z jasnego blondu na brąz a'la Eva Longoria - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-08, 10:17   #1
olalicious07
Zadomowienie

GG do olalicious07

z jasnego blondu na brąz a'la Eva Longoria

witam
Od dwóch lat rozjaśniam wlosy balejażem na dość jasny blond, jednak szczególnie teraz (jestem w ciąży), odrosty pojawiają się bardzo szybko, a fryzjerka nie chce mi ich rozjaśniać co 3tyg - dba o ich w miarę dobrą kondycję. Mam naturalnie ciemne włosy, ciemne oczy i ciemną oprawę. W jasnym blondzie czuje się bardzo dobrze, ale tak jak pisałam - tylko przez te 3 tyg zanim odrosty nie robią się zbyt widoczne. Wymyśliłam więc, że je ufarbuję na kolor a'la Eva Longoria - taki średni (?) brąz. Co Wy na to? Załączam fotki i proszę o radę

ps - mam krótsze włosy niż na zdjęciu, ale kolor ten sam( tutaj świeżo po farbowaniu)
olalicious07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 19:43   #2
LadyPretensja
Raczkowanie

Dot.: z jasnego blondu na brąz a'la Eva Longoria

Napisałaś,że tu na zdjęciu jest świeżo po farbowaniu a widać spory odrost.Ładnie Ci w takich włosach,ale myślę,że może taki kolor na jaki zafrabowala sobie teraz Ashley Tindsale(nie wiem czy to się tak pisze) by Ci się spodobał?
LadyPretensja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 00:14   #3
TLU
Zadomowienie

Dot.: z jasnego blondu na brąz a'la Eva Longoria

Wydaje mi sie, ze tym odcieniem uzyskasz kolor jaki chcesz - tylko nie przetrzymaj ponad 10 minut. Ja na podobny blond uzylam odcienia 5.3 i mi wyszedl podobny braz (napewno jasniejszy niz na opakowaniu farby). Co wazne farba nie zmyje Ci sie po tygodniu. Poki co mam kolor od 2 tygodni i wyglada ladnie, nic nie blaknie i zlapal rowno. Jak tak pojdzie dalej nie bede juz kolorowac wlosow do lata (kiedy pewnie wroce do blondu ). Polecam tez Brilliant Brunette John Frieda szampon i odzywke. Braz bedzie duuuzo ladniejszy niz u Longorii
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości