!! KwaSy !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-01-04, 20:03   #1
Malinka24
Raczkowanie

!! KwaSy !!!

Hej dziewczyny ! Czy którać z was stosowała moze zabiegi kwasami ? nie wiem czy to sie tak profesjonalnie nazywa, ale chodzi tu o złuszczanie naskórka. Czy widać jakieś efekty? no po prostu czy jest sens wydawać tyle kasy ( jeden zabieg kosztuje około 100 zł a trzeba ich zrobić ok 5 ) A może znacie jakieś strony gdzie mozna o tym poczytać lub same coś niecoś wiecie ?? Będę wdzięczna za kożdną odpowiedź

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 21:19   #2
GABISZ
Przyczajenie

Dot.: !! KwaSy !!!

witaj. Ja robiłam . mój zabieg kosztował 250 zł. łuszczyłam sie jak gad. wygladałam tragicznie. wykonaj go tylko u dermatologa. też musisz go zrobic kilka razy ale to zalezy od głębokości blizn. jakie masz głębokie . acha przy tym musisz mieć w miarę oczyszczonątwarz z zaskórników. efekt było widac do ok 2 mies. troche pomogło. bizny lekko sie spłyciły. ale ja miałam tylko 1. mam zamiar jeszcze iść. pa pozdrawiam
GABISZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 14:43   #3
annszc
Przyczajenie

hej, ja robiłam serie 6 - w sumie koztoalo to około 700 zł, efekty na poczatku tragiczne ( skorupa na twarzy, ranki, 3 dni urlopu ), mam suchą cere i robilam tozeby zlikiwodować przebarwienia i wzmocnic skóre - efekty uwazam niezłe ale co sie nacierpailam to moje. Generalnie jestem zadowlona ale nie wiem czy bym chciala to powtarzac. Inna sparwa ze skora by już teraz lepiej reagowala na te kwasy bo jest mocniejsza i przyzwyczajona . W razie co słuze namiarem na dobą kosmetyczke która ma w tym doświadczenie w wwie.
annszc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 12:59   #4
GABISZ
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez annszc
hej, ja robiłam serie 6 - w sumie koztoalo to około 700 zł, efekty na poczatku tragiczne ( skorupa na twarzy, ranki, 3 dni urlopu ), mam suchą cere i robilam tozeby zlikiwodować przebarwienia i wzmocnic skóre - efekty uwazam niezłe ale co sie nacierpailam to moje. Generalnie jestem zadowlona ale nie wiem czy bym chciala to powtarzac. Inna sparwa ze skora by już teraz lepiej reagowala na te kwasy bo jest mocniejsza i przyzwyczajona . W razie co słuze namiarem na dobą kosmetyczke która ma w tym doświadczenie w wwie.
a czy twoim zdaniem pomogło by to coś na blizny. i czy to jest to samo co peeling chemiczny. jak te kasy sie nazywają. prosze o odpowiedz.
GABISZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 12:20   #5
annszc
Przyczajenie

taj jak już Ci napisałam na prywatną, kwasy to pilingi chemiczne - , ja robiłam glikolowym , jest jescze sporo innych: kojowy, migdałowy itd.Na pewno spłycają blzenki Pozdrawiam
annszc jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości