Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-14, 13:27   #1
gusia1111
Raczkowanie

cienkie, rzadkie i przetłuszczające się

Witam. Mam cienkie rzadkie włosy, które muszę myć codziennie bo po pierwsze przetłuszczają mi się a po drugie jak się obudzę to nie mogę na siebie patrzeć w lustro wszystkie w innym kierunku. W tej chwili moja fryzura to bob taki jak jeszcze niedawno nosiła Victoria Beckham. Tylko że moje już są troszkę dłuższe ponieważ dawno nie były u fryzjera. Myję ję zazwyczaj rano i układanie ich zajmuje mi strasznie długo a do tego zaraz po wyjściu z domu po mojej pracy nie ma śladu, mimo, że przed ułożeniem spryskuję je sprayem do układania a po ułożeniu mocnym lakierem. Proszę doradźcie mi jkąś fryzurkę (byle nie baardzo krótką bo w takich się nie lubię) która byłaby trwalsza na moich włosach a do tego nie tak trudna do ułożenia. Byłabym wdzięczna za wskazówki ponieważ nie mam dostępu do fryzjera który doradziłby mi coś fajnego, ponieważ ten do którego chodzę potrafi chyba obciąć tylko na Victorię. Nieraz prosiłam aby dobrał mi coś innego( od dwóch lat tak samo może już się znudzić) ale bez rezultatów. Dodam jeszcze że parę lat temu byłam u fryzjera który doradził mi ścinać włosy do lini brody. Czułam się w takiej fryzurce dobrze. Ale jak każda kobieta potrzebuję jakiejś chociaż małej zmiany.
gusia1111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 07:23   #2
jociak
Raczkowanie

Dot.: cienkie, rzadkie i przetłuszczające się

Proponuję zacząć od wstawienia tutaj swojego zdjęcia, żeby dziewczyny mogły zobaczyć kształt twarzy. Bo jak na razie wiadomo jedynie, że masz bob, a to (przynajmniej mi) nic nie mówi
I nie wiem co doradzić

Zobacz fotoblog

jociak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 17:19   #3
jagoda83
Rozeznanie

Dot.: cienkie, rzadkie i przetłuszczające się

mam ten sam dokladnie problem z wlosami! ;-) u mnie sprawdzily sie krotkie fryzury, lekki irokez, mocne cieniowanie, asymetria itp
przerobilam chyba wszystkie krotkie mozliwe formy strzyzenia ;-)
teraz mam postrzepione, grzywka asymetryczna z jednej str do grody a z drugiej bardzo krotko, na czubku i z tylu rozczuchraniec hahaha
moze jednak przekonasz sie do wycieniowanych??
a tym czasem wklejam cosik takiego

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości