Kurs stylizacji paznokci Warszawa - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-02-24, 09:46   #91
Albertyna
Zakorzenienie

Dot.: Kurs stylizacji paznokci Warszawa

Nikt nie zaprzecza, że DOBRY kurs to podstwawa!

Jednak, jako, ze sama jestem instruktorką wiem, jak wiele jest u mnie dziewczyn, które pomimo, ze ukończyły "swietny" grupowy kurs, zapisują sie jeszcze raz na podstawowy (tym razem indywidualny), bądź na doszkolenia, bo..... poczatkowo myślały, ze sa swietne, jednak prktyka to zrewidowała. Włos mi sie jezył, jak dosłownie wczoraj kursanka opowiadała mi "No wiesz, było nas na sali 6, instruktorka podała nam liquid i proszek mówiąc, ze zanurzamy pedzelek w płynie i nabieramy proszek.... Nie mogła ze mna siedziec, bo pozostałe kursantki robił cos innego i kazdej trzeba było powiedziec co i jak. ".
Dziewczyna zdecydowała sie po wielu miesiącach ćwiczeń w domu, na drugi kurs, tym razem indywidualny. I takich kursantek jes u nas wiele, wiele....
Stary 2011-02-25, 08:43   #92
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

I dlatego właśnie zawsze dobrze jest dokładnie dowiedzieć się przed szkoleniem na co tak naprawdę si decydujemy. My się uczyłyśmy w New Nails we trzy osoby i nie wydaje mi się, że był to tłok, ale ten temat już przerabialiśmy. Przed szkoleniem dzwoniłam zapytać ile osób na nim będzie. Kluczowe jest odpowiednie przygotowanie.
bonifacy34 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 09:30   #93
stormm
Raczkowanie

Dokładnie tak jak napisała Albertyna, jak kurs to tylko indywidualny, wiem co mówię bo sama wyrzuciłam pieniądze w błoto na kurs na którym byłyśmy w 6 osób a w efekcie na jednych zajęciach 3 pracowały, drugie trzy służyły jako modelki i na te trzy pracujące osoby instruktor nie był w stanie się roztroić, takie kursy wyglądają tak: teraz przyklejamy tipsy, następnie nakładamy coś tam, a później coś tam, nawet jeżeli instruktor podchodzi do każdej pary z osobna by pokazać jak to robić to już nie poczeka by zobaczyć jak ci to wychodzi i w którym momencie popełnisz błąd tylko idzie dalej pokazać innym, a później widzi tylko efekt końcowy, pomijam fakt że mój kurs wyglądała dokładnie tak jak wspomniała Albertyna czyli zanurzamy pędzelek w płynie i łączymy z proszkiem, a jak kto sobie radził to już nie ważne, najlepsze było z kwiatkami akrylowymi dziewczyna pokazała jak zrobić kulkę z akrylu, która na początku w ogóle jej nie wychodziła, bo wzięła sobie bezzapachowy liquid wolnoschnący, po czym stwierdziła że liquid jej się popsuł bo nawet zapach stracił i wracając do kulki z akrylu po położeniu jej na paznokieć kwiatki formujemy patyczkiem do skórek a cały efekt zależy tylko od naszej inwencji twórczej, a ona sama nigdy nie miała do tego zdolności no cóż pieniądze wyrzucone w błoto, ale póki mogę zawsze będę przestrzegać przed tego typu kursami, bo ja nie miałam tyle szczęścia żeby ktoś dał mi do myślenia, że nie wszystko co się kursem nazywa będzie spełniało moje oczekiwania...
stormm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 09:10   #94
bonifacy34

Wiem, że idealnie gdyby każdy miał swojego instruktora, ale pewnie wtedy za szkolenia trzeba byłoby płacić tak ogromne sumy, że trudno to opisać ;-) Te 3 osoby w New Nails naprawdę były ok. 6 osób to byłoby przegięcie - przy jednym instruktorze trudno czegokolwiek się nauczyć. W sumie to wiele zależy jeszcze od osoby, która uczy - bez odpowiednich umiejętności i podzielności uwagi trudno oczekiwać by po szkoleniu, dobrze było przygotowanych te kilka osób.
Stary 2011-03-02, 09:34   #95
stormm
Raczkowanie

Są szkolenia indywidualne w granicach 800-1000zł a powiedz mi jeszcze bonifacy, jak wy ćwiczyłyście tzn na kim, na własnych modelkach, czy na sobie na wzajem? Jak na własnych modelkach to właściwie taka sama sytuacja jak i u nas bo trzy pary a instruktor i tak nie jest w stanie się roztroić.
stormm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 08:55   #96
bonifacy34

Na własnych modelkach. Hmm... tylko w takim układzie zrealizowaliście cały program? My ćwiczyłyśmy na modelkach, więc nie musiałyśmy się wymieniać tym, kto teraz się uczy, a kto nie. Jeśli osób było dwa razy więcej, to jedna się uczyła, a druga czekała na swoją kolej. Ile to trwało?
Stary 2011-03-09, 08:10   #97
monchita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez angelp Pokaż wiadomość
Ja się zapisałam do New Nails na szkolenie z manicure japońskiego. Jest to jedno z najlepszych szkoleń teraz i dodatkowo bardzo modne.

http://www.new-nails.com/index.php?p...icure_japonski

Nie używa się w ogóle lakieru. Co mnie zaskoczyło pozytywnie
SKOŃCZ SPAMOWAĆ! Gdybym ja szukała kursu, dzięki Twoim reklamom, na pewno bym nie poszła do New Nails
monchita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 08:17   #98
jagódeczka
Zadomowienie

ja też bym nie poszła. razem z monchitą byśmy nie poszły.
jagódeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 07:28   #99
monchita
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czepanska Pokaż wiadomość
Bonifacy napisz coś więcej, zaciekawiło mnie to New Nails, ile godzin dziennie dokładnie to trwa? Czy trzeba mieć jakiś posiłek z sobą? Są tam jakieś przerwy?
Oczywiście, że nie musisz mieć ze sobą żadnego posiłku, NewNails wszystko zapewnia, bo jest najlepszą szkołą w Polsce!
monchita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 08:40   #100
bonifacy34

Cytat:
Napisane przez czepanska Pokaż wiadomość
A ja bym poszła

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:51 ----------

Bonifacy napisz coś więcej, zaciekawiło mnie to New Nails, ile godzin dziennie dokładnie to trwa? Czy trzeba mieć jakiś posiłek z sobą? Są tam jakieś przerwy?
Opisywałam już szkolenie na poprzednich stronach tego tematu, tam znajdziesz sporo informacji. Nie masz narzucone, że dziennie musisz tyle i tyle godzin spędzić na szkoleniu - dopasowują się pod kursantki. Miałyśmy jedną 30 minutową przerwę. Byłam głodna, więc szybko wyrwałam do najbliższej knajpki i w sumie zapomniałam zapytać, czy czasami New Nails nie daje jakiegoś posiłku ;-)
Stary 2011-10-25, 15:07   #101
ermila
Przyczajenie

Ja przygodę ze stylizacją paznokci zaczynam już niebawem w Select, polelciły mi tam kurs moje znajome, które, też tam go skończyły. Postaram się podzielić z wami moimi wrażeniami ze szkolenia

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

ermila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 16:01   #102
ermila
Przyczajenie

Jestem już po kursie... Generalnie oceniam go dobrze, dużo praktyki, już drugiego dnia miałyśmy klientki, więc rzucają od razu na głęboką wodę, ale to się chwali praktyka czyni mistrza! a tak poza tym kurs minął dla mnie błyskawicznie! w międzyczasie miałyśmy wyjazd do Fish Spa na Fish pedicure(rybki usuwały nam martwy naskórek ze stóp). szkolenie intensywne, dla ludzi chcących się naprawdę czegoś nauczyć!!
ermila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 12:43   #103
madziulaa00
Przyczajenie

Witam
Czy akademia u aniołków nadal oferuje szkolenia? Pytam ponieważ nie mogę znaleźć informacji w google a ich strona nie zostaje odnaleziona.
madziulaa00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 00:44   #104
Julenia
BAN stały

witajcie też znam select, akurat z innego kursu, ale miałam okazję poznać siła rzeczy instruktorki oraz dziewczyny, ktore tam sie wowczas uczyly. Niektore z nich skonczyły wczesniej inne kursy np z wizażu i wracaja do nauki zeby dalej się rozwijać zawodowo. Pisze bo polecam na spokojnie szkolenie z paznokci w tej szkole. Sale sa dobrze przygotowane, szkoła oferuje dziewczyny jako modelki do zajęć, no i ma bardzo sympatyczny i w 100% zawodowy personel
Julenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 00:48   #105
Julenia
BAN stały

witajcie też znam select, akurat z innego kursu, ale miałam okazję poznać siła rzeczy instruktorki oraz dziewczyny, ktore tam sie wowczas uczyly. Niektore z nich skonczyły wczesniej inne kursy np z wizażu i wracaja do nauki zeby dalej się rozwijać zawodowo. Pisze bo polecam na spokojnie szkolenie z paznokci w tej szkole. Sale sa dobrze przygotowane, szkoła oferuje dziewczyny jako modelki do zajęć, no i ma bardzo sympatyczny i w 100% zawodowy personel
Stary 2012-12-25, 14:13   #106
Ray
Zakorzenienie

Dziewczyny polecicie mi indywidualny kurs na akryle ?

zrobilam 5 lat temu na zele i tak dorywczo sie zajmowalam chce akryle sprobowac...

Spn patrze ale to raptem jeden dzien bo pierwszy teoria a 3 egzamin...bez sensu

Bede wdzieczna za podpowiedzi
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

P.s doczytalam ze chwalicie u aniolkow nie ma strony internetowej ???? Nie moge znalesc

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2012-12-25 o 14:16
Ray jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 20:12   #107
neroza
Zadomowienie

UpUp Dziewczynki ponawiam pytanie Ray czy U Aniołków jeszcze istnieje i gdzie teraz polecacie kursy w wawie? Bo z tego co widzę to wszystko bardzo szybko się zmienia
Stary 2013-01-03, 01:49   #108
Julenia
BAN stały

Rewelacyjna nazwa "u Aniołków" )) ale nie znam bezposrednio nie moge pomoc. Szkoły mają takie kursy indywidualne, warto sprawdzic ile taki kurs kosztuje aktualnie i ile trwa w kilku szkołach konkretnie. Ja pisałam o select i nie sadze zeby sie cos zmienilo od tamtego roku, bo to normalna szkoła uczaca z róznych stylizacji i to samo też dotyczy innych szkół,które sie specjalizuja w kursach. Chyba ze masz na mysli jakies konkretne zmiany o jakich słyszałaś
Stary 2013-01-03, 11:48   #109
Ray
Zakorzenienie

ja mysle select zeby pocwiczyc i sie doszkolic bo 5 lat temu robilam kurs ale dlugo nie robilam nic.... nie pamietam troche rzeczy i sie tak zastanawiam czy to ma sens
Stary 2013-01-03, 12:50   #110
neroza
Zadomowienie

Ja raczej wolałabym indywidualny kurs, żeby instruktor na bieżąco wyłapywał i poprawiał moje błędy z doświadczenia wiem że na kursach grupowych często prowadzący troszeczkę olewają uczniaków, bo jeżeli jest to ich np 3 grupa pod rząd to nie chce im się ciągle powtarzac tego samego Może polecicie jakiś indywidualny kurs?
P.S. byłam w select edu, ale u dziewczyn z kursu fryzjerskiego ścinały mi kiedyś i farbowały włosy. Powiem szczerze, że byłam bardzo zadowolona, nie używają jakiś rewelacyjnych farb tylko raczej te takie tańsze typu cece ale Pani instruktorka podeszła do dziewczyny, która farbowała mi włosy razem przedyskutowały kolor później podchodziła sprawdzała kilkakrotnie czy wszystko ok, później pomagała przy strzyżeniu, także byłam pod dużym wrażeniem. Za usługę zapłaciłam 40 zł . Jeżeli takie samo podejście mają przy kursie przedłużania paznokci to przemyślę to poważnie.
Stary 2013-01-03, 15:23   #111
Ray
Zakorzenienie

hehe ja skonczylam kurs fryzjerski u nich i bylam zadowolona

nie wiem jak paznokciowy wyglada bo nie mialam czasu sie przygladac....

5 lat temu robilam w spn i bylam zadowolona.... juz zajmowalam sie pazurkami...

ale chcialam wlasnie zeby ktos mnie poprawil albo pokazal moze nowe "triki" i skorygowal bledy..... plus pocwiczyc a tam przychodza klientki wiec jest na kim

no sama nie wiem....
Stary 2013-01-03, 19:26   #112
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

...
selecta dziewczyny chwalą,miałam okazję poprzyglądac sie troche zajęciom będac na miesięcznym szkoleniu z wizazu.Fajne jest tez to,że przychodza modelki i na nich sie uczysz.Co prawda nie maja jakis mega wypasionych markowych produktów,ale całkiem skomplikowane rzeczy tam były pokazywane.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 15:32   #113
Julenia
BAN stały

Droga Ray ja też Ci chyba polecałabym indywidualny tryb, bo w normalnym to zapewne leci się z programem, ale nie wiem najlepiej zadzwon i zapytaj w samej szkole pani Tereski, ona Ci doradzi najlepiej
a co do polecenia kursu jako prezentu to gratuluje zonie męża- serio sprawdz sobie moze wlasnie ofertę w tej szkole Select, jest juz od tak dawna na rynku, ma dobry poziom nauczania no i jest rzeczywiscie na kim trenować
Stary 2013-01-22, 15:43   #114
Ray
Zakorzenienie

mi maz tak sprezentowal fryzjerski

tylko ze ja chyba nie czuje sie w tym temacie, tzn nie na tyle zeby pracowac..

z paznokciami mialam juz jakies "doswiadczenie"

a czy ktos z was ubiegal sie o dofinansowanie takiego kursu z urzedu pracy??? ciezko dostac fundusze????
Stary 2013-01-25, 10:47   #115
noutmeg
Przyczajenie

podłączam się pod pytanie o dobry kurs paznokciowy

tylko lekko je zmodyfikuję - czy WARTO jechać na kurs do Euro Fashion? może ktoś miał kurs tam? wiem, że z forum paznokciowego Sieciunia miała do czynienia z Akademią Paznokcia w Pruszczu, natomiast dawno jej nie było na forum i nie mogę się z nią skontaktować, niestety.

mam zamiar wybrać się tam na doszkalanie, bo poprzednie moje szkolenie po pierwsze było dawno, a po drugie okazało się dla mnie niewystarczające, a chciałabym zacząć profesjonalne działania w kierunku stylizacji paznokci
Stary 2013-01-26, 13:01   #116
Julenia
BAN stały

kilka moich koleżanek było na różnych kursach z UP i nie narzekały na biurokrację, sprawnie i szybko to załatwiły, ale sama to nie wiem jak to wygląda. Najlepiej jak zapytasz w samym UP mysle ze juz jedna rozmowa da Ci obraz ile sie czeka i co trzeba załatwić a pewnie i w szkole, w której chcesz się doszkolić Ci pomogą to załatwić
Stary 2013-01-27, 15:23   #117
Ray
Zakorzenienie

dziękuje za odpowiedz

bede probowac a jak nie to coz trzeba bedzie wyciagnac z porftela
Stary 2013-01-28, 00:37   #118
Julenia
BAN stały

powodzonka Ray dlaczego miałoby Ci się nie udać, w końcu po to są te dofinansowania))))

Edytowane przez Julenia
Czas edycji: 2013-01-28 o 00:38
Stary 2013-02-04, 10:18   #119
Ray
Zakorzenienie

a czy ktos napisze mi cos o pro-activ....??? warto sie wybrac?

porownalam oferty z select i pro-activ ma dla mnie lepsza oferte i cenowo i programem oraz iloscia godzin

i teraz dumam.....
Stary 2013-02-07, 15:09   #120
hotties_ona
Raczkowanie

Kurczę jakbym mieszkała w Warszawie to szybko bym biegła na szkolonko do Kasi Kumaszewskiej albo do Anii Śledź, ich prace to pełna profeska

Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości