Jak zrobić COŚ z idealnie prostych włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-06, 19:11   #1
mrs Visage
Raczkowanie

Unhappy

Jak zrobić COŚ z idealnie prostych włosów.

Witajcie! Mam mały problem - wiem, ze nie jedna z Was dałaby wiele, by mieć idealnie proste włosy, ale no niestety, zawsze jest na odwrót - chciałabym mieć kręcone Problem lezy w tym, że nie wiem zupełnie jak je chociaż lekko zakręcić - i nie chodzi mi tu o lokówkę, bardziej o następujący sposób:
schylam się i nakładam piankę(trwałość 4) "ugniatając" w pięści włosy tak, by robiły się z nich fale, następnie tak samo suszę, powietrzem o małym natężeniu, równiez ugniatając, potem spryskuję b. silnym spray'em utrwalającym. Przez góra 15 minut mam pożądany efekt. Gdy dochodzęna imprezę mam szopę na głowie - proste włosy z 10x większą objętością niż normalnie. Odrazu mówię, że trwała odpada, ponieważ naturalnie mam brązowe włoski, ale aktualnie jestem niemal platyna ; ) z góry dzięki za odpowiedzi
mrs Visage jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:04   #2
batkab
Raczkowanie

Dot.: Jak zrobić COŚ z idealnie prostych włosów.

Jest bardzo ciekawy wątek o wszelkiego rodzaju lokach Łącznie ze zdjęciami i poradami.
batkab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:28   #3
mrs Visage
Raczkowanie

Wiesz, nie chodzi mi tu o loki... tylko o sposób na moje proste włosy ; )
mrs Visage jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:43   #4
M1A4N
Raczkowanie

Mam od lat ten sam problem...i jeszcze nie znalazłam rady więc do tematu się dołączam!
M1A4N jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:51   #5
Grzesiowa
Raczkowanie

GG do Grzesiowa

Również mam włosy jak druty Chyba nawet nauczyłam się z tym żyć, po tym jak na studniówkę wykręciłam je razem z fryzjerką na najlepszych profesjonalnych sprzętach i po polonezie pozostały już tylko same fale
Słyszałam, że można zrobić delikatną trwałą na grubych wałkach, po których wychodzą właśnie takie jak oczekujesz - fale.
Też mam obecnie platynę dlatego najpierw polecam zreperować włoski maską matrixa sleek.look 24 smooth multi - mend technology i można eksperymentować dalej Powodzenia
Grzesiowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:59   #6
aanik
Raczkowanie

Myślę, że z tego typu włosami bardzo ciężko jest coś zrobić. Włosy muszą mieć chociaż lekką tendencję do kręcenia, by sposób z ugniataniem wyszedł i efekt się utrzymał. Znam dziewczyny z włosami takimi jak Twoje, zawsze dziwiło mnie to, że po pokręceniu zaraz się rozprostowywały. Strukturę włosa ciężko zmienić, więc nie wiadomo, co poradzić... Może spróbuj spać w wałkach, albo papilotach? Wlosy mogą się trochę przyzwyczaić.

Na pewno najlepszą rzeczą jest polubienie swoich włosów. Ja zawsze marzyłam o takich prostych . Moje naturalnie są falowane i puszące się(to jest chyba najgorsze), nigdy ich nie lubiłam. Potrzeba wiele zachodu, żeby dobrze wyglądały. Niby są bardzo podatne i łatwo je pokręcić, łatwo też wyprostować, bo wystarczy parę przeciągnięć prostownicą. Co z tego, skoro same w sobie są bezkształtne
Także jest się z czego cieszyć mając proste włosy, nie trzeba niszczyć ich prostownicą, jak robi to wiele dziewczyn. Można eksperymentować z różnymi cięciami i grzywkami... ehh widać każdy woli to, czego nie ma

Mogę polecić Ci nivea curls bez spłukiwania http://www.nivea.pl/products/show/Ba...exible%20Curls
sama go używam i włosy naprawdę mocniej się kręcą . Może powinnaś spróbować kosmetyków do włosów kręconych? Może by coś pomogło

Edytowane przez aanik
Czas edycji: 2009-09-10 o 19:08
aanik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 10:43   #7
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Loki z prostych włósów da sie zrobić narzędziem do koka. Takim jak na przykład tu: http://www.allegro.pl/item730733893_...ane_9_kol.html

Ja zakładam to na całą noc na wilgotne włosy (suche wysypują się z koka) i rano są poskręcane. Metoda działa u mnie tylko na wycieniowanych włosach.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fale, loki, proste wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości