Pomoocy co robić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-14, 15:19   #1
SugarFinn
Raczkowanie

Pomoocy co robić??

Chce mi sie plakac jak patrze co zrobili z moimi wlosami, przez moja wlasna glupote... Pomijając juz skrocenie moich dlugich do lopatki wlosow o jakies ponad 10 cm, po tym jak powiedzialam, żeby tylko wyrównać końcówki...
Pofarbowałam wczoraj włosy u fryzjera na brąz, mial nie byc ciemny, jednak okazal sie ciemny. Wg mi się nie podoba, jest nijaki. I ma sztuczna czerwona poswiate. Jestem pewna na 100% że go nie chce. Chciałabym wrócić do średniego blondu. Co teraz moge zrobić? Ile to bedzie kosztować. Mam jeszcze jeden pomysł, być może bym je przyciemniła jakas farba na 24 mycia w domu. Do takiego ciemnego brazu, zeby chociaz mialy jakis wyraz...?
Na dodatek mam cienkie włosy i boje się, że już całkiem osłabną przez to wszystko ;(
Prosze o rady. Wiem ze to glupie, ale z powodu tych wlosow jestem zalamana
SugarFinn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 17:52   #2
201708220937
Konto usunięte

Dot.: Pomoocy co robić??

skoro wczoraj farbowałas włosy (farbą a nie szamponetką) to szczerze odradzam Ci ponowne farbowanie bo bedzie to straszne dla kondycji włosów. jesli nie podoba Ci sie kolor to moze staraj sie wypłukac jakos barwnik z włosów. sporo jest o tym na forum. czeste mysie włosów szamponem przeciwłupiezowym (działa to moge powiedziec po sobie. z czerni zeszłam do bardzo bardzo ciemnego brązu).

a co do faktu ze farbowałąs u fryzjera i nie spodobał Ci sie kolor to moze powinnas zareklamowac usługe? jesli umawiałas sie ze kolor bedzie inny a wyszedł jaki wyszedł to jest to nie dopełnienie ustaleń w umowie pomiędzy zleceniodawcą (Tobą) a zleceniobiorcą (fryzjerem). innymi słowy fryzjer nie wywyiązał sie z umowy i masz prawo reklamowac jego usługe. szkoda ze odrazu po zobaczeniu efektu farbowania nie zwrociłas uwagi ze wyszedł inny kolor i ze jestes niezadowolona.
201708220937 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 22:29   #3
SugarFinn
Raczkowanie

Dziękuje za rade, eh troche pozno zajrzalam, wzdazylam sie jednak oswoić - haha panikara ze mnie
A niestety to było szkolenie fryzjerskie i ładnie nazywałam się "modelką fryzur", skusiła mnie oferta darmowego farbowania... Wiec reklamacji raczej sie nie dalo zrobic..
SugarFinn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 12:49   #4
an0138
Raczkowanie

to wcale nie jest glupie kochana, ja przez wlosy a dokladniej przez fryzjerow i ich zdolnosci lapie dola za kazdym razem jak pojde do salonu!!!
ostatnio mi sciela wlosy do lopatek na do ramion i malo tego!narobila schodkow dziur i mam wystrzepione beznadziejne! nigdy juz nie chce do fryzjera...
a co do Twoich wloskow... czerwona poswiata jest czyms strasznym i trudnym do usuniecia-wiem po sobie tak wiec nie rob tej szamponetki. Jesli obecnie masz ciemne wlosy to nie wiem czy sie je rozjasni bez dekoloryzacji :/ chociaz 9%...bo trezba wyplukac ten sztuczny czerwony barwnik.
an0138 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości