Naturalny makijaż...prosze pomozcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-06, 09:39   #1
Nata2108
Raczkowanie

Naturalny makijaż...prosze pomozcie

mam pewien problem otoz nigdy sie nie malowalam...jak juz to na jakies wieksze okazje i to zawsze ktos mnie malowal mam 19 lat i chcialam zebyscie pomogly mi ustalic i podac wskazowki jak wykonac lady naturalny makijaż na co dzien podkreslajacy urode, najlepiej gdyby to byly kosmetyki mineralne gdyz mam cere tradzikowa i boje sie uzywac innych. Wiem ze jest duzo wskazowek na internecie jak wykonac taki makijaz...ale ze wzgledu na moja cere ktora caly czas sie swieci chcialam was poprosic o pomoc. Chcialabym zeby to byl makijaz pasujacy do mojej urody. Mam brazowo-czarne wlosy, ciemnozielone oczy(małe i nie wiem jak je pomalowac nawet naturalnie), okragla twarz(nie wiem jak ja wyszczuplic optycznie) i duze wydatne usta. Bede bardzo wdzieczna za pomoc Pozdrawiam
Nata2108 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 10:21   #2
edyt
Zadomowienie

Dot.: Naturalny makijaż...prosze pomozcie

Skoro wiesz ze chcesz uzywac mineralow to wybor kosmetykow mamy z glowy. Inspiracej z pewnoscia znajdziesz na forum MM. Tam dziewczyny pokazuja rowniez makijaże z uzyciem kosmetyków mineralnych, a i stepy tez sie znajda.
edyt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 12:10   #3
asik123456789
Zakorzenienie

Jesli chcesz zrobic naturalny makijaz to nic prostszego. Wystarczy dobry podklad, puder korektor- zeby stworzyc odpowiednia baze, wygladzic skore. Jesli chcesz uzywac mineralow to nie pomoge bo nie mialam. Napewno potrzebujesz odpowiedniego podkladu mineralnego, korektora rowniez mineralnego- na wypryski, cienie pod oczami. Ewentualnie pudru dla zmatowienia. Jesli chcesz naturalny makijaz to wystarczy nalozyc troche rozu na policzki, usta podkreslic blyszczykiem a na rzesy tylko tusz. Idealny codzienny makijaz.
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 23:00   #4
Axaxax
BAN stały

GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax

Po prostu przeszukaj wizaż, a znajdziesz mnóstwo podpowiedzi. Ludziska, nauczcie się korzystać z wyszukiwarek!
Axaxax jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości