Kruszenie się tipsa podczas piłowania progu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-17, 13:02   #1
issia88
Zakorzenienie

Kruszenie się tipsa podczas piłowania progu

Witam Pisze do Was poniewaz mam maly problem ktory mi spokoju nie daje
Kurs ukonczony, dyplomy sa ale to malo wazne w tej chwili, otoz mam taki problem, mam kolezanke ktorej robie tipsy i zawsze na jej paznokciach spilowywujac prog tipsa zaczyna sie kruszyc i robia sie takie zadziory, nigdy czegos takiego nie mialam na innych klientkach, zawsze wszystko ladnie sie rownalo z paznokciem :/ ktos mi potrafi to wytlumaczyc bo wczoraj co drugiego tipsa musialam sciagac bo nie dalo sie tego progu normalnie spilowac ;/ uzywam tip blendera, dobry pilnik a mimo to tipsy sie kruszy i nie potrafi sie na jej paznokciach ladnie wyrownac z plytka :/
Z góry dziekuje za odpowiedz
issia88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:21   #2
tourquise
Raczkowanie

GG do tourquise
Dot.: Kruszenie się tipsa podczas piłowania progu

Hmmm kiepski tips, albo np: pod przyklejanego tipsa podlazło powietrze... Przynajmniej mnie się tak kiedyś paproliło przez to...
tourquise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 17:23   #3
Albertyna
Zakorzenienie

Hmmm, skoro na innych klientkach, ten problem sie nie pojawia, bo jak rozumiem, nie piszes na zasadzie "robię paznokcie sobie mamie i jednej klintce" , to po prostu przyjmij, że z jakiegos powodu akurat tej jednej pani nie jesteś w stanie zrobić na tipsie i zacznij pracowac u niej na szablonie.

Czasem tak bywa- unas w salonie 99,99% klientek nosi żel, lub akryl na szablonie. 99,99, bo JEDNA musi miec na tipsie. Czemu? Tego najstarsi górale nie wiedzą. Jak ma szablonie- łamie w 2-3 dni, na tipsie, przychodzi z kompletem 10 po 4-5 tygodniach....
Juz przestałyśmy kombinować, po prostu przyjęłysmy, że tak jest i tyle. Przyjmujemy dziesiątki osoby w salonie, mamy do czynienia z najrózniejszymi paznokciami- płaskimi, szerokimi, krogulcami, obgryzionymi (to moja domena ). Krótkimi, długimi, nawet zdeformowanymi, bo zajmujemy sie także rekonstrukcją paznokci zdeformowanych po wypadkach, grzybicy (tu wchodzi zgoda lekarza) itp...
I tym wszystkim paniom na szablonie sie trzyma, a jednej- tylko na tipsie. [/B]
Stary 2009-09-20, 20:43   #4
issia88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Hmmm, skoro na innych klientkach, ten problem sie nie pojawia, bo jak rozumiem, nie piszes na zasadzie "robię paznokcie sobie mamie i jednej klintce" , to po prostu przyjmij, że z jakiegos powodu akurat tej jednej pani nie jesteś w stanie zrobić na tipsie i zacznij pracowac u niej na szablonie.

Czasem tak bywa- unas w salonie 99,99% klientek nosi żel, lub akryl na szablonie. 99,99, bo JEDNA musi miec na tipsie. Czemu? Tego najstarsi górale nie wiedzą. Jak ma szablonie- łamie w 2-3 dni, na tipsie, przychodzi z kompletem 10 po 4-5 tygodniach....
Juz przestałyśmy kombinować, po prostu przyjęłysmy, że tak jest i tyle. Przyjmujemy dziesiątki osoby w salonie, mamy do czynienia z najrózniejszymi paznokciami- płaskimi, szerokimi, krogulcami, obgryzionymi (to moja domena ). Krótkimi, długimi, nawet zdeformowanymi, bo zajmujemy sie także rekonstrukcją paznokci zdeformowanych po wypadkach, grzybicy (tu wchodzi zgoda lekarza) itp...
I tym wszystkim paniom na szablonie sie trzyma, a jednej- tylko na tipsie. [/B]
Dziękuje za odpowiedz chyba tak zrobie, bo u niej jeszcze zelu na szablonie nie robilam bo zawsze tips i tips Nie robie paznokci od wczoraj takze tym bardziej dalo mi to do myslenia czlowiek uczy sie na bledach wiec myslalam ze moze cos zle robie, a zapytac nic nie szkodzi na 9 palcach tips sie kruszy, a na tym 10 idealnie sie rowna z plytka wiec chyba jednak zasugeruje jej nastepnym razem szablon, przynajmniej mniej nerwow strace
issia88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości