Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-10-06, 20:11   #2731
Lemirka
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No własnie ja nie chcę byc zależna od nikogo, wychowałam sie bez ojca i jakoś nie umiem się do tej myśli przyzwyczaic że będzie coś na pół...wole liczyć na siebie. No patrząc po rodzinie i znajomych, jakoś te kobiety co są zależne od facetów nie sa zbyt szczęśliwe , a niektóre nawet mają bardzo źle...nie mam żadnego normalnego przykładu rodziny ksiązkowej...
No skoro Ty dla niego chcesz wracać to on dla Ciebie nie może do Łosiowa?
Język nie jest przeszkodą - podstaw angielskiego szybko da się nauczyć - a przypuszczam że w Norge i po niemiecku by sie dogadał.
Ja wiem, że miłość jest ważna itp. ale jeśli Ty nie widzisz siebie w Polsce to będziesz się męczyć, co prędzej czy później wpłynie na Wasz związek.
Lemirka jest offline  
Stary 2009-10-06, 20:20   #2732
pastereczka
Organizatorka

Selene, ja tam uwielbiam z jednej strony dzieci i naukę, z drugiej pensja jest niewysoka i dorabianie jest do bani- nie po to sie idzie do pracy zeby dorywczej szukac, z szacunkiem mlodziezy to juz nie jest tak z sobie go wypracujesz, poprostu rosnie liczba niewychowanych, niekulturalnych ludzi. O rodzicach nie wspomne. Z powyzszych nie zdecydowalam sie na prace w szkole. chociaz przedmiot powazny umiem

Co do TZ to przeciez ma do konca studiow czas na naukę ang jesli juz.. Ja bym nie rezygnowala z Nor nie majac konkretnego planu na wlasna przyszlosc w PL nie tylko na plaszczyznie związku..

jak juz kiedys medrkwalysmy praca+zwiazek+hobby+przyj aciele- zeby ze 3 rzeczy z tego byly na 10

Frenka tak czy smak gdzies Cie w tym Krakowie przylapię

Lemirko o to loto

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-10-06 o 20:22
pastereczka jest offline  
Stary 2009-10-06, 20:26   #2733
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
oprócz miasta nie mamy tajemnych konszachtów. co mi przypomina, że przy okazji odbierania zamówienia pastereczka zapraszała, żebym wpadła któregoś dnia na podziwianie kolekcji minerałowej i ZAPOMNIAŁAM! a że ochotę mam okrutną, tym bardziej mam nadzieję, że pastereczce uda się przybyć na mineral party!
ooochhh zobaczyć kolekcje pastereczki- o tym każda tutaj marzy

Cytat:
No własnie ja nie chcę byc zależna od nikogo, wychowałam sie bez ojca i jakoś nie umiem się do tej myśli przyzwyczaic że będzie coś na pół...wole liczyć na siebie.
ja tak samo uważam. faceci są ale niestety czasem odchodzą, jednak trzeba liczyć na siebie

zgadzam się z Lemirką. jeśli nie widzisz dla siebie opcji w PL, to chyba też bym nie wróciła na Twoim miejscu.

mam znajome małżeństwo w Irlandii, ona chce wracać a on nie. Jest im tam bardzo dobrze, tutaj nie beda mieli nic, tym bardziej opcji na prace bo oboje bez jakiś specjalnych umiejętności czy wykształcenia... a on nie chce klepać biedy, za to ona tęskni bardzo za rodziną, czuje sie tam strasznie obco i tylko o tym myśli. W sumie ona by sobie poradziła, studia jakieś robi...

Zaczyna ich to dzielić bardzo a są rok po ślubie dopiero i to jest też smutne

pastereczko, co tam z EGM? bo chyba od czwartku masz napis ze "dziś pani wyśle"
wysłała ta pani juz?

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-10-06 o 20:28
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-10-06, 20:27   #2734
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Lemirko...dlatego jest właśnie problem...ktos musi z czegoś zrezygnować. Mój TŻ lubi Norge, podoba mu sie , ale powiedział ,że nie wyobraża sobie mieszkać gdzie indziej niż w Polsce. Ja wiem ,że sobie w PL poradzę, jestem uparta jak osioł
Całe życie sama sobie radzę . A TŻ taki jeszce dzieciaczek trochę. Nie dziwie mu się. Dwa światy jesteśmy jeżeli chodzi o dom , rodzinę i w ogóle. Poczekam aż skończy studia . Jeżeli będzie gotów ze mną mieszkać , planować -wrócę. Jeżeli nie- nie wiem sama co będzie .
Powiedziałam mu o apartamencie Podziałało..hehhe. Właśnie mi zaproponował czy pojedziemy do ZOO pod Gorzowem Wlk Hehe..siedzi i kombinuje gdzie tu by mnie zabrać żeby męskość odzyskać
Stary 2009-10-06, 20:31   #2735
frenka
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2
GG do frenka

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frenka tak czy smak gdzies Cie w tym Krakowie przylapię
no koniecznie!!

selene, ostatecznie chodzi o to, czy jesteś stuprocentowo przekonana, że jesteś w stanie poświęcić swoje życie w Norwegii dla związku i być z tym szczęśliwa.
Stary 2009-10-06, 20:31   #2736
selene211
Zakorzenienie

Pastereczko..dobrze że wspomniałaś o rodzicach...Dwóch się pobiło mi na lekcji , grali w piłkę no i się zaczęli bić . Oczywiście odesłałam do dyrekcji. Na następny dzień mieli przyjść rodzice. Matka do mnie z pretensjami ,że czego mnie w szkole uczyli że nie potrafię zapanować nad dzieciakami i ich wychować....Wyobrażacie chyba sobie moja minę i dyrektora
Stary 2009-10-06, 20:35   #2737
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

ech, skąd ja to znam .... miałam 20 lat jak zaczęłam pracę w szkole, bywało rożnie ale pare razy wymiękłam i ryczałam w łazience

może i lepiej że juz nie robie w szkole, jak tak teraz pomyślę...w sumie co jakiś czas ktos mnie lekko wykańczał psychicznie

Lemirko daj mi jutro prosze jak najszybciej znać z tymi rzeczami mam nadzieje ze do południa Ci odpiszą, bo później to nam sie może posypać zamówienie bede czekac na Ciebie i na Isilindil

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-10-06, 20:39   #2738
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Winly, nie chcę straszyć, ale w każdej pracy czasem się ryczy w łazience. Nigdzie nie ma bezstresowo... i to czasem nie jest wina współtowarzyszy pracy
atoja jest offline  
Stary 2009-10-06, 20:40   #2739
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
hihih..Twój TŻ to chyba taki jak i mój. Jakbym miała czekać na to aż on coś zorganizuje to jeszcze bym była chyba dziewicą
10/10

Mój TŻ ma pamięć dobrą, ale krótką ja mu raz na czas urządzam taką pogadankę (kiedy kropla przelewa czarę), na jakiś czas pomaga, ale potem znowu... Lubię organizować nasze wspólne wycieczki itp., prawie zawsze mu przywożę jak nie Kinderka, to paczuszkę Mamby, to cośtam... czasem jakiś większy drobiazg typu jasiek na łóżko (bo ten jego to już taki wymemłany był), a żebym ja się doczekała drobiazgu bez powodu? Nieeee no po co... Nie daję mu niczego interesownie, ale jednak czasem mi żal że mnie nie rozpieszcza tak jak ja jego. To też wczoraj usłyszał i że jak jest okazja to ja się spodziewam prezentu, a co dostałam ostatnio bez okazji? Jestem franca, ale lubię w nim czasem wzbudzić poczucie winy. To najlepiej działa na jego pamięć albo to jego podejście narzekająco-wycofane ja mówię "jedźmy w niedzielę do ..." a on (zanim się zgodzi): "eee... a po co... ale w niedzielę... przecież rodzinny obiad... eeee... nie chce mi się... a może będzie zimno..." a potem się zgadza i okazuje się, że jest fajnie różnica charakterów - ja dość porywcza, szybka, spontaniczna (ale tylko jak chodzi o umiarkowane akcje), a on spokojny, wszystko trzy razy przemyślane, wszystko zgodnie z wszelkimi zasadami społecznymi aż do przegięcia (na uczelni buziaka na powitanie muszę mu wręcz ukraść "bo ludzie patrzą i może ich to zgorszyć, może akurat ktoś ma złamane serce i go urazimy" a chodzi o szybkie buzi). Uwielbiam go i naprawdę super z niego facet, ale czasem mam ochotę go zatłuc

uff... przepraszam, zawsze jak chcę coś opisać to mi takie elaboraty wychodzą

Cytat:
Nie..mój jeszcze w PL musi studia skończyć..a wtedy ja chyba będę musiała wracać. Nawet nie chcę o tym myśleć bo czas leci jak głupi, a to będzie bardzo ciężka decyzja..
Sel jedną ciężką decyzję już podjęłaś wyjeżdżając. No i pamiętaj, że kasa to nie wszystko. Ja wolę żyć skromnie, ale przy rodzinie, u siebie. No ale wiadomo - każda sytuacja i każda osoba to inna sprawa. Trzymam kciuki, żebyś podjęła najwłaściwszą dla siebie decyzję

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Violl oglądasz brzydulę? bo włączyłam i jakoś tak sobie pomyślałam o Tobie, bo pisałaś że ogladasz
Oglądasz ale powtórki, czyli co sobotę 2,5 godziny

A co do praktyk - durna uczelnia nie chce mi wypisać drugiej umowy bo jedne są obowiązkowe, a drugie mi się nie należą (?! przecież nikt mi za nie i tak nie płaci...) bo ja zrobię drugie praktyki i przeze mnie ktoś inny nie będzie miał gdzie zrobić swoich no tak, Kraków wieś zabita dechami, psy dupami szczekają, trzy firmy na krzyż... biedni studenci, zabieram im szansę na praktyki wrrrr... Poszłam dziś do Urzędu Pracy (tam mam praktykować 2 x w tyg) i mówię jaka sytuacja, w pon się dowiem czy dostanę umowę o wolontariat od nich (jedyne wyjście), czy muszę sobie szukać nowej miejscówki. "Na czarno" mnie nie wezmą, w końcu to UP jakby nie patrzeć. Eh głupia uczelnia... be uczelnia...

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja Brzydką oglądam Moja idolka, Wioletta Kubasińska, ładnie dzisiaj uczesana. Choć uważam, że nie umywa się do oryginalnej kolumbijskiej wersji, przy której odmóżdżałam się na czwartym roku studiów
Yo soy Betty, la fea
Violetta - przez Fał i dwa Te ona często to podkreśla nie to co ja... Wioleta i też jest moją idolką bez niej ten serial nie miałby smaczku. A kolumbijską Betty też oglądałam i te wszystkie Zbuntowane anioły, Esmeraldy i inne Pauliny... to były czasy

Cytat:
z ciekawosci aż policzyłam moje. 48. nie wiem czy to dużo czy mało
ja mam 4 pary wiszących kolczyków + 5 par wkrętek. 48 TO DUŻO

Cytat:
Darianno, skrzętnie zanotowałam. Przyda się, jak mąż wróci. Może powalczymy o następcę tronu
Tak tak! Ciocia Wiola przyjedzie bawić

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-10-06, 20:43   #2740
selene211
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
no koniecznie!!

selene, ostatecznie chodzi o to, czy jesteś stuprocentowo przekonana, że jesteś w stanie poświęcić swoje życie w Norwegii dla związku i być z tym szczęśliwa.
Hhehe..ty teraz o to nie pytaj , bo mam tylko przed oczami to łóżko z apartamentu. Nawet dzisiaj bym wróciła do PL na zawsze
No właśnie Frenko...na to pytanie nie znam odpowiedzi..
Wrócę..będę żałować , że zmarnowałam szanse na zycie w spokoju i bez zmartwień . Zostanę..stracę kogoś kogo kocham. Chociaż coraz bardziej tęsknię za Polską....
Hehhe...wiem że wiele z Was może mnie nie rozumieć , ale ja sama nie wiem co będzie dla mnie lepsze...
Stary 2009-10-06, 20:44   #2741
pastereczka
Organizatorka

moja kolekcja nie jest az tak wielka

Winly aktualizowalam w watku a w podpisie jeszcze nie- przyszlo, zaplacilam vat i brauje co najmniej jednej rzeczy:/

Selene rozumiemy Cie wbrew pozorom, tesknota jesli jest sie w innym kraju to noramlka, a wygodne zycie w Polsce jest trudno zdobyc

aaaa i zawsze trudzniej z luksusów przejsc nizej - na tusz diora pracuje sie standartowo ze dwa dni

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-10-06 o 20:50
pastereczka jest offline  
Stary 2009-10-06, 20:44   #2742
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Na poważne tematy zeszło, no no.
Ja też mam kwity nauczycielskie, ale w szkole tylko praktyki miałam. Wspominam je całkiem sympatycznie, ale może niewiele pamiętam, bo taka niewyspana chodziłam przez przygotowywanie lekcji
Pracuję w miejscu, którego mam coraz bardziej dość (choć ma swoje zalety, ale za mało się w nim rozwijam). Kopnijcie mnie w żebym wzięła się za naukę, zamiast wysiadywać na Wizażu... Tak ciężko mi tu nie włazić

A teraz trochę lżejszym zrobię nam ten wątek, oto moje wczorajszo-dzisiejsze... ZAKUPY!!!
Ciemne trochę zdjęcia, nie lubię z lampą robić

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2009-10-06 o 20:45
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2009-10-06, 20:51   #2743
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Violl, przede wszystkim KAŻDE słowo które napisałaś na temat Tżeta zgadza sie z tym, co jest w moim zwiazku. Identyko ... ja ciagle myślę o nim, non stop coś mu kupuję a nigdy nic nie dostaje od niego i też próuję go nauczyć, ale nic z tego nie wychodzi brzmi to strasznie, jakbym tylko materialnych rzeczy pragnełą nie o to chodzi, mam nadzieję że rozumiecie co mam na mysli

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Violetta - przez Fał i dwa Te ona często to podkreśla nie to co ja... Wioleta i też jest moją idolką bez niej ten serial nie miałby smaczku. A kolumbijską Betty też oglądałam i te wszystkie Zbuntowane anioły, Esmeraldy i inne Pauliny... to były czasy
niet, nie ogladałam brazylijskich seriali

ale Violetta z naszej polskiej brzyduli jest rewelacyjna

Cytat:
48 TO DUŻO
aha, dobrze widzieć bo naliczyłam 51 jednak

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Winly aktualizowalam w watku a w podpisie jeszcze nie- przyszlo, zaplacilam vat i brauje co najmniej jednej rzeczy:/
w takim razie czekam na wieści, jak tam z kosztami i czy moje rzeczy są. daj znać jak sprawdzisz albo napisz gdzieś, gdzie bedzie widać

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-10-06 o 20:53
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-10-06, 20:55   #2744
selene211
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny za rady, za pewne będziecie uczestniczyły jeszcze w moich rozterkach. Mam nadzieję że problem się rozwiąże bezboleśnie..np . wygram w totka
Fanko..a gdzie Ty pracujesz?
Stary 2009-10-06, 21:03   #2745
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Violl, przede wszystkim KAŻDE słowo które napisałaś na temat Tżeta zgadza sie z tym, co jest w moim zwiazku. Identyko ... ja ciagle myślę o nim, non stop coś mu kupuję a nigdy nic nie dostaje od niego i też próuję go nauczyć, ale nic z tego nie wychodzi brzmi to strasznie, jakbym tylko materialnych rzeczy pragnełą nie o to chodzi, mam nadzieję że rozumiecie co mam na mysli
Ja rozumiem na pewno
A najbardziej zastanawia mnie to, że przecież TŻ wychowany w kochającej, fajnej rodzinie, gdzie prezenciki itp. nie są niczym dziwnym (sama dostałam już od jego rodziców parę rzeczy tak ot, po prostu - np. pantofle żebym u nich w domu na bosaka nie biegała). Na dodatek ja mu robię niespodzianki i wie że wtedy mu miło... a jednak nie myśli ot, faceci! Mój tata taki sam pod tym względem. Jak mu to ręcznie wykładam (TŻtowi) to mi mówi że za dużo filmów oglądam trochę w tym racji, rzadko spotykam się z facetem "z gestem" (który myśli częściej niż 3 razy na rok o zaskakiwaniu i rozpieszczaniu partnerki) poza szklanym ekranem

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-10-06, 21:04   #2746
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzięki dziewczyny za rady, za pewne będziecie uczestniczyły jeszcze w moich rozterkach. Mam nadzieję że problem się rozwiąże bezboleśnie..np . wygram w totka
Fanko..a gdzie Ty pracujesz?
O tak, wygrajmy w totka Oczywiście nie wszystkie naraz
W Twoich rozterkach chętnie pouczestniczę, ja mam akcję w drugą stronę - TŻ pracuje w Niemczech (na szczęście na weekendy wraca), ale nie chciałabym, żeby tak zostało. Jasne, teraz jest spoko, bo zarabia dużo większą kasę niż w Polsce, ale kurde nie wyobrażam sobie takiego życia na odległość, no. I tak już to trwa 3 lata (z półroczną przerwą, kiedy pracował na miejscu).

Pytasz o pracę: tłumaczę i trochę asystuję w kancelarii prawnej. Nie muszę chyba dodawać, że chcę się rozwijać w kierunku tłumaczenia?
Stary 2009-10-06, 21:05   #2747
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Fanko dlaczego mam jakieś dziwne wrażenie, że jesteś z moich okolic?

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-10-06, 21:05   #2748
IlonaP
Zakorzenienie

czytam i czytam i już nie wiem, śmiać się czy płakać
świat stanął na głowie
jeszcze nie powychodziłyście za mąż a już niańczycie facetów, tymczasem to oni Was powinni rozpieszczać
myślicie, że nagle po ślubie się coś zmieni? albo po kolejnej awanturze?
facet to wygodne zwierze, czemu ma się wysilać jak i tak wszystko dostanie?

atoja, masz rację w 200%

aha, i nie jestem zgorzkniała, znam już po prostu trochę życie
Stary 2009-10-06, 21:06   #2749
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Tak tak! Ciocia Wiola przyjedzie bawić
Zapamiętam to sobie

Cytat:
Mój mąż jest pomysłowy i lubi robić mi niespodzianki, nie potrafi jedynie trzymać języka za zębami i prawie zawsze się wygada, ciesząc się przy tym jak dziecko. W dodatku, jeśli tylko jest w domu, zawsze mam w domu świeże kwiaty. W każdą sobotę, kiedy wstaję, czeka na mnie śniadanie, aromatyczna kawa i gazeta. Zakupy są już zrobione.
No ale ma inne wady , długo by gadać.

Ilona, myślę, że mężczyźni powinni rozpieszczać swoje kobiety, a kobiety swoich mężczyzn. W moim związku to działa, a jesteśmy ze sobą ponad 10 lat, więc wiem, co mówię.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-10-06 o 21:10
kamilawu jest offline  
Stary 2009-10-06, 21:06   #2750
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Ja rozumiem na pewno
A najbardziej zastanawia mnie to, że przecież TŻ wychowany w kochającej, fajnej rodzinie, gdzie prezenciki itp. nie są niczym dziwnym (sama dostałam już od jego rodziców parę rzeczy tak ot, po prostu - np. pantofle żebym u nich w domu na bosaka nie biegała). Na dodatek ja mu robię niespodzianki i wie że wtedy mu miło... a jednak nie myśli ot, faceci! Mój tata taki sam pod tym względem. Jak mu to ręcznie wykładam (TŻtowi) to mi mówi że za dużo filmów oglądam trochę w tym racji, rzadko spotykam się z facetem "z gestem" (który myśli częściej niż 3 razy na rok o zaskakiwaniu i rozpieszczaniu partnerki) poza szklanym ekranem
dokładnie! mój też mówi, że to przez filmy a czy to tak ciezko troszkę się wysilić, żeby druga osoba poczuła sie jak w filmie? NIE!

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-10-06, 21:09   #2751
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Fanko dlaczego mam jakieś dziwne wrażenie, że jesteś z moich okolic?
Nie wiem, moja Droga, nie wiem "W" w profilu to od Warszawy
A so?
Stary 2009-10-06, 21:10   #2752
pastereczka
Organizatorka

tak jest, albo sie ma gest albo nie
itd
no ale mam wiecej niz 20 lat i do tego musialam dojsc

i ja znam wielu takich fajnych nie sa tylko w filmach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-10-06, 21:12   #2753
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
czytam i czytam i już nie wiem, śmiać się czy płakać
świat stanął na głowie
jeszcze nie powychodziłyście za mąż a już niańczycie facetów, tymczasem to oni Was powinni rozpieszczać
myślicie, że nagle po ślubie się coś zmieni? albo po kolejnej awanturze?
facet to wygodne zwierze, czemu ma się wysilać jak i tak wszystko dostanie?
wiem, że masz rację. Faktycznie ten swiat staje na głowie ale ja nie umiem temu zaradzić

edit: co mam zrobić, żeby sie zmienił? to, że ja przestane go rozpieszczać nie zmieni nic. a tak przynajmniej pokazuje mu, że takie cos jest miłe

Cytat:
Mój mąż jest pomysłowy i lubi robić mi niespodzianki, nie potrafi jedynie trzymać języka za zębami i prawie zawsze się wygada, ciesząc się przy tym jak dziecko. W dodatku, jeśli tylko jest w domu, zawsze mam w domu świeże kwiaty. W każdą sobotę, kiedy wstaję, czeka na mnie śniadanie, aromatyczna kawa i gazeta. Zakupy są już zrobione.
No ale ma inne wady , długo by gadać.
pięknie ....

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-10-06 o 21:16
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-10-06, 21:12   #2754
selene211
Zakorzenienie

Ilona ..masz rację
KamiloWu..Mój tez mi robi śniadanka pyszne
Stary 2009-10-06, 21:13   #2755
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Nie wiem, moja Droga, nie wiem "W" w profilu to od Warszawy
A so?
nie, nie chodziło nawet o literkę w lokalizacji, jakoś tak mi sie poczuło nie wiem sama czemu ale już widzę, że źle mi sie zdawało

ciekawe jak tam WI

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-10-06, 21:18   #2756
selene211
Zakorzenienie

Moja kuzynka to ma dopiero giganta..chłop normalnie skarb. Biegał za nia kilka lat , pierscionków dostała chyba z 20 w wakacje...zostawiał je na parapecie po nocach. Ona choleryczka(mało powiedziane), nie wytrzymalabym z nią tygodnia- a ten jak pies za nią dalej . Wzięli ślub...a ona ma jak w bajce
Stary 2009-10-06, 21:26   #2757
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Moja kuzynka to ma dopiero giganta..chłop normalnie skarb. Biegał za nia kilka lat , pierscionków dostała chyba z 20 w wakacje...zostawiał je na parapecie po nocach. Ona choleryczka(mało powiedziane), nie wytrzymalabym z nią tygodnia- a ten jak pies za nią dalej . Wzięli ślub...a ona ma jak w bajce
Pracujmy lepiej nad własnymi bajkami, żeby miały happy end albo przynajmniej porządny morał Nigdy nie wiadomo, co kryje się pod takim złotym blichtrem ...
kamilawu jest offline  
Stary 2009-10-06, 21:29   #2758
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Uo matko, ja to bym z takim chłopem nie wytrzymała A ona przypadkiem na niego nie narzeka?
Mój pomamrocze pod nosem, ale po zakupy rano pójdzie, jak go odpowiednio zaprogramuję, to ugotuje, posprząta Szlag mnie tylko trafia, bo o wszystko pyta. Gdzie to, gdzie tamto. Jak robi coś "męskiego" typu wiercenie, przykręcanie, malowanie, to też mnie ciągle potrzebuje, uch. Kwiatków nigdy nie kupował, ale w tym roku coś go opętało i dostałam na urodziny wielkie słoneczniki. Jak byliśmy w górach, to co chwilę jakiś badylek przynosił. Miło A ja lubię mu konkretne prezenty dawać, bo mam takie niejasne wrażenie, że o małych od razu by zapomniał
Stary 2009-10-06, 21:31   #2759
selene211
Zakorzenienie

Cytat:
Pracujmy lepiej nad własnymi bajkami, żeby miały happy end albo przynajmniej porządny morał Nigdy nie wiadomo, co kryje się pod takim złotym blichtrem ...
T o wiadomo. Tak naprawde ona nie docenia tego co on dla niej robi. Szkoda mi go czasem . Albo wreszcie walnie pięścią w stół albo jej Dziwne te związki czasami są...
Stary 2009-10-06, 21:36   #2760
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

no albo on nie docenia jej albo ona jego.... tak jest chyba w 90% związków

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
mineraloholiczki, mineraly, plotki, plotkowy

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości