Jaka farba blond na zniszczone w這sy ? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-09-06, 11:05   #1
Ewu鄂a69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Jaka farba blond na zniszczone w這sy ?

Hej dziewczyny, pisze z prosba o porade. No wiec zaczynajac od poczatku Mialam kilka razy pasemka ale zachcia這 mi sie blondu Zamiast udac sie do fryzjerki zrobilysmy to z koleaznka w domu. Juz nie pamietam nazwy farby ale byla to wella. Wlosy wyszly mysiowate. Odczekalam miesiac i zdecydowalam sie ze pofarbujemy je pallette skandynawski blon. Okropienstwo, wlosy zolte jak zoltko kurze, oczywiscie bylam zrozpaczona no ale jakos sie przyzwyczailam, przy kazdym myciu mylam wlosy szamponem joanna ktory niweluje zoltawy odcien wlosow. Wlosy troszke spopiela造 teraz mam odrosty i nie wiem jaka farba zafarbowac aby sie "wyr闚na造" ponieaz ciagle widac na nich pasemka. Rowniez chodzi mi o to aby odrosty sie zafarbowaly a mam dosc ciemne. Z gory dziekuje za odpowiedzi i przepraszam za chaotycznosc mysli. Dodam ze wlosy mam zniszone rozjasnianiem, prostowaniem i lakierowaniem.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dfsafsagafdgd kopia.jpg (145,6 KB, 367 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P010909_17.01.jpg (157,2 KB, 291 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P6020320.jpg (168,3 KB, 255 za豉dowa)
Ewu鄂a69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-06, 12:17   #2
agusiamyszka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 255
Dot.: Jaka farba blond na zniszczone w這sy ?

z lagodniejszych farb to moge powiedziec : recital loreala.jest ladny odcien stockholm moze ci wpadnie w oko?. ja nalozylam ja odrazu na cale wlosy i mniej wiecej roznomiernie mi wyszedl. a odrosty ciemnego blondu ladnie pokryla

uzywalam jeszcze profesjonalna farbe renne blanche. byla lagodna dla wlosow ale jasny popielaty blond wyszedl na zolkniety - taka "zlota perla"
takze wiecej juz tym nie ufarbuje a szkoda

dziewczyny z watku "najlepsze farby blond" polecaja ta farbe

http://www.wellaton.pl/produkty/12_1.jpg

i w ogole zajrzyj sobie tam moze cos ci wpadnie w oko
agusiamyszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-06, 13:32   #3
Ewu鄂a69
Raczkowanie

agusiamyszka dziekuje bardzo za odpowiedz. wlasnie slyszalam jedynie o lorealu i mialam sie na nia zdecydowac ale jak podsun窸a pomysl z wella to mam dylemat tym bardziej ze o welli nic nie slyszalam

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

a dlaczego szkoda ze nie ufarbujesz jesli bylas niezadowolona
Stary 2009-09-06, 21:24   #4
agusiamyszka
BAN sta造

chodzilo tylko o kolor wyjsciowy bo nie ladnie wyszedl. myslalam ze bedzie zimnym odcieniem a nie zzolknietym ;/. a loreal byl nawet spoko chetnie bym ten odcien kupila ale nie teraz. kosztuje w rossmannie 28 zl na promocji podajrze 24 czy 5?

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2009-09-06 o 21:33
Stary 2009-09-08, 17:14   #5
Ewu鄂a69
Raczkowanie

No wiem bo juz szukalam w paru sklepach i o dziwo maja braki w tym kolorze Ale bylam tylko w paru najblizszych. Najbardziej sie obawiam jak on rozjasni moje ciemne odrosty....
Stary 2009-09-09, 09:12   #6
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Poka wiadomo嗆

uzywalam jeszcze profesjonalna farbe renne blanche. byla lagodna dla wlosow ale jasny popielaty blond wyszedl na zolkniety - taka "zlota perla"
Mog豉bys mi powiedziec czy by豉 to moze reene blanche 8C ?blond z odcieniem jasnego popialu? bo mam taka w domu i wode 9% chcialam ja uzyc na wlosy rozjasnione rozjasniaczem i 12% woda boje sie tylko ze odcien wyjdzie bardzo ciemny.

Ewu鄂a69 wydaje mi sie ze gdybys chciala tak jasny odcien jak masz teraz to odrost przed farbowaniem farba powinnas pokryc rozjasniaczem bo inaczej zoltko murowane juz to przerabialam teraz wlasnie stosuje rozjasniacz ALE TYLKO NA ODROST a potem na calosc farbe ostatnio mialam garnier 9.1 b.j. pop. blond, wlosy nie sa jakos bardziej zniszczone niz po samym rozjasniaczu a kolor o niebo lepszy ...jestem wlasnie ciekawa tej reene blanche 8C z 9% wod.
Jeszcze jedno, zeby nie poniszczyc wloskow to farbe po rozjasnieniu rozjasniaczem odrostu tez nakladam tylko na ten rozjasniny odrost a dopiero 5 minut przed splukaniem spieniam farbe i masuje na cale wloski trzymam 5 min i splukuje efekt fajny

Edytowane przez arzd帷
Czas edycji: 2009-09-09 o 09:17 Pow鏚: dopisek
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-09, 16:37   #7
Ewu鄂a69
Raczkowanie

Ewu鄂a69 wydaje mi sie ze gdybys chciala tak jasny odcien jak masz teraz to odrost przed farbowaniem farba powinnas pokryc rozjasniaczem bo inaczej zoltko murowane juz to przerabialam teraz wlasnie stosuje rozjasniacz ALE TYLKO NA ODROST a potem na calosc farbe ostatnio mialam garnier 9.1 b.j. pop. blond, wlosy nie sa jakos bardziej zniszczone niz po samym rozjasniaczu a kolor o niebo lepszy ...jestem wlasnie ciekawa tej reene blanche 8C z 9% wod.
Jeszcze jedno, zeby nie poniszczyc wloskow to farbe po rozjasnieniu rozjasniaczem odrostu tez nakladam tylko na ten rozjasniny odrost a dopiero 5 minut przed splukaniem spieniam farbe i masuje na cale wloski trzymam 5 min i splukuje efekt fajny[/QUOTE]

Ale ja bym chciala teraz zafarbowac cale wlosy aby jakos wyrownac kolor i wlasnie mysle o loreal recital preferenc odcien Stockholm. Jakie moga byc moje odrosty po farbowaniu?? Czy ta farba zrowna mi moje wlosy?
Stary 2009-09-09, 23:17   #8
lary
BAN sta造

Wiadomo軼i: 14

Stockholm-ten odcie nie chwyci ci niestety odrost闚. Wiem na pewno, 瞠 jest tylko na 6% wodzie, czyli rozja郾ia zaledwie 1 ton. Jest on przeznaczony od jasnego blondu po bardzo jasne blondy. Je郵i mi nie wierzysz, to sp鎩rz na ty opaowania tej farby i b璠zie tam pokazane, 瞠 nawet do ciemnego blondu nie nadaje si ten odcie. Dlatego, 瞠 nie rozja郾ia.
lary jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-10, 17:47   #9
Ewu鄂a69
Raczkowanie

ok. rozumiem wierze najpierw rozjasnienie odrostow, potem farba chce sie jeszcze dowiedziec jakim rozjasniaczem mam zrobic te odrosty chocdzi mi o rozjasniacz ze sklepu
Stary 2009-09-10, 21:38   #10
agusiamyszka
BAN sta造

przepraszam ze teraz odpisuje. rb mialam odcien podajrze 10.2

w jednym sklepie polecano 12, a w drugim mowiono ze 9 jest wystarczajaca bo 12 zniszczy wlosy. wiec kupilam dwa. akurat nie byly to drogie rzeczy bo kosztowaly niecale 4 zl
Stary 2009-09-11, 08:57   #11
arzd帷
Raczkowanie

GG do arzd帷

Dobry jest rozjasniacz z londy ten na zdjeciu.

Czyli nie wiadomo jaki odcien da r.b. 8c z 9% woda ale chyba dosc ciemny prawda?
Stary 2009-09-11, 19:04   #12
Ewu鄂a69
Raczkowanie

Mam taki w domu. Nie wiem sk康, mo瞠 moja mam kiedy kupi豉 ale mam Co o nim my郵icie ?
Stary 2009-09-11, 21:36   #13
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 082

ja nim robi豉m ostatnio odrosty i jest super, mia豉m go na g這wie zaledwie 10 minut i ju rozjasni mi odrost. Potem na ca貫 w這sy na這篡豉m farbk, 鄴速y odcie rozja郾iacza znik. Nie popali w這s闚, nie uszkodzi sk鏎y g這wy - jak dla mnie bomba
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-12, 09:30   #14
Ewu鄂a69
Raczkowanie

Wi璚 pewnie go u篡j. By豉m wczoraj w sklepie aby kupi farb L'Oreal Stockholm i w sumie wysz豉m z w徠pliwo軼iami poniewa gdy zobaczy豉m z ty逝 pude趾a kolory jakie wychodz to troche zw徠pi豉m. Bardzo jasny blond wyjdzie fajny-taki jak farba natomiast 鄴速y blond jest pokazany 瞠 ma wyj嗆 taki sam. Hmmm... I teraz nie wiem czy to wyjdzie na moich w這sach.....
Stary 2009-09-12, 10:09   #15
arzd帷
Raczkowanie

GG do arzd帷

Kiedys dawo temu ja i moja siostra uzylysmy rozjasniacza joanny i zalowalysmy tego,mnie popalil w這sy a mam dosyc grube a siostrze nie dosc ze popalil to na skorze glowy wypali kilka malenkich 造sinek-dobrze ze malenkie to tak nie widac trzeba sie przyjzec wiec juz nigdy nie uzywalysmy kosmetykow joanny ale tak jak mowie to bylo dawno dawno ,moze teraz sa lepsze jakosciowo najlepiej poszukaj wiecej opini o tym produkcie np na KWC.
Stary 2009-09-15, 23:11   #16
Ewu鄂a69
Raczkowanie

arzd帷 nie strasz...
Stary 2009-09-16, 09:49   #17
arzd帷
Raczkowanie

GG do arzd帷

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,11...siv-blond.html

Tutaj s opinie na temay tego produktu to poczytaj i zastanow sie.
Stary 2009-09-16, 18:18   #18
diamelen
ma豉 ksi篹niczka

Wiadomo軼i: 1 127

Cytat:
Napisane przez Ewu鄂a69 Poka wiadomo嗆
Wi璚 pewnie go u篡j. By豉m wczoraj w sklepie aby kupi farb L'Oreal Stockholm i w sumie wysz豉m z w徠pliwo軼iami poniewa gdy zobaczy豉m z ty逝 pude趾a kolory jakie wychodz to troche zw徠pi豉m. Bardzo jasny blond wyjdzie fajny-taki jak farba natomiast 鄴速y blond jest pokazany 瞠 ma wyj嗆 taki sam. Hmmm... I teraz nie wiem czy to wyjdzie na moich w這sach.....
polecam ten Sztokholm.sama go u篡wam..rozja郾iam do嗆 ciemny blond i k豉d go na ciemny odrost i wychodzi 豉dny popielaty blond.. nie tak jasny jak na opakowaniu, ale na pewno nie 鄴速y.. i o to chodzi

diamelen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-19, 11:36   #19
Ewu鄂a69
Raczkowanie

Rozja郾iacz mam. Ide zaraz na zakupy i wskocze po wellaton 12/1 lub 12/0 Musze zrobic te odrosty bo nie moge na nie patrzec. Tylko farbe bede trzyma豉 kr鏒ko. Jak cos wyjdzie to dodam foty.
Stary 2009-10-10, 15:11   #20
platynowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 441

jestem platynow blondynk od dobrych kilku lat.ostatnio czyt.kilka mcy temu farbowa豉m si palette XXL platynowy blond-w這sy BIAΒ jak 郾ieg-okropienstwo,ale jakos sie przemeczylam i po kilku m-cach zafarbowa豉m odrosty ciemny blond farb garnier 111 efekt -鄴速awo s這mkowe w這sy,a teraz w豉snie dzis zafarbowa豉m tak wychwalanym kolorkiem loreal stockholm i niesterty w這sy mam jasne ,ale odcien s這mkowy... w這ski zdrowe i b造szcz帷e to fakt ,ale czy ten kolor nie 鄴趾nie z czasem jeszcze bardziej?
platynowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-16, 21:20   #21
HopeMAGDA
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 624

hej mam pytanko czy stockholm zniweluje ten kolorek nie jest do軼 ciemny ale czy go rozja郾i jak my郵icie???to po rozjasnianiu garnierem 111.
HopeMAGDA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.