Zakupy na ELF Cosmetics - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-22, 16:04   #4021
Ansheen
Rozeznanie

Dot.: Zakupy na ELF Cosmetics

Cytat:
Napisane przez latka77 Pokaż wiadomość
Ansheen to kiedy zamowienie? bo juz nie moge sie doczekac
Chcę doprowadzić do końca obecne żeby nie robić sobie zmieszania, tym bardziej, że ostatnio mam trochę problemów, więc tak w okolicach środy
Zapomniałam napisać, że wczoraj wysłali paczkę i jest już w PL, więc spodziewam się jej w poniedziałek

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline  
Stary 2011-01-22, 17:31   #4022
benia1234
Raczkowanie

hej,

jest jakiś plan na kolejne zbiorowe zamówienie? chetnie siędołączę
benia1234 jest offline  
Stary 2011-01-22, 18:11   #4023
ciriness
Zadomowienie

Jeszcze tylko 1100 fanów i będzie free shiping

Co do recenzji to
duo bronzer mi pasuje, brąz rzeczywiście dość ciemny ale róż jest przepiękny, delikatnie się mienią, pudełko naprawdę śliczne
corrective concealer jest mniej kremowy niż się spodziewałam, bardziej suchy ale na razie nie sprawdzałam
co do paletki 32 kolory to jestem trochę zawiedziona, cienie się bardzo osypują i jest bardzo dużo podobnych do siebie odcieni, za to jest kilka perełek, pięknych kolorów i chyba mimo wszystko było warto
ciriness jest offline  
Stary 2011-01-22, 18:50   #4024
redeyes
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Cieszę się, że paczki tak szybko doszły i że jesteście zadowolone
Mam nadzieję, że niedługo będziesz robiła kolejne zamówienie, bo i kilka moich znajomych by coś chciało
Stary 2011-01-22, 20:47   #4025
Nanusia76
Zadomowienie

Witam
Potrzebuję waszej rady .
Używam podkładu Revlona 180 i Estee lauder DW 01 fresco, jak myślicie czy odcień Fair z Elf Mineral Foundation będzie dla mnie dobry ? Oglądałam swatche ale dalej jestem głupia
Dzięki Wam moja lista zakupów rośnie w zastraszającym tempie
Nanusia76 jest offline  
Stary 2011-01-22, 23:05   #4026
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Witam
Potrzebuję waszej rady .
Używam podkładu Revlona 180 i Estee lauder DW 01 fresco, jak myślicie czy odcień Fair z Elf Mineral Foundation będzie dla mnie dobry ? Oglądałam swatche ale dalej jestem głupia
Odcień Light jest jaśniejszy niż Fair. Dla mnie osobiście mimo to za ciemny, nie mam porównania z podkładami które podałaś. Ale ja jestem wyjątkowo .... jasna
virtual_reality jest offline  
Stary 2011-01-22, 23:09   #4027
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Witam
Potrzebuję waszej rady .
też używam Revlona 180 i miałam elfika w odcieniu Light i był okej, ale juz nie tak idealny jak revlon 180

Kadunia jest offline  
Stary 2011-01-22, 23:48   #4028
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Odcień Light jest jaśniejszy niż Fair. Dla mnie osobiście mimo to za ciemny, nie mam porównania z podkładami które podałaś. Ale ja jestem wyjątkowo .... jasna
A to ciekawą mają etykietkologię, zazwyczaj Fair jest jaśniejszy niż Light...

Po odebraniu ostatnich 2 paczek:
- kocham kremowy liner Purple!
- complexion perfection zapewnie zagości jako jeden ze stałych elementów makijażu
- puder HD - truuuudno mi na razie ocenić. Ale jest duży! Więc z pewnością mam czas na testy
- booster - też jeszcze za wcześnie, ale sam proszke cieszy oczy - niby się błyszczy (wzięłam Shimmer), ale jakoś jakby matuje i tych drobin nie widać...

Największą zagadka dla mnie jest Mist&Spray, gdyż to coś, teoretycznie nawilżające, wydobył z mojej twarzy więcej skórek niż miałam przez 2 lata kwaszenia mordki. Ale makijaż sie trzyma, to fakt. Zapewne muszę jeszcze przemyśleć kwestię użycia, tym bardziej, że mam 2 butelki... Tak niechcący wyszło... Dziś spróbowalam napsikać na pyszczek jakieś 10 min po skończeniu makijażu i efekt był niemal bezskórkowy (te co się pokazały mogły być efektem użytego kremu, nawet spore jest prawdopodobieństwo). Na szczęście nie był drogi, aczkolwiek gdybym wiedziała, że taka będzie promocja, to w miejce jednej butelki wzięłabym czarny liner...

A, przyszedł też pędzel-kuleczka do cieni, ale wciąż zapominam użyć, więc nie wiem. Ale w dotyku dość sztywny i raczej szorstki...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2011-01-23, 13:26   #4029
Nanusia76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dzięki virtual.
Jasne jest piękne

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
też używam Revlona 180 i miałam elfika w odcieniu Light i był okej, ale juz nie tak idealny jak revlon 180
Kaduniu, co masz na myśli pisząc że elf juz nie jest taki idealny jak Revlon? Chodzi ci o kolorek czy raczej o krycie?

Dziewczyny co myślicie o Elf Mineral Concealer i Mineral Booster?
Warto? Czytając opinie umieściłam je na liście zakupów ale cały czas się waham
Miała może któraś z was Elf Nourshing Cuticle Pen ?
Nanusia76 jest offline  
Stary 2011-01-23, 15:48   #4030
ziarnko piasku
Zadomowienie

Ja mam ten Nourishing Cuticle Pen - jest ok - wygodny, nosze go w torbie i czasem w autobusie przejżdżam po skórkach nawilża i sprawia, że wyglądają zdrowiej za taką cenę warto
Isn't it?

ziarnko piasku jest offline  
Stary 2011-01-23, 17:43   #4031
Nanusia76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
Ja mam ten Nourishing Cuticle Pen - jest ok - wygodny, nosze go w torbie i czasem w autobusie przejżdżam po skórkach nawilża i sprawia, że wyglądają zdrowiej za taką cenę warto
Dzięki bardzo, w takim razie zakupię . Zwłaszcza że cena 1,25 $ zachęca, poza tym aplikacja jest wygodniejsza niż nakładanie kremu czy pędzelkiem z buteleczki
Nanusia76 jest offline  
Stary 2011-01-23, 21:58   #4032
irlandia87
Zadomowienie

GG do irlandia87

dajcie znać kiedy będzie free shipping

irlandia87 jest offline  
Stary 2011-01-23, 22:12   #4033
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki virtual.
Jasne jest piękne

Kaduniu, co masz na myśli pisząc że elf juz nie jest taki idealny jak Revlon? Chodzi ci o kolorek czy raczej o krycie?

Dziewczyny co myślicie o Elf Mineral Concealer i Mineral Booster?
Warto? Czytając opinie umieściłam je na liście zakupów ale cały czas się waham
Miała może któraś z was Elf Nourshing Cuticle Pen ?

Krycie jest gorsze od Colorstaya no i niestety u mnie (mega tłusta strefa T) nie sprawdza się bo bardzo szybko się po nim świece i po prostu ucieka mi z twarzy... ale to jak wszystkie minerały
Natomiast jeśli chodzi o korektor mineralny sypki bardzo polecam! mam odcien Light i jest to piękny odcień, krycie można stopniować, łatwo się nakłada i jest zupełnie niewidoczny na twarzy (dla niego zapomniałam troche o Maybelline 24superstay)

Kadunia jest offline  
Stary 2011-01-23, 23:44   #4034
Nanusia76
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
Krycie jest gorsze od Colorstaya no i niestety u mnie (mega tłusta strefa T) nie sprawdza się bo bardzo szybko się po nim świece i po prostu ucieka mi z twarzy... ale to jak wszystkie minerały
Natomiast jeśli chodzi o korektor mineralny sypki bardzo polecam! mam odcien Light i jest to piękny odcień, krycie można stopniować, łatwo się nakłada i jest zupełnie niewidoczny na twarzy (dla niego zapomniałam troche o Maybelline 24superstay)
To u mnie będzie podobnie albo jeszcze gorzej ale za 5.25 $ to pewnie się skuszę. Muszę trochę poczytać o minerałach bo to będą moje pierwsze próby . Korektor wezmę jeżeli tak zachwalasz .
Powiedz mi jeszcze o ile używałaś primer pod cienie, jak się sprawdza ten zwykły i mineralny? Ja używam bazy ArtDeco i jestem przyzwyczajona do ciężkiej konsystencji więc obawiam się czy te specyfiki nie będą się zbytnio kleić na oku
Nanusia76 jest offline  
Stary 2011-01-24, 17:52   #4035
kamilka2010
Raczkowanie

Nie miałam czasu napisać ale przyszła mi paczuszka w piątekco do kosmetyków to duo z elfa jest suuuper ,powder brush milusi a z korektorów jestem najmniej zadowolona ale w sumie nie są najgorsze.Ansheen dziękuję za zakupki
Stary 2011-01-24, 18:17   #4036
irlandia87
Zadomowienie

GG do irlandia87

Cytat:
To u mnie będzie podobnie albo jeszcze gorzej ale za 5.25 $ to pewnie się skuszę. Muszę trochę poczytać o minerałach bo to będą moje pierwsze próby . Korektor wezmę jeżeli tak zachwalasz .
Powiedz mi jeszcze o ile używałaś primer pod cienie, jak się sprawdza ten zwykły i mineralny? Ja używam bazy ArtDeco i jestem przyzwyczajona do ciężkiej konsystencji więc obawiam się czy te specyfiki nie będą się zbytnio kleić na oku
ja posiadam zwykły i jestem zadowolona, dość lekka konsystencja, nie daje uczucia ciężkości czy kleistości, cienie ładnie się trzymają, myślę, że warto spróbować (jestem b. zadowolona)

irlandia87 jest offline  
Stary 2011-01-24, 18:31   #4037
eweska
Moderatoreska

Kochane jesli ktoś z Was będzie robił zamówienie bardzo bym prosiła aby dać znać, jestem bardzo chętna na kilka kosmetyków
Jak coś subskrybuje wątek więc staram się być na bieżąco

Pozdrawiam
eweska jest offline  
Stary 2011-01-24, 19:42   #4038
lemka
Zakorzenienie

Dziewczyny czy któraś z Was nie miałaby ochoty wymienić się na duo z Elfa? Dla mnie brązer jest za ciemny niestety, a róż zbyt różowy. Najchętniej przyjęłabym brązer Warm z Elfa.
Stary 2011-01-24, 21:22   #4039
Lutka7891
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Dziewczyny już wszystko wyjaśniły, ja tylko dodam, że ludziom to chyba się już nudzi normalnie + jak to zwykle bywa w Polsce nie mając o czymś pojęcia piszą rozprawki na różne tematy.

i podzielę zdanie sunprince -

A co do zbiorowych zamówień, to jeśli jest wystarczająco chętnych to ja zawsze mogę coś zrobić
Dlaczego od razu krytykujesz?
Przecież to nie jest głupie co napisałam. Mając dwa podobne produkty w podobnej cenie powinno się wybierać ten wyprodukowany w Polsce, bo to jest korzystne dla gospodarki i dla konkretnych ludzi którzy mają pracę i za co wyżywić rodzinę - cieszcie się że nie mieliście z tym nigdy problemy i życzę abyście nie miały.

Wiele polskich firm produkuje wysokiej jakości kosmetyki nie gorsze od zagranicznych a w dodatku zwykle tańsze.

Nie dziwne jest później że jak ktoś tworzy nową polską firmę to daję angielską albo francuską nazwę i wszystko pisze po angielsku bo takie jak ty patrzą tylko zeby było napisane "Paris" albo "London", wtedy to nawet moze być drogie i jakościowo gorsze ale macie satysfakcję że jest "zagraniczne"...myśle nie z PRLu...

...mądre słowa powiedział Kim Ngyen : “you buy more than you expect…!"
Lutka7891 jest offline  
Stary 2011-01-24, 21:31   #4040
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Dziewczyny, jaki efekt daje puder HD?
Szukam pudru drobno zmielonego, który da takie satynowe wykończenie, nie będzie podkreślał porów....
No i dumam nad HD i Complexion Perfection

I czy Golden bronzer, jest bardzo złoty

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2011-01-24 o 21:37
sugarfree87 jest offline  
Stary 2011-01-24, 21:52   #4041
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Lutka7891 Pokaż wiadomość
Przecież to nie jest głupie co napisałam. Mając dwa podobne produkty w podobnej cenie powinno się wybierać ten wyprodukowany w Polsce, bo to jest korzystne dla gospodarki i dla konkretnych ludzi którzy mają pracę i za co wyżywić rodzinę - cieszcie się że nie mieliście z tym nigdy problemy i życzę abyście nie miały.

Wiele polskich firm produkuje wysokiej jakości kosmetyki nie gorsze od zagranicznych a w dodatku zwykle tańsze.

Nie dziwne jest później że jak ktoś tworzy nową polską firmę to daję angielską albo francuską nazwę i wszystko pisze po angielsku bo takie jak ty patrzą tylko zeby było napisane "Paris" albo "London", wtedy to nawet moze być drogie i jakościowo gorsze ale macie satysfakcję że jest "zagraniczne"...myśle nie z PRLu...

no to prosze cie wymien nam kosmetyki elfa, ktore maja swoj polski odpowiednik- cena taka sama lub nizsza ja chetnie poczytam

i prosze Cie nie pisz jakie mamy myslenie bo nie masz o tym ZADNEGO pojecia- nie znasz nas, nie siedzisz w naszych glowach, przypuszczam, ze o kosmetykach elfa tez za duzo nie wiesz no, ale oczywiscie moge sie mylic no i nie wiesz gdzie pracujemy i jak zeby wyzywic rodzine- wiec po co te teksty

podaj nam konkretne przyklady, konkretnych kosmetykow, ktore testowalas i mozesz polecic a nie wypiszesz bo je widzialas i moze to wtedy cos da i ktoras z nas sie na to skusi

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki efekt daje puder HD?
Szukam pudru drobno zmielonego, który da takie satynowe wykończenie, nie będzie podkreślał porów....
No i dumam nad HD i Complexion Perfection

I czy Golden bronzer, jest bardzo złoty
HD nie mam, ale CP mam i mnie wybiela, do tego jest strasznie matowe- efekt prawie jak po mace no i u mnie podkresla wloski na twarzy wiec nie polecam....
a Golden bronzer to rozswietlacz bardziej niz brazer
dimiti jest offline  
Stary 2011-01-24, 21:55   #4042
kajus_555
Raczkowanie

jest otwarte zamówienie ? )
kajus_555 jest offline  
Stary 2011-01-24, 22:05   #4043
Ansheen
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lutka7891 Pokaż wiadomość

Posłuchaj, G wiesz. Nie znasz mnie, nie wiesz co myślę, nie wiesz dlaczego robię to czy tamto czy kupuję takie, a nie inne rzeczy.
Nie mówię, że to co piszesz jest głupie samo w sobie, ale w odniesieniu do mnie czy do tego wątku jest na tyle głupie, że nawet nie mam po co się tłumaczyć i przed kim. Jak napisała dimiti, podaj mi firmę, w której znajdę odpowiedniki elfa w tej, a już tym bardziej tańszej cenie.
ŻADNA z nas NIGDZIE nie napisała, że zagraniczne kosmetyki są lepsze od polskich, bo mamy wiele wspaniałych polskich firm. Choćby Inglot którego uwielbiam, czy ziaja której kosmetyki kosztują grosze, a ma w swojej ofercie wiele perełek. I wiele innych. A dlaczego kupujemy kosmetyki elf lub innych zagranicznych firm ? Nie dlatego, że mają jakiś tam napis, tym bardziej, że na większości pisze 'china', nawet wyższych półek, więc to co piszesz już jest bez sensu. Kupujemy je dlatego, że nie mamy polskich odpowiedników które są w tej cenie/jakości czy w ogóle ich nie ma. I ciekawe czy twoje zbiory są takie w pełni 'zpolonizowane'. A to co piszesz o tym jakoby przez zakupy za granicą Polska traciła pieniądze to już w ogóle głupota. Kupując u polskiej firmy daję przychód tej firmie. Kupując za granicą daję przychód tamtej firmie i firmom takim jak poczta. Polskie firmy po to dodają inne języki jak angielski by moc poszerzyć swój rynek i by ludzie zza granicy kupowali kosmetyki od polaków, tak jak polacy kupują od nich. I mimo wszystko zastanów się najpierw jeśli kogoś ocenisz, bo nie znasz mnie i czymś takim tylko wyprowadzasz mnie z równowagi.

dokładka 17.07.2011

Edytowane przez Ansheen
Czas edycji: 2011-01-24 o 22:07
Ansheen jest offline  
Stary 2011-01-24, 22:06   #4044
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
HD nie mam, ale CP mam i mnie wybiela, do tego jest strasznie matowe- efekt prawie jak po mace no i u mnie podkresla wloski na twarzy wiec nie polecam....
a Golden bronzer to rozswietlacz bardziej niz brazer
Hm... To chyba nie jest mi dane kupić bronzer w Elfie Bo Cool wydaje mi się za ciemny, a Warm zbyt pomarańczowy
Stary 2011-01-24, 22:10   #4045
Zeila
Raczkowanie

Czy ktoś dostał już paczkę z darmowej wtorkowej wysyłki ?
Zeila jest offline  
Stary 2011-01-24, 23:06   #4046
gabryssiaa
Zakorzenienie

Hej, jestem w tym temacie nowa i jestem tu tylko dlatego, że czaje się na eyeliner żelowy z elfa
chciałam go zamówić na allegro, ale troche boje sie o jego wiarygodność.
Gdybym chciała zamówić z wami, jakby to wyglądało?
wiem, mogłabym przeczytać cały wątek, ale strasznie dużo tego a ja pierwszy raz dokonałabym takiego zbiorowego zamówienia i kompletnie nie iwem na czym to polega.
gabryssiaa jest offline  
Stary 2011-01-25, 08:12   #4047
Lynn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
Hej, jestem w tym temacie nowa i jestem tu tylko dlatego, że czaje się na eyeliner żelowy z elfa
wiem, mogłabym przeczytać cały wątek, ale strasznie dużo tego a ja pierwszy raz dokonałabym takiego zbiorowego zamówienia i kompletnie nie iwem na czym to polega.
Wydaje mi się, że tak tanich kosmetyków nie opłaca się podrabiać.
Lynn jest offline  
Stary 2011-01-25, 08:16   #4048
ciriness
Zadomowienie

Ciekawa jestem czy ten HD można jakoś porównać z Kryolanem Anti-Shine Powder ? Ma ktoś jakieś doświadczenia?

Dziewczyny przewiduję kontolując FB że za jakieś 3-3 dni będzie darmowa wysyłka (brakuje 433 fanów), także jak ktoś ma ochotę zrobić dziewczynom zamówienia to można się organizować, wtedy będziecie miały przelewy i tylko się poczeka dzień w tą czy w tą na kod na darmową wysyłkę
ciriness jest offline  
Stary 2011-01-25, 08:54   #4049
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Nie wiem czy ten filmik się już gdzieś przewijał... Dużo swatchy róży, bronzerów,

http://www.youtube.com/watch?v=g3nCKmvc5tU

Dziewczyny czy błyszczyki Super Glossy, mają jakiś zapach?
Kolory raczej transparentne?

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2011-01-25 o 09:09
sugarfree87 jest offline  
Stary 2011-01-25, 11:36   #4050
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
chyba nie masz sie czego obawiac bo elfa nie podrabiaja jeszcze malo sie to oplaca jak zauwazyla juz jedna dziewczyna
dimiti jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
elf

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości