Czarna Lista fryzjerów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-08-31, 20:45   #1
maciunia23
Przyczajenie

Exclamation

Czarna Lista fryzjerów

Tydzień temu zrobiłam sobie grzywkę. To była dość radykalna zmiana, bo ostatni raz grzywkę miałam w podstawówce ( a więc wieki temu...).
Od fryzjera wyszłam o dziwo zadowolona (Gliwice Aspekt - POLECAM!) z taką niesymetryczną grzywką i włoskami ściętymi troszkę krócej niż do ramion.

Fryzura bez trudu się układała - pomimo tego, że mam kręcone włosy - wyprostowanie grzywki i całe uczesanie zajmowało mi nie więcej niż 10 minut.

Dziś miałam ważne spotkanie - i przed nim postanowiłam pójść do fryzjera na samo modelowanie, chciałam wyprostować całe włosy - nie tylko grzywkę, a samej po prostu mi się nie chciało.

Udałam się do salonu w Forum w Gliwicach (Jean Louis David), bo mi się spieszyło i wydawało mi się, że to dość znana marka więc fryzjerzy też będą w miarę....

Zaczęlo się tak: Pani Ania umyła mi włosy i dość niedokładnie wypłukała (znaczy się wypłukała tylko końcówki) - po czym pół godziny później ( czemu tak długo to trwało o tym kawałek dalej) kiedy zabierała się za ich suszenie stwierdziła, że mam łupież od niedokładnego płukania włosów

Po umyciu mi włosów Pani Ania zawinęła je w papierowy ręcznik i spytała czy poczekam aż obetnie grzywkę takiej małej dziewczynce. Tu akurat problemu z mojej strony nie było, choć się spieszyłam - dzieci lepiej puszczać bez kolejki - a to była tylko grzywka. Niestety w czasie gdy Pani Ania obcinała ( to tez za dużo powiedziane - bo nie obcinała tej grzywki normalnie nożyczkami tylko maszynką do włosów - co już było dość dziwne) mój papierowy ręcznik przemókł i woda strużkami ciekła mi po szyi i plecach ....niezbyt fajne przeżycie..)

Żeby się nie nudzić sięgnęłam po katalog fryzur znajdujący się na stoliku przede mną. Niestety największym odkryciem było pełno obciętych włosów pod tym katalogiem....po prostu fuuuuj......

OK, Pani Ania wróciła do mnie, przeprosiła, że tak długo ( a propos dziewczynka nie wyglądała na zadowoloną z tej grzywki asymetrycznej) i spytała gdzie noszę przedziałek. Wydało mi się to dość dziwne - bo przecież przed chwilą wchodziłam do tego salonu (nie było tam prawie nikogo) i Pani Ania widziała, że mam grzywkę (zresztą chyba widać, że człowiek ma grzywkę!! - zwłaszcza pełną, prawie niecieniowaną, wyraźną grzywkę....to się odznacza od reszty długich włosów chyba...?)

W każdym razie zaczęła suszyć mi włosy. Oj nie szło jej niestety...suszarka jakby trochę za ciężka dla niej była, bo Pani Ania autentycznie miała problemy z odpowiednim jej ułożeniem ....Pani Ania nie wiedziała też jak suszyć włosy za pomocą szczotki i suszarki i przysięgam, że moja 10letnia siostrzenica robi to lepiej....

W każdym razie Pani Ania po wysuszeniu - ale absolutnie nie po wymodelowaniu moich włosów skończyła swoją pracę....zero prostownicy...albo chociaż jakiegoś serum wygładzającego....nic po prostu..( a przypominam, że włosy mam naturalnie kręcone)
Moje włosy wyglądały mniej więcej jak postrzępiona lwia grzywa bardzo ale to bardzo napuszona. Nie wspomnę o grzywce, która na szczotce wylądowała tylko raz i była dziwnie przekręcona w prawo....

W sumie nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać...nie zobaczyłam nawet tej "fryzury z tyłu" gdyz Pani Ania nie przyniosła mi lustra...
Zatkało mnie z tego wszystkiego....i nie powiedziałam nic..poszłam tylko zapłacić, bo chciałam jak najszybciej stamtąd wyjść. Zresztą pani Ania była bardzo miła, więc nie chciałam na nią krzyczeć...zapłaciłam 44 zł i nigdy tam nie wrócę..

za rogiem w Douglasie kupiłam sobie serum i gumkę do włosów i popędziłam do toalety ratować moje włosy.....

ogólnie Pani Ani nie polecam

A wy? Miałyście podobne sytuacje? Bo ja przyznam, że pierwszy raz w życiu, choć już wiele salonów fryzjerskich odwiedziłam...

Ja na czarną listę zdecydowanie wrzucam Panią Anię z salonu Jean Louis David ( GLIWICE, C.H.FORUM)
maciunia23 jest offline  
Stary 2009-08-31, 20:52   #2
weegirl
Zakorzenienie

Dot.: Czarna Lista fryzjerów

Po 1. istnieje już podobny wątek.
Po 2. ciekawa jestem, czy powiedziałaś Pani Ani, że jesteś niezadowolona z wykonanej przez nią usługi. W gruncie rzeczy ładniej, aczkolwiek trudniej, powiedzieć komuś prosto w twarz, że coś źle zrobił, niż obsmarowywać go w internecie Mówisz, że nie chciałaś na nią krzyczeć, bo była bardzo miła. A zza tarczy monitora to już jest w porządku?
weegirl jest offline  
Stary 2009-08-31, 21:00   #3
maciunia23
Przyczajenie

Pani Ania musiała to widzieć po mojej minie..

Po drugie mówiąc jej to w twarz musiałabym powiedzieć też, że za to nie zapłacę...a nie chciałam robić awantury ( zwłaszcza, że byłam trochę spóźniona niestety).

Po trzecie napisałam również maila do odpowiedniego działu JLD, więc Pani Ania na pewno będzie powiadomiona.

Po czwarte nie wiem czy to jest obsmarowywanie....nie użyłam połowy słow jakie chciałam, żeby tylko ten post nie zabrzmiał zbyt "złośliwie". Chciałam tylko ostrzec forumowiczki....

Po piąte - nie wiedziałam, że istnieje podobny temat (także sorry) ale zaraz go sobie odnajdę

Pozdrawiam serdecznie
maciunia23 jest offline  
Stary 2009-09-01, 11:40   #4
electraaa
Raczkowanie

bardzo dobrze ze opisalas te przypadek , ja mialam podobny ale ze bylo to dosc dawno to nie warto o tym pisac jednak pamietam to doskonale i powiem szczerze ze wole isc do NORMALNEGO salonu niz do jakis firmowych bo oni tam chyba zatrudniaja stazystki
electraaa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości