Nie moge uzywać żadnych kosmetyków,tragedia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-16, 18:36   #1
konewka i kwiat
Rozeznanie

Thumbs down

Nie moge uzywać żadnych kosmetyków,tragedia

nie moge uzywać żadnych kosmetyków,tragedia
Chodzi głownie o plecy,ramiona,przedramion a,dekolt
mam duze problamy z tym miejscem
a mianowicie mam w tych miejscach trądzik uzywam kosmetyków od dermatologa,masci i oczyszczających mydeł
jednak mam bardzo wyuszona łuszczacą się skóre w tych miejscach
i to powoduje brzydki stary wyglad skóry,chiałabym ja w jakis sposób nawiżyć używalam balsamów ale tylko pogarszały sprawe,powodowały wysyp,kremy nawilżające do skóry tradzikowej tez powodują takie objawy
nie wiem czy któraś z was ma taki problem i co wam pomogla
kazda rada jest cenna
prosze o rade gdyż naprawde musze ukrywac sie w bluzkach z dlugim rekawem zapieta pod szyje
konewka i kwiat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:02   #2
adorably
Rozeznanie

Dot.: Nie moge uzywać żadnych kosmetyków,tragedia

rozumiem Cię ja też tak miałam. skóra była w krostach a i tak wysuszona i strasznie niemiła w dotyku, efekt wizualny jednym słowem tragiczny. zmień oczyszczające mydło na jakiś żel do twarzy, może być jakiś dziecinny (ja używałam kiedy miałam trądzik i używam wciąż Babydream z Rossmanna) albo też do skóry trądzikowej jeśli boisz się ryzykować, ten żel na pewno nie będzie taki inwazyjny jak mydło. co do kremu- poproś swojego dermatologa o krem, który jego zdaniem jest dobry i nie pogorszy stanu skóry. Ja używałam też żelu z Palomy- nawilżającego z pantenolem. Możesz wypróbować też krem Babydream z cynkiem. I powiem Ci szczerze,że ja mimo,że już nie mam trądziku też nie mogę używam balsamów do ciała, zapychają mi skórę. Ale że myję całe ciało Babydreamem nie mam wysuszonej skóry, a jak coś tam mam to smaruje żelem z Palomy.

adorably jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:23   #3
beaucoup
Zadomowienie

a może powinnaś używać balsamów do skry bardzo suchej, atopowej? Natak wysuszoną skórę może takie by sie przydały? Np emolium, a derma?
beaucoup jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 22:06   #4
konewka i kwiat
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
rozumiem Cię ja też tak miałam. skóra była w krostach a i tak wysuszona i strasznie niemiła w dotyku, efekt wizualny jednym słowem tragiczny. zmień oczyszczające mydło na jakiś żel do twarzy, może być jakiś dziecinny (ja używałam kiedy miałam trądzik i używam wciąż Babydream z Rossmanna) albo też do skóry trądzikowej jeśli boisz się ryzykować, ten żel na pewno nie będzie taki inwazyjny jak mydło. co do kremu- poproś swojego dermatologa o krem, który jego zdaniem jest dobry i nie pogorszy stanu skóry. Ja używałam też żelu z Palomy- nawilżającego z pantenolem. Możesz wypróbować też krem Babydream z cynkiem. I powiem Ci szczerze,że ja mimo,że już nie mam trądziku też nie mogę używam balsamów do ciała, zapychają mi skórę. Ale że myję całe ciało Babydreamem nie mam wysuszonej skóry, a jak coś tam mam to smaruje żelem z Palomy.
wlasnie myje tez zelami delikatnymi, paloma zel aloesowy jest dla mnie za malo tresciwy,skora jest nadal przesuszona
Stary 2009-09-16, 22:24   #5
adorably
Rozeznanie

to nie wiem co mam Ci poradzić może spytaj dermatologa? może niech Ci też spróbuje zmienić leki jakie stosujesz, skoro te Ci tak bardzo wysuszają skórę to może nie są dla Ciebie? szczerze Ci powiem,że jak już sobie nie dawałam rady z suchą skórą to odstawiałam leki na czas aż skóra nie wróciła do jako takiej kondycji. ale miałam już podleczoną skórę w sensie trądziku, jeśli u Ciebie jest bardzo źle to nie polecam. no i każdy zna swoją skórę.

Stary 2009-09-17, 08:27   #6
konewka i kwiat
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
to nie wiem co mam Ci poradzić może spytaj dermatologa? może niech Ci też spróbuje zmienić leki jakie stosujesz, skoro te Ci tak bardzo wysuszają skórę to może nie są dla Ciebie? szczerze Ci powiem,że jak już sobie nie dawałam rady z suchą skórą to odstawiałam leki na czas aż skóra nie wróciła do jako takiej kondycji. ale miałam już podleczoną skórę w sensie trądziku, jeśli u Ciebie jest bardzo źle to nie polecam. no i każdy zna swoją skórę.
chyba kupie ten Babydream
mogla bys mi podac linka w kwc do zelu i tego kremiku??
w lato moja skóra jest bardzo przesuszona od wody i slonca
a jakich filtrów używasz??
nie szkodzą Ci??
Stary 2009-09-17, 19:36   #7
adorably
Rozeznanie

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13945 to jest link do żelu,
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29852 - tu jest krem, tylko uprzedzam Cię,że ten krem zawiera cynk i dzięki temu również nie powoduje niedoskonałości, a w identycznym opakowaniu jest dostępny też krem bez tego cynku i podobno potrafi nabroić więc lepiej przeczytać co jest napisane z tyłu na opakowaniu
filtra używam tego: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25001
nie zapycha, jest dla mnie świetny. może i wysoki bo 50,ale ja używam teraz Effaclaru K na twarz w celu pozbycia się wągrów z nosa, a skórę mam bardzo uwrażliwioną i na plecach i na twarzy przez wszystkie leki, które kiedyś stosowałam i wolę dmuchać na zimne.
szybko łapie oparzenia, o wiele szybciej niż kiedyś przed tymi wszystkimi kuracjami i trądzikiem...

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25573 tego filtra też używałam i też sobie bardzo chwaliłam, ale potrzebowałam zmiany.
czasem jak nasmarowałam plecy filtrem z Rossmanna to też się nic nie działo.

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości