Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-11, 16:21   #2251
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
wiem wiem....
aż się boję bliżej przyglądać

dimiti - dobijasz mnie!!
czy ty produkujesz kase w piwnicy
ja też tak chce

o dzieki
czuję się ostudzona
w sumie mnie oczywiście korciły cienie i ewentualnie właśnie kremik - no ale jak taki sobie to olał pies - znajdzie sie coś ciekawszego

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

coraz bardziej mnie kusi wypróbowanie tych pędzli....
http://pl.strawberrynet.com/makeup/b...832/?CatgId=34
i tak musze kupić mały ściety - choć w sumie twardy a ten na pewno miękki.... no ale 4 pędzle za 50 zł....
co robić co robić
w końcu pędzli nigdy za wiele
no wiesz co!
w piwnicy nie!
ale w szopie tak
no zreszta kobieta szczesliwa jest wtedy jak moze spelniac wiekszosc swoich zachcianek takze ja jestem szczesliwa poki co!
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-11, 16:32   #2252
karola_sz
Rozeznanie

Zenek wrzucił nowe kolorki DW Estee. To żem se kliknęła Sand, bo na niego polowałam. I już koniec, definitywny koniec bo już nie mam kasy buuahh...
karola_sz jest offline  
Stary 2009-11-11, 16:33   #2253
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
też dziś te trójeczki oglądałam...
to jest takie zgubne - bo niby to wszystko takie tanie... no ale jak sie uzbiera to jest majątek - kusi dla samego wyglądu bo przecież cieni w tych kolorach to mam....nie powiem ile

aaaa przestan kusic Ty babo niedobra
Cytat:
wiem wiem....
aż się boję bliżej przyglądać

dimiti - dobijasz mnie!!
czy ty produkujesz kase w piwnicy
ja też tak chce

o dzieki
czuję się ostudzona
w sumie mnie oczywiście korciły cienie i ewentualnie właśnie kremik - no ale jak taki sobie to olał pies - znajdzie sie coś ciekawszego

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

i tak musze kupić mały ściety - choć w sumie twardy a ten na pewno miękki.... no ale 4 pędzle za 50 zł....
co robić co robić
no ja wlasnie tez zaczelam sie zastanawiac nad pedzelkami. nawet kilka dni temu w seph prawie kupilam, bo naszla mnie potrzeba, ale jednak sie powstrzymalam.. a potem zobaczylam te i juz nie wiem
i wiesz... nie za 50 zl tylko 45 - jak doliczysz norweska znizke i lojalnosciowy
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no wiesz co!
w piwnicy nie!
ale w szopie tak
no zreszta kobieta szczesliwa jest wtedy jak moze spelniac wiekszosc swoich zachcianek takze ja jestem szczesliwa poki co!
czy moge dostac na dzien klucze do tej szopy? a potem wykupie cala tru
ale obiecuje, ze sie podziele wrazeniami o wszystkim i foty porobie

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Zenek wrzucił nowe kolorki DW Estee. To żem se kliknęła Sand, bo na niego polowałam. I już koniec, definitywny koniec bo już nie mam kasy buuahh...
Sand jest boski i cudowny
jest to w pelni uzasadniony zakup
ilios jest offline  
Stary 2009-11-11, 16:36   #2254
_Novotna_
Wtajemniczenie

Cytat:
co robić co robić
Fajne chyba te pędzelki, na pewno by mi się przydały bo mam tylko jeden do cieni

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Ilios a macałaś te pędzelki? jakie były?
Stary 2009-11-11, 16:39   #2255
ilios
PIP.

GG do ilios

no wlasnie nie te, niestety... macalam sephorowe
[jakbym macala te i bylyby ok, to juz bylabym kliknieta ]
ale potem powiedzialam sama sobie, ze nie potrzebuje ich tak koniecznie.
ale teraz - 4 pedzelki w cenie jednego? hm...
ilios jest offline  
Stary 2009-11-11, 16:42   #2256
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

no ja wlasnie tez zaczelam sie zastanawiac nad pedzelkami. nawet kilka dni temu w seph prawie kupilam, bo naszla mnie potrzeba, ale jednak sie powstrzymalam.. a potem zobaczylam te i juz nie wiem
i wiesz... nie za 50 zl tylko 45 - jak doliczysz norweska znizke i lojalnosciowy

czy moge dostac na dzien klucze do tej szopy? a potem wykupie cala tru
ale obiecuje, ze sie podziele wrazeniami o wszystkim i foty porobie

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

osz Ty nicponiu!!
mojej szopy kot strzeze wiec i tak by Cie nie wpuscil:p
a ten DW w czym taki dobry?
mojej mamie sie podoba bo siostra jej probki dala
bede musiala jej powiedziec zeby albo jej podklad kupila albo krem biothermu na tru

Cytat:
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-11, 16:45   #2257
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

Cytat:
no wiesz co!
w piwnicy nie!
ale w szopie tak
dimiti - zaproś nas do siebie nie bądz samolubem

Cytat:

ej tam od razu niedobra
ja tym trójkom sie chyba opre - kupowanie cieni dla ładnego opakowanie to już jest choroba nieuleczalna - wolę się uznawać póki co za przypadek do uratowania

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Fajne chyba te pędzelki, na pewno by mi się przydały bo mam tylko jeden do cieni

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Ilios a macałaś te pędzelki? jakie były?
ja pędzle z sephory mam i bardzo lubię - są dobrej jakości, miękkie, dobrze sie na nich pracuje;
mam duży komplet ale od dawna już czaję się na to żeby drugi zestaw sobie skompletować
i ta cena jest super kusząca bo przecież jeden pędzelek do cieni sephory to ok. 30 zł; że nie wspomnę o pudrze, choć do pudru jest ze 3 razy wiekszy więc też inaczej to trzeba liczyć....
ja czekam w sephorze na kolejną akcję - 20% żeby właśnie pędzle nabyć ( tu uśmiech o pamięć do ilios ) ale może zacznę od benefita.....

dimiti - marsz do szopy 50 zeta wydrukować, zamówić pędzle i zdać relację czy warto

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-11-11, 16:46   #2258
karola_sz
Rozeznanie

Cytat:

Bardzo dziękuję za utwierdzenie mnie w słuszności mojej decyzji. Teraz łatwiej będzie mi poradzić sobie z wyrzutami sumienia.

A teraz do posiadaczek Nacre: jakim pędzlem go nakładaciee takim do pudru czy kabuki czy jakim?
karola_sz jest offline  
Stary 2009-11-11, 16:50   #2259
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
dimiti - zaproś nas do siebie nie bądz samolubem

ej tam od razu niedobra
ja tym trójkom sie chyba opre - kupowanie cieni dla ładnego opakowanie to już jest choroba nieuleczalna - wolę się uznawać póki co za przypadek do uratowania

ja pędzle z sephory mam i bardzo lubię - są dobrej jakości, miękkie, dobrze sie na nich pracuje;
mam duży komplet ale od dawna już czaję się na to żeby drugi zestaw sobie skompletować
i ta cena jest super kusząca bo przecież jeden pędzelek do cieni sephory to ok. 30 zł; że nie wspomnę o pudrze, choć do pudru jest ze 3 razy wiekszy więc też inaczej to trzeba liczyć....
ja czekam w sephorze na kolejną akcję - 20% żeby właśnie pędzle nabyć ( tu uśmiech o pamięć do ilios ) ale może zacznę od benefita.....

dimiti - marsz do szopy 50 zeta wydrukować, zamówić pędzle i zdać relację czy warto
wiem wiem ja taka wredna egoistka jestem
jak milo jest drukowac kasiorke! do tego przeboj ABBY money, money money (czy cus takiego) i lecimy z koksem!
heh nad pedzelkami myslalam, ale mam juz podobne i nie lubie tych wlosiastych do cieni! wiekszosc moich cieni przy takich pedzelkach sie osypuje, a do tego mam pare sypkich (ktore swoja droga sa tak piekne! ze scotta) i mam piekna pande po takich pedzelkach!
ale 50zeta nie potrzebujesz ino 45 ze znizka! (no jezeli masz juz 10% znizki) a jak nie masz to prosze to szybko nadrobic bo jak to tak mozna!:[
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-11, 16:57   #2260
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

Cytat:
jak milo jest drukowac kasiorke! do tego przeboj ABBY money, money money (czy cus takiego) i lecimy z koksem!
heh nad pedzelkami myslalam, ale mam juz podobne i nie lubie tych wlosiastych do cieni! wiekszosc moich cieni przy takich pedzelkach sie osypuje, a do tego mam pare sypkich (ktore swoja droga sa tak piekne! ze scotta) i mam piekna pande po takich pedzelkach!
ale 50zeta nie potrzebujesz ino 45 ze znizka! (no jezeli masz juz 10% znizki) a jak nie masz to prosze to szybko nadrobic bo jak to tak mozna!:[
włosiaste w sensie ten gęsty czarny czy te sztuczne??
bo ja takie gęste to lubię, ładnie sie wszystko cieniuje, natomiast takie sztuczne jak te pomarańczowe to do tej pory nie miałam do oczu - teraz sobie pomyślałam że w sumie ten pierwszy to to korektora mógłby być niezły.....
drugi do kresek i brwi
trzeci do cieni
czwarty pudrowy wiadomo....
oj oj oj

aha - jak ci sie osypują to sobie nawal sypkiego pudru pod oczy przed malowaniem oczu - taki nadmiar mocny ( nie wklepywac) i po malowaniu wymiec szczotką / pędzlem - to co sie osypie pójdzie precz razem z pudrem i pod oczami będzie idealnie czysto

a zniżki przez kolejne 7 zamówień tylko 7.5 % ;(

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:00   #2261
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Mariola ten Roc minesol to jest też w wersji ani-taches czli antyplamowy i na urlopie nie miałam cosmelana i nic a nic nie ściemniała plama ani zaden pieg może dlatego ma u mnie pozycje numer 1 w prównaniu do avenki troszkę dłużej się wchłania ale efekty porównywalne
Osz Ty kusicielko

Cytat:
Boski co jest? prasowany meteor?
a dla mnie przyda sie taki zestawik z witamina C z borghesa?? bo nie wiem czy klikac czy nie
Jasne, że Ci się przyda Witamina C bardzo dobrze robi buźce A boske są prasowane meteory Narce Wszystkich kulasowych się pozbyłam

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ja się wciąż opieram nacresom, czym się różnią od kulkowych meteorytów pomijając kolorystykę
Kulasowe to dla mnie taki puder wykńczający na całą twarz, ładnie pachnący. A prasowany Narces daje efekt jedwabiście gładkiej, promiennej twarzy Kto nie wierzy niech spróbuje

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No u mnie trwa to coraz dlużej, ostatnio złapane paczki miałam po 10 dniach od wysłania dokumentów
To rzeczywiście strasznie długo ja tyle czasu czekałam jak mi dziady zapodziali paczkę, ale wtedy puścili bez naliczenia vatu. jak chcą to nialiczą vatu i jest dobrze

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Serum 3 rose i renew takze mam, tzn w formie olejku to jest tak? A co dzien to stosujesz? Dla mnei troszke wkurzajace, to iż są takie tłuste. Tonik AHA/BHA 10% mialam i sobie chwaliłam, a na serum Flavo-C mam chec

Kwas migdałowy i mlekowy polecasz?? Mialam we wrzesniu u kosmetyczki peeling migdałowy i był genialny - czy te kwasy to cosik podobnego? I jak częto je stosujesz??
Dzięki Mariola
Serum Rose i Renev miałam w ubiegłym roku jak jeszcze nie miałam przebarwień. Nie używałam solo a tak: Miarkę serum wlewałam do zagłębienia ręki i tyle samo dodawałam żelu hialuronowego, mieszałam paluszkiem i miesznkę na twarz - świetnie się wchłaniało. Jak wchłonęło to jeszcze krem na noc jakiś. Rano tak samo
Teraz mam tylko serum Flavo-c, bo ma właściwości wybielające również i eliksir wybielający. Eliksir stosuję wieczorem, a Flavo-C na dzień.
Ja u kosmetyczki miałam robiony 70% glikolowo-salicylowy i myślałam, że mi twarz się spali (ale tylko w chwili, gdy go miałam) później nawet jedna skórka mi nie zeszła Po moim-pomimo, że słabszym zeszła i nie było to drastyczne
Migdałowy jest najdelikatniejszy i można go robić nawet latem (podobno) Robiłam go 2 razy. Mlekowy też kupiłam, ale jeszcze nie robiłam.

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Nie - kupiłam na asosie - tam kosztuje chyba 3F.
Bardzo łatwo się nim umalować.
Jest cieniutki, więc można stopniować grubość kreski.
Ma super poślizg i mnie rozwaliło to, że mogę każdego koloru cienia używać - no po prostu o kolejne 5 linerów mniej w kosmetyczce
A trafiłam na ten sklep Co znaczy, że można go stosować do każdego koloru cieni ? Przybiera kolor cienia czy jak

Weszłam na tru z przyzwyczajenia, żeby sprawdzić czy są może rzeczy, na które czekam z utęsknieniem i co ? Patrzę a tu podkłady EL DW 36 i 39 Aż mi się rączki zatrzęsły i kliknęłam oba jako norweżka
Jakby ktoś był zainteresowany to rzucili też sporo cieni Shu Uemura, ale sławnego ME 850 niestety nie

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:02   #2262
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
włosiaste w sensie ten gęsty czarny czy te sztuczne??
bo ja takie gęste to lubię, ładnie sie wszystko cieniuje, natomiast takie sztuczne jak te pomarańczowe to do tej pory nie miałam do oczu - teraz sobie pomyślałam że w sumie ten pierwszy to to korektora mógłby być niezły.....
drugi do kresek i brwi
trzeci do cieni
czwarty pudrowy wiadomo....
oj oj oj

aha - jak ci sie osypują to sobie nawal sypkiego pudru pod oczy przed malowaniem oczu - taki nadmiar mocny ( nie wklepywac) i po malowaniu wymiec szczotką / pędzlem - to co sie osypie pójdzie precz razem z pudrem i pod oczami będzie idealnie czysto

a zniżki przez kolejne 7 zamówień tylko 7.5 % ;(
robilam tak, ale u mnie i tak zawsze cosik zostanie i nic tylko sie wsciekac! ale te cienie sypkie ze scotta sa piekne mam jeden (nie pamietam dokladnie nazwy!) niby mial byc ciemny taki czarny a przyszedl mi taki fiolet, ale jak sprawdzilam na dloni to taki piekny, ze sie zakochalam od razu! taka gleboka, mocna sliwka z pieknymi iskierkami!
ten ciemny eee tam ja wole zwykla pacynke i do normalnego nakladania i do cieniowania z tymi mi sie nie chce bawic poki co

ej tak ogladam te nacre i ogladam i mysle czy nie kupic ale ja mialam im nie ulegac! tylko jak sie znizka skonczy to co wtedy
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:04   #2263
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Bardzo dziękuję za utwierdzenie mnie w słuszności mojej decyzji. Teraz łatwiej będzie mi poradzić sobie z wyrzutami sumienia.

A teraz do posiadaczek Nacre: jakim pędzlem go nakładaciee takim do pudru czy kabuki czy jakim?
ja nakladam takim do rozu.
Cytat:
nawet jak sie nie ma 10% - np taka ja - to mozna sie do norwegii udac i juz sie ma je za 45... a nawet za 44,62
kliknelam
jeszcze pomysle czy placic

co do sand - on jest super. uzywalam koloru fresco, testowalam tez 39.
fresco za rozowy, ten drugi za zolty.
sand to piekny, jasny bezyk. po prostu bez i nic wiecej

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

ooo, a te blyszczyki clinique juz zniknely? dobrze, ze juz kliknelam je
ilios jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:06   #2264
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Osz Ty kusicielko

Jasne, że Ci się przyda Witamina C bardzo dobrze robi buźce A boske są prasowane meteory Narce Wszystkich kulasowych się pozbyłam

Kulasowe to dla mnie taki puder wykńczający na całą twarz, ładnie pachnący. A prasowany Narces daje efekt jedwabiście gładkiej, promiennej twarzy Kto nie wierzy niech spróbuje

Serum Rose i Renev miałam w ubiegłym roku jak jeszcze nie miałam przebarwień. Nie używałam solo a tak: Miarkę serum wlewałam do zagłębienia ręki i tyle samo dodawałam żelu hialuronowego, mieszałam paluszkiem i miesznkę na twarz - świetnie się wchłaniało. Jak wchłonęło to jeszcze krem na noc jakiś. Rano tak samo
Teraz mam tylko serum Flavo-c, bo ma właściwości wybielające również i eliksir wybielający. Eliksir stosuję wieczorem, a Flavo-C na dzień.
Ja u kosmetyczki miałam robiony 70% glikolowo-salicylowy i myślałam, że mi twarz się spali (ale tylko w chwili, gdy go miałam) później nawet jedna skórka mi nie zeszła Po moim-pomimo, że słabszym zeszła i nie było to drastyczne
Migdałowy jest najdelikatniejszy i można go robić nawet latem (podobno) Robiłam go 2 razy. Mlekowy też kupiłam, ale jeszcze nie robiłam.

Weszłam na tru z przyzwyczajenia, żeby sprawdzić czy są może rzeczy, na które czekam z utęsknieniem i co ? Patrzę a tu podkłady EL DW 36 i 39 Aż mi się rączki zatrzęsły i kliknęłam oba jako norweżka
Jakby ktoś był zainteresowany to rzucili też sporo cieni Shu Uemura, ale sławnego ME 850 niestety nie
co takiego jest cacy w Tym EL??
rany no wy wszystkim zaczynacie kusic!!
i tutaj EL i prasowanymi meteorytkami a swoja droga na serio sie pozbylas kulaskow??

patrzcie po ile imperiale na all
http://www.allegro.pl/item799105128_...iales_33g.html

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
ja nakladam takim do rozu.

nawet jak sie nie ma 10% - np taka ja - to mozna sie do norwegii udac i juz sie ma je za 45... a nawet za 44,62
kliknelam
jeszcze pomysle czy placic

co do sand - on jest super. uzywalam koloru fresco, testowalam tez 39.
fresco za rozowy, ten drugi za zolty.
sand to piekny, jasny bezyk. po prostu bez i nic wiecej

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

ooo, a te blyszczyki clinique juz zniknely? dobrze, ze juz kliknelam je
udusze....normalnie UDUSZE!
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:09   #2265
ilios
PIP.

GG do ilios

heheh, Mariola, to zanim dostaniesz sand, powinnas dostac moja probke i juz bedziesz pewna, ze go kochasz

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

te imperiale to jakiegos mega optymisty

a DW ja uwielbiam - od roku uzywam i nie zamienilabym na zaden inny. jedyne, co mi w nim nie pasowalo, to to troszke rozowosci, ktora mial w sobie kolor fresco.
teraz nie mam juz zadnych obiekcji
ilios jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:12   #2266
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
heheh, Mariola, to zanim dostaniesz sand, powinnas dostac moja probke i juz bedziesz pewna, ze go kochasz

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

te imperiale to jakiegos mega optymisty

a DW ja uwielbiam - od roku uzywam i nie zamienilabym na zaden inny. jedyne, co mi w nim nie pasowalo, to to troszke rozowosci, ktora mial w sobie kolor fresco.
teraz nie mam juz zadnych obiekcji
te to i tak taniocha! znalazlam kolejne za 305zł!
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:13   #2267
ilios
PIP.

GG do ilios

hm... zaoszczedzilam wlasnie 2 zl... bo wczoraj kliknelam 2 biothermy i blyszczyki i wyszlo mi 101 zl, a dop dzisiaj placilam [zeby miec przerwe w paczkach] i jak kliknelam w link do paypala w OC to wyliczylo mi 99 zl..
trzeba to uczcic jakos... moze pedzelkami
ilios jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:13   #2268
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
tylko jak sie znizka skonczy to co wtedy
Będziesz żałować i to bardzo Nie, żebym Cię namawiała, ale wiesz.....

Cytat:
co takiego jest cacy w Tym EL??
rany no wy wszystkim zaczynacie kusic!!
i tutaj EL i prasowanymi meteorytkami a swoja droga na serio sie pozbylas kulaskow??
udusze....normalnie UDUSZE!
To, że jest leciutki, pięknie kryje, nie zmienia koloru...
Tak, wszystkie kulaskowe meteoryty jakie miałam wypuściłam bez cienia żalu
Nie duś tylko łap okazję

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:13   #2269
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
te to i tak taniocha! znalazlam kolejne za 305zł!
oni chyba mysla, ze kupujacy sa idiotami
ilios jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:20   #2270
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
hm... zaoszczedzilam wlasnie 2 zl... bo wczoraj kliknelam 2 biothermy i blyszczyki i wyszlo mi 101 zl, a dop dzisiaj placilam [zeby miec przerwe w paczkach] i jak kliknelam w link do paypala w OC to wyliczylo mi 99 zl..
trzeba to uczcic jakos... moze pedzelkami
tak jak najbardziej pedzelkami!

Cytat:
Będziesz żałować i to bardzo Nie, żebym Cię namawiała, ale wiesz.....

To, że jest leciutki, pięknie kryje, nie zmienia koloru...
Tak, wszystkie kulaskowe meteoryty jakie miałam wypuściłam bez cienia żalu
Nie duś tylko łap okazję
no i kliknelam.....Boze jaka ja mam slaba silna wole!!

i kliknelam puder ET dla mamy i dla siebie ten zestaw borghesa z witamina C, oczywiscie jako norwezka i wiecie co? wyskoczylo mi, zebym wybrala sobie darmowy prezent z revlonu! a jak klikalam nacre to nic mi takiego nie wyskoczylo
hym i teraz bede myslala czy sie nie skusic na EL DW....

Cytat:
oni chyba mysla, ze kupujacy sa idiotami
chyba tak
na pewno ktos bedzie wolal kupic na all niz isc do sklepu i tam kupic i miec od razu, szczegolnie jak jakas znizka bedzie!
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:23   #2271
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
no i kliknelam.....Boze jaka ja mam slaba silna wole!!

i kliknelam puder ET dla mamy i dla siebie ten zestaw borghesa z witamina C, oczywiscie jako norwezka i wiecie co? wyskoczylo mi, zebym wybrala sobie darmowy prezent z revlonu! a jak klikalam nacre to nic mi takiego nie wyskoczylo
hym i teraz bede myslala czy sie nie skusic na EL DW....
Będziesz zadowolona zobaczysz
A klikałaś jako nowy klient ?

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:24   #2272
ilios
PIP.

GG do ilios

o, kliknelas ET, a ktory odcien w koncu?

ja pedzelki klikniete mam, przespie sie z ta mysla i zobacze czy placic
ilios jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:30   #2273
mejkapownia
Wtajemniczenie

GG do mejkapownia

taaaa
ilios - wkurzyć chcesz mnie
ja tu dumam
obiad zdążylam w międzyczasie wydać
i dalej dumam
a ty już kliknięte

dimiti znów coś klika

ja oszaleje

mejkapownia jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:34   #2274
ddaaiissyy
Zakorzenienie

GG do ddaaiissyy

Słuchajcie, a te nacre też łagodzą rysy twarzy i troszkę niwelują zmarszczki?

O czymś mowiłyscie, ze ma efekt photoshopa i ładnie wygładza buźkę tylko juz nie wiem co

Dziekuje Mariolu za rozległe wskazówki dot. BU, ZSK etc

Ciekawe jak długo bedzie jeszcze ta promocja na nacre.... ciągle sie motam, czy taniej kupię na bezcłówce czy brac z truskawy W Pl bede dopiero 04 grudnia

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:38   #2275
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
taaaa
ilios - wkurzyć chcesz mnie
ja tu dumam
obiad zdążylam w międzyczasie wydać
i dalej dumam
a ty już kliknięte

dimiti znów coś klika

ja oszaleje

no co zrobic?

Cytat:
o, kliknelas ET, a ktory odcien w koncu?

ja pedzelki klikniete mam, przespie sie z ta mysla i zobacze czy placic
nacre kliknelam
mysle nad tym EL DW, jak klikne to pewnie sand ale mojej mamie sie ten podklad podoba i tak glupio teraz klikac dla siebie, a dla niej juz poklikalam pomadki, puder i jeszcze krem

Cytat:
Będziesz zadowolona zobaczysz
A klikałaś jako nowy klient ?
nie wlasnie, nie wiem co to im odbilo
normalnie wpisalam swoj adres email i mialam normalnie swoja znizke 10% no i ta 5% z norwegii i tyle, kazali wybrac to wybralam
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:41   #2276
ddaaiissyy
Zakorzenienie

GG do ddaaiissyy

Cytat:

nie wlasnie, nie wiem co to im odbilo
normalnie wpisalam swoj adres email i mialam normalnie swoja znizke 10% no i ta 5% z norwegii i tyle, kazali wybrac to wybralam
to tylko sie cieszyc

Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:43   #2277
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
to tylko sie cieszyc
to moze z tej okazji, ze dali za darmo, trzeba cos kupic co?
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:45   #2278
ddaaiissyy
Zakorzenienie

GG do ddaaiissyy

Cytat:
to moze z tej okazji, ze dali za darmo, trzeba cos kupic co?
haha dokladnie o tym samym pomyslalam, tylko nie chcialam wyjść na tą co namawia
Ale ja bym tak zrobiła Nagroda jakas przeciez za ten gratisik dla Ciebie musi byc - nieprawdaż

Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:52   #2279
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
haha dokladnie o tym samym pomyslalam, tylko nie chcialam wyjść na tą co namawia
Ale ja bym tak zrobiła Nagroda jakas przeciez za ten gratisik dla Ciebie musi byc - nieprawdaż
hym no tnacreso nacres juz trzeba kupic bede miala buzka jak po photoshopie!
dimiti jest offline  
Stary 2009-11-11, 17:55   #2280
ddaaiissyy
Zakorzenienie

GG do ddaaiissyy

Cytat:
hym no tnacreso nacres juz trzeba kupic bede miala buzka jak po photoshopie!
czyli to nacres robi buzię po photohsopie???

Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
truskawa, truskawka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości