Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-28, 22:00   #1
dakira
Przyczajenie

GG do dakira

skazana na blond?????prosze o opinie

witam...dziewczyny prosze o rade czy bedzie pasowal mi kolor ciemny niekoniecznie czarny ,juz nie moge patrzec na ten swoj blond ,mialam kiedys ciemne lecz zawsze wracam do blondu cos mi sie ubzduralo ze jednak blondynki to wiecie ekstra laski ,a ja tak bardzo chce zmiany .ostatnio poszlam do fryzjera z zamiarem aby przefarbowac sie na karmel niestety karmelu nie bylo za to byl blond zmieszany z czyms w kazdym badz razie czulam sie fatalnie i znowu postanowilam wrocic do jasnego blondu ale ja juz go nie chce...prosze o opinie czy inny kolor niz blond pasuje do mojej twarzy ? mam nadzieje ze uda mi sie wkleic fotke

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

puk puk jest tam ktos?wiem temat nuuudny
dakira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 22:06   #2
Zafirah
Rozeznanie

Dot.: skazana na blond?????prosze o opinie

Ja jestem

Droga koleżanko, nie jesteś skazana na blond chociaż nie powiem, bardzo pasuje Ci taki odcień. Natomiast ja widzę Cię w rudym kolorze. Nie żaden pośredni ciepły karmel tylko nasycona miedź. Będziesz wtedy wyglądać jak rasowa kocica
Załącznik 2549680

Zafirah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 08:46   #3
Karolina1919
Przyczajenie

Kochana koleżanko, byłam w podobnej sytuacji: całe życie blond włosy, już miałam dość tego koloru ale strasznie bałam się zmiany. Fakt ze za kazdym razem kupywałam farbę o ciemniejszym odcieniu blondu ale na moich włosach- dosc gęstych zawsze wychodził jasny blond i to bardzo jasny... no i wczoraj postanowiłam zaryzykować kupiłam farbę Loreal Excell 10 9.13- bardzo jasny lodowy blond. pierwsza farba o jasnym odcieniu, która sprawiła że moje wlosy w naturalnym świetle są ciemnym blondem a w sztucznym moża rzec że to jakiś kasztan?!? Na poczatku byłam w szoku- nigdy nie miałam takiego ciemniego koloru, a farbe trzyamałam tylko 8 min. Treaz powoli się przekonuje, tylko grzweczka wyszła mi troszke za ciemna... Na jesień taki kolorek może być, ale wiosną powracam do blond włosów! Gdzieś tam kiedyś słyszałam że naturalne blondynki są wierne swojemu kolorowi do końca ;D i jak taką blondynka właśnie kestem... Pozdrawiam i zachęcam do zmiany
Karolina1919 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 09:17   #4
dakira
Przyczajenie

GG do dakira

w zeszlym roku zaszalalam i przefarbowalam wlosy na ciemny nawet mi sie podobalo jak znajde zdjecia to wkleje ale wieczorkiem...moj maz byl pod wrazeniem ciemnych wloskow lecz moja mama caly czas mi wmawiala ze w blondzie lepiej i co ,polecialam kupilam kilka farb i zaczelam je rozjasniac ...z wlosow zostala kepka...zarzekalam sie ze juz nigdy nie zafarbuje wlosow na innny kolor niz blond ale juz nie moge korci mnie bo taka nuda na tej glowie
Stary 2009-09-29, 09:29   #5
domelcia
Raczkowanie

GG do domelcia

Fakt, w blondzie ci naprawdę ładnie.... Ale moim zdaniem fajnie będziesz wyglądać także w "ULEPSZANYCH" brązach....z dodatkiem jakiegos kasztana, czy czymś takim

Ale skoro przefarbowawszy się na brąz i nie czułaś się dobrze to proponowałabym jednak zabawę kolorami na głowie
Np. cos w tym stylu (patrz na kolor, nie ścięcie
http://stylio.pl/zdjecia/59/59772_l/...ia/fryzura.jpg

Z ta miedzią, to tez prawda...ale ja byłabym za czymśtakim :
http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura316392.htm
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 09:48   #6
Eowina1818
Wtajemniczenie

Ładnie byś wyglądała w karmelu, ciemnym blondzie i jasnym brązie
Generalnie to śliczna z ciebie dziewczyna!!!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 11:31   #7
Grzesiowa
Raczkowanie

GG do Grzesiowa

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Ładnie byś wyglądała w karmelu, ciemnym blondzie i jasnym brązie
Generalnie to śliczna z ciebie dziewczyna!!!
Ta przeróbka (ostatnie zdjęcie) jasny brąz najładniejsza

Też miałam platynę, taką jak Twoja i tak jak już pisałam w innych wątkach - ze strachem, ale przefarbiłam się castingiem "blond". Efekt identico jak właśnie ten czwarty obrazek

Nie bój się - to szampon do 28 myć włosów, więc efekt nie będzie trwały - w razie czego masz możliwość eksperymentowania dalej
Grzesiowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 11:54   #8
Eowina1818
Wtajemniczenie

Dodałam jeszcze trzy symulację, ale troszkę zdjęcie nie wyraźne i nie bardzo jest jak podłożyć inne włoski.

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 15:13   #9
dakira
Przyczajenie

GG do dakira

suuuper dziekuje baaardzo ))

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

czyli jest szansa ze uwolnie sie od blondu nie mam pojecia dlaczego uwazam ze blondynki tylko sa suuuper a przeciez dziewczyny rude czy czarne tez sa piekne...chcialabym uzyskac efekt takiej babki z pazurem , blondzik tez ladny tylko troche taki grzeczny

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

symulacje -rewelacja nawet nie wiedzialam ze tak fajnie moge wygladac w miedziach i karmelach.....naprawde bardzo dziekuje
Stary 2009-09-30, 15:35   #10
dakira
Przyczajenie

GG do dakira

dziewczyny moze ktoras z Was wie jakiej farby uzyc aby otrzymac taki kolor jak na zdjeciu pierwszym i drugim?
Stary 2009-09-30, 15:58   #11
Zafirah
Rozeznanie

Ja jednak odradzałabym wszystkie pośrednie brązy - jeśli już zmieniać to na zdecydowane kolory - albo platyna albo ognisty rudy albo prawie czarny brąz. To są kolory w których zwraca sie na siebie uwagę, tylko dla odważnych

Pierwsze zdjęcie to bardzo jasny miedziany lub beżowy blond, w sumie to zależy od oświetlenia (polecam Majirel 9.04 lub 9.13), drugie to jasny miedzianozłoty blond (Majirel 8.43).

Zafirah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 07:59   #12
dakira
Przyczajenie

GG do dakira

mam jeszcze jedno pytanie,jaka farba uzyskam kolor ciemny blond taki jak na obrazku nr 4,wczoraj nalozylam jasny lodowy blond i wyszedl mi kolor mysi jednym slowem mam teraz na głowie moj naturalny kolor wlosowza bardzo nie jest mi dobrze w takim nijakim kolorku wiec kupilam casting kolor blond i zafarbowalalm jedno pasemko i kolor wyszedl o ton ciemniejszy niz ten lodowy.Jaką farbe mam uzyc aby uzyskac jasny szatyn badz ciemny blond ktory ozywi moj wizerunek))))
Stary 2009-11-14, 12:19   #13
karolcia017
Raczkowanie

ja bym użyła ciemnny blondd Garnier Belle Color, jak na blond jest ciemny ;]
karolcia017 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości