Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-05, 08:41   #1501
Kaninen
Rozeznanie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Znalazlam zdjecie w necie na ktorym wieczko jest raczej takie jak na pudelku z tru.
http://www.abeautyfulsentiment.com/2...exclusive.html
Jak sephora ma takie meteorytki to znaczy ze sa na bank oryginalne.
Kaninen jest offline  
Stary 2009-11-05, 08:42   #1502
lola23
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
po prasowańcach beige miałam tak świecącą buzię, że wyglądałam jak posmarowana smalcem Ponadto po 1-2h oprócz samego świecenia dochodziło wywalanie sebum, wyglądało to okropnie, musiałabym chyba mieć na stałe przylepioną bibułkę, żeby nie wychodziło na nowo Za to kulaski... buźka wygląda cudnie, świeżo, nie świeci się i w ogóle super super a o bibułkach zapomniałam
Dziękuję za odpowiedź.
Pytałam też o opinię Marioli, bo ona nabyła zarówno Nacres jak i Beige ale chyba nie zauważyła mojego posta

No właśnie, na podstawie tego co piszesz, istnieje ryzyko, ze Nacres zachowa się podobnie jak Beige. Są to chyba pudry o tej samej strukturze tylko inne odcienie ( może się mylę ).
Tak jak pisałam wcześniej, mam różne doswiadczenia z pudrami Guerlaina, wiem, że potrafią masakrycznie uczulić( wypryszczyć) bo są intensywnie perfumowane. Pamietam koszmar jaki zafundowała mi przepiekna limitowanka C'est Moi. Twarz była jak po fotoszopie ale tylko na chwilę, po 2-3 godz. sebum szalało a za dwa dni cała twarz pokryła się w czerwonych krostkach.
Pamiętam też że Czarny Elf w którymś z wątków pisała, że Guerlain ją uczula.

targowisko:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline  
Stary 2009-11-05, 09:45   #1503
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Moje kochane - dostalam te fotki.. wiem, ze to nie miejsce na to, ale Wy sie znacie i moze cos poradzicie.
faktycznie - w porownaniu z tymi zdjeciami - te nasze mini wygladaja jak podroby. ale pojecia nie mam co to za fotka??
moze jakas stara edycja?
jakos mega ekskluzywnie wyglada..
i pedzel tez inny jest.
Załącznik 2630431
a ten pędzel to co to w ogóle ma być?
może to naprawdę jakaś meeega stara kolekcja, która wyszła z 6 lat temu, nie wiem.. ale jak dziewczyny na guerlainowym pisały, że to pełnowymiarówka, to ja się z tym nie zgadzam, bo na pełnowym. ten wzorek na górze nie dochodzi do samych brzegów pudełka no chyba, że w starociach tak było...
Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.
Pytałam też o opinię Marioli, bo ona nabyła zarówno Nacres jak i Beige ale chyba nie zauważyła mojego posta

No właśnie, na podstawie tego co piszesz, istnieje ryzyko, ze Nacres zachowa się podobnie jak Beige. Są to chyba pudry o tej samej strukturze tylko inne odcienie ( może się mylę ).
Tak jak pisałam wcześniej, mam różne doswiadczenia z pudrami Guerlaina, wiem, że potrafią masakrycznie uczulić( wypryszczyć) bo są intensywnie perfumowane. Pamietam koszmar jaki zafundowała mi przepiekna limitowanka C'est Moi. Twarz była jak po fotoszopie ale tylko na chwilę, po 2-3 godz. sebum szalało a za dwa dni cała twarz pokryła się w czerwonych krostkach.
Pamiętam też że Czarny Elf w którymś z wątków pisała, że Guerlain ją uczula.

no właśnie dlatego też ciągle zastanawiam się, czy płacić za nacres czy nie płacić, bo jak znowu będę miała tak 'natłuszczoną' twarz to się wścieknę
widzę, że miałaś całkiem podobną historię, tyle że u mnie na szczęście obyło się bez wysypu (uff).
to ja też jestem ciekawa zdania Marioli13

Mariolko
opisz proszę swoje meteorytkowe wrażenia

Priyaa jest offline  
Stary 2009-11-05, 09:56   #1504
nobrit
Zadomowienie

Cytat:
Moje kochane - dostalam te fotki.. wiem, ze to nie miejsce na to, ale Wy sie znacie i moze cos poradzicie.
faktycznie - w porownaniu z tymi zdjeciami - te nasze mini wygladaja jak podroby. ale pojecia nie mam co to za fotka??
moze jakas stara edycja?
i pedzel tez inny jest.
Załącznik 2630431
Ilios może odeślij ją do MUA http://www.makeupalley.com/account/p...=&k=Meteorites
są tam zdjęcia różnych meteorytów niech zobaczy że nie muszą wyglądać tak jak jej. Są tam też zdjęcia naszych miniaturek. Zresztą nasze na pewno nie są podróbą każdy kto zna meteoryty potwierdzi że te małe są oryginalne - efektu na buzi nie da się oszukać.
A jeszcze tak sobie pomyślałam podaj jej może linka do dekalkulatora niech sobie datę sprawdzi!!! Nawet po tym można wnioskować że są oryginalne. I niech sprawdzi datę swoich - coś mi podejrzanie ten pędzelek jej wygląda

PS. Mariola porównała już nacre i beige parę postów wcześniej - sama czytałam

Edytowane przez nobrit
Czas edycji: 2009-11-05 o 09:57
nobrit jest offline  
Stary 2009-11-05, 09:59   #1505
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

ja mam Nacres. cere mam mieszana i one nie powoduja mi swiecenia, ani niczego zlego.
niektore kosmetyki wywoluja u mnie blyskawiczny efekt swiecenia [np podklad dermablend vichy ], a nacres mnie ladnie matuja i rozswietlaja jednoczesnie. nie zlaza z zadnej czesci twarzy wczesniej, tylko rownomiernie. raz w ciagu dnia robie poprawke [i nie robi sie maska przez to].

powiem Wam, ze niby ich nie widac. ale ja teraz juz widze wielka roznice. jak zrobie makijaz bez nich [DW + blended face Clinique + roz], to ta twarz jakas taka "niedokonczona".

[i pomyslec, ze jeszcze pewnie z 2 lata temu kompletnie nie umialam sie malowac i stosowalam tylko podklad + roz ]
ilios jest offline  
Stary 2009-11-05, 09:59   #1506
Kaninen
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
coś mi podejrzanie ten pędzelek jej wygląda
Tez mi sie ten pedzelek nie podoba. Nigdzie takiego nie widzialam a juz sie naogladalam meteorytow ze hej.
Kaninen jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:04   #1507
ilios
PIP.

GG do ilios

a z jakiego dekalkulatora korzystacie? kiedys jakis znalazlam, ale np tam przy kodzie z Nacre pojawialo sie, ze incorrect imput

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaninen Pokaż wiadomość
Tez mi sie ten pedzelek nie podoba. Nigdzie takiego nie widzialam a juz sie naogladalam meteorytow ze hej.
no wlasnie ja wiem, ze ten z mini nie jest mistrzostwem swiata, ale ten nie wyglada w ogole na Guerlainowski...

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

w ogole jak tak patrze na ten pedzelek, to napis Guerlain jest czcionka jakas inna niz np na ich stronie - G takie szersze [jestem grafikiem i mam zboczenie z czcionkami ]
ilios jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:06   #1508
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
teraz uzywam tego balsamu z darpha, dostalam z tru probke i jest super jak bedziesz jakies zamowienie robila to pisz wlasnie do truskawy o probke
A jak dokładnie się nazywa ?

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.
Cytat:
to ja też jestem ciekawa zdania Marioli13

Mariolko opisz proszę swoje meteorytkowe wrażenia
Hej Kochane, opisałam, opisałam jakżebym mogła zignorować pytanie - nie zauważyłyście mojej odpowiedzi

Cytat:
O, norbit przeczytała

Cytat:
a z jakiego dekalkulatora korzystacie? kiedys jakis znalazlam, ale np tam przy kodzie z Nacre pojawialo sie, ze incorrect imput
Ja z tego: http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:06   #1509
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ilios może odeślij ją do MUA http://www.makeupalley.com/account/p...=&k=Meteorites
są tam zdjęcia różnych meteorytów niech zobaczy że nie muszą wyglądać tak jak jej. Są tam też zdjęcia naszych miniaturek. Zresztą nasze na pewno nie są podróbą każdy kto zna meteoryty potwierdzi że te małe są oryginalne - efektu na buzi nie da się oszukać.
A jeszcze tak sobie pomyślałam podaj jej może linka do dekalkulatora niech sobie datę sprawdzi!!! Nawet po tym można wnioskować że są oryginalne. I niech sprawdzi datę swoich - coś mi podejrzanie ten pędzelek jej wygląda

ojoj to chyba przeoczyłam
Cytat:
ja mam Nacres. cere mam mieszana i one nie powoduja mi swiecenia, ani niczego zlego.
niektore kosmetyki wywoluja u mnie blyskawiczny efekt swiecenia [np podklad dermablend vichy ], a nacres mnie ladnie matuja i rozswietlaja jednoczesnie. nie zlaza z zadnej czesci twarzy wczesniej, tylko rownomiernie. raz w ciagu dnia robie poprawke [i nie robi sie maska przez to].

powiem Wam, ze niby ich nie widac. ale ja teraz juz widze wielka roznice. jak zrobie makijaz bez nich [DW + blended face Clinique + roz], to ta twarz jakas taka "niedokonczona".

[i pomyslec, ze jeszcze pewnie z 2 lata temu kompletnie nie umialam sie malowac i stosowalam tylko podklad + roz ]
to widać na każdego prasowane meteorki inaczej działają..
nie martw się ja z 4 lata temu to nawet podkładu nie używałam, a co dopiero różu

a ja sobie poguglowałam i jak dla mnie, to ten pędzel co to ona wysłała to jest specjalna niepowtarzalna bazarowa limitowana edycja łącząca w sobie pędzel terracota, kuleczki mythic oraz pędzel do golenia

-----------
edit:
ilios ja też z tego co mariola datecalculatora, ale w przypadku nowszych kodów (z 8 czy 9) - nie są one odczytywane, lub też jako błędne.

Edytowane przez Priyaa
Czas edycji: 2009-11-05 o 10:08
Priyaa jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:12   #1510
Kaninen
Rozeznanie

Cytat:

a ja sobie poguglowałam i jak dla mnie, to ten pędzel co to ona wysłała to jest specjalna niepowtarzalna bazarowa limitowana edycja łącząca w sobie pędzel terracota, kuleczki mythic oraz pędzel do golenia
Padlam
Kaninen jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:19   #1511
ilios
PIP.

GG do ilios

tak wiem, ze jestem straszna i mam fontowe zboczenie Załącznik 2630508

padlam z tej bazarowej wersji

mi sie wydaje, ze ta osoba ma jedyne na swiecie orginalne miniatury, a cala reszta ludzkosci ma ich podrobki
ilios jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:22   #1512
Kaninen
Rozeznanie

Faktycznie czcionka podejrzana na tym pedzlu.
No to zaczyna wygladac tak, ze teraz to kupujaca powinna jakos udowodnic, ze ona ma oryginal a nie ty.
Kaninen jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:22   #1513
ilios
PIP.

GG do ilios

o, faktycznie - dekalkulator dziala dla nich - sa z maja 2007
tylko jak znam zycie to mi ta osoba odpowie, ze to zaden dowod, bo kod tez ktos kto podrabia mogl wkleic...
ilios jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:27   #1514
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

mi sie wydaje, ze ta osoba ma jedyne na swiecie orginalne miniatury, a cala reszta ludzkosci ma ich podrobki
jaki pedzel od kiedy niby guerlain takie pedzle mial/ma? no daj spokoj
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A jak dokładnie się nazywa ?

Ja z tego: http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage
dalam linka w KWC pare postow temu nazwy dokladnej nie pamietam, ale to to cudo:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...acy-na-noc.htm

Cytat:
moze jakas stara edycja?
i pedzel tez inny jest.
Załącznik 2630431
no nie wiem przeciez mozliwe jest, ze guerlain wypuscil troche inna wersje na inne kraje? mozliwe jest tez, ze ona ma stare miniaturki. chociaz juz mam metlik ale nie wydaje mi sie, zeby tru sprzedawala podrobki!

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Faktycznie czcionka podejrzana na tym pedzlu.
No to zaczyna wygladac tak, ze teraz to kupujaca powinna jakos udowodnic, ze ona ma oryginal a nie ty.
zgadzam sie, niech kupujaca znajdzie jakies dowody na to, ze taki pedzel wogole guerlain stworzyl!
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:29   #1515
Priyaa
Zakorzenienie

Cytat:
Padlam

Cytat:

oprócz G, U też nie takie jak być pownno..
Cytat:
o, faktycznie - dekalkulator dziala dla nich - sa z maja 2007
tylko jak znam zycie to mi ta osoba odpowie, ze to zaden dowod, bo kod tez ktos kto podrabia mogl wkleic...
mi się wydaje, że ci co produkują podróby nie mają zielonego pojęcia o kodach a nawet jeśli to może nie wiedzą co one mogą znaczyć

Priyaa jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:34   #1516
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:

oprócz G, U też nie takie jak być pownno..

mi się wydaje, że ci co produkują podróby nie mają zielonego pojęcia o kodach a nawet jeśli to może nie wiedzą co one mogą znaczyć
podrobki sa karalne, a dobre podrobki tym bardziej jednak podrobka przewaznie kodu nie ma, bo jezeli ktos zrobi za dobra podrobe to juz wogole ma przebiegunkowane zycie
daj spokoj, jak ta kobieta uwaza, ze pedzel to oryginal to mozna jej nawet wcisnac hanela i powiedziec, ze w chinach sie c nie pisze na poczatku bo chinczyncy maja kompleksy przez to ch

tylko faktycznie dziwne jest troche to, ze na opakowaniu z miniaturek, miniaturki same wygladaja troche inaczej niz te w srodku

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-11-05 o 10:35
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:43   #1517
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Mniej więcej to samo pomyślałam

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dalam linka w KWC pare postow temu nazwy dokladnej nie pamietam, ale to to cudo:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...acy-na-noc.htm
Przegapiłam, sorki i dziękuję

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:44   #1518
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

dziewczyny czy któraś kupowała ten eyeliner http://pl.strawberrynet.com/makeup/l...622/?CatgId=19
ja jakaś noga jestem z używaniem tego cuda i nie radzę sobie - mam jakiegoś manhattana i nie wiem czy to jego wina czy moich nieumiejętności w tej dziedzinie ale kreskę zawsze robię... kredką
i tak się zastanawiam jaki ten jest w obsłudze i czy w końcu się przekonam czy wyląduje na dnie kufra...

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:48   #1519
Kaninen
Rozeznanie

o bosz... na tru sa nowe rzeczy z Guerlaina i jeszcze nie dodali zdjec. A ja nie mam kasy
Chyba musze sie wymeldowac z tego watku bo kusicie i kusicie.
Kaninen jest offline  
Stary 2009-11-05, 10:59   #1520
arrachnee
Zakorzenienie

Cytat:
moze jakas stara edycja?
i pedzel tez inny jest.
Załącznik 2630431
pędzelek no litości - pastelowe paseczki?!

poproś, żeby babka wskazała Ci miejsca gdzie można kupić jej "wersję" mini meteorytów

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2009-11-05, 11:10   #1521
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
o bosz... na tru sa nowe rzeczy z Guerlaina i jeszcze nie dodali zdjec. A ja nie mam kasy
mi sie podobaja te ich poczworne roze wygooglalam zdjecia i piekne sa...
ilios jest offline  
Stary 2009-11-05, 11:13   #1522
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość

poproś, żeby babka wskazała Ci miejsca gdzie można kupić jej "wersję" mini meteorytów
owszem, można było kupić, mam takie same

majade jest offline  
Stary 2009-11-05, 11:15   #1523
Opalia
Raczkowanie

GG do Opalia

Właśnie przyszła mi paczka z tru z kremami do rąk i pomadką i jestem w szoku, ponieważ rzeczy są NIEZAPAKOWANE! Pierwszy raz przysłali bez tego ozdobnego papieru, a pomadka miała być na prezent i już się cieszyłam,że będę miała pakowanie z głowy .
Opalia jest offline  
Stary 2009-11-05, 11:17   #1524
arrachnee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
owszem, można było kupić, mam takie same
o proszę i jest rozwiązanie - z jakiego roku jest ten zestaw mini?

PUSTAK BLOG

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2009-11-05, 11:19   #1525
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Opalia Pokaż wiadomość
Właśnie przyszła mi paczka z tru z kremami do rąk i pomadką i jestem w szoku, ponieważ rzeczy są NIEZAPAKOWANE! Pierwszy raz przysłali bez tego ozdobnego papieru, a pomadka miała być na prezent i już się cieszyłam,że będę miała pakowanie z głowy .
UuuuUUu....dobrze, ze sobie zostawilam papier ten po ostatnich zamowieniach jednak tak zapakowane rzeczy jak sie dostaje to tak milo sie robi

Cytat:
juz guari mi pokazala nawet swatche tych 4rnych rozy sliczne sa!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mniej więcej to samo pomyślałam

Przegapiłam, sorki i dziękuję
nic nie szkodzi wedlug mnie super balsamik teraz nawet jak okres mialam to wyskoczyly mi tylko dwie mini paskudy i po 2 dniach zeszly a tak to mialam najazd!
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-05, 11:25   #1526
majade
Zakorzenienie

Cytat:
o proszę i jest rozwiązanie - z jakiego roku jest ten zestaw mini?
z kodu wychodzi mi 2001

majade jest offline  
Stary 2009-11-05, 11:36   #1527
nobrit
Zadomowienie

Cytat:
z kodu wychodzi mi 2001
No i wszystko jasne, Ilios już Cie ta amatorka skamielin nie zagnie
nobrit jest offline  
Stary 2009-11-05, 11:40   #1528
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
z kodu wychodzi mi 2001
no i wszystko jasne. tak jak myslalam - stare.
dziekuje Ci bardzo
ilios jest offline  
Stary 2009-11-05, 11:42   #1529
arrachnee
Zakorzenienie

patrzcie jakie ładne znalazłam
całe 38$
dlaczego nasza sephora taka marna

PUSTAK BLOG

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny

arrachnee jest offline  
Stary 2009-11-05, 11:45   #1530
Kaninen
Rozeznanie

Cytat:
patrzcie jakie ładne znalazłam
całe 38$
dlaczego nasza sephora taka marna
na tru by sie przydalo wiecej slicznych limitowanek i zeby sie pojawialy tak samo szybko jak w sklepach.
Kaninen jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
truskawa, truskawka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości