Fergussoonku... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-28, 21:18   #1
Moccari
Wtajemniczenie

Fergussoonku...

...to dla Ciebie...
nie popisałam się, nawet nie myślałam co by tu zmalować ale wiesz że cokolwiek, aby mieć na buzi te cuuuuuudaaa

Jesteś Słońcem i Gwiazdką i Aniołkiem i wszyyystkim co najlepsze na świecie DZIĘKUJĘ

Makijaż wyobraźcie sobie był kolorowy i się uparłam, jak będzie u mnie słońce to nie odpuszczę i zrobię ten sam makijaż a później edytuję ten wątek i wstawię noooormalne zdjęcia

Buzia:
~yyy nie znam się na tym ale dałam Olive Fair zmieszane z Golden Fair wyszło idealnie (flesz mi rozjaśnia buzię, dlatego dodałam zdjęcie bez flesza)
~do tego róż Pink Ribbon
~i perełki o których tylko mogłam śnić

Oczy:
~Inglot (jasny Sprint nowy79, fiolet i turkus też był (wiem nie widać))
~Mac Deep Truth
~liner MonAmi
Rzęsy:
~Bourjois
Brwi:
~Essence
Usta:
~Vipera 105romance

P.S. Wstyd mi dodawać już moje makijaże od kiedy widzę co się tu wyprawia

Edytowane przez Moccari
Czas edycji: 2009-09-30 o 07:58 Powód: skleroza
Moccari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 21:34   #2
cathy
Organizatorka

GG do cathy
Dot.: Fergussoonku...

myślałam, że po urodzie Fergi już żadna buzia nie zrobi na mnie większego wrażenia, a tu po prostu padłam ... To nieprzyzwoite być tak piękną ! Ja stanowczo protestuję !
Sama nie wiem, co mnie bardziej urzeka - uroda czy makijaż.. aż głupio tak zachwycać się kobietami, ale po prostu chylę czoła
Przepięknie ! (i w dodatku mineralnie, co mnie podwójnie cieszy - oj, bedę Cię namawiać na udział w konkursach na mineralnym forum, oj będę )
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 21:40   #3
elly2
Wtajemniczenie

Jak zwykle wyglądasz przepięknie Makijażyk bardzo mi się podoba, ładnie wyciagnięte cienie no i super kreseczka

Fajnie, że coś dodałaś już się nie mogłam doczekać by podziwiać Twoje prace i śliczną buźkę

Jak zwykle jestem zachwycona Twoją cerą...

Ty rób coś z tą urodą, nie wiem...zapisz się do jakiejś agencji, chodź na castingi... na pewno wezmą Cie do niejednego projektu...no chyba, że już tak działasz

Edytowane przez elly2
Czas edycji: 2009-09-28 o 21:41
elly2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 21:41   #4
Moccari
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

myślałam, że po urodzie Fergi już żadna buzia nie zrobi na mnie większego wrażenia, a tu po prostu padłam ... To nieprzyzwoite być tak piękną ! Ja stanowczo protestuję !
Sama nie wiem, co mnie bardziej urzeka - uroda czy makijaż.. aż głupio tak zachwycać się kobietami, ale po prostu chylę czoła
Przepięknie ! (i w dodatku mineralnie, co mnie podwójnie cieszy - oj, bedę Cię namawiać na udział w konkursach na mineralnym forum, oj będę )
No wiesz co Cathy, TY akurat mnie nie komplementuj . A to Fergi mnie tak zrobiła jak się można domyśleć po opisie, co prawda na odległość ale to tylko jej zasługa że moja buzia świeci no i tylko buzię mi zrobiła, bo na oczkach to takiej chałturki jak każdy wie by nie odwaliła
A mi wcale nie głupio się Tobą zachwycać, gorzej jakbyś była gdzieś w pobliżu
a i tak, kocham się po "pierwszym razie" w minerałach

Stary 2009-09-28, 21:41   #5
Nonah
Zakorzenienie

Piękny makijaż, a Ty jesteś tak śliczna, że Charlize może się schować na drzewo!!!
Nonah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 21:46   #6
bardotka7777
Raczkowanie

jestem tu od niedawna i śledze wątek MM i przyznam szczerze ze najbardziej podobaja mi się Twoje makijaze. Kolorystyka i wykonanie trafiaja w moj gust. Pięknie podkreslasz oczy,naprawde a usta to po prostu brak słow. Jestes presliczna normalnie zazdroszcze Ci urody )
prosze o wiecej makijazy ;P
bardotka7777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 21:53   #7
Moccari
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Jak zwykle wyglądasz przepięknie Makijażyk bardzo mi się podoba, ładnie wyciagnięte cienie no i super kreseczka

Fajnie, że coś dodałaś już się nie mogłam doczekać by podziwiać Twoje prace i śliczną buźkę

Jak zwykle jestem zachwycona Twoją cerą...

Ty rób coś z tą urodą, nie wiem...zapisz się do jakiejś agencji, chodź na castingi... na pewno wezmą Cie do niejednego projektu...no chyba, że już tak działasz
Jesteś Kotek przecież mnie widziałaś, figurę i "nie AŻ tak pozowane zdjęcia" i wiesz że nie ma takiej opcji
Cerę w końcu mogę pokazać z bliska bo Fergi mi ją naprawiła

Dziękuję Teraz czekam na Ciebie

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Piękny makijaż, a Ty jesteś tak śliczna, że Charlize może się schować na drzewo!!!
Kandee hehe dziękuję, uwaga bo mój nowiusieńki Pink Ribbon zamieni się w red burak

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez bardotka7777 Pokaż wiadomość
jestem tu od niedawna i śledze wątek MM i przyznam szczerze ze najbardziej podobaja mi się Twoje makijaze. Kolorystyka i wykonanie trafiaja w moj gust. Pięknie podkreslasz oczy,naprawde a usta to po prostu brak słow. Jestes presliczna normalnie zazdroszcze Ci urody )
prosze o wiecej makijazy ;P
Ooooj Kochana, skoro od niedawna to dlatego piszesz że najbardziej, podejżewam że nie widziałaś dużo
Nie będę wymieniać czyje są najpiękniejsze bo każda ma swój styl
Akurat ja jestem noga i się uczę ale ogromnie mi miło to przeczytać, dziękuję Ci

Stary 2009-09-28, 21:55   #8
maraqjowa
Zadomowienie

Tobie wstyd wrzucać makijaże? No błagam Cię, jesteś jedną z moich ulubionych wizażanek! Masz rewelacyjny typ urody, piękną cerę i do tego potrafisz wydobyć z siebie wszystko co najlepsze i to podkreślić! I widać to również w tym makijażu. Raz jeszcze - WOW - nieskazitelna buzia!
maraqjowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 22:00   #9
kkknnn
BAN stały

Bardzo pięknie specjalizujesz się w deliktnych ulotnych cudach i bardzo do Ciebie pasują.
Tego, że znowu wydawało mi się że to Charlize nie muszę chyba dodawać.
Jesteś wielką ozdobą MM Moccari.Pamiętaj o tym
kkknnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 22:03   #10
Siuniaaa
Wtajemniczenie

CUDOWNIE! ale Ty piękna!
Siuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 22:04   #11
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
...to dla Ciebie...
nie popisałam się, nawet nie myślałam co by tu znalować ale wiesz że cokolwiek, aby mieć na buzi te cuuuuuudaaa

Jesteś Słońcem i Gwiazdką i Aniołkiem i wszyyystkim co najlepsze na świecie DZIĘKUJĘ

Makijaż wyobraźcie sobie był kolorowy i się uparłam, jak będzie u mnie słońce to nie odpuszczę i zrobię ten sam makijaż a później edytuję ten wątek i wstawię noooormalne zdjęcia

Buzia:
~yyy nie znam się na tym ale dałam Olive Fair zmieszane z Golden Fair wyszło idealnie (flesz mi rozjaśnia buzię, dlatego dodałam zdjęcie bez flesza)
~do tego róż Pink Ribbon
~i perełki o których tylko mogłam śnić

Oczy:
~Inglot
Rzęsy:
~Bourjois
Brwi:
~Essence

P.S. Wstyd mi dodawać już moje makijaże od kiedy widzę co się tu wyprawia

O matko

az musialam zacytowac!

Skarbie, i jeszcze watek mnie dedykowany.. Absolutnie nie zasluzylam.

Caly make up jest zasluga Twoich umiejetnosci i niezwyklej swietlistej urody..

Ale do rzeczy Jak mineraly?? Wygladaja przecudnie! Nigdy nie mialam zarzutow do Twojej cery, ale to jak wyglada teraz?? Mozesz reklamowac wszystkie produkty! Kremy na jedwabista, idealna cere.. Roze dzieki swym kosciom policzkowym! Tusze, cienie, pomadki..Cala jestes idealna(zaraz ktos pomysli ze jestem nienormalna albo homo-nie nie jestem Kocham kobiece piekno i urzeka mnie ze taka osoba, z taka osobowoscia moze byc jeszcze tak nieziemnko sliczna..)

Poradzilas sobie z nakladaniem idealnie, mam kolorki dobrane tak jak druga skora, teraz trzeba tylko zamowic pelnowymiarowe opakowania z EDM Roz-mowilam ze jest stworzony dla Ciebie. A perelki, to taki bonusik

Wygladasz jak gwiazda

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 22:08   #12
Moccari
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Tobie wstyd wrzucać makijaże? No błagam Cię, jesteś jedną z moich ulubionych wizażanek! Masz rewelacyjny typ urody, piękną cerę i do tego potrafisz wydobyć z siebie wszystko co najlepsze i to podkreślić! I widać to również w tym makijażu. Raz jeszcze - WOW - nieskazitelna buzia!
Bo ja nie potrafię takich cudaków jak Ty chociażby
Buzia nie jest nieskazitelna tylko zapaćkana pełno w niej "dziur" z młodości ale straszyć Was przecież nie będę poza tym wystarczy wielka blizna na lewym łuku brwiowym

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Bardzo pięknie specjalizujesz się w deliktnych ulotnych cudach i bardzo do Ciebie pasują.
Tego, że znowu wydawało mi się że to Charlize nie muszę chyba dodawać.
Jesteś wielką ozdobą MM Moccari.Pamiętaj o tym
A wiesz że to WCALE nie jest delikatny makeup na żywo? Do pracy absolutnie się nawet nie dadaje. on jest nawet 3-kolorowy czego nie widać
Dziękuję Słodziaku

Stary 2009-09-28, 22:11   #13
bardotka7777
Raczkowanie

owszem potwierdzam ze inne tez sa przesliczne ale Twoje maja to cos co ja lubie ;p podkreslone oko a zarazem w tym wszystkim jest taki umiar i nie mow ze jestes noga bo skoro mi sie Twoje podobaja to znaczy ze jestes w tym mistrzynia a uwierz mi ze mi sie rzadko co podoba ;PP jak patrze na Twoje makijaze to od razu chce mi sie wstawac wczesniej do szkoły i malowac nawet dzisiaj odwiedzilam drogerie i zaopatrzylam sie w kilka nowych rzeczy ;p
bardotka7777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 22:19   #14
Moccari
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
O matko

az musialam zacytowac!

Skarbie, i jeszcze watek mnie dedykowany.. Absolutnie nie zasluzylam.

Caly make up jest zasluga Twoich umiejetnosci i niezwyklej swietlistej urody..

Ale do rzeczy Jak mineraly?? Wygladaja przecudnie! Nigdy nie mialam zarzutow do Twojej cery, ale to jak wyglada teraz?? Mozesz reklamowac wszystkie produkty! Kremy na jedwabista, idealna cere.. Roze dzieki swym kosciom policzkowym! Tusze, cienie, pomadki..Cala jestes idealna(zaraz ktos pomysli ze jestem nienormalna albo homo-nie nie jestem Kocham kobiece piekno i urzeka mnie ze taka osoba, z taka osobowoscia moze byc jeszcze tak nieziemnko sliczna..)

Poradzilas sobie z nakladaniem idealnie, mam kolorki dobrane tak jak druga skora, teraz trzeba tylko zamowic pelnowymiarowe opakowania z EDM Roz-mowilam ze jest stworzony dla Ciebie. A perelki, to taki bonusik

Wygladasz jak gwiazda
Kochana Ja poczułam się nawet jak najjaśniejsza moja gwiazda, czyli Ty (nie wiem czy wiesz ale już nawet wyprzedziłaś Charlize)
Nakładając na siebie te cudaki (jeszcze twardo w nich siedzę, szkooooda mi zmywać) to pomyślałam sobie, czuję się jak Fergi, wszystko pięknie paaachnie, no i kolczyyyyki iiii w ogóle och i ach nie wiedziałam sama, że będę się cieszyć jak dziecko
I tak, zakochałam się w nich, zamówię pełnowymiarówki
Moja Ty Wyspo Skarbów

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez bardotka7777 Pokaż wiadomość
owszem potwierdzam ze inne tez sa przesliczne ale Twoje maja to cos co ja lubie ;p podkreslone oko a zarazem w tym wszystkim jest taki umiar i nie mow ze jestes noga bo skoro mi sie Twoje podobaja to znaczy ze jestes w tym mistrzynia a uwierz mi ze mi sie rzadko co podoba ;PP jak patrze na Twoje makijaze to od razu chce mi sie wstawac wczesniej do szkoły i malowac nawet dzisiaj odwiedzilam drogerie i zaopatrzylam sie w kilka nowych rzeczy ;p
Ojeeej, baaardzo Ci dziękuję, naprawdę. To ogromny zaszczyt czytać takie słowa Skoro odwiedziłaś dziś drogerię to czekamy na makijażyk od Ciebie
Dziękuję

Stary 2009-09-28, 22:21   #15
Basia8212
Wtajemniczenie

Wyglądasz cudownie,piękna cera,usta mają śliczny kolor i wszystko pięknie współgra,a co do minerałków to są wspaniałe,też kocham róż pink ribbon
Stary 2009-09-29, 07:56   #16
Moccari
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
CUDOWNIE! ale Ty piękna!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Wyglądasz cudownie,piękna cera,usta mają śliczny kolor i wszystko pięknie współgra,a co do minerałków to są wspaniałe,też kocham róż pink ribbon
Tak, są fantastyczne o czym mogłam się domyślać a teraz "poczułam na własnej skórze"
Dziękuję Basieńko

Stary 2009-09-29, 09:45   #17
sylwia532
Zakorzenienie

alez Ty piekna!!!!!
sliczny makijaz
sylwia532 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 09:50   #18
Martyna83
Rozeznanie

Prześliczny makijaż.Wyglądasz w nim pięknie.
Martyna83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 09:54   #19
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Co ja moge jeszcze dodac po tylu pozytywnych komentarzach? Pieknie wygladasz, minerały prezentuja sie super.... no i ten roz
Oczywiscie jak zwykle podoba mi sie niezmiernie jak podkresliłas oko, no i usta.... co tu duzo mowic slicznie jest

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 11:22   #20
Moccari
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
alez Ty piekna!!!!!
sliczny makijaz
wypozowałam się żeby Was nie straszyć dziękuję

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Martyna83 Pokaż wiadomość
Prześliczny makijaż.Wyglądasz w nim pięknie.
Dziękuję, niestety nie potrafię stworzyć czegoś, czego już nie widziałyście na mnie

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Co ja moge jeszcze dodac po tylu pozytywnych komentarzach? Pieknie wygladasz, minerały prezentuja sie super.... no i ten roz
Oczywiscie jak zwykle podoba mi sie niezmiernie jak podkresliłas oko, no i usta.... co tu duzo mowic slicznie jest
Minerały mnie rozkochały Oko jak zwykle więc nic tu nie dodasz ale że np. doczepiłam włoski mogłabyś zauważyć zwłaszcza że zaaa jasne :/ i za proste, specjalnie trzymam paluchem a nikt nie widział

Edytowane przez Moccari
Czas edycji: 2009-09-29 o 11:24
Stary 2009-09-29, 11:29   #21
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Bardzo faaajny blysk Kojarzy mi sie z jakąś gala Oscarowa czy cos
Ishikawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 11:35   #22
nettesheim
Raczkowanie

GG do nettesheim

Jejku jak pieknie... sliczny makijaz...cudowny kolor rozu! wygladasz bosko!
nettesheim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 11:40   #23
Moccari
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Bardzo faaajny blysk Kojarzy mi sie z jakąś gala Oscarowa czy cos
Z galą Oscarową to mi się kojarzy Twoja buzia nawet bez makijażu, wiadomo o co chodzi
Cytat:
Napisane przez nettesheim Pokaż wiadomość
Jejku jak pieknie... sliczny makijaz...cudowny kolor rozu! wygladasz bosko!
Dziękuję Czekoladko

Stary 2009-09-29, 14:06   #24
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Łiii jaki słodki buziaczek jesteś prześliczna a makijaż tylko podkreśla Twoją urodę. Normalnie mnie zamurowało

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 14:47   #25
Dzindzej
Zakorzenienie

Post Dot.: Fergussoonku...

Masz śliczną buźkę. Makijaż bardzo mi się podoba. Ładnie w nim wyglądasz.

Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 14:48   #26
redsugar
Raczkowanie

ojojojojjjj ja tu wróże w niedalekiej przyszłości silne uzależnienie od minerałów i tak trzymać proszki są cudne piękny makijaż wyszło takie fajne kocie oko mraaaaauuuuu
redsugar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 16:08   #27
zafascynowana1
Zakorzenienie

Wyglądasz pięknie, Ślicznoto nasza
Chcemy więcej i więcej!

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com

zafascynowana1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 16:23   #28
elly2
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Moccari Pokaż wiadomość
Jesteś Kotek przecież mnie widziałaś, figurę i "nie AŻ tak pozowane zdjęcia" i wiesz że nie ma takiej opcji
Cerę w końcu mogę pokazać z bliska bo Fergi mi ją naprawiła

Dziękuję Teraz czekam na Ciebie
A co Ty chcesz od swojej figury Tu nie chodzi o modeling ale fotomodeling, jakies reklamy...mam jedną urodziwą koleżankę, która właśnie w ten sposób zarabia.

Kasa nie jest mała...zapisała się do jakiejś agencji i jak trzeba to chodzi na castingi, jakaś reklama itp...

elly2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 19:58   #29
nirenanovak
BAN stały

makijażyk prześliczny, opalony jaki lubię najbardziej
zazdroszczę ślicznej cery, mając taką aż chce się podkreślać poliki
modelowanie buzi w Twoim wydaniu to cud, miód i orzeszki
nirenanovak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 20:44   #30
aamaro
Przyczajenie

Prześliczna Autorko, mogłabyś napisąć numer tego inglota który Ci się tak ślicznie błyszczy na powiekach i tej ślicznej pomadki?

Makijaż super, naprawde podziwiam zdolności, i zazdroszcze urody
aamaro jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości