Mam dość być szarą Mamuśką.. ;) HeLp - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-02, 17:58   #31
klaudynkaa91
Raczkowanie

GG do klaudynkaa91
Dot.: Mam dość być szarą Mamuśką.. ;) HeLp

Moim zdaniem najlepiej wyglądałaś w ciemnych włoskach.
Czekoladowy brąz jak najbardziej polecam

Teraz będziesz miała wielki problem żeby wrócić do ciemnych włosów..
Po rozjaśnianiu farba szybko się spłukuje..
klaudynkaa91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 19:23   #32
efelineczka
Raczkowanie

wiekszym problemem jest dla mnie kondycja włosów.. :/ wracam powolutku do ciemnych, już mnie wkurza te żółtko na głowie :/

ps. może ktoś jeszcze się wypowie??
Stary 2010-11-03, 18:20   #33
efelineczka
Raczkowanie

Może jeszcze jakaś wizażanka wyrazi swoją opinię?

Muszę najpóźniej do piątku ufarbować włoski, bo potem czeka mnie prostowanie keratynowe (musi upłynąć 2 tygodnie)
Zrobię tak jak większość radzi
Stary 2010-11-03, 21:31   #34
ricca166
Wtajemniczenie

Hej.
Najlepiej Ci w tych,które dodałaś przedostatnio-taki karmelowy,złotawy blond.Wyglądasz w nim naturalnie ,promiennie,dziewczęco -w żadnym wypadku nie mdło !
Jeśli chodzi o teraźniejszy kolor:masz rację rozjaśniacz zawsze troszkę bardziej niszczy włosy od zwykłych farb,tymbardziej jeśli się go używa ,,na dłuższą metę",dlatego właśnie proponuję Ci taki odcień który nie wymaga użycia rozjaśniacza,a jest Ci w nim naprawdę dobrze.

Zapraszam do wątku ,,karmelkowe włosy"
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127003

Pod spodem umieszczam zdjęcia dwóch farb o takim właśnie odcieniu.Jeśli nie chcesz od razu całych włosów farbować,możesz zrobić pasemka.

Co do ciemnych włosów:wyglądasz w nich blado,widać wszystkie niedoskonałości,ten kolor bardzo cię postarza.
ricca166 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 21:35   #35
czarnusia
Raczkowanie

Napewno nie wracaj do ciemnych. Czytajac caly czas watek mialam w glowie "blond blond blond!" a jak juz chcesz skonczyc z tym blondem, to moze jakis wlasnie karmelek jasniutki
czarnusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 08:22   #36
efelineczka
Raczkowanie

tylko weźcie pod uwagę to, że te zdjęcia w ciemnych włosach to były albo ciążowe, albo ledwo po urodzeniu Synka (czyli w trakcie nieprzespanych nocy) ale muszę wrócić do ciemniejszych (nie tak bardzo jak miałam, ale nie tak jasnych jak mam), wiecie co - nie potrafię utrzymać blondu, a po keratynie znikną z półki wszystkie niebieskie szampony i płukanki - wogóle będzie tragedia.

Dzisiaj kupie sobie farbę:
- słodkie cappucino
- mleczną czekoladę
- czekoladowy brąz
- karmelową czekoladę - choć w tą wątpię, bo oglądałam fotki po niej i wychodziła za jasno..

Muszę wybrać coś z tych, najbardziej skłaniam się do czekol. blondu, ale farby ce-ce okropnie szybko się wypłukują!
Stary 2010-11-04, 09:58   #37
wandaweranda
Zakorzenienie

nie, nie wracaj do ciemnych !! wygladasz w nich ponuro, groźnie, postarzają Cię. Ślicznie, młodo, wdzięcznie, po prostu esktra Ci w ciepłym miodowym blondzie (coś pośredniego miedzy rudym a złotym). Twarz jest promienna, wypoczęta, radosna. Na ostatnim zdjęciu masz za jasne włosy. Ale te poprzednie, z marca bodajże juz sa ok, a nawet możesz zrobic coś ciemniejszego o 1-2-3 tony, wiadomo, że się kolor spłucze za jakis czas i nie bedzie tak intensywny. Byle nie jasne, bo zjasnieją znowu i bedzie za blado.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez efelineczka Pokaż wiadomość
tylko weźcie pod uwagę to, że te zdjęcia w ciemnych włosach to były albo ciążowe, albo ledwo po urodzeniu Synka (czyli w trakcie nieprzespanych nocy) ale muszę wrócić do ciemniejszych (nie tak bardzo jak miałam, ale nie tak jasnych jak mam), wiecie co - nie potrafię utrzymać blondu, a po keratynie znikną z półki wszystkie niebieskie szampony i płukanki - wogóle będzie tragedia.

Dzisiaj kupie sobie farbę:
- słodkie cappucino
- mleczną czekoladę
- czekoladowy brąz
- karmelową czekoladę - choć w tą wątpię, bo oglądałam fotki po niej i wychodziła za jasno..

Muszę wybrać coś z tych, najbardziej skłaniam się do czekol. blondu, ale farby ce-ce okropnie szybko się wypłukują!
tylko, że takie odcienie są chlodne...nie wiem sama czy to dobra myśl.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

chłodne karmelkowe odcienie capuccino itp szybko stracą intensywnosc i stana się blade. Ja mam na myśli coś takiego co przedstawiła sandraa91 w poscie 10-zdjecie nr 1 a i Twoja propozycja z postu 4 jest fajna.
wandaweranda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 09:18   #38
Ixcuina
Raczkowanie

też uważam, że w blond Ci lepiej. Najkorzystniej wyglądałaś na tych zdjęciach, które dałaś jako etap przejściowy. Aktualne włoski są trochę za jasne, ale w tamtych wyglądałaś bosko

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
Ixcuina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 21:53   #39
zbikuel
Przyczajenie

GG do zbikuel

Cytat:
Napisane przez efelineczka Pokaż wiadomość
dobra, pomożecie jeszcze raz? Mam jasne włosy i nie potrafię utrzymać blondu, ciągle mi żółknie.. zresztą - strasznie zniszczyłam sobie włosy ciągłym rozjaśnianiem.. a Tak przede wszytskim: ciągle szukam powodów, żeby je przyciemnić, bo w jasnych czuję się tak mdło? Same zobaczcie.. nie wiem jaki kolor by mi pasował, przymierzam się teraz do "czekoladowego blondu", albo jasnego brązu?
ja nadal obstaję przy swoim -. kolory od ciemnego blondu<który już wychodzi jak prawie brąz) po ciemniejsze.Przy Twoich wyrazistych oczach i długich rzęsach te żółknące blondy jakoś gryzą się z okiem. Ja widzę Cię w ciemniejszych odcieniach<odmiany lekkich brązów) - oko , piegi pięknie się komponują.A że czujesz się nieco blado -kubański brąz (czytaj;solarniany) cery jest niemodny
ja mam identyczna cerę i naturalnie mysio-zielone włoski, ale natura mi koloru oczu pożałowała-mam jakieś nijako zielono-piwne i w ciemnych wypadam jak smętna stareńka. u mnie im jaśniej tym lepiej bo oczy bezowe;d
i proponuje fryzurkę nieco skrócić, tak do ramion ,nadasz im lekkości .
zbikuel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 19:36   #40
patycek
Rozeznanie

schudnij, zapuść włosy i je rozjaśnij.
patycek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 20:59   #41
kalkanie
Przyczajenie

to było niemiłe
kalkanie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości