CLARINS - pielegnacja i kolorowka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-02, 14:40   #31
asik123456789
Zakorzenienie

Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Dzisiaj chyba kupie sobie tonik z wyciagiem z irysa. Mam juz krem hydra quench. o clinique wiem chyba wszystko ale clarins to dla mnie czarna magia Mam wrazenie ze ostatnio pogorszyl sie stan mojej skory. Jestem po 20 i teoretycznie zmiany tradzikowe powinny juz powoli znikac a ja mam taka cere jak nigdy wczesniej. Juz sobie myslalam ze moze to jest wlasnie od tych alkoholowych plynow zluszczajacych clinique. ..Dlatego chce zmienic pielegnacje. Przed 3 krokami mialam chyba lepsza skore. Moze byla bardziej szara, bez blasku ale przynajmniej mialam tylko zaskorniki na nosie. Teraz to mam chyba jakas pryszczyce Nie wiem od czego..juz nie chce wierzyc ze to przez 3 kroki bo bylam z nich nawet zadowolona. Po 2 miesiacach sie okaze czy pielegnacja clarins cos zmnienila
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 15:16   #32
Anamoe
Raczkowanie

Asik123456789 niestety nie mam porownania i nie wiem tez jakie sa twoje oczekiwania. Jedyne porownanie to z pielegnacji uzywalam Repairwear dla 25+ i Hydra Quench i z obu bylam zadowolona. Hydra bardzo dobrze nawilza, zostawia delikatny film, ale prawie nie wyczuwalny - swietnie sie sprawdzil pozna jesienia i zima. Natomiast mimo ze wiele dziewczyn chwali mi nie podeszly krem z serii multiactiv, na noc mialam co prawda tylko probke, ale posmarowaniu smierdziala obrzydliwie jak 'stara szmata' - do dzis sie zastanawiam czy nie dostalam jakies trefnej. Wersja na dzien byla po prostu w porzadku, bez wzlotow i uniesien. Nie do konca podchodzil mi lekko chemiczny zapach. Peeling pomaranczowy (http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...dzaju-cery.htm) bardzo lubie, uzywam go co 2 dzien, drobinki sa na prawde drobne i nie podrazniaja, jest tez wydajny - trzeba uwazac bo bardzo sie pieni. To mi przypomna ze musze go zrecenzowac
Mam tez Lift Minceur Haute Definition jak dla mnie rewelacja lekko chlodzi (bron boze nie mrozi, nie lubie takich mocno chlodzacych) i ma drobinki do wcierania, ktore zachecaja do masazu - koniec koncow bez masowania zadnych efektow nie bedzie - natomiast zima z lenistwa wcieram raz dziennie i mimo to skora wygladzona i napieta. Nie moge porownac z total minceur, bo nie mialam poprzedniej wersji.
Nie wiem czego oczekujesz po toniku, ja mimo wszystko delikatnosci i dobrego oczyszczenia. Tonik clarinsa super spelnia swoje zadanie, bez problemu zmywa tez resztki makijazu, do tego ma super zapach. Mleczko do demakijazu z ziolami - alpine herbs jak dla mnie to KWC, po ciezkim dniu z pelna tapeta moja skora go po prostu spija - wyglada po oczyszczaniu jak po conajmniej masce odzywiajacej. Po splukaniu woda nawilzona i odzywiona rewelacja.

Tak ogolnie mowiac, lubie pielegnacje Clarinsa wrecz bardzo
Anamoe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 11:18   #33
asik123456789
Zakorzenienie

Kupilam wczoraj ten tonik i jak narazie jestem zadowolona. Ladnie pachnie, czuc ze uzylo sie toniku a nie zwyklej wody (mialam kilka tonikow bezalkoholowych i jak ich uzylam to czulam tak jakbym przetarla twarz woda-zero oczyszczenia). Zobaczymy co bedzie za 2 tygodnie. BO moze byc tak ze skora mi poszarzeje i porobi sie wiecej niedoskonalosci. Jak narazie uzywam tego toniku z irysa i na to krem hydra quench. Oczywiscie wczesniej oczyszczam skore mleczkiem avene, a pozniej myje jeszcze mydelkiem clinique anti blemish bo mi zostalo
Stary 2009-11-04, 00:27   #34
karinkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, prosze was o porade zmieniam wlasnie pielegnacje z clinique na clarins. Po pierwsze- czy warto? (moze ktos ma porownanie). No i po drugie to mam problem ze skompletowaniem zestawu. Do oczyszczania chcialabym taki pomaranczowy peeling (czy nie jest za mocny na codzien?). Ale najwiekszy problem mam z tonikiem. Chcialabym jakis oczyszczajacy ale clarins ma chyba tylko bardzo delikatne, bezalkoholowe. Czy one sobie poradza z mieszana skora? I ktory najepiej wybrac?
jak dla mnie pielegnacja to tylko Clarins ) wyprobowalam clinique, lancome, e. lauder,chanel ..jednak Clarins wydaje sie dla mnie najlepszy
Clinique uzywalam ze 2 lata temu, jednak teraz jakos tak mi sie kojarzy z pielegnacja dla nastolatkow.
Z Clarinsa mam pomaranczowy peeling kupilam po przeczytaniu pozytywnych opinii na kwc i polecany byl takze przez magazyn Instyle ,jako najlepszy peeling dla cery tlustej i mieszanej, ale jesczce nie zaczelam stosowac,poniewaz musze wykonczyc najpierw peeling Chanel ,bo juz koncowka. Poza tym mam takze zel do mycia twazrzy Gentle foaming cleanser with tamaridnd and micro pearls,rewelacyjny do cery mieszanej i tlustej, dobrze oczyszczca,ale nie wysusza. A z kremow polecam Multi active jour na dzien i na noc (uzywam te do cery normalnej lub suchej) ,swietnie nawilzaja, odzywiaja cere a takze krem Hydraquench ,cudownie nawilza skore! Polecam takze nowe Multi acytive serum ,mialam probke,stosowalam na noc i rano moja cera byla ladnie rozswietlona i odzywiona
Jednak najbardziej niezastapiona jest dla mnie maseczka Beauty Flash Balm pieknie rozswietla cere
Tonikow niestety jeszcze nie wyprobowalam,wiec nic nie wiem.
karinkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 09:26   #35
bielaczka
Rozeznanie

GG do bielaczka

Czy Multi Active Jour na dzien jest faktycznie taki odzywczy i nawilza? Mam zamiar, w najblizszej przyszlosci, zakupic jakis dobry krem nawilazajacy i z tego, co juz sie dowiadywalam na temat tychze kremikow, zastanawiam sie nad zakupem wlasnie Clarinsa lub Chanel - Precision Hydramax... Jak sadzicie, ktory bedzie lepszy dla mojej tlustej, tradzikowej cery?
Btw. w jakiej cenie Clarins Multi Active Jour jest w Douglasie badz w Sephorze 240pln czy juz cena podskoczyla? Orientujecie sie moze?

bielaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 13:53   #36
karinkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez bielaczka Pokaż wiadomość
Czy Multi Active Jour na dzien jest faktycznie taki odzywczy i nawilza? Mam zamiar, w najblizszej przyszlosci, zakupic jakis dobry krem nawilazajacy i z tego, co juz sie dowiadywalam na temat tychze kremikow, zastanawiam sie nad zakupem wlasnie Clarinsa lub Chanel - Precision Hydramax... Jak sadzicie, ktory bedzie lepszy dla mojej tlustej, tradzikowej cery?
Btw. w jakiej cenie Clarins Multi Active Jour jest w Douglasie badz w Sephorze 240pln czy juz cena podskoczyla? Orientujecie sie moze?
ja mam mieszana cere,wiec moja cere jak najbardziej nawilza ,odzywia..jednak nie jest to krem typowo nawilzajacy. Multi Active Jour to krem po 25 roku zycia, przeciwdzialajacy pierwszym oznakom starzenia ,oznakom stresu,takze odzywia jego odpowiednikiem Chanel jest krem Beauty Initiale. Jesli chodzi Ci o krem typowo nawilzajacy to polecam krem Clarins HydraQuench ,naprawde dobrze nawilza, lagodzi poraznieniea, do wyboru lotion-lzejsza wersja do cery mieszanej i tlustej lub krem do cery normalnej i suchej. Ja testowalam krem i mimo,ze konsystencja kremu ciezka to o dziwo bardzo dobrze sie wchlanial i nie pozostawial tlustego filmu. Chanel Precision Hydramax rowniez bardzo dobry, super sie wchlania i dobrze nawilza,niezaleznie czy masz cere tlusta,mieszana czy tez sucha jednak cena chyba troszke wieksza kolo 300 zl, Clarins okolo 250zl. Warto zobaczyc na kwc Hydramax Precision ma bardzo dobre opinie gdybym miala wybierac mialabym dylemat, bo mialam probki HydraQuench i Hydramax ,wyprobowalam oba i oba kremy bardzo dobre Jesli chodzi o Beauty Initiale i Multi active Jour to mam oba kremy i jednak wole Clarinsa
karinkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 15:52   #37
asik123456789
Zakorzenienie

Mi Pani w sephorze powiedziala ze jak sie zastanawiam miedzy hydra quench a multi activem to lepiej wziasc tego drugiego bo oba dobrze nawilzaja ale multi active ma oprocz tego jeszcze inne dzialanie. Teraz uzywam wlasnie lotionu do mieszanej i normalnej hydra quench bo mam z wymiany na targowisku i jest fajny, b. ladnie pachnie ale nie odzywia mojej mieszanej skory. Jak dla mnie to na zime jest za lekki. Nie macie czegos do wymiany na targowisku? Szukam kremow clarinsa, w zamian oddam to co w watku- link w podpisie.
Stary 2009-12-09, 17:39   #38
kaledonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię mazidła do ust Clarinsa Szczególnie szminkę Rouge Appeal w idealnym dla mnie odcieniu czerwieni
08 Scarlet? Kupiłam mamie właśnie ze względu na śliczną czerwień, przepiękna, głęboka.
Cytat:
Napisane przez lirka Pokaż wiadomość
Uwielbiam także ich szminki Joli Rouge - są trwałe, nie wysuszają i mają piękne odcienie.
Ta szminka jest jak balsam bardzo delikatny efekt, nie ma smaku chemicznego,a kolorki świetne (mam 721 Chestnut czy inna nazwa marron glace).

A właśnie czy kolorówka Clarinsa jest dostęna w Sephorze? Ryzykowałam zakupy online,ale chciałabym się przyjrzeć reszcie asortymentu,nie wiem gdzie

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2009-12-09 o 17:41
kaledonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 21:16   #39
ranka
Kici kici miau miau

Asik musisz dokladnie uwaz jaki MUlti Active bierzesz.
ja wzielam do cery normalnje i niestety nie nawilzal.
ale dobrze odzywia i to co zauwazylam juz po pierwszej nocy to to ze ladnie sprasowal mi bruzde kolo policzka ktoras powstala w wyniku wysuszenia i zlego odzywienia skory.
ale potem , po jakims czasie skora troche sie chyba przyzwyczaila i juz nie bylo tak super.
do nawilzenia polecam za to olejek Clarinsa - jest cudny.
ranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 23:53   #40
asik123456789
Zakorzenienie

A ja po pewnym czasie stosowania clarisa musze przyznac ze mi nie sluzy. Cera mi sie zanieczyszczyla, mam wiecej niespodzianek, wieksze zaczerwienienia i bardziej szary koloryt. Stosowalam tonik z irysem i krem hydra quench. Oczyszczalam mydelkiem clinique.
Stary 2010-02-07, 20:04   #41
desti
Zakorzenienie

poniewaz ciagle szukam czegos nowego... to zainteresowalam sie kolorowka Clarins ... moje dwa nabytki... cienie czworeczki i roz, ktory od razu pokochalam (ma praktyczny maly i uzyteczny pedzelek, co rzadko sie zdaza )
desti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 20:07   #42
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Desti, jak zwykle slicznosci

Ja dzis przetestowalam najnowszy podklad Clarins. Choc "przetestowalam" to za wiele powiedziane Nalozylam go na twarz i w ekspresie musialam zmywac, a i tak nie zdarzylam w pore Silikony ohne Ende. I to tak paskudne, ze hej. I konsystencja tez beee, jakbym sie olejem smarowala ... i to ma niby wytrzymac na buzi 15h? Wolne zarty

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 20:11   #43
desti
Zakorzenienie

Urbanku dziekuje

ja musze przyznac, ze pozostane przy tych trzech podkladach co mam, najlepiej mi sluza... i w zaleznosci od potrzeb, zawsze ktorys mi pasuje ...

czy Ty przypadkiem nie masz tego nowego cuda z kwiatkami bawelny ?? ... jaki to efekt daje ?? ...

i macalas moze te nowe cienie ?? ... bo podobaja mi sie te kolorki ... i tak dumam... choc musze przyznac, ze tymi czworeczkami co kupilam to taki dzienny makijaz da sie wyczarowac... bo one delikatne ale sympatyczne...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-02-07 o 20:12
Stary 2010-02-07, 20:12   #44
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Nie mam tego cuda Chociaz bardzo bym chciala. Tak dumalam, dumalam, lazilam, macalam i w koncu nie kupilam, ani cieni, ani rozswietlacza Boje sie tych niebieskosci, a rozswietlacz choc przecudowny, to jednak nie na moja paskudna cere

Cytat:
Stary 2010-02-07, 20:19   #45
desti
Zakorzenienie

a co on robi... typowy rozswietlacz ?? ... mocne blink blink... na srebrno czy zloto ?? ... i cienie... typowe niebieskie czy z lekkim szarym... u mnie nie ma kolorowki Clarins do macania ... a nigdzie nie moge znalezc swatchy... ehhh...
Stary 2010-02-07, 20:38   #46
desti
Zakorzenienie

szukajac swatchy... znalazlam kolekcje na lato 2010 ...

- Clarins Eye Quartet &Liner Palette

- Clarins Instant Sunlight Click & Gloss SPF6 (3 Shades)

- Clarins Instant Smooth Compact Highlighter (2 Shades)

- Clarins Instant Smooth Crystal Lip Balm (3 Shades)

nie powiem... cienie wygladaja ciekawie ...
Stary 2010-02-07, 21:37   #47
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a co on robi... typowy rozswietlacz ?? ... mocne blink blink... na srebrno czy zloto ?? ... i cienie... typowe niebieskie czy z lekkim szarym... u mnie nie ma kolorowki Clarins do macania ... a nigdzie nie moge znalezc swatchy... ehhh...
On ma takie tycie drobinki rozswietlajace, na srebrno. Ale sa przecudowne Takie delikatne i och i ach
Cienie wpadaja zdecydowanie w szarosci, ajlajner ma piekny gleboki granatowy kolor, wsrod cieni jest chaberek, biel i dwa inne, ktore ciezko mi opisac Do ciemnej oprawy oka - idealnie. Do moich jasnych brwi - bardzo watpliwe

Cytat:

Cytat:
Stary 2010-02-07, 21:50   #48
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
On ma takie tycie drobinki rozswietlajace, na srebrno. Ale sa przecudowne Takie delikatne i och i ach
Cienie wpadaja zdecydowanie w szarosci, ajlajner ma piekny gleboki granatowy kolor, wsrod cieni jest chaberek, biel i dwa inne, ktore ciezko mi opisac Do ciemnej oprawy oka - idealnie. Do moich jasnych brwi - bardzo watpliwe
oooo... kurcze to brzmi bardzo zachecajaco ...

Cytat:

zrobisz sobie kiedys krzywde tym tasaczkiem ... ale cienie sliczne co ...
Stary 2010-02-07, 21:53   #49
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Podejrzewam, ze dla Ciebie beda idealne
A o tasaczek sie nie martw, lata praktyki :P

Cytat:
Stary 2010-02-07, 21:55   #50
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Podejrzewam, ze dla Ciebie beda idealne
A o tasaczek sie nie martw, lata praktyki :P
pewnie tak ... w marcu mamy dzien kobiet prawda... jak milo... maz sie ucieszy ...
Stary 2010-02-07, 21:56   #51
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Cytat:
pewnie tak ... w marcu mamy dzien kobiet prawda... jak milo... maz sie ucieszy ...
Mi go zaczyna byc najzwyczajniej w swiecie zal ... Nic mu nie dasz odetchnac

Cytat:
Stary 2010-02-07, 22:05   #52
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Mi go zaczyna byc najzwyczajniej w swiecie zal ... Nic mu nie dasz odetchnac
caly miesiac moze dychac... a pozatym zaoszczedzam mu moment przy kasie... wiec o polowe stresu mniej ... pomijajac, ze sama sobie kupuje ale niech tez ma w tym jakis udzial... bierny... zeby nie bylo, ze ja taka samosia ...

mam nadzieje, ze do tego czasu jeszcze beda dostepne ... ale dalej nie znalazlam zadnego swatcha ...
Stary 2010-02-07, 22:07   #53
UrbanWarrior
Zakorzenienie

No ja wlasnie tez nic nie widzialam na necie A szukalam, oj szukalam ...

Cytat:
Stary 2010-02-08, 07:54   #54
doris144
Rozeznanie

Cytat:

Piękne te cienie. Mam nadzieję, ze beda dostępne w Polsce, bo pocieszyłabym sie nimi po wiosennej chanel. Poza tym bardzo lubię cienie tej firmy.
doris144 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 10:16   #55
desti
Zakorzenienie

ogolnie cala kolekcja wyglada ciekawie... akurat na lato... taka lekka ...
Stary 2010-02-08, 10:28   #56
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
poniewaz ciagle szukam czegos nowego... to zainteresowalam sie kolorowka Clarins ... moje dwa nabytki... cienie czworeczki i roz, ktory od razu pokochalam (ma praktyczny maly i uzyteczny pedzelek, co rzadko sie zdaza )
Desti cudenka kupiłaś coć kolory cieni nie dla mnie - takie kolorki uzywam w lecie kiedy moja buzia nie jest tak bbbaaardzo blada ale różykowi musze się bliżej przyjrzeć

ja musze przyznac, ze pozostane przy tych trzech podkladach co mam, najlepiej mi sluza... i w zaleznosci od potrzeb, zawsze ktorys mi pasuje ...

Desti Ty masz miesząną cerę - dobrze pamietam? jeśli tak powiedz mi który z podkładów które masz jest najlepszy? mam mieszana cere, ale kubią pojawiac się skórki, musiałam odstawić mojego givenchy bo mi je podkręsla - poleć coś fajnego

czy Ty przypadkiem nie masz tego nowego cuda z kwiatkami bawelny ?? ... jaki to efekt daje ?? ...

Cytat:
Nie mam tego cuda Chociaz bardzo bym chciala. Tak dumalam, dumalam, lazilam, macalam i w koncu nie kupilam, ani cieni, ani rozswietlacza Boje sie tych niebieskosci, a rozswietlacz choc przecudowny, to jednak nie na moja paskudna cere
[QUOTE=desti;17033486]oooo... kurcze to brzmi bardzo zachecajaco ...

No to teraz przepadłam, szukam czegoś dokładnie takiego bo odstawiłam diora amberka bo coś ostatnio nie możemy się zgrać

Cytat:
Mój jak wracam od komputera to pytam czy dziś zyjemy - cienie, tusze? a może inne kredki? oddech i pytanie a ile to nas będzie kosztowało i czy aby na pewno niezbędne
hola ola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 10:44   #57
desti
Zakorzenienie

Hola ola ja te cienie tez na pewno latem bede uzywac... bo wtedy lubie takie jsniejsze kolory ... roz jest swietny... delikatny ale bardzo mi sie podoba efekt jaki daje na skorze...

ten rozswietlacz z bawelna brzmi bardzooo kuszaca i zaluje, ze nie mam go gdzie pomacac ... tym bardziej jak on ma srebrna poswiate ... zeby tak jeszcze w necie sie cos dalo znalezc... ale ja nie lubie tak zupelnie w ciemno ehhh...

na codzien lubie Guerlain parurka aqua i Clinique even better... i w zaleznosci gdy skora potrzebuje nawilzenia to idzie parurek gdy zmatowenia i wyrownania to even better ... wiosna i latem uzywam Chanel mat lumiere... jest lekki, nie obciaza i nie zapycha... matuje ale daje tez poswiate... calkiem dobrze sprawdza sie na mojej mieszanej buzi...
Stary 2010-02-08, 10:52   #58
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Hola ola ja te cienie tez na pewno latem bede uzywac... bo wtedy lubie takie jsniejsze kolory ... roz jest swietny... delikatny ale bardzo mi sie podoba efekt jaki daje na skorze...

ten rozswietlacz z bawelna brzmi bardzooo kuszaca i zaluje, ze nie mam go gdzie pomacac ... tym bardziej jak on ma srebrna poswiate ... zeby tak jeszcze w necie sie cos dalo znalezc... ale ja nie lubie tak zupelnie w ciemno ehhh...

na codzien lubie Guerlain parurka aqua i Clinique even better... i w zaleznosci gdy skora potrzebuje nawilzenia to idzie parurek gdy zmatowenia i wyrownania to even better ... wiosna i latem uzywam Chanel mat lumiere... jest lekki, nie obciaza i nie zapycha... matuje ale daje tez poswiate... calkiem dobrze sprawdza sie na mojej mieszanej buzi...
Dziękuje, pilnie coś uszę kupić. ja w lecie też uzywam chanelka mat lumiere. ale na teraz potrzebuję czegoś innego - kupię zatem guerlain i clinique.
dziękuję

ja ostatnio przerzucam sie na pielęgnację clarinsa więc na kolorówkę może też
hola ola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 11:02   #59
desti
Zakorzenienie

even better moze przetestuj bo rozne sa tu opinie... ja na poczatku bylam nieprzekonana to troche tepy byl przy nakladaniu pedzlem ale na moj krem na dzien albo na baze i gdy nakladam reka to uwazam, ze jest swietny

a co masz z pielegnacji Clarinsa ?? ...
Stary 2010-02-08, 11:42   #60
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Na mnie Even Better ciemnial. Gdyby nie to, to by bylo fajnie

Cytat:
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości