za kudły.
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:00   #10
patka307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 15
Dot.: Niewygodne mycie włosów

a ja uwielbiam profesjonalne mycie głowy podkreślam "profesjonalne" jest to jedna z najprzyjemniejszych części zabiegu u fryzjera oczywiście na wygodnym fotelu i świetnym masażu głowy, mogli by mi godzinę nawet myc ;D raz o mało nie usnęłam tak mi było dobrze hehe. chociaż przyznam ze nie raz się zawiodłam na praktykantkach otóż jedna myjąc mi głowę umyła mi zarazem twarz tak chlapała wodą,a za którymś tam razem jak zaczeła mi włosy moczyc woda ociekła mi po plecach (Średnia przyjemność)
patka307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:50   #11
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Niewygodne mycie włosów

niestety musze przyznac ze mam podobny problem
pol biedy jak to szybko trwa ale jak jest zmywanie farby. przegwizdane
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 13:07   #12
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Niewygodne mycie włosów

Nie wiem jak to u Ciebie, ale ja uwielbiam gdy fryzjer myje mi głowę. Niestety jest to bardzo drogi salon, fryzjer bardzo ceniony.. dlatego zapisy 4 miesiące wcześniej ;P czasem sobie pozwolę na tego fryzjera, ale przewaznie to idę do takich 'zwyczajnych', gdzie nie myją mi głowy tylko zmaczają wodą i tną
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 08:10   #13
florka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Wiadomości: 119
Dot.: Niewygodne mycie włosów

Ja również lubię mycie głowy u fryzjera. Przyjemny masaż, a do tego pasuje mi umywalka pod karkiem - mój kręgosłup lubi taką pozycję.
Pozdrawiam.
florka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 14:00   #14
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Niewygodne mycie włosów

a mi się jeszcze nie trafiło to przyjemne mycie ;(

no może jest jedna fryzjerka która sobie radzi z traktowanie głowy ale z kolei ma niezbyt wygodne siedzisko co nieco psuje efekt.. reszta z ktorymi sie spotkalam to raczej z serii sadysta fryzjer ;D
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 09:12   #15
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Niewygodne mycie włosów

Ja też uwielbiam mycie głowy u mojego fryzjera, wygodnie, przytulnie,muzyka w tle i relaksujący masaż - można naprawdę odpłynąć, ale takie doznania mam tylko w tym salonie (któremu jestem wierna od paru lat) wcześniej różnie bywało, najczęściej niezbyt pozytywnie.
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.