Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-02, 13:31   #1
Ginchy
Raczkowanie

Kasa fiskalna - kurs na własną rękę.

Próbuję znaleźc informacje na temat kursu obsługi kasy, ale w moim mieście niewiele tego. Nie mogę nigdzie znaleźc informacji, czy osoby indywidualnie mogą się zapisac na taki kurs, czy jest on skierowany do grup i ogólnie na zlecenie pracodawcy/ZUS-u?
Potrzebuję jak najszybciej załatwic sobie dokument o ukończeniu kursu, nie mam czasu szukac pracodawcy który mnie przeszkoli...

Bd wdzięczna za odpowiedź.

Ps. Jestem z Koszalina
Ginchy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 13:52   #2
ViLLeMkA
Zakorzenienie

Dot.: Kasa fiskalna - kurs na własną rękę.

nie wiem czy istnieje w ogóle taki kurs bo kasa fiskalna to w sumie łatwa rzecz, ale w każdym miejscu działa inaczej
dla mnie najtrudniejsze na początku to była zmiana papieru :P
mnie przeszkolili w 2h w tesco, a potem już od razu na głęboką wodę.

ViLLeMkA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 14:26   #3
arisa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ginchy Pokaż wiadomość
Próbuję znaleźc informacje na temat kursu obsługi kasy, ale w moim mieście niewiele tego. Nie mogę nigdzie znaleźc informacji, czy osoby indywidualnie mogą się zapisac na taki kurs, czy jest on skierowany do grup i ogólnie na zlecenie pracodawcy/ZUS-u?
Potrzebuję jak najszybciej załatwic sobie dokument o ukończeniu kursu, nie mam czasu szukac pracodawcy który mnie przeszkoli...

Bd wdzięczna za odpowiedź.

Ps. Jestem z Koszalina
A dlaczego jest ci tak potrzebny ten kurs? Mozesz się zapisać do PUP'u i tak wtedy cię mogą skierować na taki kurs, za darmo.

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 15:26   #4
Ginchy
Raczkowanie

Właśnie mój problem polega na tym że prawie nie mam doświadczenia zawodowego (w pracy przy kasie) i u mnie w mieście raczej nie zatrudnią mnie bez tej umiejętności. Byłam w Urzędzie Pracy i warunkiem jest potwierdzenie od pracodawcy, że mnie zatrudni. A ja wiem że nie wydadzą mi takiego potwierdzenia. Chcę podjąc pracę w sklepie, a nie w supermarkecie. Możliwe, że tam by mnie przeszkolili, ale nie chce się bawic w takie coś, później się zwalniac itd..
Wole szybko zrobic kurs sama...
Mam nadzieję że nie wyjdę na zarozumialca z wielkiemi oczekiwaniami

Edytowane przez Ginchy
Czas edycji: 2009-09-02 o 15:27
Ginchy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 15:37   #5
ilussia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ginchy Pokaż wiadomość
Właśnie mój problem polega na tym że prawie nie mam doświadczenia zawodowego (w pracy przy kasie) i u mnie w mieście raczej nie zatrudnią mnie bez tej umiejętności. Byłam w Urzędzie Pracy i warunkiem jest potwierdzenie od pracodawcy, że mnie zatrudni. A ja wiem że nie wydadzą mi takiego potwierdzenia. Chcę podjąc pracę w sklepie, a nie w supermarkecie. Możliwe, że tam by mnie przeszkolili, ale nie chce się bawic w takie coś, później się zwalniac itd..
Wole szybko zrobic kurs sama...
Mam nadzieję że nie wyjdę na zarozumialca z wielkiemi oczekiwaniami
Może nie tyle warunkiem, co na pierwszy "hop" idą osoby z takim zaświadczeniem...

Wiem, bo ost.też się pytałam o taki kursik u mnie w PUPie, tyle że wezmą mnie dopiero jak się jakieś miejsce zwolni...

Mój kosmetyczny blog. Zapraszam. 4.05.. nowy post
ilussia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości