jak wybielić skórę twarzy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-09-25, 23:00   #31
canivoria
Raczkowanie

Dot.: jak wybielić skórę twarzy

Dziękuję za odpowiedź!
Krem ten jest niezwykle tani...Ale na razie muszę się wstrzymać nawet od tak niewielkiego zakupu. Jeśli go w przyszłości zastosuję to myślę, że zdam relację.
Niestety, akurat druga propozycja już nie dla mnie, bowiem w ogóle nie stosuje rzeczy, które "malują" twarz, bo po prostu...no, nie maluję się, nie noszę makijażu i, śmiejcie się, nawet nie wiem co to są te bb, podkłady i takie inne.
Chociaż, owszem, w pewnym sensie się maluję - stosuje filtry mineralne, a jak się świecę po nich to też się "przypudruję"...mąką ziemniaczaną albo właśnie zasypką
Dlatego też zależy mi na kremach, które "aktywnie" wybielają samą skórę i przebarwienia, piegi, aby twarz sama z siebie była jasna i nieskazitelna - bez bb, podkładów itd.
Wiem, że to niemądre i desperackie, ale prawda jest taka - by się wybielić trzeba by było po prostu zniszczyć melanocyty i tyle. A przecież ta nasza melanina, której tak nie lubimy, w rzeczywistości chroni naszą skórę!...
canivoria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 23:13   #32
ssijmaua
Raczkowanie

Dot.: jak wybielić skórę twarzy

w sumie chroni skórę, ale nie jest aż tak potrzebna. jeśli ktoś się nie opala i przebywa na słońcu z umiarem, stosuje kremy z filtrem, to jest bledszy, a jego skóra jest zdrowsza. dla wit. D najlepszy jest cień i wczesna pora dnia, gdy słońce nie jest za ostre. to po co nam tyle tego, jak nie chcemy być ciemne jak asfalt?

Tagi
bladość, cera, porcelanowa, słońce

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości