co w sobie zmienic:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-21, 11:57   #1
9CzAArNuLkaa0
Przyczajenie

co w sobie zmienic:)

Witam
chciała bym coś w sobie zmienic ale nie do końca wiem co. może sposób malowania się? tylko nie wiem w jakich kolorach byłoby mi najlepiej,a może fryzurka? jakiś inny kolor(ale będzie ciężko) z góry dziękuje za rady
9CzAArNuLkaa0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 12:09   #2
asia_nowak
Raczkowanie

Dot.: co w sobie zmienic:)

jesteś b.ładną dziewczyną a wychodzenie z czarnego koloru to katorga... mojej siostrze to zajęło rok:-/
asia_nowak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 17:47   #3
chabrowykocyk
Raczkowanie

Na 3 zdjęciu masz najlepszą fryzurkę Grzywka bardzo Ci pasuje i powinnaś ją nosić! Na bok też by Ci pasowała Odcień włosów wygląda nienaturalnie i dobrze byłoby Ci brązach. Nie ścinaj włosów!
chabrowykocyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 17:55   #4
chabrowykocyk
Raczkowanie

Moje propozycje z ikf
chabrowykocyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:47   #5
Monikokos
Raczkowanie

Moim zdaniem lepiej wyglądasz bez grzywki , masz śliczną twarzyczkę i nie ma potrzeby jej zasłaniać , 2 zdjęcie jest prześliczne możesz troszkę bardziej podkreślać oczka kredką lub eyelinerem, przydałby się też kolorek na usta żeby nabrały kształtu i wyrazistości, na razie tyle ode mnie może później coś jeszcze wymyśle :P pozdrawiam !
Monikokos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:56   #6
Nuova
Zakorzenienie

Jesteś śliczna, 2 zdjęcie wygrywa. Piękna cera, oczy, usta, uśmiech, włosy. Oczy masz niesamowite, świetny kolor. Ja bym nic nie zmieniała.
"Ponieważ współczucie w stosunku do zwierząt jest tak nierozerwalnie związane z dobrocią charakteru, można zaufać poglądowi, że jeśli ktoś jest okrutny wobec zwierząt, to nie może to być dobry człowiek"
Arthur Schopenhauer
Nuova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 19:08   #7
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Podoba mi się kolor Twoich włosów. Nie rozjaśniałabym ich, gdyż mogłabyś dzięki temu zacząć wyglądać mdło. Może zdecydowałabyś się dla odmiany na ukośną grzywkę?
GretchenSp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 20:03   #8
dottta
Zakorzenienie

Może jestem uprzedzona to takiego typu urody (w końcu gusta są różne, więc wybacz jak Cie urażę) ale ja bym zrobiła bardziej naturalny kolorek włosów, zmniejszyła ilosc minut na solarium/ilosc zużywanego samoopalacza (jeżeli to Twój naturalny kolor karnacji - w co niestety wątpię przez szerokość geograficzną w jakiej mieszkamy- to zmiana kolory włosów i makijaż powinien poprawić efekt wizualny) i przestała malowac kreskę wewnątrz oka. Pozdrawiam.
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 10:52   #9
^^soczewka^^
Raczkowanie

Ja również uważam, że najlepiej wyglądasz bez grzywki, ewentualnie delikatna zaczesana na bok, ale na pewno nie prosta bo niestety przytłacza Twoją twarz. Zachęcałabym Cię do stopniowego schodzenia z koloru czarnego w brązy
^^soczewka^^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 17:33   #10
9CzAArNuLkaa0
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Może jestem uprzedzona to takiego typu urody (w końcu gusta są różne, więc wybacz jak Cie urażę) ale ja bym zrobiła bardziej naturalny kolorek włosów, zmniejszyła ilosc minut na solarium/ilosc zużywanego samoopalacza (jeżeli to Twój naturalny kolor karnacji - w co niestety wątpię przez szerokość geograficzną w jakiej mieszkamy- to zmiana kolory włosów i makijaż powinien poprawić efekt wizualny) i przestała malowac kreskę wewnątrz oka. Pozdrawiam.
samoopalacza nigdy nie używałam,nie używam i używac nie będę na solarium chodze raz w tygodniu na 10-13 minut wiec to chyba nie dużo a przypominam że własnie skończyły się wakacje a słonko grzało pozdrawiam
9CzAArNuLkaa0 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości