La Roche-Posay, Effaclar Duo - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-05-18, 00:21   #481
201607111040
Konto usunięte

Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Wiecie może gdzie kupie najtaniej Effaclar Duo?

Moja skóra jest sucha, ale zanieczyszczona i z trądzikiem. Mam nadzieje że mi pomoże.
201607111040 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 12:52   #482
_Angelina_
Zadomowienie

witajcie
ja lrp stosowałam ok rok temu, rewelacja. szybko znikneły mi wszelkie niedoskonałości. Starczył mi na bardzo długo. Stosowałam go tylko na noc, super sprawa.
skoncył mi się ;(
niestety mam problemy finansowe a on mało nie kosztuje. ciekawe czy uda mi się znaleźć cos równie dobrego za niższą cenę ;(
albo zbankrutuje do konca i zaszaleje
Stary 2014-05-22, 20:52   #483
Malinowy_Torcik
Raczkowanie

Jednak ten krem na mnie nie dziala. Bez przerwy jestem wysypana, nic sie nie goi, nawet nie czuje ze czegos uzywam jakbym woda si smarowalam. Dokoncze opakowanie i podziekuje.. kasa wyrzucona w bloto..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Malinowy_Torcik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 11:12   #484
na25talia
BAN stały

witajcie,
mam problem- zakupiłam komplet i zaczełam go razem stosować, mowa o effeclair duo i effeclair zelu do mycia twarzy. Problem w tym, że mam zaczerwienioną i ciagle lekko piecze mnie twarz. Wczoraj po tygodniu odstawiłam ten zestaw i uzyłam innego zelu do mycia twarzy i innego kremu do twarzy. Dzis nic mnie nie piecze i nie jest różowa. Ewidentnie cos z tego zestawu mnie uczula, pytanie co? Dodam, że mam cere mieszaną, która coraz bardziej zmienia się w wrażliwą. Nie znam sie za bardzo na składzie kosmetyków, ale podejrzewam, ze to w kremie duo jest jakis kwas, a jak wiadomo po kwasach buzia jest zaczerieniona i powinno sie unikac słońca. Czy moze ktos mi cos podpowiedziec, wymienic swoje doswiadczenia? Naczytałam sie wiele pozytywnych recenzji o tym zelu i kremie, kupiłam je i wielkie rozczarowanie, a jak wiadomo tanie to nie są kosmetyki. Moze tak jest na poczatku, bo skóra sie przyzwyczaja, a potem juz jest ok?
pomocy !!!!
[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Wiecie może gdzie kupie najtaniej Effaclar Duo?

Moja skóra jest sucha, ale zanieczyszczona i z trądzikiem. Mam nadzieje że mi pomoże.
szukaj na necie, ja kupiłam effeclair duo plus zel do mycia twarzy effeclair 200 ml, za zestaw zapłaciłam 55 złotych, a w aptekach za ta sume proponują sam krem...

Edytowane przez na25talia
Czas edycji: 2014-08-29 o 11:11
na25talia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 10:35   #485
szmeterling
Raczkowanie

dziewczyny, podnosze.
wczoraj po raz 1szy uzylam kremu punktowo na przebarwienia. dzis rano te blizny byly tak czerwone jak swieze. miala tak ktoras z Was?
szmeterling jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości