Zmiana fryzury... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-06, 14:31   #1
paula_
Przyczajenie

Zmiana fryzury...

Witam Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie, a konkretniej - fryzurę. Od 4 lat jedyną zmianą było zrobienie prostej grzywki. Od kilku miesięcy kusi mnie zmiana koloru. Najbardziej podobają mi się odcienie brązu, jednak nie wiem czy będzie to do mnie pasowało. Mam niebieskie oczy, czarne rzęsy i brwi. Włosy mam niby proste, ale bez prostownicy się nie obędzie, bo lubią się wywijać na końcach. Jeśli chodzi o kolor to jest to naturalny ciemny blond. Do tego mam jasną karnację.
Wklejam dwa zdjęcia, jedno - moje codzienne uczesanie, czyli włosy rozpuszczone, a drugie upięte, dla ewentualnej metamorfozy komputerowej;p
Bardzo proszę o pomoc w doborze fryzury i koloru )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (80,5 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (57,6 KB, 172 załadowań)
paula_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:43   #2
StArOmOdNa
Raczkowanie

Dot.: Zmiana fryzury...

Cytat:
Napisane przez paula_ Pokaż wiadomość
Witam Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie, a konkretniej - fryzurę. Od 4 lat jedyną zmianą było zrobienie prostej grzywki. Od kilku miesięcy kusi mnie zmiana koloru. Najbardziej podobają mi się odcienie brązu, jednak nie wiem czy będzie to do mnie pasowało. Mam niebieskie oczy, czarne rzęsy i brwi. Włosy mam niby proste, ale bez prostownicy się nie obędzie, bo lubią się wywijać na końcach. Jeśli chodzi o kolor to jest to naturalny ciemny blond. Do tego mam jasną karnację.
Wklejam dwa zdjęcia, jedno - moje codzienne uczesanie, czyli włosy rozpuszczone, a drugie upięte, dla ewentualnej metamorfozy komputerowej;p
Bardzo proszę o pomoc w doborze fryzury i koloru )
No to może ja się wypowiem Obecną fryzurkę masz bardzo ładną ale jeżeli chcesz coś zmienić - to obstaję własnie za prostą grzywką A co do koloru - np. orzechowy brąz? Nie bierz ciemnego brązu - wyjdą czarne( wiem po sobie).. Fryzjerka może pocieniowiać Ci resztę włosów na całej długości aczkolwiek myslę, że nie jest to potrzebne To będzie fryzurka jak Ashlee Simpson ( tylko kolor troszkę inny żeby nie wpadały w czerwień tak jak jej włosy) Masz niebieskie oczy - myślę że będzie Ci w takiej fryzurce ładnie Jeśli się zdecydujesz daj znać jak tak efekty
StArOmOdNa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 14:48   #3
Loretta8
Rozeznanie

Ale Ty śliczna jesteś Masz piękne, duże oczy i ładne włosy. Ja bym nic nie zmieniała!

Loretta8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 15:04   #4
olgicula
Raczkowanie

Ja bym dała karmel... Albo cynamon, ale nie podchodzący pod rudy- raczej miodowy.

Jak mówią dziewczyny- ladna jestes, widac zadbane wlosy- ja wycieniowalabym troche, moze przy twarzy...? Grzywke- prostą, ale tez cieniowaną.
olgicula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 18:50   #5
mg78
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (63,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (61,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (57,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (65,5 KB, 29 załadowań)

mg78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 23:25   #6
Ivy123
Zadomowienie

O cholera, co za oczy. PRZEPIĘKNE!!!. Może troche modelowania buźki by się przydało, dodaj jakichś kolorków.
Ivy123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 17:15   #7
paula_
Przyczajenie

Dziękuję bardzo za rady Myślałam właśnie nad jakimś ciepłym odcieniem brązu, ale prosta grzywka raczej odpada. Teraz myje głowę codziennie, gdybym zrobiła grzywkę opadającą na całe czoło, musiałabym je myc chyba 2 razy dziennie
Do fryzjera idę w piątek, do tego czasu czekam na Wasze dalsze podpowiedzi
Stary 2009-09-07, 20:44   #8
LifUnia
Zadomowienie

Jakie masz cudowne oczy, niemogłam się napatrzeć

Ze względu na to że masz ciemną oprawe oczu od razu skojarzyło mi się z Angelina Jolie i Megan Fox. Obstawiałabym przy średnim - ciemym brązie

http://republika.pl/blog_mi_3987948/...4687-f5aa2.jpg
http://www.alleba.com/blog/wp-conten...lina_jolie.jpg

Te kolory myślę ze będą ci pasowały idealnie
LifUnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 20:53   #9
yaminishi
Zadomowienie

Prześlicznie wyglądasz Ja na Twoim miejscu nic bym nie zmieniała!
Rozumiem jednak chęć zmiany. Zanim jednak zdecydujesz się zmienić kolorek włosów rozważ wszystkie za i przeciw.
Farbowanie odrostów jest na prawdę męczące, do tego kolor szybko blednie (szczególnie, że często myjesz włosy). Kolejna kwestia to kondycja Twojej czupryny, niby farba nie niszczy włosów...no właśnie niby.
Ja gdybym mogła odwrócić czas to nie farbowałabym swoich włosów tylko dbała by były lśniące i zdrowe. Teraz poważnie rozważam dekoloryzacje ale niestety to nie takie proste.

Nie mniej jednak, cokolwiek zrobisz i tak będziesz ładnie wyglądać.
Stary 2009-09-08, 22:21   #10
leseurr
Rozeznanie

Jakie rzęsy! ;o o mamusiu! boskie! a co do tego, czy brąz będzie Ci pasował jasny i owszem ja mam jeszcze jaśniejsze brwi niż Ty a i tak w brązie mi ładniej niż w blondzie, wyostrzy Ci to trochę twarz tak myślę, ale nie szalej z ciemnym brązem, ja bym postawiła na karmel , orzech laskowy
Stary 2009-09-09, 12:56   #11
nicRu
maszyna, nie człowiek

Wlasnie, jestes bardzo śliczna i.. masz nosek podobny do mojego I śliczne oczy (tu juz inaczej ja mam brązowe)
Masz śliczne włoski i jeśli koniecznie potrzebujesz zmiany, moze wiec faktycznie grzywka? Szczególnie, ze chyba masz cienkie wlosy wiec nie widze sensu zeby je męczyć farbowaniem

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:30   #12
paula_
Przyczajenie

Odkąd pamiętam włosy mam takie jak teraz, czasem mocniej wycieniowane, czasem trochę dłuższe, trochę krótsze, bez bardziej widocznej zmiany. Raz zrobiłam prostą grzywkę, ale nie wyglądałam zbyt korzystnie, buzia zrobiła mi się pucowata. Podobają mi się krótsze fryzury ale nie mogę sobie na takie pozwolic, bo wtedy musiałabym prostowac caaałe włosy codziennie. Jedyne co mi zostaje to farbowanie Mam "mysi" kolor włosów, więc mam nadzieje ze ta zmiana trochę ożywi moją fryzurę. Boję się, że kolor szybko wypłowieje, ale nigdy włosów nie farbowałam i chyba wreszcie muszę się przekonac jak zareagują...
Pójdę za Waszymi radami i prawdopodobnie zdecyduję się na jakiś karmelowy brąz, orzech laskowy czy coś podobnego
Do wizyty u fryzjera zostały 2 dni, póki co dziękuję Wam bardzooo
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości