co i jak zmienic na plus? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-16, 22:39   #31
Hazel Eyes
Rozeznanie

Dot.: co i jak zmienic na plus? :)

Cytat:
Napisane przez Eternia89 Pokaż wiadomość
tylko widzisz, ja je tak namietnie prostuje bo nie naleze do wysokich mam 160cm i takie podniesione wydaje mi sie ze skracaja sylwetke
moze i przyszlosciowy,zalezy kto ma jakie priorytety, jak dla mnie bez rewelacji, ale to moje zdanie tylko
to mało wiesz.
a co do reszty wypowiedzi nt. studiow kolezanki: masz zale ze ktos krytykuje a sama to robisz. nie podoba ci sie cos to nie powielaj - proste.

Cytat:
watek dotyczy zmiany fryzury nie stanika. Nikt nie prosil Cie o zdanie na ten temat.
Ale jesli juz nie moglas sie powstrzymac to odpowiem; mało tego chodze bez majtek i zawsze w spodenkach w ktorych widac mi tyłęk, a staniki zawsze wyciagam taka ze mnie 'osoba o ktorej zle swiadczy'.

Nie umiescilam tego zdjecia na portalu *************** tylko na wizazu wiec nie widze potrzeby az takiego zgorszenia.
Nie wiem czy jestes az tak konserwatywna czy az tak zazdrosna, ze nie moglas sie powstrzymac. Mam to w nosie tak jak i Ty powinnas miec moj stanik.
nikt nie jest zazdrosny bo niejedna z dziewczyn wypowiadajacych sie ma na pewno ładniejszy/wiekszy biust/stanik wiec o zazdrosci nie ma mowy. z reszt,a ja nie zazdroszcze skłonnosci do internetowego ekshibicjonizmu. jezeli zakladasz wątek i dodajesz jakiegos "plusa" to ms\usisz sie liczyc z tym, ze pojawia sie komentarze na ten temat.

Cytat:
Ehh znowu
Poza tym nikt nie bedzie mi mowil ze to zle o mnie swiadczy, przepraszam ze niby o czym swiadczy? Ze jestem pusta? głupia?
Wypraszam sobie, ale zaden skaczacy grzyb (avatar) nie bedzie mi nic takiego sugerował i nie zachwieje mojej pewnosci siebie.
Studiuje na 2 kierunkach dziennie na 2 jednych z najlepszych panstwowych uczelni,mam własna firme i 20lat na karku i jesli mam ochote pokazac cycki to to zrobie.
a męża i trojke dzieci tez masz?

20 lat... sedziwy wiek na pewno jestes juz bardzo doswiadczona przez zycie...

"na 2 jednych..."

nie chce mi sie czytac calego wątku bo autorce brakuje pokory. nie potrafi przyjac krytyki z godnoscia a z takimi osobami nie warto polemizowac.
Stary 2009-09-18, 14:40   #32
Sarrai
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
to mało wiesz.
a co do reszty wypowiedzi nt. studiow kolezanki: masz zale ze ktos krytykuje a sama to robisz. nie podoba ci sie cos to nie powielaj - proste.

nikt nie jest zazdrosny bo niejedna z dziewczyn wypowiadajacych sie ma na pewno ładniejszy/wiekszy biust/stanik wiec o zazdrosci nie ma mowy. z reszt,a ja nie zazdroszcze skłonnosci do internetowego ekshibicjonizmu. jezeli zakladasz wątek i dodajesz jakiegos "plusa" to ms\usisz sie liczyc z tym, ze pojawia sie komentarze na ten temat.

a męża i trojke dzieci tez masz?

20 lat... sedziwy wiek na pewno jestes juz bardzo doswiadczona przez zycie...

"na 2 jednych..."

nie chce mi sie czytac calego wątku bo autorce brakuje pokory. nie potrafi przyjac krytyki z godnoscia a z takimi osobami nie warto polemizowac.

dajcie spokoj dziewczyny, Eternia pyta sie o kolor włosów. mnie jakos to zdjęcie nie uraziło, dajcei spokój po prostu.
Sarrai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:55   #33
Hazel Eyes
Rozeznanie

bla bla bla...
mnie rozbawiło ;]
Stary 2009-09-22, 01:24   #34
weronisiek88
Rozeznanie

hmm przyjrzałam sie dokładnie Twoim zdjęciom i myślę, że byłoby Ci na prawdę ładnie w jakimś brązie, może orzechowym? Nie za ciemnym bo faktycznie masz jasniutką cerę. Ale już pod kolor brwi, rzęs, brąż by pasował, a przy tym nadałby charakterku całej buźce A przede wsyztskim miałabyś mniej kłopotu z malowaniem odrostów, bo skoro masz ciemne blond włosy to, przy takim kolorze, nie rzucałyby się w oczy. Myślę, że warto zaryzykować jak widzisz sporo nas jest za brązem dla Ciebie Pozdrawiam!

Cyce cyce górą!!!

http://wyznaniakosmetoholiczki.blogspot.com/

Olcia 30.06.2010

Michaś 17.11.2013

weronisiek88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 21:17   #35
Eska88
Rozeznanie

GG do Eska88

Bardzo ładnie Ci w blondzie, ale uważam, że przyciemnienie troszkę włosów będzie zmianą na plus jesli boisz się końcowego efektu, że będą np. zbyt ciemne to możesz je przyciemniać stopniowo. Z grzywki bardzo dobrze, że i tak nie zrezygnujesz bo świetnie w niej wyglądasz

btw: od kiedy to tak łatwo Was zgorszyć? szukacie czegokolwiek, byleby tylko się przyczepić...po co robić taki durny offtop? To niejeden z portali w stylu fotka.pl żeby oceniać zdjęcia tylko doradzać oglądając je. Poza tym widzę, że Hazel Eyes ma jakiś problem ze sobą. Wszystko potrafi wyśmiać (żeby zwrócić na siebie uwagę?). Wyobraź sobie, że niektórzy mają ambicje już w tak młodym wieku i potrafią dać sobie radę studiując na dwóch kierunkach, przy czym jeszcze prowadzić własną firmę. Sama mam 21 lat i też mam własną firmę. Tylko trzeba chcieć czegoś więcej i trochę się wysilić. Bo ktoś w wieku 20 paru lat może osiągnąć wiecej niż człowiek przykładowo po 40. Widać Tobie nic się nie udało osiągnąć skoro krytykujesz innych za ich osiągnięcia, a sama nie masz nic do powiedzenia związanego z wątkiem. Następnym razem nie wchodź na tematy które są z zawartą prośbą o radę, jeśli nie masz zamiaru wnieść do niego czegoś konkretnego.
Eska88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 22:16   #36
Hazel Eyes
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość
btw: od kiedy to tak łatwo Was zgorszyć? szukacie czegokolwiek, byleby tylko się przyczepić...po co robić taki durny offtop? To niejeden z portali w stylu fotka.pl żeby oceniać zdjęcia tylko doradzać oglądając je. Poza tym widzę, że Hazel Eyes ma jakiś problem ze sobą. Wszystko potrafi wyśmiać (żeby zwrócić na siebie uwagę?). Wyobraź sobie, że niektórzy mają ambicje już w tak młodym wieku i potrafią dać sobie radę studiując na dwóch kierunkach, przy czym jeszcze prowadzić własną firmę. Sama mam 21 lat i też mam własną firmę. Tylko trzeba chcieć czegoś więcej i trochę się wysilić. Bo ktoś w wieku 20 paru lat może osiągnąć wiecej niż człowiek przykładowo po 40. Widać Tobie nic się nie udało osiągnąć skoro krytykujesz innych za ich osiągnięcia, a sama nie masz nic do powiedzenia związanego z wątkiem. Następnym razem nie wchodź na tematy które są z zawartą prośbą o radę, jeśli nie masz zamiaru wnieść do niego czegoś konkretnego.

własną firme masz, ale w główce pusto i czytac jeszcze nie potrafisz
nie mam zamiaru zwracac na siebie uwagi, nie potrzebuje tego, nigdy nie bylam szarą mysza i internet nie jest mi potrzebny do tego zeby sobie "odbić" taka jestem, jak mi sie cos nie podoba, bawi czy wywołuje u mnie jakies wieksze emocje, to o tym mówie. cycki mnie rozbawiły niesamowicie

nie wiem jak interpretujesz wyrazenie "osiągnąć cos"... jezeli dla ciebie osiągnieciem są studia + własna firma w wieku 20 lat to ciesz sie tym. ja mam na to czas i nie martwie sie zakladaniem własnej firmy bo wiem, ze mam duże możliwości. narazie zadowala mnie praca w czyjejś firmie. a dla mnie osiągnieciem jest to ze w wieku 21 lat wiele przezylam , wiele widzialam, nie raz bawilam sie wspaniale wtedy, kiedy wy robiłyście biznes plan. jestem młoda, korzystam z życia i czerpie z niego ile się da, żeby miec jak najwiecej wspomnien i doswiadczeń. to narazie jest moj priorytet, za młoda jestem na to, by myśleć o wlasnej firmie. wole sie wybawić i wyszalec, zeby w wieku 40 lat nie być sfrustrowana babą, która swoją młodość spędziła segregując faktury i licząc się z zusem ;]
jak widac, nie mam wam czego zazdrościc
Stary 2009-10-06, 13:47   #37
Sarrai
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Hazel Eyes Pokaż wiadomość
własną firme masz, ale w główce pusto i czytac jeszcze nie potrafisz
nie mam zamiaru zwracac na siebie uwagi, nie potrzebuje tego, nigdy nie bylam szarą mysza i internet nie jest mi potrzebny do tego zeby sobie "odbić" taka jestem, jak mi sie cos nie podoba, bawi czy wywołuje u mnie jakies wieksze emocje, to o tym mówie. cycki mnie rozbawiły niesamowicie

nie wiem jak interpretujesz wyrazenie "osiągnąć cos"... jezeli dla ciebie osiągnieciem są studia + własna firma w wieku 20 lat to ciesz sie tym. ja mam na to czas i nie martwie sie zakladaniem własnej firmy bo wiem, ze mam duże możliwości. narazie zadowala mnie praca w czyjejś firmie. a dla mnie osiągnieciem jest to ze w wieku 21 lat wiele przezylam , wiele widzialam, nie raz bawilam sie wspaniale wtedy, kiedy wy robiłyście biznes plan. jestem młoda, korzystam z życia i czerpie z niego ile się da, żeby miec jak najwiecej wspomnien i doswiadczeń. to narazie jest moj priorytet, za młoda jestem na to, by myśleć o wlasnej firmie. wole sie wybawić i wyszalec, zeby w wieku 40 lat nie być sfrustrowana babą, która swoją młodość spędziła segregując faktury i licząc się z zusem ;]
jak widac, nie mam wam czego zazdrościc
buahahahaha Hazel! ale Twoja wypowiedź mnie rozbawiła
bełkot jeden wielki i niedojrzałość
Sarrai jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości