Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-17, 19:03   #4471
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

do drukarni dawalas a mozna kupic takie czyste i to jest fajna radocha zrobic samemu

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-10-17, 19:09   #4472
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
do drukarni dawalas a mozna kupic takie czyste i to jest fajna radocha zrobic samemu
Winly, nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje
kamilawu jest offline  
Stary 2009-10-17, 19:14   #4473
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

A mi się spodobał ten pomysł z rzeczami wykonanymi w danym roku. Jakby coś to mogę spapugować?

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-10-17, 19:15   #4474
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Winly, nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje
np coś takiego fajna sprawa

takie prezenty są najlepsze zdecydowanie chcialabym zobaczyc ten kalendarz Twojego taty, musi byc swietny

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-10-17 o 19:16
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-10-17, 19:23   #4475
cotka
Zadomowienie

odebralam od TZta paczke, na oko wszystko jest. oczywiscie nie obylo sie bez jakiejs pogadanki, bo byl taki niemily ze az przykro, ale juz jest ok

ja jako dziecko jadlam duzo slodyczy
no a teraz nie jem niemal w ogole i jest dobrze.
napoje gazowane to- pal licho cukier- aspartam, do ktorego nie mam zaufania
coli nie pije, jak bylam mala mialam po niej odruch wymiotny i nie pije

ide swietowac urodziny i mi sie nie chce troche
a jutro siadam do wstepu na fizyke bosz jak mi sie nie chce. oczywiscie jakbym to zrobila dzis to bym sie jutro lenila ale po co
Stary 2009-10-17, 19:27   #4476
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cotko, czy to blusche przyszlo?
Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
napoje gazowane to- pal licho cukier- aspartam, do ktorego nie mam zaufania
otoz to.
aspartam to miania mojego Tżeta- wszystkie sklady czyta i nie tknie niczego z aspartamem

ale cukier masakra. w coli jest tyle cukru że aż nie do wiary pewnie widzialyscie
Cytat:
ide swietowac urodziny i mi sie nie chce troche
Twoje urodzinki?

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-10-17 o 19:33
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-10-17, 19:30   #4477
pastereczka
Organizatorka

Wpadl mi kiedys juz do glowy pewien pomysl- to przez Was plotkary- ze moglybysmy sie wymieniac uslugami (ze tak brzydko to nazwę)
bo kazda tu cos umie ciekawego robic Taka Dominika czy Agabil dajmy na to moze obrobic zdjecie przyjaciolce na prezent, szyjacych jest kilka, szydelkujących itp.... ja nienawidze szycia a czasem czegos potrzebuje np

prasująca moze blisko gdzies mieszka hehe

tak mi sie kiedys pomyslalo

a co do prezentow to co kilka glow to niejedna zawsze nowe pomysly sie przydadzą

Cotka Twoje?????

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-10-17 o 19:31
pastereczka jest offline  
Stary 2009-10-17, 19:33   #4478
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A mi się spodobał ten pomysł z rzeczami wykonanymi w danym roku. Jakby coś to mogę spapugować?
No pewnie Powiem szczerze, że miałam prawdziwego rebusa, czym rodzicielkę obdarować, bo ona wszystko ma, poza tym ma sporo większe możliwości finansowe ode mnie i naprawdę ciężko ją zadowolić nie bankrutując przy tym. Ale koniec konców, był to jeden z najbardziej udanych prezentów, jakie jej zrobiłam. Wyglądała na szczęśliwą. Ale i tak numerem jeden była rekacja mojego męża na prezent z okazji jego 30tych urodzin, kiedy dowiedział się, że zafundowałam mu kurs prawa jazdy na motocykl, o czym od zawsze marzył. I coś mi się wydaje, że pierwsze, co zrobi, jak wróci z misji, to kupi sobie jakąś piekelną maszynę. No, może drugie, co zrobi

Cytat:
np coś takiego fajna sprawa

takie prezenty są najlepsze zdecydowanie chcialabym zobaczyc ten kalendarz Twojego taty, musi byc swietny
Wisiał przez cały rok na honorowym miejscu

Pastereczko, świetny pomysł Podobne inicjatywy przyjęły się i z powodzeniem funkcjonują
klik

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-10-17 o 19:38
kamilawu jest offline  
Stary 2009-10-17, 19:37   #4479
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Wpadl mi kiedys juz do glowy pewien pomysl- to przez Was plotkary- ze moglybysmy sie wymieniac uslugami (ze tak brzydko to nazwę)
bo kazda tu cos umie ciekawego robic Taka Dominika czy Agabil dajmy na to moze obrobic zdjecie przyjaciolce na prezent, szyjacych jest kilka, szydelkujących itp.... ja nienawidze szycia a czasem czegos potrzebuje np

a co do prezentow to co kilka glow to niejedna zawsze nowe pomysly sie przydadzą

Cotka Twoje?????
Jak mam dobry dzien to lubie prasowac

Cytat:
Napisane przez Kamilawu
Na 50 urodziny mojego taty (w zeszym roku, mam młodych rodziców ) zrobiłam właśnie kalendarz. Wybrałam z archiwum rodzinnego 12 zdjęć pokazujących przełomowe chwile w jego życiu, od okresu niemowlęctwa do czasów współczesnych, poukładałam je chronologicznie i przyporządkowałam do poszczególnych miesięcy. Potem drukarnia i w sumie za niewielkie pieniądze miałam dla niego niepowtarzalny prezent.

A na 50 urodziny mojej mamy (w zeszłym roku, mam młodych rodziców ) przygotowałam prezent symboliczny. Kupiłam kilka przedmiotów pochodzących z roku jej urodzenia - monetę wybitą w '58, pierwsze wydanie książki z '58, znaczek pocztowy '58 i numer babskiego pisma o modzie z tegoż to pamiętnego roku. Powiem wam, że było wzruszająco
Super sprawa i prezent niezapomniany,naprawde

Winly teraz to praktycznie wszystko jest ale nie zawsze jakos sie pomysli i wie gdzie szukac....
Pamietam jak w zeszlym roku szukalam kalenarza typu "planer" a drukarnia,ktora mijam prawie codziennie miala je w ofercie od reki
Stary 2009-10-17, 19:40   #4480
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Winly teraz to praktycznie wszystko jest ale nie zawsze jakos sie pomysli i wie gdzie szukac....
dokladnie ile razy tak mialam

a ogole to teraz jestem u siostry, pilnuje dzieci. siostra ze szwagrem na imprezie.... umieram z nudow w domu tyle rzeczy do zrobienia, a tak w ogole to wieczor dzis mial byc z Tż a ja tutaj siedze-tak wyszlo

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-10-17 o 19:42
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-10-17, 19:50   #4481
evelinek_r
Wtajemniczenie

Mi mój dziś powiedział, że za dużo kupuję A zaczęło się od tego, że szukałam mu perfum na All, bo w sklepie stwierdził, że zdecydowanie za drogo. I wspomniałam o linerkach na CS, bo na dobrą sprawę ja się tylko kredkami umiem malować, a on ni z gruchy, ni z pietruchy, że "czy nie uważam, że za dużo kupuję". Tak mi się przykro zrobiło nigdy mi takich rzeczy nie wypominał, wręcz przeciwnie, nawet pytał, czy się nie dołożyć. I nie mogę tego nawet zrzucić na to, że pojechał na weekend do domu, bo zachowuje się normalnie. A mnie znów gorączka skoczyła i markotna się robię To mu powiedziałam, że skoro tak stawia sprawę, to może sobie sam szukać tych perfum. Nie lubię być z nim pokłócona

Cotko wszystkiego naj

Win, Is jak Wasze komputerki?

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-10-17 o 19:51
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-10-17, 19:53   #4482
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
fajne sa tez takie czyste kalendarze gdzie mozna wkeljac fotki albo rysowac/malowac/wyklejac

superowy prezent dla babci kalendarz z rysunkami wnuka
O kurde, to ja chcę coś takiego. Dzięki za pomysł i link może niekoniecznie mnie się to przyda, ale np dam chrześnicy, żeby dla swoich rodziców / dziadków zrobiła.
Dziś poinformowała mnie już w progu, że umie już czytać (za każdym razem ją o to czytanie terroryzowałam chociaż 6 lat ma i dopiero za rok do szkoły idzie) i prezentowała umiejętności

Cytat:
Na 50 urodziny mojego taty (w zeszym roku, mam młodych rodziców )

A na 50 urodziny mojej mamy (w zeszłym roku, mam młodych rodziców )
hehehe.
Pomysły na prezenty rewelacja! Zwłaszcza ten dla mamy, brawo. Moja mamuśka też młoda, bo 41 lat ma dopiero (tata 50 w tym roku skończył). Ale tak to jest, jak się za mąż moment po 18. urodzinach wychodzi jej mama - moja babcia to samo, 18 lat zamążpójście, 19 lat pierwsze dziecko. Ja złamałam tradycję

Cytat:

Cotka Twoje?????
Ja lubię prasować i mieszkam blisko więc jeśli zapragnę czegoś Twojego nie omieszkam się zgłosić

Cytat:
Ale i tak numerem jeden była rekacja mojego męża na prezent z okazji jego 30tych urodzin, kiedy dowiedział się, że zafundowałam mu kurs prawa jazdy na motocykl, o czym od zawsze marzył. I coś mi się wydaje, że pierwsze, co zrobi, jak wróci z misji, to kupi sobie jakąś piekelną maszynę. No, może drugie, co zrobi
Omg... mój TŻ mnie straszy, że zrobi prawko na motor i se zakupi takowy. A mnie to przeraża powiedziałam, że jeśli on kupi motor to ja idę zrobić cycki (czemu znowu on jest mega przeciwny). Jego decyzja

a tak w ogóle to wracam do niego bo już kwiczy że znowu wizaż...

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-10-17, 20:06   #4483
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Moja mamuśka też młoda, bo 41 lat ma dopiero (tata 50 w tym roku skończył). Ale tak to jest, jak się za mąż moment po 18. urodzinach wychodzi jej mama - moja babcia to samo, 18 lat zamążpójście, 19 lat pierwsze dziecko. Ja złamałam tradycję

Omg... mój TŻ mnie straszy, że zrobi prawk
o na motor i se zakupi takowy. A mnie to przeraża powiedziałam, że jeśli on kupi motor to ja idę zrobić cycki (czemu znowu on jest mega przeciwny). Jego decyzja
No właśnie ja też tradycję złamałam. Kiedy moja mama była w moim wieku, ja już dawno do szkoły chodziłam A tymczasem wnuków ani widu, ani słychu

Do motocykla też podchodzę jak do jeża. Ale wiedziałam, że to było jego wielkie marzenie. Z miłości to zrobiłam

Ev,
kamilawu jest offline  
Stary 2009-10-17, 20:09   #4484
cotka
Zadomowienie

urodziny nie moje, przyjaciolki
przez te jeczmienie to nawet sie za bardzo pomalowac nie moge buu

ja bym sama chetnie zrobila prawko na motor, ale o faceta to bym sie pewnie bala
Stary 2009-10-17, 20:13   #4485
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
urodziny nie moje, przyjaciolki
przez te jeczmienie to nawet sie za bardzo pomalowac nie moge buu
A już miałam składać ci życzenia
Baw się dobrze
kamilawu jest offline  
Stary 2009-10-17, 20:13   #4486
IlonaP
Zakorzenienie

wróciłam
przypomniało mi się czemu nie noszę dżinsów typu bootcut - nie ma takiej długości, żeby mi obcas zasłoniła
oraz wyleczyłam się z Ugg-ów / Emu - no nie dość że wyglądam jak kot w butach to jeszcze są dla mnie ciut przy niskie w podbiciu
Stary 2009-10-17, 20:31   #4487
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Mi mój dziś powiedział, że za dużo kupuję A zaczęło się od tego, że szukałam mu perfum na All, bo w sklepie stwierdził, że zdecydowanie za drogo. I wspomniałam o linerkach na CS, bo na dobrą sprawę ja się tylko kredkami umiem malować, a on ni z gruchy, ni z pietruchy, że "czy nie uważam, że za dużo kupuję". Tak mi się przykro zrobiło nigdy mi takich rzeczy nie wypominał, wręcz przeciwnie, nawet pytał, czy się nie dołożyć. I nie mogę tego nawet zrzucić na to, że pojechał na weekend do domu, bo zachowuje się normalnie. A mnie znów gorączka skoczyła i markotna się robię To mu powiedziałam, że skoro tak stawia sprawę, to może sobie sam szukać tych perfum. Nie lubię być z nim pokłócona

Cotko wszystkiego naj

Evelinko glowa do gory

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wróciłam
przypomniało mi się czemu nie noszę dżinsów typu bootcut - nie ma takiej długości, żeby mi obcas zasłoniła
oraz wyleczyłam się z Ugg-ów / Emu - no nie dość że wyglądam jak kot w butach to jeszcze są dla mnie ciut przy niskie w podbiciu
Jak to?przeciez sa rozne dlugosci jak wybieram dosc wysoki obcas to wole model typu long ladniej sie wtedy uklada

Rozbawilas mnie tym kotem w butach
Stary 2009-10-17, 20:40   #4488
aljaka
szyciowa specjalistka :)

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No ja nie byłam taką super mamą, dania ze słoiczków u mnie często były, słodycze też się zdarzały niestety ale rzadko, bo ja nie lubię za bardzo, ale goniłam babcie żeby dziecia nie przekarmiały (bo córcia generalnie skłonności do tycia będzie miała raczej) no i właśnie żadnych gazowanych słodzonych napojów nie było
Ale nie miałam też wtedy takiej świadomości jaką mam teraz, może przede wszystkim dlatego że przepływ informacji był raczej utrudniony (internet? że co?). Teraz jak sobie pomyślę ile szkodliwych substancji moje dziecko kochane przez skórę przyjęło i że może np ta parafina z Johnsona odłożyła jej się w wątrobie, nie mówiąc o kosmetykach kolorowych dla małych dziewczynek (nikt wtedy tak nie badał takich rzeczy jak teraz) to mi się słabo robi Może dlatego ma takie problemy z torbielką na jajniku już w tym wieku
ja tam jestem leń i idę na łatwiznę, robię tak by potem się nie męczyć; odrobina rozsądku, deko pamięci z dzieciństwa, kapkę wygody, ciut pobłażliwości i tak

jedzenie - słoiczki, wolę to niż gotować marchewki z eko-pola przy obwodnicy,
słodycze ile chcesz (znam charakter mojego dziecka) owoc dozwolony (nie-zakazany) nie jest tak smaczny (jajko niespodzianka jest dla niespodzianki, czekolada wala się zazwyczaj po domu),
malować sie - proszę bardzo - masz minerały
do picia soki (głównie porzeczkowy) i woda bo wiecznie marudzę że nie mam i muszę studzić, wiec mała chodzi i proszę wodę
ostatnio problemem było niejedzenie w przedszkolu i zaryzykowałam:
wiesz nie będzie ci ta zupa jutro smakowała, nie jedz jej, może spróbuj ale nie jedz, po co się męczyć
zjadła z dokładką
Cytat:
Dominika ja mialam na mysli gotowe typu nugetsy dla dzieci a co do swiadomosci to absolutnie tak, 10 lat temu nie podawalo sie skladu kosmetyku na opakowaniu, poza tym nie wiedzialabym i tak co jest co, teraz jest inaczej jednak
no niestety, chipsy tego jej nie obrzydzę tu muszę uważać, frytki i nugetsy (jak barzdzo chce to robię domowe) podobnie hamburgery.

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
wy tu o pepsi a ja kocham pepsi mniam ale bynajmniej nie jak mój znajomy który co najmniej 2 liry dziennie pije coli nie wiem jak on to robi ja ledwo mogę 1,5 litra mineralnej wypić a on 2 litry to minimum
no my właśnie doimy pepsi jak nałogowcy
Cytat:

Cotka Twoje?????
podoba mnie się

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2009-10-17, 20:58   #4489
Darianna25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
mój ex też wypija(ł) 2 litry coli dziennie, powodzenia za parę lat w leczeniu żołądka
coca cola zabija plemniki.
Darianna25 jest offline  
Stary 2009-10-17, 21:03   #4490
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość

Cotko wszystkiego naj

mój juz dobrze, dziekuje za pomoc

mi sie tez przykro zrobilo, gdy pierwszy raz Tż stwierdzil ze za duzo kupuje teraz po prostu przestalam mu mowic jak juz tutaj wczesniej dziewczyny pisaly, nie musi wiedziec

on sam duzo wydaje, tylko ze jakos w jego mniemaniu jak kupuje rzeczy niepotrzebne, a on niezbędne (bullshit -punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia)
Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
serio?

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-10-17 o 21:05
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-10-17, 21:03   #4491
faa
Zakorzenienie

GG do faa

Cytat:
oo to ciekawe nie słyszałam o tym teraz będę straszyła kolegów

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline  
Stary 2009-10-17, 21:08   #4492
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Cytat:

OMG powiem mojemu, on często nie pije, ale drinki typu whisky lub rum z Colą to chętnie

Aljaka to moje podejście jest bardzo podobne, tylko ja 15 lat temu minerałów do dyspozycji nie miałam
Ja chętnie obrobię srylion zdjęć jeśli ktoś mi wyprasuje tą górę ciuchów która mnie z szafy straszy

Ciekawe co tam u Selene i czy kiedyś Frantic do nas wróci

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-10-17, 21:08   #4493
pranie
Wtajemniczenie

Dobry wieczor.
Violl, jak przeczytalam ile Twoja mama ma lat, to zdebialam Moi koledzy starsi od niej wlasnie zostaja swiezymi tatusiami.. Ale sie porobilo.
Lece nadrabiac, chociaz pobieznie wpadl mi w oczy genialny pomysl Pastereczki. Tylko co z tymi, co nic nie umieja (czyt. ja)? No dobra, moge komus ortografie w jakiejs pracy posprawdzac
Melduje ze przyszlo do mnie sporo paczuszek, ale o tym na watkach.
pranie jest offline  
Stary 2009-10-17, 21:12   #4494
IlonaP
Zakorzenienie

Hexx, ja wiem, ale ja mam prawie 90 cm po wewnętrznej

aljaka, chyba zacznę stosować Twoje sposoby, bo jak na razie owoc zakazany kusi, oj kusi
a tak btw - potrzebuje dobrego hotelu w okolicach Targów

o z ortografii i poprawnej polszczyzny to ja tez dobra jestem
Stary 2009-10-17, 21:13   #4495
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:

zgłaszam się na ochotniczkę do udziału w projekcie nie wiem z czym, ale polecam się sama chętnie też skorzystam
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wróciłam
hehehe. a ja musze zawsze szukać najkrótsze i nie każda firma ma dł 29, 30. To krótkie nóżki kaczuszki i wzrost w sam raz pod kapelusz, aaa zakupiłam kolejny fajowy tej jesieni(a'la rokita nie powiem gdzie), tylko kiedy ja go ubiorę, dy choć raz w miesiącu załozyć

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
ja tam jestem leń i idę na łatwiznę, robię tak by potem się nie męczyć; odrobina rozsądku, deko pamięci z dzieciństwa, kapkę wygody, ciut pobłażliwości i tak

jedzenie - słoiczki, wolę to niż gotować marchewki z eko-pola przy obwodnicy,
słodycze ile chcesz (znam charakter mojego dziecka) owoc dozwolony (nie-zakazany) nie jest tak smaczny (jajko niespodzianka jest dla niespodzianki, czekolada wala się zazwyczaj po domu),
malować sie - proszę bardzo - masz minerały
do picia soki (głównie porzeczkowy) i woda bo wiecznie marudzę że nie mam i muszę studzić, wiec mała chodzi i proszę wodę
ostatnio problemem było niejedzenie w przedszkolu i zaryzykowałam:
wiesz nie będzie ci ta zupa jutro smakowała, nie jedz jej, może spróbuj ale nie jedz, po co się męczyć
zjadła z dokładką
no niestety, chipsy tego jej nie obrzydzę tu muszę uważać, frytki i nugetsy (jak barzdzo chce to robię domowe) podobnie hamburgery.
no my właśnie doimy pepsi jak nałogowcy

podoba mnie się
ja też pozwalam na wszystko mojemu niejadkowi, byleby do buzi włożyła i nie wymiotowała, kanapeczki nie chce poznać, czekoladki również, jedyne co, to cukier brązowy weźmie czasem w bursztynku, soków nie chce, ale czasem kisiel przemycę, herbatę owszem byleby nie słodka była do krzyczy kwaśne, za to kawa zbożówka to nasz poranny rytuał
o ch ja też jakoś sobie w ciąży pozwalam choc nie powinnam, a wcześniej nie. jakoś mam ciągle wrażenie, że to ostatnie chwile na pączka, colę czy chipsy pierwszy raz od 6lat
atoja jest offline  
Stary 2009-10-17, 21:13   #4496
pastereczka
Organizatorka

Pranie Ty mozesz robic grzecznosciowe zakupy za granica :P juz ja kazdemu cos znajde heh
widze ze masz chwilke, bo cos zabiegana jestes chyba
Ila Ty od gotowania jestes
Atojka od szycia
chyba nic nie pokrecilam

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-10-17 o 21:16
pastereczka jest offline  
Stary 2009-10-17, 21:16   #4497
aljaka

Cytat:
mój juz dobrze, dziekuje za pomoc

mi sie tez przykro zrobilo, gdy pierwszy raz Tż stwierdzil ze za duzo kupuje teraz po prostu przestalam mu mowic jak juz tutaj wczesniej dziewczyny pisaly, nie musi wiedziec

on sam duzo wydaje, tylko ze jakos w jego mniemaniu jak kupuje rzeczy niepotrzebne, a on niezbędne (bullshit -punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia)

serio?
co do tż to już też nie mówię, albo mówię że paciłam 2$ za przesyłkę a próbki są za darmo.
i dopiero jak coś pochwali np zitzapa, róż, ładną cerę p tym czy po tym; to mówię ile kosztowało i że w ogóle kosztowało
Cytat:
u nas się dwa uchowały

Dziewczyny czy ja wam pisałam o moim kocie Neffertari (czyli Neri) no co za moja kochana łamaga, szczyrbol jeden, właśnie se wybiła kła dolnego i nie chce oddać. A już nie ma górnych jedynek bo się 4lata temu nadziała na but Tż-ta. Był huk on pobiegł zobaczyć co się dzieje a ona uciekała bo się wystraszyła, on miał glany ...

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2009-10-17, 21:17   #4498
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Fajny projekt, ale ja mogę jedynie się zaoferować z anime, kinem japońskim i rozliczyc PIT-a...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-10-17, 21:17   #4499
frenka
Zadomowienie

GG do frenka

hehe, aż mnie zaintrygowały plemniki i coca-cola znalazłam 2 badania na ten temat- jedno z Tajwanu, drugie z Nigerii (największa wyszukiwarka art medycznych)- ci z Nigerii wykazali, że owszem, może zabijać, ale używana jako środek antykoncepcyjny jako.. irygacja (jak sądzę) jak chcecie streszczenie, jest TUTAJ
Stary 2009-10-17, 21:19   #4500
aljaka

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
zgłaszam się na ochotniczkę do udziału w projekcie nie wiem z czym, ale polecam się sama chętnie też skorzystam

hehehe. a ja musze zawsze szukać najkrótsze i nie każda firma ma dł 29, 30. To krótkie nóżki kaczuszki i wzrost w sam raz pod kapelusz, aaa zakupiłam kolejny fajowy tej jesieni(a'la rokita nie powiem gdzie), tylko kiedy ja go ubiorę, dy choć raz w miesiącu załozyć

ja też pozwalam na wszystko mojemu niejadkowi, byleby do buzi włożyła i nie wymiotowała, kanapeczki nie chce poznać, czekoladki również, jedyne co, to cukier brązowy weźmie czasem w bursztynku, soków nie chce, ale czasem kisiel przemycę, herbatę owszem byleby nie słodka była do krzyczy kwaśne, za to kawa zbożówka to nasz poranny rytuał
o ch ja też jakoś sobie w ciąży pozwalam choc nie powinnam, a wcześniej nie. jakoś mam ciągle wrażenie, że to ostatnie chwile na pączka, colę czy chipsy pierwszy raz od 6lat
o własnie cukru jej nie pozwalam jeść, to jakby mogła zabiłaby za cukier

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
mineraloholiczki, mineraly, plotki, plotkowy

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości