Kosmetyczne leczenie wrastającego paznokcia - co i jak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-23, 16:53   #1
Orlica
Zakorzenienie

Question

Kosmetyczne leczenie wrastającego paznokcia - co i jak?

Od lat wrastają mi paznokcie u stóp, raz jeden, raz drugi, oba miałam po 1-2 usuwane, ale nadal wrastają.
Dziś byłam u chirurga, powiedział mi o kosmetycznej metodzie skorygowania takiego schorzenia, za pomocą jakichś klamr. Nic więcej nie wiem.
Powiedzcie mi, ile taka przyjemność może kosztować, na czym dokładnie polega, ile takie leczenie trwa i w ogóle wszystko co powinnam wiedzieć?

Na razie zdecydowałam się na usunięcie paznokcia po raz kolejny, ale mam powoli dość latania po chirurgach, a to podobno daje 100% gwarancji, że paznokieć już nie będzie wrastał...
Z góry dzięki za wszystkie informacje!
39/40
Orlica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 22:26   #2
Xenia
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyczne leczenie wrastającego paznokcia - co i jak?

Kosmetyczka ( ta ktora zajmuje sie tez pedikure, nie wiem czy stylistki paznokci tez tego nie robia , jesli maja kurs) zalozy ci klamre , taki drucik, i zaleje zelem ,takim co przedluza sie paznokcie.
Nie boli a paznokiec faktycznie sie naprostuje na wlasciwa droge.Nie wrasta , bo przeszkadza mu w tym miejscu drucik. Koszto od ok. 50 zl w zwyz. Trzeba po prostu spytac . Nie wiem czy nie jest to zabieg laczony np z pedikure.

Znam osoby , ktore w ten sposob pozbyly sie wrastajacych paznokci na dobre , nie majac do czynienia z chirurgiem.
Xenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 08:28   #3
papadan1
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyczne leczenie wrastającego paznokcia - co i jak?

Klamry są tańsze i droższe,plastikowe i metalowe.Wybierz specjalistkę,bo dużo osób ma dyplom z kongresu ale tak naprawdę możesz być pierwszą klientką . Jak ktoś ma specjalistyczne stanowisko do pedicure ,frezarki z pochłaniaczem lub natryskiem,odpowiedni fotel itp.,to nie zajmuje się tym raz w miesiącu .
papadan1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości