w這oosy, odwieczny problem! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-09-15, 20:44   #1
tomekhk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236
Thumbs down

w這oosy, odwieczny problem!

Witam,
Mam problem z w這sami. Nie s one bardzo d逝gie (grzywka si璕aja gdzie za brwi) chociaz 瞠 jak na faceta to i tak d逝gie ;p
Mam manewr poprawiania ci庵貫go w這s闚 ;/ podnoszenia ich do g鏎y jak mi przeszkadzaj itd, i dlatego nawet jak na這瞠 瞠l to on i tak "wykrusza si" przezemnie ;p przez moje poprawianie na kt鏎e nie mog nic poradzi;p nooo chyba 瞠 psychiatra mo瞠

Dodam 瞠 w這sy mam rozja郾ione po spreju z got2be w kt鏎ego sk豉d wchodzi denaturat ;/ no ale czego si nie robi dla dobrego efektu.
U篡wa貫m te: gumy joanny (efekt jest przez 2 h, potem tak jak w przypadku 瞠lu, tyle 瞠 jak si wykruszy to w這sy s strasznie suche jak siano)
stosuje teraz wosk z taftu no i jest niez造 efekt ale w這sy wygl康aj na t逝ste ;/
stosowa貫m te jedwab biosilka ale te nie dawa za du穎

Chcia豚ym w這sy takie jak ma Rob P w za陰czniku (d mam podob, chodzi mi o uzyskanie efektu)

a mam w這sy po wysuszeniu i wykruszeniu 瞠lu takie jak ten go軼iu na focie ;// ;p (dok豉dnie takie -.- tylko d逝窺ze ja郾iejsze i opadaj帷e na czo這)

pytanie do was? czego u篡wa do uzyskanie takiego efektu jaki ma rob na w這sach bo nie wierze 瞠 po umyciu w這s闚 ma takie, musi co na nie pakowa.. mo瞠 jaka pianka ?

ale si rozpisa貫m ;p
Dzi瘯i za odp ;*
-Bo kiedy jest ono zagro穎ne. Dzia豉my w dwojaki spos鏏
-Uciekamy... albo Atakujemy
Walcz albo uciekaj
-To instynkt
tomekhk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.