kolorowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-29, 21:21   #1
missaquarius
Raczkowanie

kolorowy

Makijaż zainspirowany kolczykami widocznymi na zdjęciu, zrobiony przed wyjściem na imprezkę, jakiś miesiąc temu. Co prawda odcień czerwonego na powiekach nie zgadza się z tym na kolczykach, ale trudno...
Na zamkniętych oczach wygląda nieciekawie, ale co zrobic, jakieś takie niekształtne mam powieki

Kosmetyki:
kamuflaże art deco
tusz art deco
podkład mineralny Urban Decay
róż L'Oreal
błyszczyk L'Oreal (chyba, już nie pamiętam...)
cienie inglot
eyeliner mineralny NYC

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WIZ1.jpg (35,8 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz2.jpg (30,6 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz3.jpg (35,1 KB, 106 załadowań)
missaquarius jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:31   #2
ewciaa82
Zakorzenienie

Dot.: kolorowy

Podoba mi sie bardzo zdjecie 3 i 4 z otwartymi oczkach.Przy zamknietach natomiast widac lekkie niedociagniecia. Troszke "koslawo"nalozone te cienie i wg mnie bardzo sie gryza kolory ale pomysl naprawde zasluguje na brawa!!!
ewciaa82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:36   #3
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

jak zrobilas to, ze cer masz taka pieknie jasna a kolory na oczach sa tak intensywne? Masz jakas specjalna funckje w aparacie, czy dobre swiatlo?
Co do mejkapu zgadzam sie z Ewcia, ale dodam, ze kolorystycznie okropnie mi sie podoba
Ishikawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:50   #4
missaquarius
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
jak zrobilas to, ze cer masz taka pieknie jasna a kolory na oczach sa tak intensywne? Masz jakas specjalna funckje w aparacie, czy dobre swiatlo?
Co do mejkapu zgadzam sie z Ewcia, ale dodam, ze kolorystycznie okropnie mi sie podoba
Światło takie sobie, aparat też nie nadzwyczajny - po prostu zmieniam trochę kontrast zdjęc i jakoś tak wychodzi.
Fajnie, że kolorki Ci się podobają, młoda jestem (no, w miarę...) to szaleję, a co

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Podoba mi sie bardzo zdjecie 3 i 4 z otwartymi oczkach.Przy zamknietach natomiast widac lekkie niedociagniecia. Troszke "koslawo"nalozone te cienie i wg mnie bardzo sie gryza kolory ale pomysl naprawde zasluguje na brawa!!!
No wiem, jakoś tak nieciekawie wyglądają przy zamkniętych oczach, chociaż staram się wszystko robic dokładnie
Stary 2009-08-29, 22:15   #5
ewciaa82
Zakorzenienie

moze powinnas nie wyciagac cieni tak daleko, tzn do brwi-nie wiem jak to wytlumaczyc....moze zamiast wyciagac cienie wzdluz mozesz wyciagnac je wyzej ale nie tak "plasko" tylko bardziej w polkole...kurcze ale zamieszalammam nadzieje,ze cos z tego mojego "filozofowania" zrozumiesz
Stary 2009-08-29, 23:04   #6
missaquarius
Raczkowanie

Cytat:
moze powinnas nie wyciagac cieni tak daleko, tzn do brwi-nie wiem jak to wytlumaczyc....moze zamiast wyciagac cienie wzdluz mozesz wyciagnac je wyzej ale nie tak "plasko" tylko bardziej w polkole...kurcze ale zamieszalammam nadzieje,ze cos z tego mojego "filozofowania" zrozumiesz
masz na myśli ten czerwony cien? czy ogólnie całośc? bo jeśli czerwony, to pokryłam nim tylko ruchomą częśc powieki - tzn, jak sie przyjrzysz, możesz tam dostrzec fioletową krechę, na granicy czerwonego i niebieskiego - to jest dokładnie załamanie powieki. To miejsce jakieś taki ogólnie pociagłe jest, więc tak pomalowałam...Obawiam się, że jeśli wyciągnę cień bardziej okrągło, to po prostu będzie wystawał na górze jak będę miała otwarte oko (mam nadzieje, że rozumiesz o co mi chodzi, ciężko napisac) Niemniej jednak nie zaszkodzi tego sprawdzic, i jutro postaram się tak zrobic.
Generalnie mam bardzo niewielką przestrzeń pomiędzy okiem a brwią,a w dodatku brwi są prawie całkiem proste, tak więc nie wiem czy takie okrągłe cieniowanie by pasowało? zwłaszcza, że mam opadające powieki :/ cienie wyciągam na boki, bo oczy robią się bardziej kocie poza tym, nie mam miejsca coby wyciągnąc je do góry...
zazdroszcze dziewczynom, które mogą się pochwalic zgrabnymi, wygiętymi w łuk brwiami ;(
ale się rozpisałam, mam nadzieje, że chociaż trochę zrozumiałaś z tego mojego bełkotu
Stary 2009-08-29, 23:31   #7
Asia1990
Zadomowienie

kolorystyka bardzo oryginalna i fajnie współgra chociaż kolory kontrastowe masz bardzo ładny kształt oka wystarczy że troszkę mniej powyciągasz cienie w bok a porozcierasz w górę i będzie idealnie chociaż mnie się tak też bardzo podoba
Asia1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 23:34   #8
missaquarius
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Asia1990 Pokaż wiadomość
kolorystyka bardzo oryginalna i fajnie współgra chociaż kolory kontrastowe masz bardzo ładny kształt oka wystarczy że troszkę mniej powyciągasz cienie w bok a porozcierasz w górę i będzie idealnie chociaż mnie się tak też bardzo podoba
Skoro tak mi radzicie to coś w tym musi byc jutro wypróbuję
Stary 2009-08-30, 14:06   #9
oLLeM
Zakorzenienie

Przy zamkniętych oczkach widać nie dociągnięcia , ale bardzo Mnie się podobają kolorki i całość w ogóle zgadzam się z dziewczynami , co do wyciągania cieni
oLLeM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 17:14   #10
ewciaa82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez missaquarius Pokaż wiadomość
masz na myśli ten czerwony cien? czy ogólnie całośc? bo jeśli czerwony, to pokryłam nim tylko ruchomą częśc powieki - tzn, jak sie przyjrzysz, możesz tam dostrzec fioletową krechę, na granicy czerwonego i niebieskiego - to jest dokładnie załamanie powieki. To miejsce jakieś taki ogólnie pociagłe jest, więc tak pomalowałam...Obawiam się, że jeśli wyciągnę cień bardziej okrągło, to po prostu będzie wystawał na górze jak będę miała otwarte oko (mam nadzieje, że rozumiesz o co mi chodzi, ciężko napisac) Niemniej jednak nie zaszkodzi tego sprawdzic, i jutro postaram się tak zrobic.
Generalnie mam bardzo niewielką przestrzeń pomiędzy okiem a brwią,a w dodatku brwi są prawie całkiem proste, tak więc nie wiem czy takie okrągłe cieniowanie by pasowało? zwłaszcza, że mam opadające powieki :/ cienie wyciągam na boki, bo oczy robią się bardziej kocie poza tym, nie mam miejsca coby wyciągnąc je do góry...
zazdroszcze dziewczynom, które mogą się pochwalic zgrabnymi, wygiętymi w łuk brwiami ;(
ale się rozpisałam, mam nadzieje, że chociaż trochę zrozumiałaś z tego mojego bełkotu
no Asia1990 juz wyjasnila. Ogolnie cien nie wymaga wyciagana w gore az taaak wysoko jak to sie wydaje, jedynie ciut wyzej ponad powieke ruchoma. Doskonale Cie rozumiem,bo sama zawsze wyciagalam cienie w bok zeby uzyskac efekt kociego oka. W moimn przypadku bylo to bezsensowne gdyz mam male oczka i to tylko pomniejszalo je optycznie.
Stary 2009-08-30, 18:18   #11
Paramore
Wtajemniczenie

Nie znam się za bardzo na makijażu, ale jak dla mnie cienie bardzo ładnie podkreślają Twój kształt oka
Szalone kolory, ale dobrze Ci w nich

Paramore jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 18:30   #12
missaquarius
Raczkowanie

Cytat:
no Asia1990 juz wyjasnila. Ogolnie cien nie wymaga wyciagana w gore az taaak wysoko jak to sie wydaje, jedynie ciut wyzej ponad powieke ruchoma. Doskonale Cie rozumiem,bo sama zawsze wyciagalam cienie w bok zeby uzyskac efekt kociego oka. W moimn przypadku bylo to bezsensowne gdyz mam male oczka i to tylko pomniejszalo je optycznie.
ahaa, ok, nastepnym razem spróbuje dziękuję za radę!!
Cytat:
Napisane przez Paramore Pokaż wiadomość
Nie znam się za bardzo na makijażu, ale jak dla mnie cienie bardzo ładnie podkreślają Twój kształt oka
Szalone kolory, ale dobrze Ci w nich
dziękuję!
Stary 2009-08-31, 00:54   #13
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

A ja sie wybije- bardzo podoba mi sie kontrast miedzy cieniami i kształt ich nałozenia. W innych makijazach rady dziewczyn sa bardzo trafne, ale w tym konkretnym ww cechy nadaja całosci charakteru. Dla mnie super, bo ma w sobie cos takiego co przyciaga wzrok, cos co sprawia ze sie o nim długo nie zapomni

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 10:57   #14
missaquarius
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
A ja sie wybije- bardzo podoba mi sie kontrast miedzy cieniami i kształt ich nałozenia. W innych makijazach rady dziewczyn sa bardzo trafne, ale w tym konkretnym ww cechy nadaja całosci charakteru. Dla mnie super, bo ma w sobie cos takiego co przyciaga wzrok, cos co sprawia ze sie o nim długo nie zapomni
To najmilszy komentarz jaki kiedykolwiek dostałam, dziękuję! cieszę się, że Ci się podoba
Odpowiedz

Tagi
kolorowo, makijaż

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości