platforma makijaży mineralnych - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-17, 14:00   #91
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD
Dot.: platforma makijaży mineralnych

Rozszerzenie platformy o makijaż tradycyjny równałoby sie wg mnie "morderstwu" MM , bo inaczej zrobiłby się bałagan i/albo dublowanie makijaży. Nie piszę, że pomysł jest zły - może warto rozważyć likwidację MM? Chociaż ja jestem do tego forum przywiązana, wychowałam się makijażowo na nim I nie jestem przekonana do podziału na makijaż dzienny i wieczorowy. Niektóre z nas uważają smokey eyes za makijaż typowo wieczorowy, a niektóre malują się tak na codzień. Podział stwarza wątpliwości
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:45   #92
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Rozszerzenie platformy o makijaż tradycyjny równałoby sie wg mnie "morderstwu" MM , bo inaczej zrobiłby się bałagan i/albo dublowanie makijaży. Nie piszę, że pomysł jest zły - może warto rozważyć likwidację MM? Chociaż ja jestem do tego forum przywiązana, wychowałam się makijażowo na nim I nie jestem przekonana do podziału na makijaż dzienny i wieczorowy. Niektóre z nas uważają smokey eyes za makijaż typowo wieczorowy, a niektóre malują się tak na codzień. Podział stwarza wątpliwości
No właśnie, skoro będą katalogi to czemu służyć ma MM?
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 15:47   #93
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

zgadzam się z Yen i Madie. Jeśli na platformie mają byc tradycyjne makijaże to w takim razie nie widzę sensu dalszego istnienia MM. A chyba nie chodzi tu aby likwidować ten dział

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 16:36   #94
cleo80
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
mnie bardzo podoba sie pomysl z katalogiem makijazy mineralnych i osobiscie chcialabym zeby istnial nadal
jezeli chodzi o rozszerzenie o makijaze tradycyjnymi kosmetykami-to wole nasze stare MM
Ja również wolę nasze MM.
cleo80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:53   #95
oLLeM
Zakorzenienie

Również zgadzam się z dziewczynami , wole stare MM
oLLeM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 12:32   #96
Viollet87
Zakorzenienie

Zostawmy na platformie tylko minerały (makijaże mineralne będziemy mogły wrzucać także na MM - ale to tak już totalnie niezobowiązująco, po prostu ). A tutaj będziemy propagować minerały tylko i wyłącznie. Niech to będzie taka mała siostra MM

310813
Viollet87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 21:20   #97
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Dobrze, niech będzie tak jak chcecie. Platforma makijaży niech będzie uzupełnieniem dla makijaży mineralnych, a makijaże tradycyjne niech będą na MM.
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 15:08   #98
ewcia3544
Przyczajenie

Ja tam nie skąd ten szał na minerały, jak na jedzenie Eko. Wizazysci wcale nie polecają minerałów(bo podobno nie są zbyt trwałe) to tylko taki chwyt reklamowy ,a ile w kosmetykach mineralnym -minerałów trudno zbadać. Kiedyś sama uległam tej modzie i od drogich kosmetyków mineralnych dostałam uczulenia i strasznego swędzenia na twarzy, Takze nie wiem. Ja nie odradzam ale poprostu jestem bardziej sceptyczna. Jest moda na zdrowy styl zycia , zdrowe ekologiczne jedzenie i mineralne kosmetyki i tyle.
Konkurs super ale dobrze by bylo podzielić na różne kategorie tzn wieczorowy, dzienny no i zeby nie trzeba było na sobie robić tylko na modelce.
ewcia3544 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 16:16   #99
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez ewcia3544 Pokaż wiadomość
Ja tam nie skąd ten szał na minerały, jak na jedzenie Eko. Wizazysci wcale nie polecają minerałów(bo podobno nie są zbyt trwałe) to tylko taki chwyt reklamowy ,a ile w kosmetykach mineralnym -minerałów trudno zbadać. Kiedyś sama uległam tej modzie i od drogich kosmetyków mineralnych dostałam uczulenia i strasznego swędzenia na twarzy, Takze nie wiem. Ja nie odradzam ale poprostu jestem bardziej sceptyczna. Jest moda na zdrowy styl zycia , zdrowe ekologiczne jedzenie i mineralne kosmetyki i tyle.
Konkurs super ale dobrze by bylo podzielić na różne kategorie tzn wieczorowy, dzienny no i zeby nie trzeba było na sobie robić tylko na modelce.

ewciu droga, przeczytaj prosze nasze posty informacyjne i w ogole zdobądź jakiekolwiek podstawy w temacie w którym sie wypowiadasz, nasze forum pomoże Ci zweryfikować większość opinii które wygłosiłaś w swoim poście- prawdopodobnie wypowiadasz sie na temat pseudomineralow.
A konkurs dawno sie skonczyl...
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 15:27   #100
vril
Zakorzenienie

Hmm... wpadam z przemysleniami
Platforma wisi, bardzo dobrze, ale... przydalyby sie konkretne ramy jej dzialania, bo poki co jest burdel na kolkach.

Jestem za podzialem na makijaz mineralny i tradycyjny (bez podzialu na typ makijazu: dzienny, wieczorowy, artystyczny, etc. - kazdy to i tak widzi inaczej, ewentualnie mozna takie zakladki utworzyc pozniej).
Przy "walce" o forum mineralne padly argumenty dlaczego powinno sie rozdzielac te dwie kategorie makijazy - mineralny i tradycyjny, wiec nie bede znow lac wody, tlumaczyc nie trzeba - mineraly to zupelnie inny dzial w wizazu i dobrze, by w katalogu makijazy mial oddzielna szuflade.

Jestem rowniez za szuflada dla tradycyjnych makijazy i to wcale nie jako kontre dla MM - jak widac juz teraz, makijaze tradycyjne pojawiaja sie od samego poczatku w katalogu i nie da sie tego uniknac, wiec lepiej z gory stworzyc podzial (i pilnowac go!) niz wrzucac wszystko razem do wspolnego wora. MM z powodzeniem (jak sadze) bedzie funkcjonowac dalej ale widac, ze czesc osob chce sie rowniez zaprezentowac w katalogu - nie robmy ludziom kolo nogi, niech sie wklejaja, co im bedziemy rozrywki bronic

Katalog w zalozeniu ma promowac wizaz (dziedzine) jako taki, z poczatku mineralny (co sie udaje, znacznie wiecej nowych osob wpada teraz na forum mineralne) ale docelowo, to chyba jednak kazdy, to czemu blokowac dostep do katalogu wielbicielom tradycyjnej kolorowki?
Osobiscie mieszam, chetnie czasem zerkne na swiat spod obloku mineralow i wyszarpne jakas nowosc dla siebie i milo by bylo zobaczyc jak ten czy inny firdygalek wyglada w uzyciu.

Na koniec ale wlasciwie przede wszystkim przydaloby sie przeredagowac platforme, bo poki co wciaz sie oglasza konkursem, ktory juz sie dawno skonczyl.

Podsumowujac:
- oddzielny katalog dla makiajzy mineralnych
- oddzielny katalog dla makijazy tradycyjnych (nie widze tu zagrozenia dla MM, kult sam w sobie, nic mu nie zagrozi)
- kontrola nad katalogiem (koniecznie!) - proponuje oddelegowac ze dwie osoby do "pilnowania porzadku" (jedna na dzial mineralny, druga na tradycyjny), wklejania sie zgodnie z podzialem i baczenia czy ktos miechem nie rzuca
- zredagowanie od nowa platformy - przesuniecie (lub usuniecie) regulaminu konkursu na osobna zakladke, by strone glowna platformy otwieral regulamin ogolny (zasady dzialania platformy), a nie info o nieaktualnym juz konkursie, stworzenie dzialow\szuflad

Dziekuje za uwage
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 15:53   #101
ferguusson
Zakorzenienie

wg mnie pomysł pierwotnie był trafiony-teraz widzę bałagan. Mamy MM-ok, tego nie ruszamy, funkcja pozostaje jaka była. Dalej-dział stylizacje-w porządku, wywalczony, coś się tam dzieję, choć nadal MM przoduje. Wreszcie-platforma makijaży mineralnych, gdzie uparcie pojawiają sie makijaże nie-mineralne oraz niektórzy chyba nadal myśla że konkurs trwa. Doliczmy do tego jeszcze watki : przed i po oraz makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi.
Czy tego nie jest za duzo?
w ostatecznosci mamy 4 miejsca na forum gdzie można zamieszczać makijaże mineralne(platforma, MM, przed i po i makijaze wykonane kosmetykami mineralnymi..) plus chaos na platformie.

Pomysł Vril z podziałem na dwa odzielne katalogi (dla mineralnym i tradycyjnych prac) jest ok. Ale co wtedy z "przed i po" i "makijażami wykonanymi.."?

wg mnie to już dzielenia włosa na czworo i bałagan.

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 15:55   #102
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

nadzór to podstawa, niewazne czy platforma pozostanie tylko mineralna czy zostanie formalnie rozszerzona o makijaże tradycyjne- na co, jak się okazuje, jest zapotrzebowanie skoro są one umieszczane w katalogu. A jeśli jest potrzeba też nie widzę powodu żeby tego zakazywać. MM ma swoją tradycję i przez wiele osób jest darzone wielkim sentymentem, więc platforma tradycyjna istniałaby obok, a nie zamiast.

podziały i kategorie są sprawą umową, może dobrym pomysłem byłoby posłużenie się ograniczoną liczba konkretnych tagów? Tak, zeby każda użytkowniczka platformy mogła określić swój makijaż sama i pomóc wyszukać konkretne inspiracje innym.

fergusson, trafna uwaga z dzieleniem włosa. Wtedy nie pozostaje nic innego jak zamknąć wątki makijaże mineralne oraz przed i po.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-12-06 o 15:58
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 18:52   #103
vril
Zakorzenienie

W zyciu narodu nie pozwole zamknac "przed\po"
Na platformie nie kazdy bedzie chcial wrzucac tego typu metamorfozy, ktore byly warunkiem uczestnictwa w konkursie, nie kazdy ma ochote pokazywac sie saute, a watek "przed\po" to najlepsza reklama dla forum mineralnego i wara kazdemu od niego, bo bede gryzla

Odnosnie platformy i jego dubla z watkiem makijazowym - watek tego typu na mineralach jest tylko jeden, sa tam wszyscy razem i makijaze przeplataja sie z dyskusja, natomiast platforma to katalog, komentarze do nich to oddzielny dodatek, poza tym latwiej jest wyszukac makijaze danego uzytkownika niz przegladac caly watek z misz-maszem w srodku.
Druga sprawa - na watku pojawiaja sie rowniez niepelne makijaze (samo oko na ten przyklad), zaprezentowanie nowych produktow, itp, wrzucanie tego na platforme byloby raczej jej zasmiecaniem, a z drugiej strony nie chce zeby te "miniatury" znikly, bo sa rowniez pomocne.
Od przybytku glowa nie boli, az tylu alternatyw nie mamy, wiec nawet jak ten jeden dubel nam sie trafil, to nie widze powodu do zamykania ani watku makijazowego ani tym bardziej platformy.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-12-06 o 19:00
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 19:26   #104
86Paula
Zakorzenienie

ja tez nie widze potrzeby zamykania istniejacych watkow.
jedynie zrobienie porzadku z platforma bo teraz to burdel na kolkach... nalezy zdecydowac czy pozostaje ona platforma mineralna czy platforma makijazowa i zrobic konkterny podzial, ktorego nalezaloby sie trzymac. no i jakis rzucajacy sie w oczy i baardzo prosty regulamin, bo mam wrazenie, ze niektore osoby maja spory problem z czytaniem ze zrozumieniem... nawet podczas konkursu wstawiane byly makijaze tradycyjne.
86Paula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 22:57   #105
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Jest bałagan, to prawda, ale na razie nie ma szans, żeby zapanował porządek na platformie. Już widzimy jakie są problemy i niedociągnięcia. Zresztą głównie dzięki Wam
Musimy jednak domknąć projekt kulinarny, żeby na nowo się pochylić nad platformą. Jutro wstawiamy betę, potem poprawki... święta a potem nowy zapał do pracy. Obiecuję, że to zrobimy, ale proszę o time
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
Stary 2009-12-07, 18:06   #106
sylwia532
Zakorzenienie

No to niecierpliwie czekamy wszyscy na zmiany w nowym roku
sylwia532 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 18:13   #107
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Dziękuję bardzo za wyrozumiałość
Stary 2010-01-16, 13:33   #108
Lemirka
Zakorzenienie

Minęła już połowa stycznia a bałagan jak był tak jest.
Więcej tam makijaży nie mineralnych niż mineralnych
Wywalić tą platformę w kosmos - mineralne i taką są na minerałach a niemineralny na MM.
I tak dla mnie - trochę to dziwne, że ta platforma ciągle reklamuje się konkursem. To już nie jest brak czasu tylko brak zainteresowania bo chyba zmienić treść wstępu to nie problem.
Lemirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 13:21   #109
201604210939
Konto usunięte

Lemirka ma trochę racji, ja już nie pamiętam kiedy na platformie po raz ostatni widziałam makijaż mineralny. Dziewczyny makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi wrzucają na wątek poświęcony takim makijażom i się im nie dziwię, mają tam święty spokój i nie muszą nikomu tłumaczyć że to nie jest miejsce na makijaże wykonane "standardową" kolorówką. Trochę zamotałam, ale ogólnie chodzi mi o to że platforma jest teraz takim bezkształtnym tworem, jej główne zamierzenia (prezentowanie makijaży mineralnych) mijają się bardzo mocno z tym co można na niej zobaczyć. Jak mam ochotę pooglądać sobie makijaże niemineralne wchodzę na MM, jak interesują mnie minerały- są odpowiednie wątki na forum mineralnym. Platforma miksuje to wszystko, przydałaby się jakaś regulacja lub większy nadzór nad tym co się teraz tam dzieje.
201604210939 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 11:36   #110
sylwia532
Zakorzenienie

chaos chaos i jeszcze raz chaos
są wątki zakladane po 2 razy!!!!!!!!!!!są wątki,na których makijażu nie widać.........może naprawdę skasować platformę???bo jednak stary wątek makijaży mineralnych jest prawdziwie mineralny????
Stary 2010-01-19, 11:50   #111
86Paula
Zakorzenienie

jestem za.. ta platforma wcale nie spelnia swojej roli.
86Paula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 11:52   #112
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Macie rację. Na razie zamkniemy tę platformę, żeby nie wprowadzać zamieszania. Reaktywujemy ją jak będziemy przygotowani od strony edycyjnej - zgłaszanie, moderowanie itp...
Stary 2010-01-19, 18:50   #113
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Macie rację. Na razie zamkniemy tę platformę, żeby nie wprowadzać zamieszania. Reaktywujemy ją jak będziemy przygotowani od strony edycyjnej - zgłaszanie, moderowanie itp...
słuszna decyzja
Lemirka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
makijaż, makijaż mineralny

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości