Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami - Strona 46 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-08-11, 22:40   #1351
megilla
Wtajemniczenie

Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Ja wykończyłam juz drugi podkład mineralny ukrecony z bazy podkladowej i kolorystycznej. Poza tym mam zrobiłam sobie róż, dwa odcienie bronzera, rozświetlacz, i puder matujący. W sumie tylko tyle, bo pielęgnację zamawiam zwykle w ZSK.
megilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 15:42   #1352
AncientQueen
Rozeznanie

Dziewczyny, czy któraś z Was nie chciałaby się podzielić primerem Prelude Matte lub Kaolin Oil Control Matte? Kuszą mnie one już od dłuższego czasu, a jakoś mi nie po drodze z zamówieniem. Widziałam, że we wcześniejszych postach wspominałyście, że jesteście w posiadaniu tych produktów, więc może znalazłaby się dobra duszyczka, która upatrzyłaby sobie coś z mojego wątku wymiankowego i w zamian podzieliła się konkretną odsypką?Proooooszę
Stary 2016-04-18, 08:58   #1353
melka250
Przyczajenie

Liczę na to że któraś z was tutaj zajrzy. Mam już bronzer, róż i rozświetlacz handmade, teraz przyszła kolej na podkład. Zależy mi na mocnym kryciu, dlatego pod uwagę wzięłam zestaw do cery tłustej lub bardzo tłustej i Pure Kaolin. Z tego co wyczytałam ten drugi może dać na mojej twarzy nieładny efekt, bo z natury mieszana obecnie jest przesuszona po kwasach i wolałabym uniknąć podkreślenia tego wszystkiego, co chcę ukryć. Nie musi też dawać płaskiego matu. Teraz tylko pytanie, czy skoro zależy mi wyłącznie na kryciu i trwałości, to może lepiej zamówić wersję do skory mieszanej i domówić osobno tlenek zwiększający krycie? Co wy na to?
melka250 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 10:45   #1354
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez melka250 Pokaż wiadomość
Liczę na to że któraś z was tutaj zajrzy. Mam już bronzer, róż i rozświetlacz handmade, teraz przyszła kolej na podkład. Zależy mi na mocnym kryciu, dlatego pod uwagę wzięłam zestaw do cery tłustej lub bardzo tłustej i Pure Kaolin. Z tego co wyczytałam ten drugi może dać na mojej twarzy nieładny efekt, bo z natury mieszana obecnie jest przesuszona po kwasach i wolałabym uniknąć podkreślenia tego wszystkiego, co chcę ukryć. Nie musi też dawać płaskiego matu. Teraz tylko pytanie, czy skoro zależy mi wyłącznie na kryciu i trwałości, to może lepiej zamówić wersję do skory mieszanej i domówić osobno tlenek zwiększający krycie? Co wy na to?
Na mój rozum więcej pigmentu powinno lepiej wzmocnić krycie. Ale najpierw powinnaś zastanowić się, czy naprawdę potrzebujesz tak mocnego krycia? Może lepiej wziąć podkład o ładnym wykończeniu a do tego korektor nanoisć tylko tam, gdzie trzeba.
Stary 2016-07-27, 09:19   #1355
Gonia
Zakorzenienie

http://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw...ileen-13-g/109

mam cerę mieszana/ tłusta, skłonna do zapychania, nie lubie dużego krycia, dobry będzie ?

Gonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 13:13   #1356
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
http://www.kolorowka.com/pl/p/Zestaw...ileen-13-g/109

mam cerę mieszana/ tłusta, skłonna do zapychania, nie lubie dużego krycia, dobry będzie ?
To jest puder wykończeniowy z tego co widzę a nie podkład. Będzie prawie niewidoczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxescapismxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 14:03   #1357
AncientQueen
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
To jest puder wykończeniowy z tego co widzę a nie podkład. Będzie prawie niewidoczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam, co więcej on się nie nadaje do bardzo jasnej karnacji, pytałam kiedyś właścicielkę o ten puder i powiedziała, że przez zawartość glinek nie jest on zupełnie transparentny i przy bladej cerze lepiej wybrać coś innego. Szkoda dla mnie, bo skład ma świetny
Stary 2016-08-29, 11:23   #1358
Justyna0203
Przyczajenie

Cześć dziewczyny Mam do odsprzedania pigmenty mineralne z kolorówki, nowe i otwarte, wszystkie w terminach ważności. Sprzedam w niższej cenie, ponieważ nie mam już na to czasu Mam też opakowania. Mam zdjęcia pigmentów Wyślę zainteresowanym. Oczywiście ceny niższe, bo zależy mi żeby się ich pozbyć przed przeprowadzką. Zapraszam!
Justyna0203 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 11:51   #1359
basiago
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Justyna0203 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mam do odsprzedania pigmenty mineralne z kolorówki, nowe i otwarte, wszystkie w terminach ważności. Sprzedam w niższej cenie, ponieważ nie mam już na to czasu Mam też opakowania. Mam zdjęcia pigmentów Wyślę zainteresowanym. Oczywiście ceny niższe, bo zależy mi żeby się ich pozbyć przed przeprowadzką. Zapraszam!
Na wizażu prowadzenie sprzedaży jest zabronione, jedyna opcja to pojawić się w działach wymiankowych
Stary 2016-08-30, 09:56   #1360
Justyna0203
Przyczajenie

Aaa ok, dziękuję za informację
Justyna0203 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 22:04   #1361
rafal86
Raczkowanie

Jakby mi ktoś wytłumaczył, gdy piszą o nowym młynku 'musi być kupiony wyłącznie do tego celu' (tj ukręcenia podkładu). Oznacza, że tylko na ten 1 raz gdy kręcimy podkład, czy na przyszłość możemy go znowu użyć oczywiście tylko po to, by sobie go znowu ukręcić? Bo raczej nie chodziło im o to, że ma być to przeznaczenie jednorazowe. Jakoś mi to umknęło, nie wyjaśnili tego za dobrze, a wydaje mi się, że kupowanie młynka do każdego kręcenia byłoby nieopłacalne.
Pytam bo może sobie go kiedyś kupię, zawsze daję maciupkie ilości pigmentów i mi ręka odpada z tego żmudnego ucierania.
rafal86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 22:19   #1362
Noodle Soup
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rafal86 Pokaż wiadomość
Jakby mi ktoś wytłumaczył, gdy piszą o nowym młynku 'musi być kupiony wyłącznie do tego celu' (tj ukręcenia podkładu). Oznacza, że tylko na ten 1 raz gdy kręcimy podkład, czy na przyszłość możemy go znowu użyć oczywiście tylko po to, by sobie go znowu ukręcić? Bo raczej nie chodziło im o to, że ma być to przeznaczenie jednorazowe. Jakoś mi to umknęło, nie wyjaśnili tego za dobrze, a wydaje mi się, że kupowanie młynka do każdego kręcenia byłoby nieopłacalne.
Pytam bo może sobie go kiedyś kupię, zawsze daję maciupkie ilości pigmentów i mi ręka odpada z tego żmudnego ucierania.
pewnie chodzi o to, żeby był przeznaczony wyłącznie do celów kosmetycznych, a nie np. mielenia kawy czy innych rzeczy

Noodle Soup jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 14:41   #1363
aga_300
Przyczajenie

nie słyszałam wcześniej o ty sklepie, dzięki dziewczyny za wątek!
aga_300 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 23:47   #1364
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczęta, jeśli chcę znaaacznie ocieplić (zażółcić dosłownie) BB krem - powinnam zmieszać z nim Żółcień Żelazową czy Color Yellow Blend? Będę brała próbkę na początek ale nie wiem, który wybór będzie lepszy

Color Yellow Blend posiada oprócz czystej żółcieni żelazowej jeszcze mikę i stearynian magnezu, więc mniej żółci?
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-17, 17:05   #1365
JustDreaming
Rozeznanie

Dot.: Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Czy któraś z was używała tych brokatów ze strony? Cena kusi, szczególnie w porównaniu z inglotem
JustDreaming jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 17:18   #1366
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Dziewczęta, jeśli chcę znaaacznie ocieplić (zażółcić dosłownie) BB krem - powinnam zmieszać z nim Żółcień Żelazową czy Color Yellow Blend? Będę brała próbkę na początek ale nie wiem, który wybór będzie lepszy

Color Yellow Blend posiada oprócz czystej żółcieni żelazowej jeszcze mikę i stearynian magnezu, więc mniej żółci?
Color Blendy są sformułowane tak, żeby można je po prostu mieszać z innymi kosmetykami, chociaż głównie chyba z myślą o sypkich (w torebce strunowej).
Żółcień żelazowa to czysty pigment, ale czyste pigmenty wg zaleceń sklepu powinno się mieszać już za pomocą odpowiednich narzędzi (moździerz albo młynek).

O intensywność koloru się nie martw, Color Blend Yellow bardzo mocno żółci. Trzeba bardzo ostrożnie dodawać malutkie ilości.
Stary 2017-01-09, 17:40   #1367
Avenna
Raczkowanie

hej, pewnie tak nie można i nakrzyczycie ale ja bym chętnie odkupiła pigmenty z kolorówki. odsypki znaczy.
nawet małe.
w woreczkach, przez allegro na przykład.

proszę mi pisać
Avenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-12, 21:58   #1368
Avenna
Raczkowanie

a może ktoś miałby pomysł, jak ukręcić TKB Matte Texture Base for Eyes?

wiem, że byłoby wygodniej kupić próbkę, ale zwyczajnie mam w domu za dużo półproduktów...trzeba na coś wykorzystać. skład jest taki:

Mica
Titanium Dioxide
Magnesium Stearate

czyli, jakbym dała mikę mat 2 objętości i po jednej reszty, to mogłoby ładnie zadziałać? myślicie?
Avenna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości