P造n do trwa貫j-pilne! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-09-30, 08:51   #1
verbina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

P造n do trwa貫j-pilne!

WitajcieChcia豉bym zakr璚i w這sy-mam d逝gie 70 cm i do tego zdrowe,nie farbowane.Poniewa fryzjera mam w ma造m miasteczku boje sie ,瞠 b璠 mia豉 na g這wie cos z czego mog nie byc zadowolona.W jednym z salon闚 fryzjerskich pani na pytanie na jakich p造nach pracuje-odpowiedzia豉 ,瞠 na w這skich chcociaz po stanie w這s闚 klienetk i zapach闚 to chyba co nie bardzo.Generalnie chc kupi potrzebne p造ny dobrej firmy i p鎩嗆 z gotowcem do nakr璚enia i stylizacji.Jaki p造n b璠zie dobry do d逝gich w這s闚,podatnych,鈔ednio grubych,zdrowych,nierozdw ojonych ,niefarbowanych?Pozdrawia m
verbina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-30, 13:42   #2
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2
Dot.: P造n do trwa貫j-pilne!

P造ny do trwa貫j zawsze 鄉ierdz, niezaleznie od firmy zgni造m jajem. Twoje w這sy tez tak b璠a pachniec przez pierwszy miesiac podczas kazdego mycia, oraz gdy b璠a wilgotne, to musisz si z tym pogodzic.

Przede wszystkim naciskaj, 瞠by Ci na這zyli si dosc grube wa趾i, bo inaczej siano wyjdzie, choc i tak pewnie z豉pia od po這wy d逝gosci i beda najwyzej falowane, bo przy takiej d逝gosci w這sy sa bardzo ci瞛kie i loki sie rozprostowuj.

Na p造nach nie znam si, zabra豉m g這s, bo kiedys z uwielbieniem robi豉m u fryzjer闚 trwa陰 na w這sach do po這wy plec闚. Nigdy mi si to nie trzyma這, choc mam cienkie w這sy i powinny byc podatne.

Jedyne co, to nie kus si na trwa豉 zio這wa, bo w ogole nie bedziesz miec efektu. Wiem, ze dobra jest trwa豉 delii. Wielokrotnie robi豉m j mojej babci, a ona ma nieprawdopodobne grube g瘰te twarde w這sy i zawsze wygl康a造 po niej wspaniale a nie jak siano u staruszek. Mia豉 pi瘯ne lsniace loki po tym. No ale to w warunkach domowych.

Fryzjerzy pracuj zawsze na profesjonalnych produktach, drozszcyh i tanszych, ale profesjonalnych. Mozesz sie uprzec i isc do hurtowni fryzjerskiej i tam kupic potrzebne materia造, ale fryzjer, do ktorego pojdziesz, pewnie bedzie to juz mia na swojej p馧ce.
mysia m jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-30, 14:05   #3
batkab
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 499

Nie ka盥y fryzjer pozwoli ci przyj嗆 na zabieg ze swoimi produktami

Z drugiej strony, nie lepiej dowiedzie si gdzie mo積a zrobi dobr ondulacj?
W tym przypadku nie tylko p造n ma znaczenie, a umiej皻no軼i fryzjerki
batkab jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-30, 16:50   #4
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

1. 疾by dobra odpowiedni p造n do trwa貫j fryzjer musi obejrze w這sy. To, 瞠 Tobie si wydaje 瞠 np. s grube to nie znaczy, 瞠 takie s w istocie.

2. Do 瘸dnego lepszego salonu nie wpuszcz Ci z w豉snym p造nem do trwa貫j. Fryzjerzy pracuj na sprawdzonych produktach i powinni wiedzie jak dobra p造n do w這s闚.

3. Istotne jest tak瞠 strzy瞠nie po zabiegu trwa貫j - koniecznie trzeba je wykona bo ko鎍闚ki b璠 wysuszone, do tego tak d逝gie w這sy trzeba pocieniowa aby loki odpowiednio si uk豉da造, je郵i s teraz jednej d逝go軼i to b璠 wygl康a造 fatalnie skr璚one.

Zafirah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-03, 12:42   #5
Kuskus89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Mysia M, zmartwi豉 mnie troch.. mam w這sy do 這patek i w豉郾ie odczekuje przepisowe 35 minut z wa趾ami na w這sach.. ten zapach jest nie do zniesienia, i tak ma by przez miesi帷... mamo...
no i m闚isz ze b璠 si s豉bo kr璚i造? kurczak, jutro napisze jak to wygl康a. Dodam ze na w這sach mam w豉郾ie zio這w Deli bardzo mocn. trzymam kciuki za swoje w這sy.
Kuskus89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-01-02, 17:33   #6
AgaWala
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Smile Dot.: P造n do trwa貫j-pilne!

Podbijam w徠ek
Czy kto u篡wa tego zio這wego specyfiku z Delii? Je郵i tak to kt鏎ego, tzn. mocnego czy s豉bego i jakie by造 efekty? Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied
AgaWala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-02-03, 13:05   #7
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

Po co niszczy tak pi瘯nie d逝gie w這sy?

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-02-03 13:05:56

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.