Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-24, 13:45   #691
aljaka
szyciowa specjalistka :)

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Dominika, bardzo mi się podobało Twoje oko, aż wczoraj próbowałam takie sama zmajstrować i po 5min wyglądałam jak jaka panda, potem cała się pobrudziłam a synek się popłakał jak mnie zobaczył

Po kwasach zaczęłam się łuszczyć po bardzo długim czasie (dokładnie w dniu chrztu Piotrusia)

Przeprowadzki, hm przez 2 lata (początek Poznańskiego życia) przeprowadzałam się 8 razy

A i jeszcze ile kosztują UGG tak w ogóle, czy 90$ to mało czy dużo.
Bo bardzo je chcę i zaczynam męczyć Tż (muszę iść do pracy, bo z moich to mi ledwo na minerałki starcza)

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline  
Stary 2009-09-24, 14:01   #692
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

mam dylemat-co założyć na chrzciny? W przyszły weekend idziemy na chrzciny, Przemek będzie chrzestnym synka swojego brata. Pogoda taka jesienna, nie mam pojęcia.

agabil1 jest offline  
Stary 2009-09-24, 14:16   #693
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Na koniec film. Idę na ,,Oszukać przeznaczenie 4,,. Film ambitny zapewne nie będzie, idę tylko dla efektów 3D, bo znajomi mówili, że są niezłe. A, że nigdy nie widziałam filmu 3D to jestem ciekawa.
Byłam, nic specjalnego te efekty niestety prawdziwe 3D nie ma prawa trwać 82 minuty bo by człowieka od razu głowa zaczęła boleć. Wybierz się na jakiś krótki 3D o wielorybach, kosmosie czy czymś takim do IMAXa.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
a ja od rana wkurzona odechciało mi się wszystkiego
dobra, herbatka zaliczona, idę szykować dziecię do przedszkola
Ja też od wczoraj jestem zła i zniechęcona ale o tym niżej się pożalę zaraz... A herbatę właśnie zaliczam zielona z sokiem malinowym
Mam nadzieję, że Ty już wkurzona nie jesteś, i Paula to samo.

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Napaliłam się na te uggi jak szczerbaty na suchary... poprosiłam psiapsiułę, żeby mi ze stanów przywiozła (dla Gluta też, a jak nie przywiezie to w necie kupię)
Mariolu przepraszam za pytanie, ale co rusz mnie nurtuje i z ciekawości już nie wytrzymam - dlaczego mówisz na swojego syna per Glut? to słowo mi się kojarzy jednoznacznie, tak "obrzydliwie"

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Evelinek, ja też obcasowo klasyczna raczej, a na marznięcie znalazłam sposób - skoro zawsze marznę bo ciągnie od zimnej ziemi, to zainwestowałam całe 10 zł we wkładki ocieplające - i normalnie siok Tak jak przy przymrozkach stopy mi odpadały po 15 minutach na dworze, tak z wkładkami w tych samych butach śmigałam godzinkę bez żadnych rewolucji. Wkładki takie z folią pod spodem, zeby zimno odbijały - i można śmigać
I ja, i ja też klasyczna. Nie przemawiają do mnie Uggi, crocksy ani nic z tych rzeczy wcale a wcale... Nie ma jak klasyczne kozaki, może z lekką wariacją typu pikowanie na cholewce (takie mam od zeszłej zimy z ccc i uwielbiam, teraz czaję się na brązowe jakieś fajne )

Poproszę namiary na takie wkładki bo nie wiem o co kaman a też jestem zmarzluch, czasem to nawet w lecie śpię w skarpetkach

A teraz się pożalę, bo mnie wczoraj normalnie coś trafiło
miałam w liceum fajną paczkę - ludzie z klasy. Od bardzo dawna biadolili wszyscy na forum na nk, że fajnie by było się spotkać i w ogóle. Wzięłam sprawy w swoje ręce i zaoferowałam, że zrobię grilla. Wszyscy uszczęśliwieni, zaczęło się wymyślanie terminu dogodnego dla wszystkich i tak dalej. Padło na wczoraj. Pół dnia robiłam szaszłyki, nacinałam kiełbaski, myłam ruszta i w ogóle cieszyłam się... i co? Osoby, które najwięcej szumu robiły nie przyszły (mimo że dla nich był termin dostosowywany) i nawet nie raczyły smsa napisać... W rezultacie było nas 7 osób zamiast 15, pomijając że tylko dwie przyszły na czas, reszta spóźniła się 1,5 godziny i dzwonić za nimi trzeba było... Jakiś czas było fajnie, powspominaliśmy, pośmialiśmy się. Dziewczyny zebrały się wcześniej żeby na ostatniego busa zdążyć, zostało trzech kolegów. Też zaczęli się zbierać (zwłaszcza że wiedzieli, że ja nad ranem wstać muszę bo rodzice wyjeżdżają na wakacje). I przyszedł mój 18-letni brat, z typu tych którzy jak się opiją to się im nieśmiertelność i cwaniactwo załącza siedzieli i pili jeszcze 1,5 godziny, a ja marzłam i Boga prosiłam, żeby się rozeszli. O północy wprost przeprosiłam, że jestem zmęczona, że czeka mnie bardzo wczesna pobudka - zajarzyli. Jeszcze tylko bratu musiałam awanturę zrobić bo cwaniakował, że on jeszcze po wódkę do sklepu pójdzie zabić to mało niech on szybciej dojrzeje bo siano w głowie narazie

Eh, to się wyżaliłam przepraszam za esej. Streszczając jestem urażona postawą kilku osób z mojego licealnego grona, czuję się olana na całej linii. Jak jeszcze raz usłyszę, że "fajnie byłoby się spotkać" to wybuchnę śmiechem. Niech się w pocałują za przeproszeniem, lubię ich ale sorry, ja mam czyste sumienie bo chciałam, spotkanie zrobiłam, zainwestowałam, zaprosiłam... Widać komu zależy a komu nie, i żeby nawet durnym smsem nie dać znać wrrrrrrr... Od rana nie mogę przestać się wkurzać jak tak można

No.. a rodzice pojechali jestem sama z bratem, jutro TŻ na noc przyjdzie i z nd na pon też. Raz że fajnie a dwa że bezpieczniej, w tym roku już kilka domów w okolicy zostało okradzionych no to ja dziękuję...

EDIT: Aga ale świetny podpis, w sensie to zdjęcie i avek... nawet nie komentuję bo och i ach
Mam identyczną sytuację, TŻ będzie chrzestnym syna swojej siostry, chrzciny za jakiś miesiąc będą. Może spódnica do kolan jakaś fajna ciemna, ciemne kryjące rajstopy, oxfordy lub inne półbuty, a na górę jakaś elegancka dopasowana bluzka z długim rękawem, do tego broszka czy coś... nie wiem czy to Twój styl, ja o czymś takim myślę.
Oczywiście muszę się wybrać na zakupy

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-09-24 o 14:22
Viollet87 jest teraz online  
Stary 2009-09-24, 14:21   #694
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Violett, w zeszłym roku takie wkładki kupowałam w Deichmanie - ale to muszą koniecznie być z warstwą folii aluminiowej, a nie takie zwykłe, bo nic nie dadzą. Nie wiem, czy juz są dostępne, w sumie wcześnie jeszcze na takie akcesoria

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-09-24, 14:25   #695
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mam dylemat-co założyć na chrzciny? W przyszły weekend idziemy na chrzciny, Przemek będzie chrzestnym synka swojego brata. Pogoda taka jesienna, nie mam pojęcia.
Aga, wiele będzie pewnie uzależnione od pogody w ten konkretny dzień, ale skoro to chrzciny, to już teraz wiadomo, że dobrze byłoby postawić na coś skromnego i eleganckiego, bo to w końcu uroczystość kościelna, przy tym bez fajerwerków, bo chrzest z pewnością będzie w środku dnia. Im bardziej będziesz "uniwersalna", tym lepiej będziesz się czuła, bo podejrzewam, że chrzciny okażą się imprezą rodzinną, a co za tym idzie zetkniesz się z wielopokoleniowym gronem.

Zdjęcie w podpisie świetne, aż chce się powiedzieć "co za sympatyczni ludzie"

Violl, może jeszcze nie zdążyliście się za sobą stęsknić? W sensie za mało czasu upłynęło od matury? Nam nawet na 10-lecie nie udało się zorganizować spotkania. Podejrzewam, że może 25-lecie dopiero wypali

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-09-24 o 14:29
kamilawu jest offline  
Stary 2009-09-24, 14:28   #696
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

A teraz się pożalę, bo mnie wczoraj normalnie coś trafiło
miałam w liceum fajną paczkę - ludzie z klasy. Od bardzo dawna biadolili wszyscy na forum na nk, że fajnie by było się spotkać i w ogóle. Wzięłam sprawy w swoje ręce i zaoferowałam, że zrobię grilla. Wszyscy uszczęśliwieni, zaczęło się wymyślanie terminu dogodnego dla wszystkich i tak dalej. Padło na wczoraj. Pół dnia robiłam szaszłyki, nacinałam kiełbaski, myłam ruszta i w ogóle cieszyłam się... i co? Osoby, które najwięcej szumu robiły nie przyszły (mimo że dla nich był termin dostosowywany) i nawet nie raczyły smsa napisać... W rezultacie było nas 7 osób zamiast 15, pomijając że tylko dwie przyszły na czas, reszta spóźniła się 1,5 godziny i dzwonić za nimi trzeba było... Jakiś czas było fajnie, powspominaliśmy, pośmialiśmy się. Dziewczyny zebrały się wcześniej żeby na ostatniego busa zdążyć, zostało trzech kolegów. Też zaczęli się zbierać (zwłaszcza że wiedzieli, że ja nad ranem wstać muszę bo rodzice wyjeżdżają na wakacje). I przyszedł mój 18-letni brat, z typu tych którzy jak się opiją to się im nieśmiertelność i cwaniactwo załącza siedzieli i pili jeszcze 1,5 godziny, a ja marzłam i Boga prosiłam, żeby się rozeszli. O północy wprost przeprosiłam, że jestem zmęczona, że czeka mnie bardzo wczesna pobudka - zajarzyli. Jeszcze tylko bratu musiałam awanturę zrobić bo cwaniakował, że on jeszcze po wódkę do sklepu pójdzie zabić to mało niech on szybciej dojrzeje bo siano w głowie narazie

Eh, to się wyżaliłam przepraszam za esej. Streszczając jestem urażona postawą kilku osób z mojego licealnego grona, czuję się olana na całej linii. Jak jeszcze raz usłyszę, że "fajnie byłoby się spotkać" to wybuchnę śmiechem. Niech się w pocałują za przeproszeniem, lubię ich ale sorry, ja mam czyste sumienie bo chciałam, spotkanie zrobiłam, zainwestowałam, zaprosiłam... Widać komu zależy a komu nie, i żeby nawet durnym smsem nie dać znać wrrrrrrr... Od rana nie mogę przestać się wkurzać jak tak można
no niestety Vio.. w erze wzmozonych kontaktow on line.. ciezko czasami ruszyc komus dup ke i spotkac sie. Wygodnie pogadac na necie.. szkoda ze jak przyjdzie co do czego to juz nie ma tylu chetnych na spotkanie.
tez to przerabialam..

sama z bratem...? Imprezka
(przypomina mi sie gdy moja mama wyjezdzala na podyplomowke w weekendy, pare lat temu.. pare DOBRYCH lat temu, zostawalismy wtedy sami i ja bylam niby "in charge"..
moje male braciszki, pierwsze co mowili gdy drzwi sie zamykaly to:
"to co.. impreza? <- i ten ruch brwi"). Oni chyba nawet nie wiedzieli wtedy jeszcze co to znaczy "impreza", ale to mialo byc chyba uosobieniem wolnosci

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-09-24, 14:44   #697
Viollet87
Zakorzenienie

Nawet nie chodzi o tęsknotę, choć rozumiem co miałaś na myśli Kamilko, tylko normalnie spotkać się i pogadać o bieżących sprawach. Jak teraz olewają, to na 25-lecie też nie przyjdą, albo przyjdą ale wtedy to już będą obcy ludzie dla mnie.

Ferg - ze mnie taki imprezowicz jak z koziej trąbka wolę takie nasiadówy, ale po wczorajszym mam dość. Mogę ja iść do kogoś, siąść 3 godziny i do domu. Dochodzę do wniosku, że jestem pod tym względem bardzo spokojną osobą wolę w domku, z TŻ lub kumpelą, herbatka albo wino, dobry film, kocyk, oglądanie kosmetyków / granie w karty / czytanie basha... Nie dla mnie clubbing i tego typu rzeczy. Raz na czas lubię ze znajomymi iść potańczyć, ale później tydzień odsypiam i na kolejne 2 miesiące jestem wyleczona z takich pomysłów

aa odnośnie braci - mój to by tylko po ludziach łaził, w domu go tyłek pali za mocno. Totalnie przeciwieństwo mnie pod każdym względem. Ja brunetka, on blondyn. Ja na studiach, on po zawodówce (i koniec edukacji, teraz pracuje). Ja domatorka, on imprezowicz. Ja frytki, on ziemniaki. Chyba trzeba jakieś badania genetyczne zrobić, bo to aż dziwne że tak się różnimy

310813

Czas edycji: 2009-09-24 o 14:48
Stary 2009-09-24, 14:48   #698
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

dziękuję Wam za odzew
No wlaśnie...chrzciny wykluczają śmiały strój. Latem można było założyć sukienkę, być nieco swobodniejszą ale jesień to już pewne ograniczenia. Jakiś kostium, spódnica ołówkowa, bluzeczka z bufkami, broszka... muszę coś niedrogiego kupić, w mojej szafie raczej nic takiego nie mam.

agabil1 jest offline  
Stary 2009-09-24, 14:52   #699
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Viol my spotkanie zrobiliśmy po 15 latach od matury (czyli w zeszłym roku ) i przyszły 22 osoby + wychowawczyni i zabawa do rana (oczywiście bez wychowawczyni ), ale w tym roku robiliśmy spotkanie znowu i przyszło 9 czy 10 osób Ale i tak do rana hasaliśmy

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-09-24, 14:53   #700
beafrance
Zadomowienie

ale ale a co to jesienia sukieneczki zabronione ?
do tego kolorowe rajstopy, piekny wisior, jesli sukienka z krotkim rekawem to pod spod koszula, lub bluzka z dlugim rekawem. zaraz poszukam jakichs inspirujacych fotek
beafrance jest offline  
Stary 2009-09-24, 14:55   #701
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję Wam za odzew
No wlaśnie...chrzciny wykluczają śmiały strój. Latem można było założyć sukienkę, być nieco swobodniejszą ale jesień to już pewne ograniczenia. Jakiś kostium, spódnica ołówkowa, bluzeczka z bufkami, broszka... muszę coś niedrogiego kupić, w mojej szafie raczej nic takiego nie mam.
ja Ciebie dokladnie w takiej wersji widze. olowkowa spodnia, buty na obcasie i bluzka z bufkami.. na szafie sa fajne propozycje, ale i tak najlepiej isc na zywiol i przymierzac w sklepie..

chociaz, podobaja mi sie ostatnio kamizelki. Tutaj sa dosc popularne.. i nawet kupilam jedna, ale zawsze jak mam zalozyc to cos jednak.. odpycha mnie..

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-09-24, 14:55   #702
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Viol my spotkanie zrobiliśmy po 15 latach od matury (czyli w zeszłym roku ) i przyszły 22 osoby + wychowawczyni i zabawa do rana (oczywiście bez wychowawczyni ), ale w tym roku robiliśmy spotkanie znowu i przyszło 9 czy 10 osób Ale i tak do rana hasaliśmy
Po 15 latach zaspokoiliście ciekawość i powtórka z rozrywki nie wypaliła, tak to widzę.
kamilawu jest offline  
Stary 2009-09-24, 14:56   #703
marioladabr
Zakorzenienie

Violl - Glut= Brzdąc=Pędrak - bo jest najmłodszy i taki mały Glut po mieszkaniu się pałęta... Na Gluta się nie obraża ale za Brzdąca gotowy zabić - więc jest Glut (chociaż już nie taki mały...)
marioladabr jest offline  
Stary 2009-09-24, 14:57   #704
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

tak czy siak muszę wydac kasę
Ferg, buty na płaskim, tylko...

agabil1 jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:02   #705
kamilawu
Zakorzenienie

Kto ma ochotę? Jeszcze ciepłe. Z bananami i gorzką czekoladą

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-09-24 o 15:05
kamilawu jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:05   #706
ferguusson
Zakorzenienie

Vio to ciekawy przypadek rzeczywiscie. My jestesmy trzema kopiami sa wprawdzie jakies roznice(np "sredni" brat, chocby sie palilo i walilo idzie spac o 10-my z najmlodszym potrafimy cale noce buszowac) ale poza tym.. wizualnie.. i charakter.. i powiedzonka.. i zachowanie..
jejku, naprawde jestesmy podobni.

poza tym lapie sie kazdego dnia ze zachowuje sie jak moja mama. tz obserwuje jak cos robie albo komentuje i mowi:"tak samo jak Twoja mama te same spojrzenia itp".. Co jest dla mnie na dobra sprawe komplementem bo uwielbiam nieprzecietnie moja J. ale.. hmm.. nie chce byc identyczna

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

[QUOTE=agabil1;14414364]tak czy siak muszę wydac kasę
Ferg, buty na płaskim, tylko...[/QUOTE]

why..? a moze ta takim malutkim?

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:15   #707
beafrance
Zadomowienie

na przyklad taki zestaw
beafrance jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:17   #708
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Kamila, ja poproszę

Ferg, mam chory kręgosłup i chodzę o kuli

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
na przyklad taki zestaw
o wow pomysłowo, niebanalnie , super natchnęłas mnie

agabil1 jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:19   #709
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Kamila, ja poproszę

Ferg, mam chory kręgosłup i chodzę o kuli

o wow pomysłowo, niebanalnie , super natchnęłas mnie
Aga, zapraszam
Na szczęście jest mnóstwo ślicznych bucików na płaskim
kamilawu jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:23   #710
beafrance
Zadomowienie

tak? to super a zolta torebke juz masz hihi
beafrance jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:25   #711
ferguusson
Zakorzenienie

O tak, propozycja beafrance jest swietna jeszcze ..

Agi mam nadzieje ze Cie nie urazilam...

MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2009-09-24 o 15:33
ferguusson jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:25   #712
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Po 15 latach zaspokoiliście ciekawość i powtórka z rozrywki nie wypaliła, tak to widzę.
No też mi się tak wydaje właśnie Ale paczka się fajna nas zrobiła i chyba co roku będziemy coś organizować

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:29   #713
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No też mi się tak wydaje właśnie Ale paczka się fajna nas zrobiła i chyba co roku będziemy coś organizować
Pewnie, dobra imprezka nie jest zła , zwłaszcza w sprawdzonym towarzystwie. Spragnieni sensacji (w sensie kto ile przytył, jak bardzo wyłysiał, czym podjechał etc.) już zobaczyli, co mieli zobaczyć, teraz możecie po prostu cieszyć się ze spotkania
kamilawu jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:32   #714
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Violl - Glut= Brzdąc=Pędrak - bo jest najmłodszy i taki mały Glut po mieszkaniu się pałęta... Na Gluta się nie obraża ale za Brzdąca gotowy zabić - więc jest Glut (chociaż już nie taki mały...)
Acha dzięki za zaspokojenie ciekawości ciekawe macie skojarzenia powiem Ci tylko czemu on się gniewa za tego brzdąca, przecież to takie słodkie... aaa, pewnie właśnie dlatego, bo on się już facetem czuje

Cytat:
tak czy siak muszę wydac kasę
Skąd ja to znam co jakaś nowa okazja to okazuje się, że nie mam co na siebie włożyć. A zawsze jak coś kupuję eleganckiego to obiecuję sobie (i tacie - nierzadko sponsorowi bo ja jeszcze na garnuszku) że założę więcej niż 2 razy

acha - ten zestaw podrzucony przez Bea bardzo fajny, ale kolory wg mnie nie pasują na chrzest. A może zbyt "klasyczna" jestem? Siostra TŻ często nosi takie sukienki i kryjące rajstopy, ładnie to wygląda tyle że barwy do okazji trzeba dobrać.

Cytat:
Kto ma ochotę? Jeszcze ciepłe. Z bananami i gorzką czekoladą
Przyślij mi choć jedną
jakoś dopiero teraz przeszło mi przez myśl, że i ja mogłabym zrobić... tylko boję się czy umiem

Czytasz dużo książek, fajnie gotujesz i pieczesz... więc nasuwa mi się myśl - napisz książkę kucharską kupię!

310813

Czas edycji: 2009-09-24 o 15:34
Stary 2009-09-24, 15:40   #715
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Przyślij mi choć jedną
jakoś dopiero teraz przeszło mi przez myśl, że i ja mogłabym zrobić... tylko boję się czy umiem
Czytasz dużo książek, fajnie gotujesz i pieczesz... więc nasuwa mi się myśl - napisz książkę kucharską kupię!

Tylko procent od wpływów będę musiała dzielić z Agusią, bo muffiny to akurat z jej przepisu
kamilawu jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:41   #716
beafrance
Zadomowienie

nooo niezle te muffiny a ja mam chec na lecho dzisiaj .... cukinia, pomidorro, papryka, duuuzo czosnku
beafrance jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:43   #717
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
nooo niezle te muffiny a ja mam chec na lecho dzisiaj .... cukinia, pomidorro, papryka, duuuzo czosnku
Da się zrobić Zwłaszcza że teść obdarował mnie wczoraj kolejną transzą cukinii ... chyba z 10 kg ...
kamilawu jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:44   #718
beafrance
Zadomowienie

no wlasnie! teraz sezon na leczowate warzywa
beafrance jest offline  
Stary 2009-09-24, 15:48   #719
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
no wlasnie! teraz sezon na leczowate warzywa
U mojego teścia sezon na cukinię trwa już dobre trzy miesiące i końca nie widać Nie narzekam, ale ileż mogę bigos gotować? leczo? zupę cukiniową? I jeść to na okrągło? W tej desperacji postanowiłam nauczyć się pasztet wegetariański robić
PS. W tamtym roku szalał z dyniami. Strach pomyśleć, co zacznie w przyszłym roku uprawiać.
kamilawu jest offline  
Stary 2009-09-24, 16:01   #720
beafrance
Zadomowienie

Cytat:
PS. W tamtym roku szalał z dyniami. Strach pomyśleć, co zacznie w przyszłym roku uprawiać.
arbuzy moze? bo jakos leci dyniowatymi
a cukinie w sloiki chyba mozna pakowac, ale niech sie te ekspertki od sloikowania wypowiedza
a jeszcze mozesz kotlety z cukini robic
beafrance jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
mineraloholiczki, mineraly, plotki, plotkowy

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości