jaka fryzurka i kolor? potrzebuję rady.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-12, 15:03   #1
Jowitka061987
Raczkowanie

jaka fryzurka i kolor? potrzebuję rady....

Witam wszystkie Wizażanki

mam dylemat odnośnie fryzury i koloru włosów... bardzo dużo eksperymentowałam, ale na nic się to nie zdało...może Wy mi pomożecie?

Mój naturalny kolor to hm średni blond (mówię na niego "myszowaty", nie podoba mi się... jest szary i nijaki). Eksperymentowałam z balejażem od delikatnych pasemek, refleksów po mocne kontrasty z ciemnym brązem, a nawet odcieniami fioletu czy bordo, poprzez tzw. ramki, tzn. górna warstwa włosów na jeden kolor (w moim przypadku jasny blond), a dolna na ciemno. Następnie farbowałam włosy po całości, od delikatnych brązów, rudości aż po ciemniejsze kolory (czarnych nie miałam, bo to byłaby lekka przesada w moim przypadku ). W tamtym roku miałam jeszcze ciemne, postanowiłam je rozjaśnić, ale nie od razu poprzez rozjaśnianie... zaprzestałam w tym celu farbowania na 10 miesięcy i stopniowo je przycinałam, aż odrosły. Dopięłam swego i zaczęłam farbować na śliczny srebrzysty bardzo jasny blond. Obecnie mam balejaż. Niestety już 2,5 miesięczny i pojawiły się już dość widoczne odrosty (ok. 4,5 cm) muszę coś z tym zrobić...
Proszę poradźcie mi coś odnośnie koloru, ten balejaż to istny niewypał, a to dlatego, że nie chciałam uzyskać takiego kontrastu, a jedynie delikatnie ożywić blond , który miałam przed tym (jak pisałam był to srebrzysty blond, nałożony na całość- hm wyglądał mniej więcej tak jak na załączonych zdjęciach jednakże odejmijcie ciemne pasma ). Wiem jedynie, że pasują mi chłodne odcienie, jakieś popiele itp. Chciałabym mieć jednak jednolity kolor, ale też nie za ciemny. A może znowu rozjaśnić?
Postanowiłam też zapuścić włosy...mniej więcej długości do połowy pleców...
Może Wy macie jakieś ciekawe pomysły. Proszę o rady

ps. zdjęcia robione w różnym świetle

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:41   #2
nikia
Rozeznanie

GG do nikia
Dot.: jaka fryzurka i kolor? potrzebuję rady....

wydaje mi sie ze najlepiej byloby gdybys zalaczyla zdjecia ze swoich eksperymentow wtedy mozna byloby ocenic w czym Ci dobrze. specjalistka nie jestem.. ale wydaje mi sie ze mogloby byc Ci ladnie w jakims delikatnym brazie badz miodowym blondzie.

pozdrawiam
nikia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 11:19   #3
Jowitka061987
Raczkowanie

Niestety ocalały tylko te 4 zdjęcia. Na pierwszym i ostatnim mam kolorek pelette color XXL odcień 68 plus z jednym jasnym pasmem przy grzywce, bardzo mi się podobał ale niestety po kilkukrotnym malowaniu włosy bardzo pociemniały i były niemal czarne...na drugim jestem w trakcie zapuszczania włosów, końcówki mam jeszcze ciemne ale reszta jest naturalna (w rzeczywistości włosy były jaśniejsze niż na tym zdjęciu). A na przedostatnim mam balejaż z ramką pod spodem. Przepraszam za złą jakość zdjęć.

Gubię kilogramy:
73
Stary 2009-10-16, 23:45   #4
ainog
Raczkowanie

GG do ainog

Hej Moim skromnym zdaniem balejaże u Ciebie całkowicie odpada, tym bardziej blond z brązem, to juz nie wyglada tak fajnie ja kiedys. Ja stawiałabym na jednolity kolor. I moim zdaniem jest ci bardzo dobrze w ciemnym kolorze co masz w tej zóltej bluzeczce w czarne paski. I zawsze sobie możesz rozjaśnic takim paskiem blondu, chociaz bardziej polecam cieniutkie pasemka. Ja również byłam kiedyś mysią blondynką, potem przechodziłam przez różne blondy. teraz jestem brunetka i dobrze się z tym czuje ( obecnie mam kilka rudych pasemek) . marzy mi sie znowu blond ale nie wiem czy uda mi się to osiągnąć. Ale co jak co Tobie polecam brąz. Pozdrawiam
ainog jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 13:45   #5
pandulek
Zadomowienie

patrząc na twoje zdjęcia zdecydowanie polecam brązy!!! będzie ładnie, w brązach twoja twarz nabiera wyrazu, jednak z bardzo ciemnych brązów wpadajacych w czerń zrezygnowalabym- masz jasna cerę i zdecydowalabym się na jakieś kasztanki lub coś w tym stylu
pandulek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 19:04   #6
olcik
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ainog Pokaż wiadomość
Hej Moim skromnym zdaniem balejaże u Ciebie całkowicie odpada, tym bardziej blond z brązem, to juz nie wyglada tak fajnie ja kiedys. Ja stawiałabym na jednolity kolor.

Jestem tego samego zdania. Nie jest Ci zbyt ladnie w balejazach. Ja zaproponowalabym Ci cos z jasnych brazow + henna na brwi.
olcik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 19:06   #7
kopnienta
nie kopniĘta

ta grzywka jest tragiczna..
blond Ci nie pasuje..
Stary 2009-10-19, 09:50   #8
Nonah
Zakorzenienie

Po obejrzeniu zdjęć jestem przekonana, że brązik pasuje do Ciebie bardziej niż blond, twarz jest bardziej wyrazista i promienieje
Nonah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 21:44   #9
Jowitka061987
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kopnienta Pokaż wiadomość
ta grzywka jest tragiczna..
blond Ci nie pasuje..
gdyby podobała mi się ta fryzura to nie prosiłabym o radę co do jej zmiany
co do koloru to strasznie nie podoba mi się ten balejaż i właśnie chciałabym wrócić do jednolitego, niekoniecznie z pasemkami
może na zdjęciach tego tak nie widać, ale moja cera ma zimny odcień i niezbyt pasują mi ciepłe odcienie, z refleksami złota itp. także może któraś z Was mogłaby polecić sprawdzoną farbę, jak i jakieś chłodne odcienie brązów

Gubię kilogramy:
73
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości