Doradźcie, prosze :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-25, 19:24   #1
czeresinka
Przyczajenie

Smile

Doradźcie, prosze :)

Zaczęłam liceum i z tego powodu chciała bym coś w sobie zmienić już planuje to od dawna ale nie mogę się zebrać bo boje się ze jak pójdę do fryzjera to mię nie ładnie obetnie (leki takie jak ma chyba każdy może porucz tych co wiedza co chcą zrobić z włosami)

Naturalnie mam średni blond a farbuje się na taki złoty, słomiany taki nieokreślony przeze mnie. Mam dosyć długie włosy i zniszczone ale nie chce dużo ich ścinać bo za długo je hodowałam hehe. Jestem wysoka bo mam 180 cm i uważam ze nieładnie będzie mi w krótkich włosach. Pomóżcie dobrać kolor włosów odpowiedni do mnie i fryzurę. O sobie mogę powiedzieć tyle ze nosze okulary a bez nich niezbyt ciekawie wyglądam i nie zdecyduje się na soczewki najwyżej na inną oprawkę okularów. Doradźcie w co mam się ubierać i jakie kolory będą do mnie pasować. Piszcie co uważacie ja wszystko przeczytam.

Aparat mam nie czynny więc coś wygrzebałam, zdjęcia są aktualne.
Jak coś mogę jeszcze dodać zdjęcia.
czeresinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 19:30   #2
czeresinka
Przyczajenie

Dot.: Doradźcie, posze :)

Tytuł mi się troszkę pomylił ale chyba to nic
Stary 2009-09-26, 12:20   #3
TLU
Zadomowienie

Dot.: Doradźcie, rosze :)

czesc
moze przyciemnij troszke te wloski, co? bo bardzo plasko kolor wyglada. jak farbujesz na jasny blond sama a nie u fryzjera pasemkami czy balejazem trudno osiagnac efekt trojwymiarowosci i w rezultacie, zwlaszcza bardzo jasne kolory, wychodzi/dza bardzo plasko i sztucznie. do ciebie nalezy ocenic czy ci sie to podoba czy nie. jak chcesz utrzymac jasny blond i wygladac z klasa niestety trzeba bedzie zainwestowac we fryzjera raz na 1.5 - 3 miesiace (w zaleznosci od naturalnego koloru odrostow).

masz wysokie czolo wiec mozesz sobie pozwolic na grzywke (czego ci zazdroszcze). zalaczylam pare propozycji z fryzurkami.

no i pokaz moze zdjecie bez okularow? moze tylko tobie wydaje sie, ze jest niezbyt ciekawie?
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 13:19   #4
TLU
Zadomowienie

Dot.: Doradźcie, prosze :)

nie moge edytowac stad post pod postem.
dla przykladu 2 symulacje. na zdjeciu z brazowymi prostowanymi wlosami uwazam wygladasz pieknie!
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 14:08   #5
czeresinka
Przyczajenie

Dot.: Doradźcie, prosze :)

już miałam prosta grzywkę i mi się przynajmniej nie podobało. Mam tłusta cerę i taka prosta grzywka odpada najwyżej babok. Ogólnie podobają mi się jasne kolory włosów ale pomyśle nad ciemniejszym odcieniem blondu może się zdecyduje
Nie mam zdjęć bez okularów
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości