Może tym razem metamorfoza faceta? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-17, 23:28   #31
wredna baba
Raczkowanie

Dot.: Może tym razem metamorfoza faceta?

Hehe, czyli nie chcesz się zmienić, tylko ... no nie wiem co, pochwalić? :P
Kup sobie ciemne dżinsy, proste, koszulkę polo ale z tych takich bardziej eleganckich, dobrze dopasowaną koszulę (ciemne, chłodne, dosyć intensywne kolory)
I wywal te poszarpane spodnie, już kolejna osoba prosi
W moim mieście (Kraków) takie się nie podobają dziewczynom. Nawet mojemu bratu się nie podobają (13 lat)
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 23:29   #32
Deppka
Raczkowanie

Hm... mi tam te T-shirty się podobają Masz swój styl i fajnie.

Ale za to jeansy - tak jak piszą dziewczyny - i mnie się nie widzą. Te poszarpane jak dla panienki, wybacz. I jeśli miałabym coś jeszcze radzić- nie ubieraj się jednokolorowo, dość śmiesznie i dziwnie to wygląda. Pozdrawiam
Deppka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:23   #33
_vixen_
Zakorzenienie

Jeszcze może te t-shirty jakoś by uszły, gdyby nie były połączone z tymi spodniami.

Moim znajomym też się ten styl nie podoba, ale podejrzewam, że znalazłbyś entuzjastki na wiejskich imprezkach
_vixen_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 11:50   #34
zemil2006
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wredna baba Pokaż wiadomość
Hehe, czyli nie chcesz się zmienić, tylko ... no nie wiem co, pochwalić? :P
Kup sobie ciemne dżinsy, proste, koszulkę polo ale z tych takich bardziej eleganckich, dobrze dopasowaną koszulę (ciemne, chłodne, dosyć intensywne kolory)
I wywal te poszarpane spodnie, już kolejna osoba prosi
W moim mieście (Kraków) takie się nie podobają dziewczynom. Nawet mojemu bratu się nie podobają (13 lat)

hmm no ciemne jeansy, ciemna koszulka i na pogrzeb tak?

polo koszulki odpadają nienawidzę
zemil2006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 14:55   #35
coronee
Raczkowanie

Nie chciałabym Cię obrazić, ale pochodzę ze wsi i właśnie "wioskowi dyskotekowicze" wyglądali bardzo podobnie do Ciebie... Po pierwsze zrezygnuj z żelu na włosach!!! I co z tego, że używasz go od iluś tam lat? Sklejone, świecące się włosy wyglądają wręcz obleśnie. Jeśli potrzebujesz ułożyć włosy, to użyj np. dobrego lakieru. Kup sobie jakieś ciemne jeansy (ciemny granat, grafit, szary) i jakieś jaśniejsze np. beżowe. Te postrzępione, które nosisz nie wyglądają dobrze. Jeśli nie lubisz polo, to noś zwykłe podkoszulki (ale proszę, nie z takimi okropnymi nadrukami) dopasowane (żeby nie były za luźne), w intensywnych, ale raczej ciemnych kolorach (czerwień, ciemna zieleń, brąz, niebieski, granat, no i białe też mogą być). Do tego moze być jakaś koszula na wierzch (ciemniejsza od podkoszulka i też dopasowana). Jeśli zakładasz już jasnoniebieskie jeansy to koszulka najlepiej czarna (ewentualnie biała lub czerwona). No i buty... tylko nie białe...
coronee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 15:43   #36
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie

Temat wątku : Może tym razem metamorfoza faceta?

Twoje słowa : "Nie będe chodził ubrany jak większość. W jednokolorowe ubranie. Włosy na żel mam juz od 2 lub 3 klasy podstawówki całe życie. Więc to nie chwilowa moda"

Po co w takim razie ten wątek skoro wiesz jak chcesz wyglądać i nie zamierzasz nic zmienić?

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 16:54   #37
_vixen_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coronee Pokaż wiadomość
Po pierwsze zrezygnuj z żelu na włosach!!! I co z tego, że używasz go od iluś tam lat? Sklejone, świecące się włosy wyglądają wręcz obleśnie. Jeśli potrzebujesz ułożyć włosy, to użyj np. dobrego lakieru.
Właśnie, przecież jest pełno specyfików, także pianki, pasty modelujące. Niekoniecznie musi to być żel dającvy efekt pozlepianych włosów niemytych od tygodnia. W sumie myślałam, że moda na zelowanie włosów minęła dawno temu...
Stary 2010-06-18, 17:08   #38
lottelita
Raczkowanie

z figury,z twarzy i fryzury to jesteś niezła dupa koszulki tez masz fajne,mnie sie podobajom poszarpane spodnei za to faktycznei sa okropne.
lottelita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 17:46   #39
Tetrix
Rozeznanie

Nie widzę postępu, te spodnie są OBMIERZŁE, żel na włosach nadaje Ci wygląd topielca, czemu nie bierzesz do serca sensownych rad dziewczyn?
Ja bym swojemu dziecku nie pozwoliła się tak ubierać.
Chłopie, po co Ci to.

Tetrix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 10:44   #40
zemil2006
Raczkowanie

Dodam jeszcze swoje zdjęcia hmm chyba jak dla was normalnych ubraniach Bo nie zawsze chodzę w różowych Więc proszę :P
zemil2006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 11:54   #41
TLU
Zadomowienie

Mnie sie tak naprawde podoba jedynie na ostatnim zdjeciu - w brazowej pasiastej koszulce - dobrze Ci w cieplych kolorach. Ale bizuterie tak czy siak bym wywalila i zel rozniez. Kup sobie gume fryzjerska - tez ulozysz wlosy fantazyjnie a bedzie ladny matowy finish i wlosy ci sie nie posklejaja.
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 16:10   #42
ashlix
Zadomowienie

Trzecie i ostatnie zdjęcie mi się podoba.
Stary 2010-06-19, 23:40   #43
carmen999
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zemil2006 Pokaż wiadomość
Od tamtedo czasu kilka kilogramów się zmieniło i troche wieku przybyło. Tranowac trenuję od 11 lat ale teraz troche na rzeźbę.

Heh żaden sposob ubierania i mnie tutaj się nie podoba Trudno pytałem mase dziewczyn i znajomych i nie. I własnie im sie podobały i te koszulki itd. Wiec może w moim miescie w Kielcach własnie taki styl pasuje kobietom? Lubie sie wyróżniać i na pewno będzie tak dalej. Nie będe chodził ubrany jak większość. W jednokolorowe ubranie. Włosy na żel mam juz od 2 lub 3 klasy podstawówki całe życie. Więc to nie chwilowa moda
Ja jako kielczanka wypowiem się, że i mi się ten strój nie podoba... Facet powinien być ubrany z klasą. Jesteś wysoki, więc nie ma siły, żebyś nie rzucał się w oczy Postawiłabym na spodnie bez tych udziwnień i koszulki-jak najbardziej nadałyby się takie w intensywnych kolorach, ale bez tych nadruków. Połączenie bieli i różu nie pasuje facetowi, to babska kompozycja. Cycata kobieta na koszulce jest już naprawdę w złym guście. Zlikwidowałabym też łańcuch i żel na włosach.
carmen999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 10:18   #44
_vixen_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez carmen999 Pokaż wiadomość
Zlikwidowałabym też łańcuch i żel na włosach.
I bransoletę

Czy tylko mi takie wyrafinowane "ozdoby" kojarzą się z mafiozami grubymi karkami w zdezelowanym BMW z lat'90
Stary 2010-06-20, 11:23   #45
LauraS.
Rozeznanie

Cytat:
Dodam jeszcze swoje zdjęcia hmm chyba jak dla was normalnych ubraniach Bo nie zawsze chodzę w różowych Więc proszę :P
pierwsze,trzecie,ostatnie zdjęcie.Wyglądasz naprawdę fajnie.Masz krótkie włosy,więc nie wiem po co ten żel.Jeśli chcesz unieść włosy to lepiej użyj lakieru.Masz ładną twarz i karnację,więc nie wykorzystaj to
Stary 2010-06-20, 11:31   #46
paulaql
Raczkowanie

Robisz sobie straszną krzywdę stylizując się na tandetnego króla disco polo.
W suchych włosach, dźinsach, grzecznej koszuli byłoby z Ciebie ciacho. Byłoby.
paulaql jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:27   #47
Falabella
Zakorzenienie

Zgadzam się z paulaql.

Dlaczego dążysz do takiej stereotypowej wiejskiej tandety?

Facet musi być męski. Męski!

Wymieniłabym całą Twoją garderobę i zmyła żel z włosów, a opakowanie wywaliła.
Nie chadzaj w jasnych, podartych spodniach! Nie ubieraj rybaczek!
Zrezygnuj z różu, fiolecików...wyglądasz jak męska wersja tandetnej dziewczyny.

A byłbyś ok, gdybyś był bardziej męski. Więcej prostoty, więcej z niegrzecznego chłopca.

Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 15:05   #48
Alisse
Raczkowanie

Na 4 zdjęciu rozporek Ci sie rozjechał.
Alisse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:55   #49
wredna baba
Raczkowanie

Cytat:
hmm no ciemne jeansy, ciemna koszulka i na pogrzeb tak?

polo koszulki odpadają nienawidzę

Nie, no lepiej poszarpane dżinsy, neonowa koszulka i na wiejskie dicho wyrywać "lachony"
Nieco zalatujesz tandetą, wyrażając się kolokwialnie- lepiej się wyróżniać na plus, nie na minus, uwierz.
To tak jak dziewczyna - jak jest ładnie ubrana,, lekko opalona, z eleganckim makijażem, w dopasowanych ciuchach, z zadbanymi paznokciami - jest super.
Ale jeśli jest zesmażona na frytkę na solarium, ubrana w ciuchy jaskrawy róż w rozmiarze "serwetka", twarz kapie od makijażu, tipsami mogłaby śruby wkręcać, a na głowie ma żółto-czarny tapir... to od przesady boli głowa

Kicz kontrolowany w małych ilościach jest ok, nadmiar kiczu jest niesmaczny.

Aaa.. i mówię to dlatego, że Ty założyłeś wątek, poddając się ocenie (chyba, że tylko oczekując jęków zachwytu, ale wtedy to lepsze są inne portale, np fotka.pl), czyli, z założenia, prosisz o rady i rzeczową krytykę w celu przeprowadzenia zmian. Więc krytykujemy, co nam się nie podoba, pokazując kierunek, w którym mógłbyś dążyć w celu polepszenia wizerunku.
I jeszcze jedno - znajomi często nam przytakują i nie są z nami szczerzy - żeby nas nie urazić, żeby się przypodobać żeby nie psuć stosunków itd,. I jeszcze nie zwracają na niektóre rzeczy uwagi - kwestia przyzwyczajenia
Nie zawsze więc ich ocena jest obiektywna.

Tu na forum masz przekrojówkę, dowiadujesz się, jak Cię widzą osoby z zewnątrz.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Aaa.. i jeszcze co do pogrzebu - marynarka i eleganckie spodnie będą lepsze niż dżinsy i koszulka :P
wredna baba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 17:02   #50
MysteryMe
Raczkowanie

A mnie sie tam podoba;-)Nic bym nie zmieniala.
MysteryMe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 00:30   #51
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

zgadzam sie z dziewczynami, odejdź od stylu kiczowatego, na ostatnich zdjęciach lepiej, przeszedłeś do brązów, koszulka brązowa w paski i bluza biała może być

tylko ten żel na włosach...naprawdę nie znam juz faceta który używa żelu, wszyscy stosują gumę, czasem plus lakier i mają bardzo ładnie ułozone fryzury.
polecam gumę z joanny taką brazową daje naprawdę naturalny look

jesteś atrakcyjny, ponieważ masz ciemne wlosy, ładne brwi, jestes wysoki i masz ładne dłonie, tylko chyba sam sobie szkodzisz... i naprawdę, my nie doradzamy źle
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 22:13   #52
basia1324
Przyczajenie

licz się również z tym że ludzie wprost mogą się bać powiedziec prawdę w oczy ,że masz kiepski styl mnie np tacy faceci w rozpiętych koszulach, jaskrawych koszulkach a różowych to już wogóle, sztucznych pozach i ulizanych włosach baardzo odpychają nie chcę być niemiła, ale patrząc na te zdjęcia, choć cię nie znam, mam wrażenie że albo jesteś pedałem albo jakimś disco polo macho. Przepraszam, jeśli żle cie oceniłam, ale facet powinien raczej postawić na prosty naturalny urok, tylko włosy fajnie jakoś ściąć i bez żelu + ciuchy na luzie fajne ale proste i nie przejmować się tak bardzo wyglądem, ważne, żeby wyglądał schludnie i na luzie ale dziewczyny mogą mieć inne zdanie na ten temat
basia1324 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 12:03   #53
antidotum89
Wtajemniczenie

tak jak dziewczyny wczesniej wspomniały zalatujesz kiczem, mi osobiscie podoba sie niewymuszona luzna elegancja, sportowa marynarka, ładnie skrojone dzinsy i fajne buty, nie trawie bluz w paski. nie wiem ile masz lat ale taki styl kojarzy mi sie ze zbyntowanym licealistom a nie z mezczyzna.
antidotum89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości