Kolory dla brunetki:-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-02-25, 05:32   #1
DominikaS
Zadomowienie

Kolory dla brunetki:-)

Robiłam sobie kiedys analize kolorystyczną i wyszły mi jakieś tam pasujące kolory... Na szczęście te co lubie więc nie musialam robić rewolucji w szafie Ale teraz bardzo mi sie podoba kolor burgunda i wiśniowo-śliwkowy. Na razie mam jedną bluzeczke i zastanawiam sie czy ja w tym kolorze wyglądam dobrze... Przyjciółka nie może obiektywnie ocenić bo ona pół szafy ma w takich koloroch bo je strasznie lubi i nawet jakbym była ruda to by powiedziała że wyglądam w nich dobrrze Dlatego pytam Ciebie Aga... Na oczch wszelkie burgundy i fiolety stosuje juz dawno bo dobrze wygląda... ale na ubraniu?
I jeszcze beż - nie mam zamiru dużo tego beżu kupować ale mam taką spódniczke co mi sie bardzo podoba w tym kolorze... ona jest ciemno beżowa i myslałam o bluzeczkach ecru do niej... Buty juz kupiłam... Czy to aby nie będzie mdłe?
W szfie mam i dobrze wyglądam w granatach, szarościach i czerwieni... No oczywiście czarne też ale raczej z dodatkami bo nie chce jak do trumny wyglądać... Aga co myslisz o tym beżu i burgundzie?
DominikaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-25, 05:32   #2
DominikaS
Zadomowienie

Kolory dla brunetki:-)

Robiłam sobie kiedys analize kolorystyczną i wyszły mi jakieś tam pasujące kolory... Na szczęście te co lubie więc nie musialam robić rewolucji w szafie Ale teraz bardzo mi sie podoba kolor burgunda i wiśniowo-śliwkowy. Na razie mam jedną bluzeczke i zastanawiam sie czy ja w tym kolorze wyglądam dobrze... Przyjciółka nie może obiektywnie ocenić bo ona pół szafy ma w takich koloroch bo je strasznie lubi i nawet jakbym była ruda to by powiedziała że wyglądam w nich dobrrze Dlatego pytam Ciebie Aga... Na oczch wszelkie burgundy i fiolety stosuje juz dawno bo dobrze wygląda... ale na ubraniu?
I jeszcze beż - nie mam zamiru dużo tego beżu kupować ale mam taką spódniczke co mi sie bardzo podoba w tym kolorze... ona jest ciemno beżowa i myslałam o bluzeczkach ecru do niej... Buty juz kupiłam... Czy to aby nie będzie mdłe?
W szfie mam i dobrze wyglądam w granatach, szarościach i czerwieni... No oczywiście czarne też ale raczej z dodatkami bo nie chce jak do trumny wyglądać... Aga co myslisz o tym beżu i burgundzie?
Stary 2002-02-25, 10:10   #3
AnetaAN
Rozeznanie

GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Kolory dla brunetki:-)

Cześć Dominiko [img]icons/icon40.gif[/img]

Jeśli można, to pozwolę sobie tylko na króciutki komentarz Twojego listu : moim zdaniem w tych kolorach będziesz wyglądać zabójczo ! [img]icons/icon7.gif[/img]
Jak wiesz jestem totalną amatorką, ale myślę, że jako płomienna brunetka na pewno możesz pozwolić sobie na noszenie rzeczy w zdecydowanych kolorach.
Jeśli zaś chodzi o beże, to w tym temacie bez nieocenionej pomocy Agnieszki się nie obędzie [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam
Aneta
Stary 2002-02-25, 10:10   #4
AnetaAN
Rozeznanie

GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN

Cześć Dominiko [img]icons/icon40.gif[/img]

Jeśli można, to pozwolę sobie tylko na króciutki komentarz Twojego listu : moim zdaniem w tych kolorach będziesz wyglądać zabójczo ! [img]icons/icon7.gif[/img]
Jak wiesz jestem totalną amatorką, ale myślę, że jako płomienna brunetka na pewno możesz pozwolić sobie na noszenie rzeczy w zdecydowanych kolorach.
Jeśli zaś chodzi o beże, to w tym temacie bez nieocenionej pomocy Agnieszki się nie obędzie [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam
Aneta
Stary 2002-02-26, 10:12   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Hej Dominiko [img]icons/icon7.gif[/img]
Jesli chodzi o burgund czy wisnie to jak najbardziej. Piekne, czyste kolory na pewno bardzo ladnie podkresla Twoja urode. jedy na moja uwaga to, abys rowniez utrzymala makijaz w tej tonacji i jeszcze jedno: zdecyduj sie na duzy dekolt albo daj jakis aksent przy szyi. Np. perlami, srebrna bizuteria albo apaszka.

Natomiast jesli chodzi o bez, to spodniczka moze byc jak najbardziej. Do tego tak jak pisalas ecry, czern, ciemna butelkowa zielen - zalezy jakie masz dodatki i wizje [img]icons/icon7.gif[/img]
Natomiast zdecydowanie unikaj bezu, zwaszcza takiego mysiego przy twarzy. Duzo lepsza byla by piekna "gorzka czekolada"...

Co ty o tym myslisz?

pozdrowionka AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-26, 10:12   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Hej Dominiko [img]icons/icon7.gif[/img]
Jesli chodzi o burgund czy wisnie to jak najbardziej. Piekne, czyste kolory na pewno bardzo ladnie podkresla Twoja urode. jedy na moja uwaga to, abys rowniez utrzymala makijaz w tej tonacji i jeszcze jedno: zdecyduj sie na duzy dekolt albo daj jakis aksent przy szyi. Np. perlami, srebrna bizuteria albo apaszka.

Natomiast jesli chodzi o bez, to spodniczka moze byc jak najbardziej. Do tego tak jak pisalas ecry, czern, ciemna butelkowa zielen - zalezy jakie masz dodatki i wizje [img]icons/icon7.gif[/img]
Natomiast zdecydowanie unikaj bezu, zwaszcza takiego mysiego przy twarzy. Duzo lepsza byla by piekna "gorzka czekolada"...

Co ty o tym myslisz?

pozdrowionka AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-26, 11:15   #7
DominikaS
Zadomowienie

Perelki jak najbardziej bo uwielbiam Srebro tez bo jakoś bardziej mi zawsze odpowiadowalo niz zloto - w zlocie czuje sie jakas taka stara...[img]icons/icon7.gif[/img]
Natomiast co do ciemniejszej gory to ja wtedy mam wrazenie zaburzonych proporcji sylwetki - wole jednak jasne na gorze Ale oprocz tej bezowej spodniczki do bym sobie nie wepchala bluzeczki bezowej bo racja, wyglam szaro na twarzy wtedy [img]icons/icon7.gif[/img] Chyba jednak czeka mnie zakup ze dwoch kremowych bluzeczek (super, pojde znowu na zakupy )
Bardzi Ci dziekuje za ten burgund szczegolnie bo nie moglam sie przekonac a tak mi sie ten kolorek podoba [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-02-26, 11:15   #8
DominikaS
Zadomowienie

Perelki jak najbardziej bo uwielbiam Srebro tez bo jakoś bardziej mi zawsze odpowiadowalo niz zloto - w zlocie czuje sie jakas taka stara...[img]icons/icon7.gif[/img]
Natomiast co do ciemniejszej gory to ja wtedy mam wrazenie zaburzonych proporcji sylwetki - wole jednak jasne na gorze Ale oprocz tej bezowej spodniczki do bym sobie nie wepchala bluzeczki bezowej bo racja, wyglam szaro na twarzy wtedy [img]icons/icon7.gif[/img] Chyba jednak czeka mnie zakup ze dwoch kremowych bluzeczek (super, pojde znowu na zakupy )
Bardzi Ci dziekuje za ten burgund szczegolnie bo nie moglam sie przekonac a tak mi sie ten kolorek podoba [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-03-03, 11:30   #9
guest
Zakorzenienie

A jaki dokładnie kolor ma ta spódniczka, bo jeśli raczej ciemny krem to może spróbuj do niej bluzeczkę w kolorze burgunda, takiego cieplejszego... a jeśli jest raczej szarawa to chyba tak jak pisala Aga - butelkowa zieleń... pozdrowionka Nici
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 11:30   #10
guest
Zakorzenienie

A jaki dokładnie kolor ma ta spódniczka, bo jeśli raczej ciemny krem to może spróbuj do niej bluzeczkę w kolorze burgunda, takiego cieplejszego... a jeśli jest raczej szarawa to chyba tak jak pisala Aga - butelkowa zieleń... pozdrowionka Nici
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-03, 12:06   #11
DominikaS
Zadomowienie

Hmm... to jest mleko z czekolada ale ja ciemniejszej bluzki nie ubiore... Nie ma takiej sily zebym na gore wlozyla cos ciemniejszego niz na dol bo wygladam jak piramida wtedy [img]icons/icon7.gif[/img] Ale kupie sobie odwrotnie - spodnicze w kolorze burgunda na przyklad [img]icons/icon7.gif[/img] Jak szalec to szalec
Stary 2002-03-03, 12:06   #12
DominikaS
Zadomowienie

Hmm... to jest mleko z czekolada ale ja ciemniejszej bluzki nie ubiore... Nie ma takiej sily zebym na gore wlozyla cos ciemniejszego niz na dol bo wygladam jak piramida wtedy [img]icons/icon7.gif[/img] Ale kupie sobie odwrotnie - spodnicze w kolorze burgunda na przyklad [img]icons/icon7.gif[/img] Jak szalec to szalec
Stary 2006-08-12, 15:30   #13
monisia_
Raczkowanie

Kolory dla blondunek

Jestem naturalną blondynką, ale nie kojarzcie mnie z tą blondynką z kawałów Jak wam się wydaje jakie kolory pasują do blondynek?? Błękit, tyrkus, beż...??
monisia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 15:56   #14
Aphrodisyack
Zadomowienie

Dot.: Kolory dla blondunek

poszukaj w wyszukiwarce i zajrzyj na forum "Moje Makijaże" tam na pewno znajdziesz znajdziesz coś dla siebie
wiele zależy od tego, jaki masz kolor oczu. Jeśłi są niebieskie to oglądaj moje makijaże - jestem blondynką z niebieskimi oczkami (brązy, złota, ceglaste odcienie pięknie podkreślają ten kolorek), a jeśli masz oczka np brązowe, to szukaj kogoś z takimi właśnie. powodzenia

Aphrodisyack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 00:17   #15
rambo
Zakorzenienie

GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo

wszystko zależy od tego czy jesteś typem ciepłym czy zimnym. Blondynki to najczęściej lata lub wiosny
Stary 2006-08-13, 01:40   #16
Ally83
Zakorzenienie

Przejrzyj też ten dział. Są tu wątki z makijażami do różnych kolorów oczu .

Edit. Oto one:
niebieskie i szare -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76449
piwne, zielone, piwno-zielone -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76454
brązowe i czarne -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76451
Ally83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 14:41   #17
monisia_
Raczkowanie

ja jestem wiosną
Stary 2006-08-13, 16:21   #18
rambo
Zakorzenienie

GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo

zatem polecam przejrzenie artykułu : http://www.wizaz.pl/images/agatam/klasyczna_wiosna/

ogólnie pasują ci kolory ciepłe i nasycone
Stary 2007-06-21, 16:22   #19
serduszkoiz
Zadomowienie

kolory dla brunetek

witam. odwieczne pytanie, kolory w jakim byloby mi dobrze? ja oczywiscie dobrze czuje sie w brazach, jak jakies 90 procent brunetek wiec stad pytanie. chcialabym jakos zaeksperymentowac. lubie sie malowac i lubie cos dodawac i kupuje zbyt duzo kosmetykow i tym razem chcialabym kupic kolor w ktorym naprawde dobrze bede wygladala i czula sie. lubie jasne pomadki, czarna kredke, brazowe cienie i braz na policzki. i to klasyczne i dobrze wygladajace zestawienie tyle ze z czasem staje sie nudne. tym bardzie ze maluje sie rodzien do pracy. i chcialbym cos urozmaicic, znacie ten bol. czekam na wszystkie propozycje. a czy jakis konkretny kolor rozu na policzki fajnie by wygladal. nie mam ciemnej karnacji, ani jasnej. mam dosc ciemne wlosy i dlugie i zastanawialam sie nad lososiowym moze kolorem rozu ale waham sie wiec czekam na propozycje. pozdrawiam i dziekuje
serduszkoiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 16:30   #20
goha80
Zadomowienie

Dot.: kolory dla brunetek

nooo.tez bym chciala zeby ktos mnie zanalizowal bo jestem typem mieszanym.
ciemne wlosy ciemne grube brwi a rzesy juz krótkie i jasniejsze.az dziwne ze nie mam ciemnej oprawy oczu bo bez czarnej kredki i tuszu wygladam jakby mi czegos brakowalo... jasna cera ale z piegami. usta cos w kolorze jasnej jezyny... przewaznie chodze wlasnie w brazach i czerni ale chcialabym zaszalec
Stary 2007-06-21, 17:12   #21
nariatka
Raczkowanie

Dot.: kolory dla brunetek

a ja jestem brunetka tzn farbowana i bardzo dobrze sie czuje w pomaranczach i zieleniach

nariatka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości