Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-22, 20:01   #3571
mag11111111
Raczkowanie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
oooj
a kolezanka nie moze sobie sama konta zalozyc jak taka marudna?

ja w sumie nie zamawiam zbyt wielu znajomym, wlasnie przez takie sytuacje..
jedynie moja przyjaciolka korzysta tez z tego konta, bo ona malo kupuje i zeby znizki miala [jak na razie raz zamowila], to wtedy wysylalam na jej adres, ona placila swoim paypalem itd.
wiadomo, że tak im lepiej- nie kusi karta zbytnio, nie płaci się za nia raz do roku 65zł (jak ja), mężowie nie widzą przesyłek (na allegro też czasem kupuję koleżankom właśnie z takich powodów) i dlatego w sumie też uważam że nie powinny być dociekliwe. Pewnie to by chciały tak: cena 60zł - 10% = 54 zł. plus dostawa do domu i zero komplikacji. A teraz ty się człowieku tłumacz że przewalutwoanie, że kupiłam w sobotę a w pon. cena 1-2 zł wyższa itp.itd. Za co mam się tak stresować?
mag11111111 jest offline  
Stary 2009-11-22, 20:03   #3572
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co to jest za puder????
to jest "zapas" czy w ogóle co?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/k.../95380/#DETAIL
nie mam pojecia, ale fajnie wyglada
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-22, 21:59   #3573
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

dzięki dimiti, znalazłam ten peche ale on mi na zdjęciu jakoś w czerwień wpada..na allegro znalazłam jakieś takie fajne beżowo-różowe i różowe ale nie wiem czy nie podróbki
Stary 2009-11-22, 22:09   #3574
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dzięki dimiti, znalazłam ten peche ale on mi na zdjęciu jakoś w czerwień wpada..na allegro znalazłam jakieś takie fajne beżowo-różowe i różowe ale nie wiem czy nie podróbki
pokaz linki
peche to taka brzoskwinia ladna z tego co slyszalam, to najwiecej on jest wlasnie zachwalany kiedys byl na all, ale sie spoznilam
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-22, 22:15   #3575
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
moim zdaniem skoro Ty sie fatygujesz, płacisz za przewalutowanie i jeszcze dostarczasz to ja bym sie nie szczypała - w końcu jak sie komuś nie podoba może sobie stać w banku i karte zakładać;
jak miała obiecany kosmetyk i dostała kosmetyk to jest ok;
jak sie człowiek za bardzo "szczypie" to potem będziesz do interesu dokładać. A czas też kosztuje. Więc sie nie przejmuj
D-O-K-Ł-A-D-N-I-E Trzeba by mieć niezły tupet, żeby prosić kogoś o fatygę zakupu i jeszcze wyliczać, czy ktoś ma dodatkową zniżkę, jaką itp. Ja bym się ze wstydu spaliła. Policzenie rabatu dla niej jeśli jakikolwiek by Ci został po przewalutowaniach to tylko i wyłącznie Twoja baaardzo dobra wola. Poprosiła Cię o kosmetyk, którego cena jej odpowiada i koniec. Chyba, że z góry pytałaby Cię czy masz rabat, czy ona mogłaby z niego skorzystać, bo bez rabatu to jej również za drogo, że chciałaby coś kupić ze względu na naszyjnik czy inny gratis. A tak dostanie to co gały widziały i chciały i za przysługę powinna Ci serdecznie podziękować. Nic nie zabieraj swojemu dziecku, bo to śmieszne. Zrób komuś przysługę i czuj się jeszcze winny ?

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co to jest za puder????
to jest "zapas" czy w ogóle co?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/k.../95380/#DETAIL
Wyglada mi, że to pudełeczko z sitkiem jest puste Chyba puderek mozna po troszku do niego przesypywać Fajny Która bierze ?

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-11-22, 22:18   #3576
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
mi perfumy ostatnio przyszły razem z kolorówką ale o dziwo UC mi nie capnął
Mi tez, a pamietam ze chyba w tamtym roku to przychodzily jako dwie paczki i mi chyba raz pol zamowienia UC zlapal
nie wiem kiedy oni to zmienili
Taszanta jest offline  
Stary 2009-11-22, 22:35   #3577
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
D-O-K-Ł-A-D-N-I-E Trzeba by mieć niezły tupet, żeby prosić kogoś o fatygę zakupu i jeszcze wyliczać, czy ktoś ma dodatkową zniżkę, jaką itp. Ja bym się ze wstydu spaliła. Policzenie rabatu dla niej jeśli jakikolwiek by Ci został po przewalutowaniach to tylko i wyłącznie Twoja baaardzo dobra wola. Poprosiła Cię o kosmetyk, którego cena jej odpowiada i koniec. Chyba, że z góry pytałaby Cię czy masz rabat, czy ona mogłaby z niego skorzystać, bo bez rabatu to jej również za drogo, że chciałaby coś kupić ze względu na naszyjnik czy inny gratis. A tak dostanie to co gały widziały i chciały i za przysługę powinna Ci serdecznie podziękować. Nic nie zabieraj swojemu dziecku, bo to śmieszne. Zrób komuś przysługę i czuj się jeszcze winny ?

Wyglada mi, że to pudełeczko z sitkiem jest puste Chyba puderek mozna po troszku do niego przesypywać Fajny Która bierze ?
niech wezmie ta, ktora wie, ze jest dobry
no, ale nie chodzi chyba o to, ze ona sie czuje winna tylko, ze to glupio wyszlo z tym naszyjnikiem. Bo jakby nie bylo, to ta kolezanka widziala ta promocje, to bylo jej zamowienie, za jej kase a naszyjnik dostala w swoim zamowieniu jako gratis do przez siebie zaplaconych kosmetykow, wiec naszyjnik jest przeciez jej i teraz wyjdzie na to, ze mag jej zabrala jej wlasnosc no bo jakby ktos Tobie tak zrobil to przeciez znowu niepodobaloby ci sie to, prawda?
a jak wylicza ze znizek itd to zadnych zakupow nie robic bo jak czlowiek ma sie pozniej tylko stresowac to to bez sensu! pozniej jej sie cos nie spodoba i bedzie miala do mag pretensje pewnie bo tacy niektorzy sa
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-22, 22:39   #3578
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
pokaz linki
peche to taka brzoskwinia ladna z tego co slyszalam, to najwiecej on jest wlasnie zachwalany kiedys byl na all, ale sie spoznilam
jak zwykle niezastąpiona
http://www.allegro.pl/item823852285_...baby_doll.html
http://www.allegro.pl/item820220351_...z_z_bezem.html
http://www.allegro.pl/item818722478_...et_eclair.html
http://www.allegro.pl/item827898067_...na_swieta.html
o..najbardziej mi się podobają te limitowanki świąteczne, ale te mini też ładne..tylko i tak musiałabym pewnie prosić o opinie co do kolorków
Stary 2009-11-22, 22:44   #3579
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

jak zwykle niezastąpiona
http://www.allegro.pl/item823852285_...baby_doll.html
http://www.allegro.pl/item820220351_...z_z_bezem.html
http://www.allegro.pl/item818722478_...et_eclair.html
http://www.allegro.pl/item827898067_...na_swieta.html
o..najbardziej mi się podobają te limitowanki świąteczne, ale te mini też ładne..tylko i tak musiałabym pewnie prosić o opinie co do kolorków

ostatni wydaje mi sie byc dosc stary, baby doll jest sliczny, ale na ustach bezbarwny, ten drugi to chyba kojarze, ale nie jestem pewna, dosc ciekawy i jakis lekki kolorek moze ci dac sweet eclair mialam to taki potransparentny roz, nie pastelowy, taki jasny roz, ale dosc wyrazisty, bez drobinek. W duzej ilosci moze ci ciut zarozowic usta, ale jezeli masz jasne i to bedzie taki efekt jakby rozowej poswiaty bardziej niz jednolitego koloru
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-22, 23:33   #3580
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

dzięki dim...ale jednak poczekam na nie na tru..jakoś nie mam przekonania do allegro..otem jak reklamacja to tylko problemy...a znacie może te nowe błyszczyki color fever davy..czy jakoś tak? chyba koncern loreal wszystko wprowadza hurtem dla lancome tyż niedawno niemal bliźniacza pomadka wyszła dla loreala..poza tym dużo znam odpowiedników (podkład, pomadkę) loreal-lancome. Ale kolorki tego lancomika zachęcające i jalubię takie pomadko-błyszczyki. Ale i tak obstaję przy zakupie JT a swirla ktuś zna?

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2009-11-22 o 23:36 Powód: po ciemku piszę i litery zjadam:)
ennkaa jest offline  
Stary 2009-11-23, 00:01   #3581
st_ella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
wiadomo, że tak im lepiej- nie kusi karta zbytnio, nie płaci się za nia raz do roku 65zł (jak ja), mężowie nie widzą przesyłek (na allegro też czasem kupuję koleżankom właśnie z takich powodów) i dlatego w sumie też uważam że nie powinny być dociekliwe. Pewnie to by chciały tak: cena 60zł - 10% = 54 zł. plus dostawa do domu i zero komplikacji. A teraz ty się człowieku tłumacz że przewalutwoanie, że kupiłam w sobotę a w pon. cena 1-2 zł wyższa itp.itd. Za co mam się tak stresować?
Cytat:
D-O-K-Ł-A-D-N-I-E Trzeba by mieć niezły tupet, żeby prosić kogoś o fatygę zakupu i jeszcze wyliczać, czy ktoś ma dodatkową zniżkę, jaką itp.
no niestety dziewczyny

ja kiedyś komuś też zrobiłam przysługę... i teraz niechętnie to robię...
bo laska oddawała mi kasę co do grosza a mogła zaokrąglić w górę nie?
a skoro stać ja na zakup w perfumerii to z tru też.
po zatym chyba jesteśmy z byt szczere wszystkiego sie nei mówi.. nie mówi się o zniżkach i zaokrągla kwotę w góre i juz

st_ella jest offline  
Stary 2009-11-23, 00:34   #3582
mag11111111
Raczkowanie

o

Edytowane przez mag11111111
Czas edycji: 2009-11-23 o 00:18
mag11111111 jest offline  
Stary 2009-11-23, 01:45   #3583
Marigold19
Zakorzenienie

Mag, ja bym ten naszyjnik dała. A następnym razem wysyłka na adres koleżanki i po problemie. Z kolei tej, co wylicza zniżki nigdy w życiu bym nic nie zamówiła. Takie osoby działają na mnie wręcz alergicznie.

Marigold19 jest offline  
Stary 2009-11-23, 09:49   #3584
kawis1
Przyczajenie

Cześć Dziewczyny proszę pomóżcie mi Mam pytanko co się opłaca kupić w promocji na Boże Narodzenie z makijażu? Ja praktycznie nic nie mam a chce naprawdę zgromadzić sobie super jakości kosmetyki

Pozdrawiam
kawis1 jest offline  
Stary 2009-11-23, 09:50   #3585
babulenka
Rozeznanie

Szkoda że truskawa nie ma programu lojalnościowego, zakupy wprowadzonych koleżanek też powinny doliczać sie do zniżek wprowadzających - albo jakis prezencik- wtedy byłoby łatwiej z podobnymi sprawami.
babulenka jest offline  
Stary 2009-11-23, 09:58   #3586
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Napisane przez kawis1 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny proszę pomóżcie mi Mam pytanko co się opłaca kupić w promocji na Boże Narodzenie z makijażu? Ja praktycznie nic nie mam a chce naprawdę zgromadzić sobie super jakości kosmetyki

Pozdrawiam
no ale to zalezy od tego, czego potrzebujesz?

tak w ciemno to moge polecic Ci
ten zestaw [on tez na prezent idealny ]
dziewczyny polecaly te cienie
te pudry benefitu tez wydaja sie ciekawe

to wprawdzie nie kolorowka, ale ten balsam jest boski, wszystkie go mamy, albo bedziemy miec
te pomadki fajne, jesli kolory Ci sie spodobaja

nie wiem jaka masz cere, ale jakby co to ten clinique jest fajny [tylko dla mnie za ciemny]
ten blyszczyk podobno fajny [mam taka nadzieje, bo do mnie leci ]
no i dziewczyny fatala polecaja [choc ja YSL uzywam i tak ]
ilios jest offline  
Stary 2009-11-23, 10:00   #3587
arrachnee
Zakorzenienie

no i gdzie nowe promocje?

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2009-11-23, 10:58   #3588
Kaninen
Rozeznanie

Dziewczyny nie bic jesli juz bylo i przeoczylam, czy do kogos dotarl juz chinski blyszczyk z Burzuja? Jak wrazenia?
Dimiti jestem jaknajbardziej za zeby reaktywowac watek o zdobyczach z tru, tylko moznaby dodawac kody z opakowan, albo wprost daty produkcji.
Kaninen jest offline  
Stary 2009-11-23, 11:18   #3589
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie bic jesli juz bylo i przeoczylam, czy do kogos dotarl juz chinski blyszczyk z Burzuja? Jak wrazenia?
Dimiti jestem jaknajbardziej za zeby reaktywowac watek o zdobyczach z tru, tylko moznaby dodawac kody z opakowan, albo wprost daty produkcji.
no dobry pomysl
trzeba wygrzebac watek o zdobyczach i wklejac fotki z opisami itd, najlepiej jeszcze jakby sie dalo troche opisac te kosmetyki, ale to jak kto bedzie chcial zawsze to pozniej ulatwi wybor
Cytat:
dzięki dim...ale jednak poczekam na nie na tru..jakoś nie mam przekonania do allegro..otem jak reklamacja to tylko problemy...a znacie może te nowe błyszczyki color fever davy..czy jakoś tak? chyba koncern loreal wszystko wprowadza hurtem dla lancome tyż niedawno niemal bliźniacza pomadka wyszła dla loreala..poza tym dużo znam odpowiedników (podkład, pomadkę) loreal-lancome. Ale kolorki tego lancomika zachęcające i jalubię takie pomadko-błyszczyki. Ale i tak obstaję przy zakupie JT a swirla ktuś zna?
L'oreal produkuje Lancoma, Loreala i Maybelline i chyba jeszcze inne jakies marki Garnier chyba tez do nich nalezy
te fever dawy to sa pomadki takie, znalazlam je na stronie lancoma podobne do tych co ostatnio maybelline reklamuje
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-23, 11:37   #3590
Guarana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
L'oreal produkuje Lancoma, Loreala i Maybelline i chyba jeszcze inne jakies marki Garnier chyba tez do nich nalezy
te fever dawy to sa pomadki takie, znalazlam je na stronie lancoma podobne do tych co ostatnio maybelline reklamuje
Prawda. Koncern L'Oreal ma wspólne laboratoria z Lancome. Należą też do tej grupy Biotherm, Helenka, Armani, YSL, Garnier, Maybelline, Vichy, R.Lauren i parę innych a ostatnio nawet Diesel.
Guarana jest offline  
Stary 2009-11-23, 12:44   #3591
babulenka
Rozeznanie

Jak myslicie, czy ten róż będzie ładny na twarzy? Bo może mi pasować /???/ albo podpowiedzcie, który z dobrych będzie kolorystycznie podobny.

http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../52225/#DETAIL
babulenka jest offline  
Stary 2009-11-23, 13:42   #3592
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

chciałam donieść iż:

1. dostałam paczkę "chińską"
2. jestem kompletna dupa że zamawiałam więcej kulek niż serduszek ażurowych - dziśdotarło jedyne jakie zamówiłam i jest cuuuuuuudne - na dodatek przyszło w tak efektownym opakowaniu że prawie padłam; no szok! jestem zachwycona
3. jednak pomadka a nie błyszczyka - burżujowa, normalnie wykręcana tylko że mniejsza - nawet słodko wygląda
4. paleta cameleona..... i tu już gorzej - na pierwszy rzut oka już niestety tandetna, zapach taki.... "tani"... nie wiem czy maziać w ogóle czy na all spróbować puścić - muszę się jeszcze zastanowić...

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-11-23, 13:46   #3593
Mariola13
Zakorzenienie

Właśnie dostałam 2 paki z truskawy bez UC

Błyszczyk YSL - Golden Gloss nr 2, kod 8ABA Błyszczyk śliczniutki
Lancome Hypnose Eliksir - słodkie cudo , ale dzisiaj od rana boli mnie głowa, więc on nie bardzo pomaga

I zestaw HR Face Skulptor 2008 rok

+ 2 łańcuszki: serce ażurowe i kulka srebrna. W nowych innych pudełęczkach: owalnym rózowym i okrągłym czekoladowym

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-11-23, 13:57   #3594
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

Cytat:
Właśnie dostałam 2 paki z truskawy bez UC

Błyszczyk YSL - Golden Gloss nr 2, kod 8ABA Błyszczyk śliczniutki
Lancome Hypnose Eliksir - słodkie cudo , ale dzisiaj od rana boli mnie głowa, więc on nie bardzo pomaga

I zestaw HR Face Skulptor 2008 rok

+ 2 łańcuszki: serce ażurowe i kulka srebrna. W nowych innych pudełęczkach: owalnym rózowym i okrągłym czekoladowym
boskie to owalne nie?

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-11-23, 14:03   #3595
ilios
PIP.

GG do ilios

a sniezynke juz ktoras dostala?
ilios jest offline  
Stary 2009-11-23, 14:10   #3596
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
boskie to owalne nie?
Czekoladowe też super

Cytat:
Ja jeszcze nie

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-11-23, 14:11   #3597
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

Cytat:
ja śnieżynki w ogóle nie zamawiałam
z obliczeń wynika mi że jeszcze jedna kulka do mnie leci
albo dwie....
chyba dwie - na prezenty
teraz żałuje że nie serducha

swoją drogą właśnie stwierdziłam że tak mnie rozbestwili tymi prezentami że teraz póki czegoś nie dodadzą nowego jako gratisy to ja nic nie kupuje
może dzięki temu będzie kilka dni przerwy - bo ostatnio klikałam jak opętana!
mogliby znów dawać korektory stila - ja sie w nim zakochałam i chętnie uzbierałabym sobie zapasik

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-11-23, 14:22   #3598
KujawiankA
Wtajemniczenie

Dziewczyny znacie może zapach Givenchy Hot?
Mam kupić taki na prezent niestety nie ma go na truskawie.
Jaki inny jest do niego podobny?
Pomocy bo nie znam tego zapachy a czas nagli.

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

moja paczka wysłana 17 jeszcze nie dotarła. Dwie flaszeczki i cameleon - około 150 zł. Pewnie pierwsza moja paczka złapana przez UC((

a Druga to nawet nie wiem czy wyszła od nich też perfumy i biotherm i błyszczyki - niby wpłatę odnotowali, requestów nie przysyłają a jak wpisuje kod na ich stronie to tylko wyskakuje mi, że Clinique Candy Impossibly Glossy ( 8 Mini Colour Surge Impossibly Glossy Collection ) 8x4ml a o wysyłce nic(

Nigdy tak bardzo na paczkach mi nie zależało i jak na złość nigdy tak długo nie czekałam.
I małpy jedne błyszczyków mi oczywiście nie przyślą. Nic dziwnego skoro dwa tygodnie potrzebowali na zaksięgowanie wpłaty więc błyszczyki dawno zdążyły się skończyć.

Ale mam nerwy(

Edytowane przez KujawiankA
Czas edycji: 2009-11-23 o 14:13
KujawiankA jest offline  
Stary 2009-11-23, 14:22   #3599
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie może zapach Givenchy Hot?
Mam kupić taki na prezent niestety nie ma go na truskawie.
Jaki inny jest do niego podobny?
Pomocy bo nie znam tego zapachy a czas nagli.
ja nie znam...
http://www.iperfumy.pl/givenchy/give...a-perfumowana/
ale cena ujemnie atrakcyjna

a ja kliknelam sniezynke , bo mi sie podoba
do mnie jakies 4 leca, ale nie pamietam juz jakie bralam
ilios jest offline  
Stary 2009-11-23, 14:23   #3600
KujawiankA
Wtajemniczenie

Która z Was dostała te błyszczyki Clinique? Może chciałabym 2 sprzedać? Chociaż trochę bym miała....
KujawiankA jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
truskawa, truskawka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości