Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-30, 18:22   #1
luna x
Przyczajenie

Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Kobietki proszę napiszcie kilka słów o zestawie startowym Simply Nails z Allegro do żelowania pazurków . Wiem że te zestawy nie są super jakości , ale czy to nie jest całkowity chłam np. lampa , żele itd. A może inaczej - co z tego zestawu jest godne uwagi ? Chciałabym robić sobie fajne pazurki i nie chcę inwestować w to dużej kasy , tak tylko dla siebie dla zabawy.

Może któraś z was poleci mi inny zestaw , z góry dziękuję

luna x jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 19:38   #2
RoksiSK
Zadomowienie

Dot.: Simply Nails zestaw startowy do żelowania pazurków

Oj, sama się podkładasz Było już tyle wątków i wypowiedzi na temat zestawów startowych z Allegro. A tak wogóle to najlepiej wkleić link do aukcji.

Edit: A "tak tylko dla siebie dla zabawy" - proponuję fajny zestaw lakierów, brokatów, cyrkonii, linerów i innych ozdób. Piszę to dla Twojego dobra - bawiąc się w "stylistkę- amatorkę" możesz sobie krzywdę zrobić.

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2009-09-30 o 19:59
RoksiSK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 21:39   #3
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Popieram RoksiSK
Stary 2009-09-30, 21:47   #4
byliczka
Zakorzenienie

Weź sobie poczytaj forum, dowiedz się czegoś nt. przedłużania, a później Twoja wiedza zdobyta tutaj pozwoli Ci na skompletowanie porządnego i TANIEGO zestawu u Dobrej Rady, oczywiście pomożemy jeśli będzie trzeba.
Ale zamknij lepiej stronę z produktami allechłam i kup coś porządniejszego.
Stary 2009-09-30, 23:08   #5
Adziullenna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez luna x Pokaż wiadomość
Kobietki proszę napiszcie kilka słów o zestawie startowym Simply Nails z Allegro do żelowania pazurków . Wiem że te zestawy nie są super jakości , ale czy to nie jest całkowity chłam np. lampa , żele itd. A może inaczej - co z tego zestawu jest godne uwagi ? Chciałabym robić sobie fajne pazurki i nie chcę inwestować w to dużej kasy , tak tylko dla siebie dla zabawy.

Może któraś z was poleci mi inny zestaw , z góry dziękuję

chcesz sobie zrobic krzywde? to po 1, a po 2. nie lepiej wszystko po kolei kupowac? a nie jakis szajs z allezestawow?
Adziullenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 23:20   #6
PinUp
Raczkowanie

zakladajac nowy watek bez przegladania forum poszlas na latwizne, ale wpisujac nazwe zestawu i nie wklejajac linku do niego przesadzilas

PS. Daruj sobie allegro
PinUp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 23:37   #7
luna x
Przyczajenie

Dzięki za przestrogi ale jestem już dużą dziewczynką i krzywdy sama sobie nie zamierzam zrobić . Bardzo chciałabym malować lakierami pazurki ale musiała bym je najpierw mieć w dobrej formie a nie mam. Uwierzcie mi próbowałam już wszystkiego , a one nadal się łamią i rozdwajają . Ani witaminy ani odżywki nie pomagają . Mam dość , dlatego chcę robić sobie żele , choćby krótkie ale równe i ładne . Nie chcę kupować pojedynczych rzeczy każda skądinąd bo połowę funduszy wydam na przesyłki . A co powiecie o Gabrielle Nails.pl czytałam dość przychylne opinie o żelach z Gabrielle może tam warto skompletować małe co nieco ?
Stary 2009-10-01, 23:47   #8
byliczka
Zakorzenienie

Luna, ale jakie przesyłki?
U dobrej rady kupisz WSZYSTKO a za przesyłkę płacisz raz i to bodajże mniej niż 10 zł przy wpłacie na konto!
Stary 2009-10-02, 00:21   #9
PinUp
Raczkowanie

juz pialam o gabrielle, kiedys slyszalam, ze z allegrowych starterkow jest najlepszy bo jakosc zeli nie jest zla w porownaniu do naildesign i innych cudow... aczkolwiek sama nie probowalam
PinUp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 01:09   #10
luna x
Przyczajenie

Chyba zdecyduję się na zestaw z dobrejrady dziewczyny na forum polecają ten sklepik więc ras kozie śmierć - spróbuję . Jeżeli można , to prosiła bym o pomoc w wyborze lampy z w/w sklepu . Dzięki i pozdrawiam
Stary 2009-10-02, 09:37   #11
byliczka
Zakorzenienie

Polecana jest OMEGA, jest trochę droższa niż te zwyklaki, ale mogę ją polecić z czystym sumieniem. Zero problemów przez półtora roku.
Stary 2009-10-02, 16:24   #12
luna x
Przyczajenie

Dzięki serdeczne za radę . Nie chcę być natrętna ale jak byś była taka miła i poleciła mi któryś z żeli jednofazowych , biel i róż do Ffenchu ?! I może jeszcze , które pędzelki i szablony do żeli są najlepsze ? DZIĘKI i POZDRAWIAM
Stary 2009-10-02, 16:53   #13
Veela1
Raczkowanie

Luna, ale na chłopski rozum - żele + lampa+ akcesoria porządnej jakości = ok. 1500 zł. Zażelowanie paznokci u stylistki = 40 zł.
A żelowanie naturalów bez podstaw = przepiłowana płytka, onochylioza, grzybki, ślęczenie po 4 godziny nad pazurkami, zapowietrzenia, a potem tipsy za 30 złotych po koleżankach. Każdy na początku kupuje zestaw "tylko dla siebie".

A przecież słoiczek żelu to tyle, ile wizyta u stylistki, ja nie rozumiem

Edytowane przez Veela1
Czas edycji: 2009-10-02 o 17:10
Veela1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 17:42   #14
Adziullenna
Raczkowanie

skoro chcesz miec swoje zadbane zeby malowac lakierami, to nie lepiej kupic sobie zel silikonowy na naturalne i je poprostu zapuszczac? lakier tez sie bedzie dlugo trzymac :P

a gdzie nakladaja zel za 40z?
Adziullenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 18:32   #15
Veela1
Raczkowanie

U mnie w Lublinie co drugi salon utwardza naturalki za 40 zł.
Stary 2009-10-04, 16:11   #16
luna x
Przyczajenie

No dobrze ale żel silikonowy też wymaga utwardzenia w lampie , primera , pędzelka itd. Czyż nie ???
Stary 2009-10-05, 16:26   #17
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Prawda.
Ale:
Miej 100% pewności, że nie będziesz robiła porządnych paznokci od razu. Będą miały masę błędów technicznych, nie będą wyglądały elegancko i no cóż, nie będą ŁADNE. Nie ma możliwości, by dziewczyna która nie ma o przedłużanych pazurkach zielonego pojęcia (sądze tak chociażby dlatego, że nie potrafisz sobie sama skompletować zestawu) potrafiła je prawidłowo zrobić.
No, chyba że, jak napisałaś, będziesz je robiła "dla zabawy". To zabawa będzie na pewno gdy Twoje prace trafią do Pseudostylistkowego wątku. A poza tym wydawać nawet te 400 zł "dla zabawy"? Eee, mi by było szkoda.

Ja też zaczynałam bez kursu, da się bez niego przeżyć ale:
początki są trudne; ja przewertowałam cały internet w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji, zamęczyłam zaprzyjaźnioną stylistkę bieganiem do niej z każdym problemem, przeczytałam tony fachowej, pazurkowej prasy, zestaw startowy skompletowalam SAMA bo SAMA wiedziałam co będzie mi potrzebne - jakie żele, jakie pędzle, szablony etc. (niemal roczne przygotowania się przydały) . Odkładam pieniądze na kurs bo zalezy mi na tym, by paznokcie były jak najładniejsze, wprawiały w zachwyt a nie były takie o, "dla zabawy".

PS: taka mała dygresja. Może "dla zabawy" kupisz zestaw startowy stomatologa? Przecież stomatologia to dla niektórych tak samo praca i sposób utrzymania jak praca stylistki paznokci...
Stary 2009-10-05, 23:03   #18
luna x
Przyczajenie

Tak strasznie się wymądrzasz a sama nawet kursu nie masz . Jak by ta stylistka do której tak latałaś potraktowała by ciebie tak jak ty mnie dzisiaj , to założę się że do niczego byś nie doszła - nieprawdaż ? Wiem że łatwiej jest krytykować i pluć jadem na forum niż komuś po prostu pomóc .
Stary 2009-10-05, 23:13   #19
byliczka
Zakorzenienie

No i wyszło szydło z worka, ktoś tutaj ma chyba problemy z czytaniem.
I taka ta matura z czytania ze zrozumieniem do d. nie podobna, ze mature się zdaje a czytać ze zrozumieniem się nadal nie umie.
Pink lepiej nie dawaj dobrych rad, bo i tak wyjdziesz na tą najgorszą zazdrośnice plującą jadem.
Biedna Pink kulturalnie odpowiada, rozpisuje się, eseje sadzi, a i tak cięgi zbiera. Nie ma jak tak.
Stary 2009-10-05, 23:40   #20
Veela1
Raczkowanie

Cytat:
Miej 100% pewności, że nie będziesz robiła porządnych paznokci od razu. Będą miały masę błędów technicznych, nie będą wyglądały elegancko i no cóż, nie będą ŁADNE.
Święte słowa. Dodałabym jeszcze, że naturale też ucierpią - jest tyle paskudnych choróbsk, których można się nabawić robiąc paznokcie bez przygotownia...
A, i raz - tak, jak na 100% Twoje "tipsy" nie będą fajne, tak na 100% Tobie będa się takie wydawać.
Dwa - zaczniesz robić paznokcie = zaczną się achy i ochy koleżanek, że jakie piekne, jakie śliczne, że one też chcą. No to 99% wtedy myśli: "O, Zosi i Marysi podobają sie moje pazury, chyba mogę iść z nimi do ludzi" i zaczyna robić po koleżankach hodowle chińskich grzybków halucynogennych na paluszkach, za jedyna 30 zł/komplet.
I zostają i złe nawyki, i opinia pseudostylistki, i stałe grono klientek przyzwyczajonych do usługi typu "niska cena, niska jakość". I baaardzo ciężko jest to zmienić.

A można było zacząć inaczej...

Edytowane przez Veela1
Czas edycji: 2009-10-05 o 23:44
Stary 2009-10-06, 00:15   #21
anick88
Wtajemniczenie

veela1, a ty zrobilas w koncu kurs?z tego co wiem, to chyba tez radzisz sobie bez niego.

to nie jest tak, ze wszystkie dziewczyny bez kursu zrobia sobie z paznokci papke.
to nie jest tak, ze akurat ty nie bedziesz jedna z tyvh wszystkich.

ale!!!!!!!!!!!!!!
jesli bez zadnego przygotowania chcesz kupic zestaw..
takie osoby mnie denerwuja okropnie.
zeby to sobie trudu zadac troche, poczytac, porobic milion notatek, a nastepnie zapytac o jakas bzdurke - takie dziewczyny szanuje.
natomiast ktos komu nie chcialo sie poszukac. pyta o formy, o ktorych wielokrotnie pisano, ktore sa dobre, ktore gorsze..
pyta o zele, o ktorych jest milion watkow.
nawet watek dobrejradki..
to krew mnie zalewa :\
anick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 21:02   #22
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Cytat:
Napisane przez luna x Pokaż wiadomość
Jak by ta stylistka do której tak latałaś potraktowała by ciebie tak jak ty mnie dzisiaj , to założę się że do niczego byś nie doszła - nieprawdaż ? .
A zdziwiłabyś się.

Wymądrzam się, bo nie mam kursu... Tak, właśnie o to mi chodzi. Nie mam kursu i WIEM jak ciężko jest bez niego. Doświadczyłam, ile więcej pracy i bieganiny musiałam włożyć w naukę robienia paznokci - które nie były i nie są idealne - niż musiałabym włożyć idąc na porządny kurs. Tam otrzymałabym wszystkie informacje czarno na białym, ktoś nadzorowałby i oceniał moje prace na bieżąco.
I dlatego uważam, że moja opinia jest tutaj ważna. Bo zaczynałam podobnie, jak chcesz zacząć Ty.
A teraz... Żałuję, strasznie żałuję że zaczęłam bez kursu.

Mam pomagać? A niby czym? Wszystkie informacje których potrzebujesz znajdują się na forum. A skoro nie masz nawet cierpliwości i ochoty by przejrzeć wątki w poszukiwaniu potrzebnych Ci informacji to GWARANTUJĘ Ci że na przedłużanie paznokci również Ci ich nie wystarczy.

PS. Nigdy na wizażu ani nigdzie indziej nie zadałam ani jednego bzdurnego pytania o zestaw startowy z allegro, nie zapytałam o radę w sprawie żadnych produktów - BO TO WSZYSTKO NA FORUM JUŻ JEST.

Byli - masz u mnie słoik cyrkonii
Stary 2009-10-06, 22:08   #23
RoksiSK
Zadomowienie

Dodam swoje trzy grosze - polecam gazetki Paznokcie i Nailekspert - naprawdę warto zainwestować w prenumeratę + posiedzieć na necie i poczytać, to dobry początek. Nie będziesz zadawała pytań typu, a co mi będzie potrzebne, ale raczej czy pędzel/żel/waciki itp... tej firmy będą dobre - na to dziewczyny chętniej odpowiedzą
Stary 2009-10-06, 22:18   #24
luna x
Przyczajenie

Nie jestem taka zielona jak myślicie , naczytałam się dość sporo na ten temat ale wiem że to wszystko i tak za mało. Doświadczenie czyni mistrza . Nie planuję zarabiać na pazurkach bo mam już pracę i nie mam ochoty udawać stylistki . Pytałam o tani zestaw bo nie chcę wydawać fortuny na profesjonalny sprzęt potrzebny właśnie stylistkom . Ale po co ja to piszę i tak zaraz którejś się coś nie spodoba . Byliczka użala się nad Pink , a to ona mi ubliżyła cytuję - "Może "dla zabawy" kupisz zestaw startowy stomatologa? Przecież stomatologia to dla niektórych tak samo praca i sposób utrzymania jak praca stylistki paznokci..." Jeżeli to nie była czysta złośliwość to jak to inaczej nazwać ? A może rzeczywiście nie potrzebnie robiłam maturę ? Uwierzcie mi dziewczyny nie po to zaczęłam pisać na forum żeby kogoś obrażać czy się kłócić . Nawet do głowy mi nie przyszło że spotkam się z taką dezaprobatą . A może to taki sposób walki z nadchodzącą konkurencją ? Moja córa powiedziałaby tylko jedno słowo - ŻAL ! No nic miło było co złego to nie ja . Pozdrawiam pozytywnie nastawione do życia dziewczyny.
Stary 2009-10-06, 22:46   #25
byliczka
Zakorzenienie

Ah.. Która to już dziewczyna z tygodniowym stażem na forum wpada i ocenia wszystkich do okoła, ale przecież "co złego to nie ja". Zanim zaczniesz wytykać wady innym, najpierw zauważ je w sobie.
Tyle w temacie.
EOT
Stary 2009-10-07, 00:59   #26
anick88
Wtajemniczenie

a mnie w tym smieszy jedno. tylko jedno.
niee.. nie smieszy.. bawi ogromniascie po pachy!!

osoby, ktore nie maja kursu wysylaja kogos na kurs (no hipokryzja na skale swiatowa. to tak jakby czlowiek bez matury, mowil drugiemu bez matury, ze jest cwierc inteligentem, booo.... nie ma matury) i jeszcze daja na poparcie przyklad stomatologa. juz kiedys pisalam na ten temat.
lekarz??stomatolog?? to wg ciebie taka sama filozofia jest wyleczenie czlowieka jak wykonanie paznokci????noooo to winszuje..
jak w ogole mozna porownywac te dwa zawody.. studia medyczne trwaja 6 lat, a kurs w najlepszym wypadku tydzien, wiec porownanie jest co najmniej.. nielogiczne?
anick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 11:04   #27
Luka_
Przyczajenie

luna x z tych tańszych zestawów słyszałam że Gabrielle są dobre. Co do tego jeżeli nie posiadasz pieniędzy, bądź nie chcesz iśc na kurs to polecam powchodzić na różne fora dotyczące przedłużania paznokci, szczególnie polecam forum Golden Nails oraz Beautica, sama za nim poszłam na szkolenie to dużo rzeczy czytałam właśnie tam. Polecam również gazetę Paznokcie, koszt ok. 10 zł. To forum uważam również za skarbnicę wiedzy, więc polecam też sobie poprzeglądać wątki. Co do tańszych produktów i robienia sobie pazurków bez szkolenia, to uważam że to jest Twój wybór jednak nie powinnaś robić komuś innemu niż sobie, ponieważ tak jak dziewczyny piszą możesz wyrządzić komuś krzywdę, sobie też (ale to na własną odpowiedzialnośc robisz i myślę że wiesz co robisz). Ja swoje pazurkowanie zaczęłam dzięki rodzinie od której dostałam cały zestaw do robienia tipsów niestety firmy AllePaznokcie ;> Jednakże zmotywowawło mnie to żeby iść na kurs. Szkoliłam się w Beautice i pracowałam również na ich produktach- SPN. I miałam okazję zobaczyć co znaczy porządny żel i porządne narzędzia do pracy Tych tańszych nie polecam chociażby z racji tego że ciężko ci będzie bez szkolenia nawet coś z nimi wykonać (chodzi mi tu o żele). Ja np. te które dostałam zużywam do ćwiczenia wzroków na tispach . Warto jest czasami zajrzeć na storny tych tańszych dystrybutorów i kupić powiedzmy taniej jakieś ozdoby czy szczoteczkę do pyłku. Jednkże odradzam kupowanie tam żeli. Jeżeli masz pytania to chętnie Ci pomogę. Pozdrawiam
Luka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 12:18   #28
byliczka
Zakorzenienie

An ja jednak jestem zdania że to umiejętności powinny weryfikować stylistkę, a nie ukończone przez nią kursy
Stary 2009-10-07, 17:20   #29
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Ja nie chcę nikomu ubliżać, (Luna, to co napisałam to IRONIA, nie ubliżanie).
Skończmy lepiej temat. Ja już stąd uciekam i nie wracam, nie chcę skończyć banem.
Powodzenia życzę i czekamy na Twoje prace.

Sarkastycznie - cyniczne - takie mam podejście dzisiaj.

PS. Jak grochem o ścianę. Zawsze tak będzie.
Stary 2009-10-07, 19:23   #30
Veela1
Raczkowanie

Anicku, to, że nie mam kursu to nie znaczy, że nie uważam, że powinno sie od niego zaczynać.

Cytat:
hipokryzja na skale swiatowa
Nazwałabym to "nauką innych na własnych błędach".
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości