jaka fryzura dla mężczyzny , wąsy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-16, 04:46   #1
mario86
Przyczajenie

Wink

jaka fryzura dla mężczyzny , wąsy?

Witajcie

chciałbym was prosić o radę w doborze fryzury .
1.Wydaje mi się że mam twarz typu podłużnego ale nie jestem pewien. a wiec dla tej twarzy powinienem mieć grzywkę? tylko że jak mam zakola to grzywka nie jest dobrym rozwiązaniem . może dobrym rozwiązaniem właśnie jest ścinanie tych włosów między zakolami krócej. aby zakola były mniej widoczne

2. chciałem zrobić sobie pasemka na włosach na środku nie na boku ( ale jak ostatnio zobaczyłem są on nie modne )
3. zastanawiam się czy wąsy są dobrym pomysłem , a jeśli tak to jak je modelować? zostawiać je aby sobie rosły do tygodnia a potem ścinać? hmm
4. zastanawiam się też nad brodą tylko że ona rośnie mi rzadko więc nie wiem czy taka rzadka to dobre rozwiązanie.
5. aktualnie jestem obcięty na łagodną wersje irokeza znaczy się po boku jest bardziej wygolone. łagodną aby nie odsłaniać zakoli
6. zastanawiam się też nad zmianą okularów na takie bardziej wyraźne
mario86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 18:32   #2
anuluj
Raczkowanie

Dot.: jaka fryzura dla mężczyzny , wąsy?

moge Ci napisać tylko tyle - odpuść sobie wąsy.
anuluj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 18:56   #3
Oddycham
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Wąsy moim zdaniem Ci nie pasują ....
Pozbądź się tego co masz pod nosem a będziesz wyglądać korzystniej

Okulary też przydałoby się zmienić .

Bardzo ładne białe ząbki

Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 19:03   #4
ptysza
Zadomowienie

wąsy odpadają
może faktycznie nowe oprawki? to zawsze duża zmiana
a pasemka u facetow mi sie w ogole nie podobaja, nie farbuj
ptysza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 19:23   #5
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Masz pociągłą twarz, więc powinieneś unikać frytur typu irokez, które jeszcze bardziej ją wydłużają. Poszukaj oprawek z zabudowanym bokiem (szerokie zauszniki); górna krawędź może być również nieco szersza. Zarost odradzam, podobnie jak poprzedniczki. Pomyślałabym jeszcze ewentualnie o zmianie sposobu ubierania, a konkretnie - kolorystyki. Mam nadzieję, że jakaś osoba lepiej obeznana z tą tematyką wypowie się w tej sprawie.
GretchenSp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:22   #6
Holly85
Zadomowienie

pasemka? daruj to sobie, to jest IMO bardzo niemęskie
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:35   #7
bluemm1989
Zakorzenienie

wg mnie to:
1. zgól wąsy i bródkę - nie pasują Ci
2. zdecydowanie zmień oprawki. te które masz zupełnie mi się nie podobają. teraz okulary powinny być "widoczne" i dodawać "charakterku". przynajmniej wg mnie. bardzo nie lubię takich mdłych okularów których prawie nie widać (tym się też kierowałam przy wyborze własnych okularków )

no i to na tyle
ps. zazdroszczę pięknych zębów
bluemm1989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 23:32   #8
rochejaquelein
Raczkowanie

Wąsy są w porzo. Nie ma sensu pytać o to kobiet, bo roją sobie, że wąsy są démodé. Wystarczy co nieco rozejrzeć się po świecie, żeby dojść przeciwnego wniosku.

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Zapuść sobie wąsik i nie przejmuj się jeremiadami na ich temat.
rochejaquelein jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 23:36   #9
abiblabla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rochejaquelein Pokaż wiadomość
Wąsy są w porzo. Nie ma sensu pytać o to kobiet, bo roją sobie, że wąsy są démodé. Wystarczy co nieco rozejrzeć się po świecie, żeby dojść przeciwnego wniosku.

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Zapuść sobie wąsik i nie przejmuj się jeremiadami na ich temat.
tu nie chodzi o "modne" "nie modne" tylko o to co komu pasuje. dlatego kazdy zaklada swój watek aby inni pomogli jemu - a nie całemu światu. czy naprawde trzeba takie rzeczy tlumaczyc?
abiblabla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 02:43   #10
mario86
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Masz pociągłą twarz, więc powinieneś unikać frytur typu irokez, które jeszcze bardziej ją wydłużają. Poszukaj oprawek z zabudowanym bokiem (szerokie zauszniki); górna krawędź może być również nieco szersza. Zarost odradzam, podobnie jak poprzedniczki. Pomyślałabym jeszcze ewentualnie o zmianie sposobu ubierania, a konkretnie - kolorystyki. Mam nadzieję, że jakaś osoba lepiej obeznana z tą tematyką wypowie się w tej sprawie.

dziękuję wszystkim osobom za zainteresowanie

http://www.***************/wlosy,inn...ie___cz_1.html

to co przeczytałem na tej stronie odnośnie osób, które mają podłużną twarz że mają zaczesywać włosy do przodu w moim przypadku że mam zakola to myślę ze to będzie słaby pomysł. tylko te wzorki na boku głowy tak strasznie mi się spodobały
2. nie będę robił pasemek przekonałyście mnie choć jak byłem w LO to w szczególności odrosty ładnie wyglądały

3. co do zmiany kolorów ubrań to to pierwsze ubranie na zdjęciu to stara piżama wiec proszę się nie sugerować
4.http://www.ko2.pl/11/modelowanie-twa...zazysta-radzi/. i jeszcze taki link odnośnie wąsów znalazłem

dziękuję za wszystkie rady

---------- Dopisano o 02:26 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

poprawny pierwszy link

---------- Dopisano o 02:43 ---------- Poprzedni post napisano o 02:26 ----------

Stary 2009-09-17, 06:47   #11
mario86
Przyczajenie

te gwiazdki w miejscu tego linku to "www.***************"

Cytat:
Napisane przez *************** Pokaż wiadomość
Twarz podłużna
Twarz tego typu jest długa, przy czym szerokość czoła jest niemal równa szerokości kości szczęki. Włosy powinny być strzyżone w sposób optycznie skracający twarz. Bardzo dobrym pomysłem może być grzywka albo innego rodzaju zaczesywania włosów do przodu. Należy unikać fryzur zbyt pełnych na czubku głowy. Noszenie wąsów przy tego typu twarzy może pomóc przełamać długość.

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

handsomemen(kropka)pl
Stary 2009-09-17, 12:15   #12
zoyap
Raczkowanie

Ja podpisuję się pod radami: brak zarostu, wyraźniejsze nowoczesne okulary dodadzą ci wyrazistości. Jedna osoba sugerowała też zmianę kolorystyki ubrań, ja uważam że dobrze byłoby ci w granacie.
zoyap jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 19:07   #13
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Cytat:
Napisane przez rochejaquelein Pokaż wiadomość
Wąsy są w porzo. Nie ma sensu pytać o to kobiet, bo roją sobie, że wąsy są démodé. Wystarczy co nieco rozejrzeć się po świecie, żeby dojść przeciwnego wniosku.[COLOR="Silver"]
Nie mam nic przeciwko wąsom. Autor wątku ma jednak dość jasny i niezbyt gęsty zarost, więc zapuszczanie go nie jest moim zdaniem najlepszym pomysłem.

Wracając do kolorów ubrań - proponuję zajrzeć tutaj: http://www.goldenline.pl/forum/to-be-perfect/213715
GretchenSp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 14:40   #14
emazing
Przyczajenie

A ja mam dużo przeciwko wąsom, ale o gustach się nie dyskutuje. Jak dla mnie autor wątku powinien całkowicie zgolić zarost na twarzy (wąsy i bródka), zmienić oprawki okularów na plastikowe, może zmodyfikowane klasyczne ray-ban? do kolorystyki ubrań oprócz granatu dodałabym biały.
Stary 2009-10-29, 20:47   #15
Marcinekk
Przyczajenie

A ja mam do Pań pytanie. Mam 19 lat i spory problem. Spory, bo jak dobrze wiecie, wąsy w dzisiejszych czasach to nic przyjemnego. Niestety mam bardzo ciemny zarost, a poza wąsami rośnie mi tylko bródka. Nawet gdy się ogolę, widać takie zaciemnienie nad górną wargą. Zarost mam bardzo twardy i jak już wcześniej powiedziałem - wyjątkowo ciemny. Całe życie dbałem o swój wygląd, a tu taka nieprzyjemna opcja mi się przytrafiła. Czy golenie woskiem może pomóc w tej sytuacji? Żebym miał regularny zarost na całej twarzy, pewnie nie byłoby tego postu, no ale co poradzić. Jak trwoga to do kobiet Będę wdzięczny za szczerą i poważną odpowiedź.
Marcinekk jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzura, irokez, podłużna, wąsy

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości