problem!!:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-10, 15:37   #1
verona2910
Raczkowanie

problem!!:(

mam pytanie głownie do kobiet
. od dłuższego czasu rozjaśniam włosy farba platynowy blond z garniera. mój naturalny kolor to ciemny blond. generalnie zrobiłam jedna z najgłupszych rzeczy w moim życiu farbując włosy ale nie ma już co płakać na rozlanym mlekiem.
czy farba ciemny blond chwyci moje aż prawie SIWE włosy albo jakaś szamponetka ciemna? mam dość zniszczonych włosów,odrostów itp.;/ chciałabym w końcu powrócić do swojego naturalnego koloru albo chociaż do czegoś podobnego zęby nie było widać aż tak bardzo odrostów.
proszę pomóżcie!!: prosi:
verona2910 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 17:25   #2
L0LA
Raczkowanie

Dot.: problem!!:(

Na tak mocno wytrawionych włosach ciężko będzie utrzymać ciemny kolor. Będzie się szybko wypłukiwał, zostawiają po sobie tylko dziwne ślady swojej obecności. Radziłabym iść do fryzjera, to zdecydowanie lepsze niż cudowanie na własną rękę Miałam kiedyś podobny problem, a efekty mojego "przyciemniania" były zielone - dosłownie. Na upartego możesz zrobić to sama, ale przygotuj się, że w miarę normalny kolor uzyskasz dopiero po kilkukrotnym farbowaniu na ciemno.
L0LA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 17:26   #3
Grzesiowa
Raczkowanie

GG do Grzesiowa

Właśnie dziś założyłam wątek omawiający podobny problem - ja będe śledzić Twój, może przyniesie jakieś nowe informacje. A Ciebie zapraszam na tą stronę:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...8#post14172808

i powodzenia z próbą powrotu do naturalnych włosków
Grzesiowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 19:23   #4
verona2910
Raczkowanie

ehhh i tak dziekuje
moze jak ktos bedzie cos wiedzial wiecej to jeszcze napisze
verona2910 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 19:46   #5
batkab
Raczkowanie

Nie wiem na jaką odpowiedz liczysz. Nikt ci nie napisze, że kolor wyjdzie taki jak powinien na 100 %.
Nie widząc twoich włosów na zywo możemy tylko gdybać.
Równie ciężko jest zejść z ciemnych włosów na jasne, co z jasnych dojść do ciemnych.
Po pierwsze kolor bardzo szybko schodzi, zdarza się, że brąz wychodzi z zieloną poświatą. Na zniszczonych włosach kolor również może wyjść inaczej.

Ale warto zaryzykować. Przemęczysz się przez jakiś czas, ale odratujesz włosy.
batkab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 19:54   #6
kusia20
Raczkowanie

Tez mialam niedawno platyne, i postanowilam wrocic do ciemnych wloskow i w tym celu udalam sie do fryzjera. Nie radze tego pierwszgo farbowania przeprowadzac w domu bo moga wyjsc cuda. A jesli na rozjasnione wlosy polozysz farbe ciemny blond i to jeszcze drogeryjna to spodziewaj sie ciemnych wlosow. Farba bedzie ci sie bardzo szybko wyplukiwac wiadmo bo tak juz jest za pierwszym razem na rozjasnianych.

kusia20 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości