Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-30, 22:30   #4171
dennyrose
Zadomowienie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no 26 byla sliczna ja mialam 27, to taki ciemny bez, jak ktos lubi wyraznie widoczne usta w odcieniu takiego ciemnego bezu/brazu to bedzie zachwycony
chcialam 30, ale znalazlam fotke na ebayu i nie bardzo mi sie ona na mnie widzi
wiec dla mnie zostaje tylko shimmer bobbiego chociaz mysle, czy nie kliknac rodzicom tych kapsulek pod oczy z elizki
Dimiti dziękuje za opinię na temat tej szminiki
Ja jednak nie będę kombinować z prezentem dla mamy przez neta, widziałam w Rossmanie promocję na perfumy Gabrielli Sabatini, ona lubi każdy jej zapach to jej kupię i już

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a sluchajcie, dzisiaj listonosz zalil sie mojej mamie, ze ja tyle paczek zamawiam, a on biedny musi tyle nosic
Cytat:
Dimiti, no moja mama powiedziala listonoszowi, ze nie wie ile jeszcze tego bedzie
Ha ha ha dobrze mama mu odpowiedziała
Mój listonosz to jest wyjątkowy, chyba jest listonoszem z powołania bo co do mnie przyjeżdża to zawsze z uśmiechem Może się cieszy bo widzi jaką radość mi tymi paczuszkami sprawia

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wiecie co... poskarżę się Wam, bo kto mnie zrozumie... Moja mama akurat poszła po tę paczkę z Tru, co ją UC capnął. Na mojej poczcie to zawsze problemy, ale tym razem to przesadzili. Trzy babki siadły na moją mamę i nie chciały jej wydać paczki bez mojego nr NIP i nijak do nich nie dochodziło, że NIP to nie to samo co PESEL i nie każdy musi mieć.
Na końcu babka z poczty dzwoniła do mnie na komórkę, że moja mama odebrała paczkę, a ta jej źle wydała a mama pieniądze wzięła i uciekła (w domyśle ukradła). Jezu, czy im nie jest wstyd... Aż mi żal mojej mamy, bo jest schorowana a tu takie coś...
Chyba będzie trzeba iść z nimi na wojnę...
Napisz skargę że są niekompetentne, nieuprzejme i snują uwłaczające insynuacje , każda skarga idzie do dyrektora placówki więc jest szansa że te kobiety zostaną ustawione do pionu i nauczą się jak należy obsługiwać klientów.

Cytat:
Napisane przez smash;
Witaj w klubie, u mnie zalil sie mojemu TŻ-owi, sugerujac mu, ze chyba powiniem lepiej babe pilnowac, zeby tyle pierduł nie kupowała . Gnojek jeden, regularnie olewa zostawianie mi awiza, w koncu nasmaruje na niego jakas skarge i bedzie mial za swoje
TŻ mógł powiedzieć że to on zamawia dla Ciebie prezenty na Twoje dane

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2009-11-30 o 22:32
dennyrose jest offline  
Stary 2009-11-30, 22:53   #4172
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
no w sumie dobry pomysl pozamawiam jeszcze jakies z tych zapachow nad, ktorymi mysle jak znajde oczywiscie

ja jestem dopiero na etapie prawka, wiec porodem mnie jeszcze nie strasz

to trzymaj mocno te kciuki bo ja jestem strasznie lewa jak mam jakis kurs, ciagle sie stresuje, ze kaza mi cos powiedziec albo co
Nie, nie będę straszyć Co do egzaminu to pamiętaj co Ci stara kierownica powie (że niby ja) jak wsiądziesz do auta na jazdę to choćby lusterko w środku i boczne było gites dla ciebie dobrze ustawione to dotknij przynajmniej ręką, że niby ustawiasz, bo u mnie kiedyś był taki gość, co oblewał za to Z mojej grupy za takie i podobne drobnostki oblało 10 osób na 12 Zdałam ja i facet, któy miał już wczesniej prawo jazdy, ale się do tego nie przyznał
A-ha i jeszcze jedno Pamiętaj, że my tutaj trzymamy mocno kciuki i wieczorem będziemy wznosić toast za pomyślnie zdany egzamin

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Hmm..no dziwne to wszystko...mi się wydaje, że to wcześniej też tak było,a juz mialam wiele zwrotów, że najpierw trafiało na Paypal a potem na kartę.....chyba...no ale nie miałam tak że nie mam opcji korzystania z karty no a teraz powiedzmy zostało mi 60 PLN a jak będę kupować za 100 PLN to co wtedy?
Może jest ktoś zorientowany w działaniu Paypala i podpowie jak to jest?

A czy ktoś dziś coś klikał? i macie SS?
Ja włąśnie jak mi nie zwrócił paypal kasy na konto karty, tylko trzymał u siebie i później znów płaciłam za truskawę wyższą kwotę to zabrał te ze swojego konta i brakującą kwotę z karty

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
jak ktoś za mnie urodzi drugie dziecko to ja mogę zanniego z 5 razy iść na praktyczny i gwarantuje za każdym razem zdanie jeżdzę od 12 lat
Mam to samo Ja mogę nawet nie wysiadać z auta i zdawać za wszystkich jak mi ktoś drugie urodzi

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Witaj w klubie, u mnie zalil sie mojemu TŻ-owi, sugerujac mu, ze chyba powiniem lepiej babe pilnowac, zeby tyle pierduł nie kupowała . Gnojek jeden, regularnie olewa zostawianie mi awiza, w koncu nasmaruje na niego jakas skarge i bedzie mial za swoje
A mój jest fajny Zawsze podjeżdża pod mój dom swoim czerwonym Punto i już wtedy wiem, że jest załadowany moimi paczkami Już go ostrzegłam, że jeszcze trochę sie nanosi, ale jest super chłopak z niego

Cytat:
mam zainstalowanego pdf creatora albo cos w tym stylu, loguje sie na paypala, wchodze w szczegoly tranzakcji i robie drukowanie, ale do pdfa i im to wysylam
Eee, to można jeszcze łatwiej Ja, jak im czasami wysyłam to po prostu wysyłam maila, którego dostaję z paypala potwierdzającego dokonanie płatności. Tam mają numer ID i wszystko . Paypal pewnie wszystkim wysyła takiego maila - klikam na przeslij dalej, dopisuję na górze byczymy literami, że to jest potwierdzenie dokonania zapłaty i Zenki rozumieją

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-11-30, 22:58   #4173
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Dimiti dziękuje za opinię na temat tej szminiki
Ja jednak nie będę kombinować z prezentem dla mamy przez neta, widziałam w Rossmanie promocję na perfumy Gabrielli Sabatini, ona lubi każdy jej zapach to jej kupię i już

TŻ mógł powiedzieć że to on zamawia dla Ciebie prezenty na Twoje dane
heh ja mowilam rodzicom jak sie pytali co ja tyle zamawiam, ze to dla kolezanek
no to nie ma co kombinowac lepiej kupic jakiegos pewniaka
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie, nie będę straszyć Co do egzaminu to pamiętaj co Ci stara kierownica powie (że niby ja) jak wsiądziesz do auta na jazdę to choćby lusterko w środku i boczne było gites dla ciebie dobrze ustawione to dotknij przynajmniej ręką, że niby ustawiasz, bo u mnie kiedyś był taki gość, co oblewał za to Z mojej grupy za takie i podobne drobnostki oblało 10 osób na 12 Zdałam ja i facet, któy miał już wczesniej prawo jazdy, ale się do tego nie przyznał
A-ha i jeszcze jedno Pamiętaj, że my tutaj trzymamy mocno kciuki i wieczorem będziemy wznosić toast za pomyślnie zdany egzamin

Ja włąśnie jak mi nie zwrócił paypal kasy na konto karty, tylko trzymał u siebie i później znów płaciłam za truskawę wyższą kwotę to zabrał te ze swojego konta i brakującą kwotę z karty

Mam to samo Ja mogę nawet nie wysiadać z auta i zdawać za wszystkich jak mi ktoś drugie urodzi

A mój jest fajny Zawsze podjeżdża pod mój dom swoim czerwonym Punto i już wtedy wiem, że jest załadowany moimi paczkami Już go ostrzegłam, że jeszcze trochę sie nanosi, ale jest super chłopak z niego
Eee, to można jeszcze łatwiej Ja, jak im czasami wysyłam to po prostu wysyłam maila, którego dostaję z paypala potwierdzającego dokonanie płatności. Tam mają numer ID i wszystko . Paypal pewnie wszystkim wysyła takiego maila - klikam na przeslij dalej, dopisuję na górze byczymy literami, że to jest potwierdzenie dokonania zapłaty i Zenki rozumieją
hehe dziekuje narazie to kurs mam i tak przezywam bo ja sie boje grupy przeraza mnie jak trzeba cos powiedziec czy cos....zawsze robie sie czerwona i zaczynam jakas taka jakas strachliwa jestem
zobaczymy jak to bedzie ale cos czuje, ze bede musiala duzo klikac na tru z tego stresu
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-30, 23:08   #4174
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ni

O matko, muszę jakoś dojść dlaczego on tak trzyma

Cytat:
ja ostatnio robie tak, ze po prostu nie czekam na odpowiedz, jak od razu po zaplacie nie zaksieguja, to wysylam im potwierdzenie przelewu. dziala zawsze
Ja wysłałam im ID transakcji z Paypala no ale tak jak pisałam milczą

Cytat:

heh to pisz do nich az ci odpisza ja tak robie czekam dwa dni i jak nie ma odpowiedzi to znowu wysylam na ordery i na info a co mi tam!

Ja też ich tak zawsze męczę, tylko dziś jest tak dziwnie, bo zwykle szybko odpisują, nawet jak nie wiedzą co napisać to coś tam naskrobią a dziś cisza, tak jak by ich nie było w pracy

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
właśnie sprawdzałam że moje zamówienie za które płaciłam raniutko też wisi oczekując na wpłatę
Taszanta jest offline  
Stary 2009-11-30, 23:13   #4175
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Wytłumaczcie mi fenomen
Patrze na moje zamówienie i pisze ze wysłano 22, klikam na link do direkt cos tam i tam pisze że wyszyło z HK 28 Czyli przez sam HK szkoło 6dni czy jak?
virtual_reality jest offline  
Stary 2009-11-30, 23:28   #4176
majade
Zakorzenienie

Dziewczyny szybkie pytanie
składając zamówienie machnęłam się prawdopodobnie w adresie paypalowym. Prawdopodobnie literówka. Teraz requesty przychodzą wyłącznie na mojego "truskawkowego" maila (jest to inny e-mail niż ten paypalowy). Czy wysyłając pieniądze z mojego prawidłowego paypala i wpisując numer zamówienia oraz opis produktu nie będzie problemów z identyfikacją mnie? Miał tak ktoś? Mam nadzieję ze nie namieszałam

O matko, dodali czwórki Perles Des Mers

Jakiej narodowości teraz warto być? Zmawiam bazę Guerlaina

Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-11-30 o 23:30
majade jest offline  
Stary 2009-11-30, 23:35   #4177
Taszanta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Wytłumaczcie mi fenomen
Patrze na moje zamówienie i pisze ze wysłano 22, klikam na link do direkt cos tam i tam pisze że wyszyło z HK 28 Czyli przez sam HK szkoło 6dni czy jak?
Ja nie umiem wytłumaczyć bo właśnie zerknełam na swoje i mam datę wylotu z HongKongu na Truskawce 29.11 a w HongKongPost.com 1.12
Dobrze, że u nich już jest 1.12
Taszanta jest offline  
Stary 2009-11-30, 23:50   #4178
Marigold19
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Napisz skargę że są niekompetentne, nieuprzejme i snują uwłaczające insynuacje , każda skarga idzie do dyrektora placówki więc jest szansa że te kobiety zostaną ustawione do pionu i nauczą się jak należy obsługiwać klientów.
Napiszę, tylko jutro się jeszcze przejdę na pocztę po nazwiska tych trzech Pań. Żałuję, że już wcześniej skargi nie napisałam, bo bywały problemy. Ale nie chciałam nikomu problemów w pracy robić.
Mama mi dokładnie opisała całą sytuację i padły nawet słowa, że "powinna sobie skorzystać z innego dostawcy usług pocztowych jak jej PP nie odpowiada"...

I dostałam w zamówieniu swój łańcuszek- serduszko. Ale nie wiem, czy to tak ze stresu czy jak, ale mi się nie widzi Perfumy też mi się nie podobają

Marigold19 jest offline  
Stary 2009-11-30, 23:55   #4179
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napiszę, tylko jutro się jeszcze przejdę na pocztę po nazwiska tych trzech Pań. Żałuję, że już wcześniej skargi nie napisałam, bo bywały problemy. Ale nie chciałam nikomu problemów w pracy robić.
Mama mi dokładnie opisała całą sytuację i padły nawet słowa, że "powinna sobie skorzystać z innego dostawcy usług pocztowych jak jej PP nie odpowiada"...

I dostałam w zamówieniu swój łańcuszek- serduszko. Ale nie wiem, czy to tak ze stresu czy jak, ale mi się nie widzi Perfumy też mi się nie podobają
walnij im taka skarge jak sie patrzy! ze przylecialy trzy a jedna obsluguje jedno okienko wiec te dwie byly zbedne i w tym czasie wielu klientow czekalo na obsluzenie, ze byly opriskliwe i odnosily sie do klienta bez nalezytego szacunku-w koncu gdyby nie klienci to one by pracy nie mialy!
napisz, ze juz wczesniej zdarzaly sie problemy. Wlasnie tak to jest, nie chce sie robic nikomu problemow i nikt nie zglasza ich zachowania a one sie rozkrecaja coraz bardziej
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-01, 00:02   #4180
Marigold19
Zakorzenienie

Zdecydowanie. Ale mi ciśnienie podniosły. Żeby moją kochaną mamę napastować. Szkoda, że ja nie poszłam, bo by tam wszystko latało. Na końcu jeszcze oskarżyły moją mamę o kradzież, bo jej ponoć źle wydały resztę z opłaty a mama wzięła pieniądze i wyszła. No co za bzdura totalna.

Marigold19 jest offline  
Stary 2009-12-01, 00:02   #4181
ana761
Zakorzenienie

GG do ana761

Taaa.... skargę za straty moralne
Przez te "przejscia" to i woda nie przypasowała i wisorek też... no i Twojej Mamie też nie było miło ..

...

Ale czy z PP da się wygrać ....?

"monopolistą śmierć"

Cytat:

Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline  
Stary 2009-12-01, 00:11   #4182
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Wytłumaczcie mi fenomen

Data na stronie Tru jest tylko data "wylotu" z siedziby i odstawienia paki na poczte A date wydalenia z HK widzimy na stronie poczty

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2009-12-01, 00:12   #4183
Anjouka
Rozeznanie

Cytat:
no w sumie dobry pomysl pozamawiam jeszcze jakies z tych zapachow nad, ktorymi mysle jak znajde oczywiscie
no i tak zrob

Cytat:
to trzymaj mocno te kciuki bo ja jestem strasznie lewa jak mam jakis kurs, ciagle sie stresuje, ze kaza mi cos powiedziec albo co
To Ty jestes mna?:P

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!

Edytowane przez Anjouka
Czas edycji: 2009-12-01 o 00:16
Anjouka jest offline  
Stary 2009-12-01, 00:13   #4184
Marigold19
Zakorzenienie

Ta tyle, że ja w zasadzie nie chcę tego rozegrać jako walkę z PP tylko z tą moją placówką. PP jako instytucja powinna dbać o poziom usług. W skardze ujmę to ładnie w słowa, że zawsze byłam zadowolona z jakości usług firmy, ale pracownice x są niekompetentne, niemiłe i opryskliwe. Psują cały wizerunek instytucji i na dodatek pokusiły się na komentarz typu, że "jak się nie podoba...". Nie wiem, jak tam PP wygląda na wyższych szczeblach, ale jeśli jakiś tam dyrektor poważnie traktuje swoją pracę to myślę, że naganę powinny dostać.
A nagana w urzędzie skutkuje brakiem premii, więc chyba powinno im zależeć. Ja zawsze jestem miła i oczekuję tego samego od osoby mnie obsługującej.

Marigold19 jest offline  
Stary 2009-12-01, 00:16   #4185
Anjouka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Shimmer brick to jest rozswietlacz. Zastosowanie jako cien do powiek jest dodatkowe. Na Truskawce jets blad .
Tak, dokladnie. W promocji jest aktualnie tez wersja Pink i tam juz jest poprawione, ze to jest mozaika do twarzy

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline  
Stary 2009-12-01, 00:16   #4186
Marigold19
Zakorzenienie

Cytat:

hehe dziekuje narazie to kurs mam i tak przezywam bo ja sie boje grupy przeraza mnie jak trzeba cos powiedziec czy cos....zawsze robie sie czerwona i zaczynam jakas taka jakas strachliwa jestem
zobaczymy jak to bedzie ale cos czuje, ze bede musiala duzo klikac na tru z tego stresu
Btw- ja właśnie po kursie i jazdach- 12.12 mam egzamin
Teraz lusterka to automatycznie. Ale trzeba pamiętać, że wsiadasz to tak:
  1. fotel
  2. kierownica
  3. zagłówek
  4. lusterka
  5. drzwi
  6. pasy

Marigold19 jest offline  
Stary 2009-12-01, 00:30   #4187
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Ta tyle, że ja w zasadzie nie chcę tego rozegrać jako walkę z PP tylko z tą moją placówką. PP jako instytucja powinna dbać o poziom usług. W skardze ujmę to ładnie w słowa, że zawsze byłam zadowolona z jakości usług firmy, ale pracownice x są niekompetentne, niemiłe i opryskliwe. Psują cały wizerunek instytucji i na dodatek pokusiły się na komentarz typu, że "jak się nie podoba...". Nie wiem, jak tam PP wygląda na wyższych szczeblach, ale jeśli jakiś tam dyrektor poważnie traktuje swoją pracę to myślę, że naganę powinny dostać.
A nagana w urzędzie skutkuje brakiem premii, więc chyba powinno im zależeć. Ja zawsze jestem miła i oczekuję tego samego od osoby mnie obsługującej.
no i ladnie bys napisala walnij pisemko to moze kobiety usiada na czterech literach i przestana fikac

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
no i tak zrob

To Ty jestes mna?:P
hehe mozliwe ale jezeli ja Toba to jak przezyc ta pierwsza pomoc na manekinie?

Cytat:
Zdecydowanie. Ale mi ciśnienie podniosły. Żeby moją kochaną mamę napastować. Szkoda, że ja nie poszłam, bo by tam wszystko latało. Na końcu jeszcze oskarżyły moją mamę o kradzież, bo jej ponoć źle wydały resztę z opłaty a mama wzięła pieniądze i wyszła. No co za bzdura totalna.
ale jak one za malo wydadza to rozumiem, ze moge powiedziec, ze naciagaczki sa?
nie maja co kobiety wymyslac juz chyba....
mnie kiedys jedna kobieta na poczcie zszokowala tak, ze nawet sie nie odezwalam...w sumie blizej mam poczte na glownej ulicy, ale tam sa okropne kobiety i ludzie stoja zaraz nad Toba a ja tego strasznie nie lubie! do tego kobiety sie wszystkiego czepiaja, ze jak masz 4 paczki do wyslania to juz ksiazke nadawcza musisz miec bo one do 3 przyjmuja bez ksiazki, takie sratatata i raz do zaplaty mialam chyba 34,20zl wiec jej dalam 35zl a ta do mnie "Do widzenia" i tyle...ja rozumiem, ze te 80gr nie majatek, ale to jej obowiazek chyba wydac mi nawet 2gr reszty a nie patrzec sie bezszczelnie i dobra! tak zglupialam, ze myslalam przez chwile, ze moze zle uslyszalam, ale jednak nie i widzisz jakie naciagaczki!

Cytat:
  1. fotel
  2. kierownica
  3. zagłówek
  4. lusterka
  5. drzwi
  6. pasy
ehm....jeszcze niedlugo trzeba bedzie uwage zwracac na wycieraczki i pokrowce jak sa mi samo sprawdzanie z 30min zajmie jeszcze wyjde jak cos z samochodu opony sprawdzac
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-01, 00:39   #4188
Marigold19
Zakorzenienie

Cytat:
no i ladnie bys napisala walnij pisemko to moze kobiety usiada na czterech literach i przestana fikac

hehe mozliwe ale jezeli ja Toba to jak przezyc ta pierwsza pomoc na manekinie?

ale jak one za malo wydadza to rozumiem, ze moge powiedziec, ze naciagaczki sa?
nie maja co kobiety wymyslac juz chyba....
mnie kiedys jedna kobieta na poczcie zszokowala tak, ze nawet sie nie odezwalam...w sumie blizej mam poczte na glownej ulicy, ale tam sa okropne kobiety i ludzie stoja zaraz nad Toba a ja tego strasznie nie lubie! do tego kobiety sie wszystkiego czepiaja, ze jak masz 4 paczki do wyslania to juz ksiazke nadawcza musisz miec bo one do 3 przyjmuja bez ksiazki, takie sratatata i raz do zaplaty mialam chyba 34,20zl wiec jej dalam 35zl a ta do mnie "Do widzenia" i tyle...ja rozumiem, ze te 80gr nie majatek, ale to jej obowiazek chyba wydac mi nawet 2gr reszty a nie patrzec sie bezszczelnie i dobra! tak zglupialam, ze myslalam przez chwile, ze moze zle uslyszalam, ale jednak nie i widzisz jakie naciagaczki!

ehm....jeszcze niedlugo trzeba bedzie uwage zwracac na wycieraczki i pokrowce jak sa mi samo sprawdzanie z 30min zajmie jeszcze wyjde jak cos z samochodu opony sprawdzac
Pisemko na pewno walnę boskie, to mój zawód można powiedzieć, więc praktyka czyni mistrza

Z tymi pieniędzmi to też przesada, aż szkoda gadać. U Ciebie to chyba te 80 gr miało za napiwek robić albo coś ;p

Wracając do prawa jazdy to ja się teraz codziennie testów uczę. Miałaś już jazdy?

Marigold19 jest offline  
Stary 2009-12-01, 00:43   #4189
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Pisemko na pewno walnę boskie, to mój zawód można powiedzieć, więc praktyka czyni mistrza

Z tymi pieniędzmi to też przesada, aż szkoda gadać. U Ciebie to chyba te 80 gr miało za napiwek robić albo coś ;p

Wracając do prawa jazdy to ja się teraz codziennie testów uczę. Miałaś już jazdy?
heh tak za ten jej urok osobisty
nieee, ja dopiero kurs bede miala, w ta sobote od 9-14 bo moj tatus stwierdzil, ze ja w tygodniu nie mam czasu, mimo, ze tylko we wtorek i srode mam zajecia wiec bede sobie chodzila w sobote heh a ja diete zaczelam od dzisiaj i bede przez te 5h o kawie bo przeciez dwoch jajek tam nie wezme
jak dojde do jazdy to juz bede meliske codziennie litrami pila
dimiti jest offline  
Stary 2009-12-01, 00:46   #4190
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Wy tu o egzaminie,a ja mam 14 grudnia już trzecie podejście,wierzę,że i za mnie będziecie trzymać kciuki,bo tak bardzo chciałabym już jeździć a stres jeszcze większy .

A w temacie...mam ochotę sobie coś kliknąc,ale sama nie wiem co,na wszystko mi ostatnio szkoda pieniędzy,jakaś chora chyba jestem,coś się ze mną złego dzieje
Stary 2009-12-01, 00:52   #4191
Marigold19
Zakorzenienie

Anetko, będę trzymać, Wy za mnie też, bo ja wierzę w siłę kciuków, chociaż głupio to brzmi chyba. Słyszałam, że często za wymuszenia oblewają.

Ja tak myślę, że bym chciała chociaż z placu wyjechać hehehe... Ogólnie jeżdżenie mi się podoba, ale nie mam do tego drygu A mój dziadek był egzaminatorem w wordzie, mój tato ma wszystkie możliwe kategorie... No że też nic po nich nie odziedziczyłam wrrrrr

Marigold19 jest offline  
Stary 2009-12-01, 01:15   #4192
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Anetko, będę trzymać, Wy za mnie też, bo ja wierzę w siłę kciuków, chociaż głupio to brzmi chyba. Słyszałam, że często za wymuszenia oblewają.

Ja tak myślę, że bym chciała chociaż z placu wyjechać hehehe... Ogólnie jeżdżenie mi się podoba, ale nie mam do tego drygu A mój dziadek był egzaminatorem w wordzie, mój tato ma wszystkie możliwe kategorie... No że też nic po nich nie odziedziczyłam wrrrrr
Ja też będę trzymać.I muszę się przyznać,że nie mogę z placu wyjechać a dobrze sobie radzę na mieście,bardzo się stresuję i nic mi nie wychodzi
Stary 2009-12-01, 01:22   #4193
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:
heh tak za ten jej urok osobisty
nieee, ja dopiero kurs bede miala, w ta sobote od 9-14 bo moj tatus stwierdzil, ze ja w tygodniu nie mam czasu, mimo, ze tylko we wtorek i srode mam zajecia wiec bede sobie chodzila w sobote heh a ja diete zaczelam od dzisiaj i bede przez te 5h o kawie bo przeciez dwoch jajek tam nie wezme
jak dojde do jazdy to juz bede meliske codziennie litrami pila
dimiti a Ty teraz jaką dietę? kopenhaską?

Priyaa jest offline  
Stary 2009-12-01, 02:12   #4194
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Dziewczyny egzamin na prawo jazdy to najgorszy egzamin w zyciu, zadna matura czy poprawki czy warunkowe sie nie umywają Kolezanka zdawała 13 razy! Na pocieszenie ten 13 jest za darmo

Żeby nie było zupełnie nie na temat... mysle nad trójeczką stili i liberte, dla kolezanki ck in2u i rabacik
virtual_reality jest offline  
Stary 2009-12-01, 07:42   #4195
ilios
PIP.

GG do ilios

a ja zdalam na prawko za pierwszym razem bo wszyscy moi znajomi oblali i ja poszlam tak na luzie, ze zdam testy i ZOBACZE jak to jest na placu no i z 10 osob zdaly tylko 2 w tym ja, a ja do konca nie moglam w to uwierzyc, bo ja juz sie nastawilam na to, ze wszyscy oblewaja, to ja tez

a tak w temacie, zeby nie bylo off topu to moje wczorajsze poranne zamowienie [szminka ysl] juz do mnie leci

a ja jednego dnia zamawialam 3 paczki 22.11 - jedna dostalam wczoraj, na druga laurka, a nad trzecia pewnie UC kontempluje jeszcze
[a listonosz mnie zabije ]

co do poczty - to niestety oni mysla, ze poniewaz sa jedyna taka instytucja moga sobie robic co im sie podoba.
nie wiem jak Wy, ale ja nie spotkalam sie z poczta, gdzie kiedykolwiek w uzyciu bylyby wszystkie okienka, ktore tam sa... zawsze kolejka 5 kilometrowa i jedna, max 2 panie, a reszta siedzi. ja rozumiem, ze sa rzeczy, ktore musza zrobic, ale czemu nie zalatwia roboty papierkowej rano, kiedy wszyscy sa w pracy i poczta jest pusta, tylko robia to w "godzinach pocztowego szczytu"?
ilios jest offline  
Stary 2009-12-01, 08:06   #4196
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
  1. fotel
  2. kierownica
  3. zagłówek
  4. lusterka
  5. drzwi
  6. pasy
ale z Was kierowcy! od razu bym oblała
a gdzie?
7. lusterko wewnętezne- poprawa szminki
8. lusterko boczne - rzut ogólny plus puder
9. zaciągnięcie ręcznego coby kosmetyczka nie spadała
??
Stary 2009-12-01, 08:31   #4197
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a gdzie?
??
Stary 2009-12-01, 09:09   #4198
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

a ja też zdałam za pierwszym razem
da sie )

słuchajcie - wczoraj wchodziłam na zamówienie i było że oczekuje na wpłatę - dziś weszłam i nic nie ma - nie wysakuje żadna informacja - to dobrze czy źle??

ciekawa jestem czy mój listonosz coś dziś przyniesie....

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-12-01, 09:21   #4199
ilios
PIP.

GG do ilios

jak nie wyskakuje to dobrze
ja zawsze mam tak, ze najpierw jest, ze oczekuje na wplate, potem na jakis czas znika, a potem status, ze wyslane
ilios jest offline  
Stary 2009-12-01, 10:13   #4200
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a gdzie?
??

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
truskawa, truskawka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości