Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-17, 21:30   #1
kania110
Przyczajenie

Unhappy

Prosze o rade-blond na rudawe

Czesc!
Oto mój problem. Z natuty jestem srednią blondynką/kolor mysi ale już troszke długo farbuje. Ostatnio próbowałam Casting blond ale wyszedł b. ciemny zatem chciałam poczekać az się zmyje i na jakiś czas porzucić farbę i mieć kolor naturalny ale poczytałam o "cudownej" Joanna Reflex Blond, która miała zrobić mi na głowie jasny blond pasemka. Jest w sprayu wieć najgorzej jest na czubku bo pryskałam z góry, po jej stosowaniu kolor sie zmienił na gorszy- o ile wieczorem to jakis dziwny blond to w słońcu to kolor RUDY, marchewkowy prawie. Prosze o radę jak to usunąć. Myslałam ze kupie cos jasny blond i bedzie ok ale na wizazu pisza ze moge sie zmienic w zielonego potwora!!jak sprobuje blondu na rudym.Myslałam o czyms odzywczym, bo mam słabe włosy, typu loreal richesse ale nie wiem ktory kolor i czy cos to da, bądz excellence loreal ale tez jaki kolor. Prosze WAS o rady

kania110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 11:46   #2
nogulka
Raczkowanie

Dot.: Prosze o rade-blond na rudawe

Cytat:
Napisane przez kania110 Pokaż wiadomość
Czesc!
Oto mój problem. Z natuty jestem srednią blondynką/kolor mysi ale już troszke długo farbuje. Ostatnio próbowałam Casting blond ale wyszedł b. ciemny zatem chciałam poczekać az się zmyje i na jakiś czas porzucić farbę i mieć kolor naturalny ale poczytałam o "cudownej" Joanna Reflex Blond, która miała zrobić mi na głowie jasny blond pasemka. Jest w sprayu wieć najgorzej jest na czubku bo pryskałam z góry, po jej stosowaniu kolor sie zmienił na gorszy- o ile wieczorem to jakis dziwny blond to w słońcu to kolor RUDY, marchewkowy prawie. Prosze o radę jak to usunąć. Myslałam ze kupie cos jasny blond i bedzie ok ale na wizazu pisza ze moge sie zmienic w zielonego potwora!!jak sprobuje blondu na rudym.Myslałam o czyms odzywczym, bo mam słabe włosy, typu loreal richesse ale nie wiem ktory kolor i czy cos to da, bądz excellence loreal ale tez jaki kolor. Prosze WAS o rady

Rudy kolor szybko się wypłukuje z blond włosów, po kilku myciach powinien się dostosować do reszty czupryny...
nogulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 06:11   #3
Grzesiowa
Raczkowanie

GG do Grzesiowa

Jeśli nie będzie chciała się ta rudość wypłukać, spróbuj zastosować szampon Joanny - eliminujący żółć włosów. (Taki w niebieskiej butelce, za szalone 6 zł) lekko Ci rozjaśni ten kolor, ale nie używaj go zbyt często bo strasznie wysusza włoski
Grzesiowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 13:32   #4
winyl
Zakorzenienie

Uuu trzeba było czytać ulotkę, bo Blond reflex może być stosowany tylko na nigdy nie farbowane włosy.
Ja coprawda się nie znam, ale koleżanka miala podobny problem i kupiła sobie szampon Joanny srebrny. Po jego używaniu jej kolor wrócił do normalnego blondu, rudość zniknęła .

XOXO
winyl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości