Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-22, 13:20   #1
casiopeiae
Przyczajenie

Wink

szamponetka do odrostów?

Witajcie. chciałam się was poradzić co do działania szamponetek. Zwykle uzywałam farb trwałych, ale jakoś zawsze po jakimś czasie gdy kolor schodził to wychodził mi jakiś miodowy blond, niezależnie jaka to była farba. Mój naturalny to taki zimny ciemny blond. Pewnego razu mi odbiło (żałuję) i rozjaśniłam włosy na blond, wyszła mi jakaś jajecznica i sie załamałam i przyciemniłam. Ale od słońca i w ogóle ciemny już zszedł i jajecznica wyszła ponownie tyle że mi trochę odrosły moje naturalne włosy ok 2cm i dziś jestem mądrzejsza i nie chcę już z nimi nic robić tylko poczekać aż mi odrośnie mój kolor. Z tym że przy jajecznicy taki ciemny to widać trochę i jak będzie do połowy głowy to będzie wyglądać dziwacznie. Pomyślałam aby spróbować używać szamponetek, takich najbardziej zbliżonych do mojego koloru. Żeby przyciemnić te jasne i czekać aż mi odrosną moje. Żeby jakoś wyglądać. Ale boję się że znów mi się coś stanie z moimi naturalnymi. Czy to dobry wybór aby przetrwać odrastanie naturalnych włosków?
casiopeiae jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:01   #2
alutka0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 12
GG do alutka0
Dot.: szamponetka do odrostów?

ja takze zapuszczam odrosty, Bogu dzięki ze odrost nie jest tak bardzo widoczny i Tobie radze to samo-bez zadnego kombinowania.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:18   #3
asenette
Raczkowanie

Dot.: szamponetka do odrostów?

Możesz spróbować, szamponetka nie zmienia koloru włosów, a tylko "otula" włos kolorem. Zawsze możesz zmyć kolor jesli Ci się nie spodoba. Jednak kolory szamponetek też różnią sie od koloru na opakowaniu. Miodowy blond na moich ciemno-blond włosach dał raz zero efektu, innym razem jajecznicę. Radziłabym wizytę u fryzjera, który pofarbuje włosy łagodną farb bez amoniaku, coś w rodzaju "szamponu" koloryzującego.
asenette jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
farbowanie, koloryzacja, szamponetki

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości