Przechowywanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-01, 11:14   #1
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

Przechowywanie

interesuje mnie w czym trzymacie swoje akcesoria do przedłużania paznokci. Pytanie to głównie kieruję do stylistek, które nie mają swoich salonów tylko tworzą w domu.
Ja na dzień dzisiejszy z małej torebusi podręcznej przerzuciłam się na torbę podróżną. przymierzam się do dużej walizki metalowej.
Konkretnie chodzi mi, w czym trzymacie akcesoria typu, pędzle, pilniki, cążki i inne. bo przecież bez odpowiednich pudełek pędzle się deformują, pilniki trzymałam w piórniku, ale się deformowały, głównie te gąbkowe.
bochema jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 13:52   #2
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip
Dot.: Przechowywanie

Żele, lampa i inne takie pierdołki trzymam w kufrze. Pędzle kupuję tylko takie ze skuwką, zamykane.
Reszte - tzn ozdoby są popakowane w kasetki i są w jednym dużym pudełku.
Stary 2009-10-01, 16:05   #3
byliczka
Zakorzenienie

A jak tworze w domu to po co mi to trzymać w kufrze i wyciągać za każdym razem? Mam wszystko na parapecie obok stolika i na małym stoliczku przy ręce, żeby łatwiej było szperać we wszystkim.
Stary 2009-10-01, 16:10   #4
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
A jak tworze w domu to po co mi to trzymać w kufrze i wyciągać za każdym razem? Mam wszystko na parapecie obok stolika i na małym stoliczku przy ręce, żeby łatwiej było szperać we wszystkim.
Jak ma się co kilka godzin klientkę to oczywiście, ze nie ma sensu chować i wyjmować. Ja niestety muszę chować bo mi dzieci pozjadają wszystko i wyjmuję jak się nadarzy okazja np. raz w miesiącu. A nie mam wolnego pokoiku w którym mogę się rozłożyć i mieć wszystko pod ręką i zamykać na klucz.
Stary 2009-10-01, 16:22   #5
Adziullenna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bochema Pokaż wiadomość
Jak ma się co kilka godzin klientkę to oczywiście, ze nie ma sensu chować i wyjmować. Ja niestety muszę chować bo mi dzieci pozjadają wszystko i wyjmuję jak się nadarzy okazja np. raz w miesiącu. A nie mam wolnego pokoiku w którym mogę się rozłożyć i mieć wszystko pod ręką i zamykać na klucz.
mam osobna szafke z polkami, a wszystko posegregowane w koszyczkach
Adziullenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 17:26   #6
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

no , może się troszkę na początku źle wyraziłam, bo chodziło mi o te panie które z całym ekwipunkiem ruszają do klientki. Mają swój " obwoźny salonik".
Stary 2009-10-01, 17:39   #7
byliczka
Zakorzenienie

Ano! Przed dzidziorami chowaj! To niezwykle interesowne stworzenia, zwłaszcza jeśli widzą małe kolorowe pudełeczka
Stary 2009-10-01, 21:42   #8
tourquise
Raczkowanie

GG do tourquise

Cytat:
Napisane przez bochema Pokaż wiadomość
no , może się troszkę na początku źle wyraziłam, bo chodziło mi o te panie które z całym ekwipunkiem ruszają do klientki. Mają swój " obwoźny salonik".
Ja wszystko mam w aluminiowej walizce kiedy jade do klientki... Ale ta już niestety dla mnie zbyt mala i nic sie w niej nie miesci
tourquise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 21:45   #9
byliczka
Zakorzenienie

Walizkę też miałam, ale odkąd moja kolekcja powiększyła się do ok 30 różnych żeli i ok. 60 akryli plus frezary, lampy i inne rzeczy to stwierdziłam że dziękuję, nie dojeżdżam nigdzie
Stary 2009-10-01, 23:18   #10
PinUp
Raczkowanie

Wszystko trzymam na szafeczce :PP tylko ozdoby w walizce, na mikolaja dostalam od mojego faceta taka pokryta zamszem, czerwona- mikolajowa
PinUp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 00:11   #11
Albertyna
Zakorzenienie

Smile Dot.: Przechowywanie

Możesz kupic sobie walizeczke na kólkach.
Wygodna, gdy jedziesz do klientki, bo mozna poturkotac na kółeczkach i nie musisz wszystkiego w rączkach dźwigac.
Mam take i teraz słuzy tylko do przechowywania róznych szpargałów w salonie
Wadą jej jest to, ze nie ma przegródek- niestey- trzeba zaiwestować w plastikowe pudełeczka.
A co ja sie naszukałam płaskiego pudełeczka na pilniczki- żeby nie wielkie było i długie, to moje Pędzelki, pamietam mialam w pudełeczku na szczoteczki do zebów- wygodne, nie wielkie i odpowiednio długie.
Na szczęscie jeżdżenie do klientek, to od kilku lat przeszłośc, bo jednak meczące to było.
Stary 2009-10-02, 09:20   #12
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

Teoretycznie mam pudełko/a po obrazkach które przynoszą klienci i nie zabierają już ze sobą, ale są zbyt duże, za dużo miejsca zajmują, więc muszę wykombinować coś mniejszego. Pomysł na pudełka od szczoteczki do zębów genialny. Myślałam też o uszyciu pokrowca takiego jak przechowują pędzle wizażystki, tylko jakoś zebrać się nie mogę. W sumie Teżecik poszedł na zwolnienie na 2 tygodnie więc będę miała troszkę czasu to może sobie uszyję. Mam stary skórzany plecak, powinien być dobry na przeróbkę.
A po pudełka do pilników to chyba dobrze się wybrać do sklepu wędkarskiego oni tam mają całe mnóstwo pudełeczek. Niektóre mają ruchome przegródki więc można sobie ustawiać tak jak nam pasuje

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Stary 2009-10-02, 09:40   #13
byliczka
Zakorzenienie

Albertyna, ja pilniki swego czasu trzymałam w opakowaniu po jakichś pomadkach prostokątne i przezroczyste Tylko nie pamiętam jakie, nie wiem czy nie po jakichś wiśniach w czekoladzie
Stary 2009-10-02, 09:55   #14
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

Ja mam fajne drewniane pudełko z rozsuwaną przykrywką po wódce, trzymam tam swoje pędzle ale do malowania. jest ich tyle że pudełko wypełnione jest po brzegi, części i tak już się pozbyłam bo już liniały i część mole pożarły . A Swoje rzeczy do malowania, to owszem mam uprzątniętą szafkę i tam trzymam od kiedy moja starsza córka pokazała mi się od stóp do głów wysmarowana złotym brokatem.
Kiedy poszłam do pokoju w którym stał brokat około 2 kg połowa rozsypana na dywanie, ubraniach itd. To co mi się udało zebrałam resztę co dał radę wciągnął odkurzacz. Przez dobre kilka tygodni wszyscy świeciliśmy się. Brokat był wszędzie bo się rozniósł po całym domu. Dziecku się nie oberwało za to, to ja powinnam dostać za to że pojemnik z brokatem był w zasięgu ręki mojej córki. Ale i tak się popłakałam, bo mi nerwy nie wytrzymały i " wyrzucone" pieniądze.
Po kilku dniach mieliśmy z tego niezły ubaw. " Złota dziewczyna"

Edytowane przez bochema
Czas edycji: 2009-10-02 o 09:56
Stary 2009-10-04, 08:39   #15
nattaliah
Rozeznanie

Dwa kilo brokatu??? Toż to majątek chyba. Współczuję.
Ja mam walizkę na kółkach, a w niej ozdoby w pudełeczkach z IKEI, pilniki w długim pojemniku do żywności, akryl i inne akcesoria w kwadratowym pojemniku do żywności. Lampa, którą utwardzam tylko glossa i frezarka są owinięte folią bąbelkową. Kiedyś zamiast pojemników miałam kosmetyczki i pewnego razu klej mi się wylał w jednej z nich. Oj się działo.... :/
nattaliah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 09:51   #16
bochema
Zadomowienie

GG do bochema

Cytat:
Napisane przez nattaliah Pokaż wiadomość
Dwa kilo brokatu??? Toż to majątek chyba. Współczuję.
Ja mam walizkę na kółkach, a w niej ozdoby w pudełeczkach z IKEI, pilniki w długim pojemniku do żywności, akryl i inne akcesoria w kwadratowym pojemniku do żywności. Lampa, którą utwardzam tylko glossa i frezarka są owinięte folią bąbelkową. Kiedyś zamiast pojemników miałam kosmetyczki i pewnego razu klej mi się wylał w jednej z nich. Oj się działo.... :/
Dziękujmy , że tylko około 2 kg resztę miałam schowaną w worku.
To prawda taka ilość brokatu to majątek. takie ilości były mi potrzebne i nadal są potrzebne do bombek.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości