Jak szybko zrobic tipsy, wszystkie porady!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-11-02, 12:02   #61
tynnkaaa
Raczkowanie

Dot.: Jak szybko zrobic tipsy, wszystkie porady!!!

No już juz.. masz racje z ta wyszukiwarka )
tynnkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 13:08   #62
zanecicha
Raczkowanie

I ja się podpiszę pod słowami byliczki, ponieważ zanim ja napisałam na forum pierwszego posta, siedziałam ponad miesiąc przeglądając całe forum (zarywając noce oraz marnując weekendy) czytając większość interesujących mnie tematów i znajdując wiele ciekawych porad np. jakich produktów nie kupować, a na czym można zaoszczędzić itp..

Po 1, 2 poscie gdzie czytałam, że dziewczyny odsyłają ciągle do wyszukiwarki, albo "najeżdzają" na "pytaczki", byłam lekko zdziwiona, ale siedząc jakiś czas nad wieloma tematami mnie osobiście również zaczęło denerwować czytanie tego samego tematu od nowa, ponieważ nie ma tygodnia, aby nie padło "jak zrobić tipsy". Najśmieszniejsze (bądź najtragiczniejsze - jak kto woli) w tym jest to, że za każdym razem pada to SAMO pytanie, zadane w prawie ten sam sposób. Aż witki mi opadają.
Najlepsze jest to, że już na pierwszej stronie forum zaznaczone są tematy, które są cały czas widoczne takie jak: PYTANIA I ODPOWIEDZI na temat paznokci żelowych i Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM - gdzie po wczytaniu się w te tematy, naprawdę można dużo znaleźć. Poza tym jest kilkanaście tematów gdzie dziewczyny np. wymieniają się informacjami jakie warstwy kładą po kolei, jakich pilniczków używają, jakich pędzelków, jak wykonać określone zdobienia...

Czytałam róźne tematy, nawet te najbardziej odleglejsze i widziałam (wszytsko czytając forum ) jak niektóre dziewczyny zaczynały przygodę paznokciową i z czasem ewoluowały
Kojarzę, że o cleanerze było pisane minumum z 10 razy, za każdym razem bardzo miło, a i tak pewnie nie czytałam połowy wiadomości.
zanecicha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 19:13   #63
byliczka
Zakorzenienie

o! Zanecicha Dzielna dziewoja
Stary 2009-11-05, 11:47   #64
tourquise
Raczkowanie

GG do tourquise

Jestem z siebie dumna Wczoraj french zajoł mi tylko 1 godzine i 20 minut Ale na naturalsach... Zdejmowanie żelu poprzedniego za to troche trwało
tourquise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 19:55   #65
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Ja ostatnio zauważyłam, że się ślimaczę. Robię sobie wszystko powolutku, spokojnie... Jak staram się to zmienić, to zaczynam się robić nerwowa i popełniam dużo błędów :/ Nie mam pojęcia jak to wyeliminować...

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:46   #66
Helka 20
Raczkowanie

Ja też jestem zadowolona, bo zauważyłam, że z czasem mi praca szybciej idzie. Ostatnio zrobiłam akrylowe pazurki na formie (french i zdobienie lakierami + cyrkonie) w 2 i pół godziny. Może to nie aż taki imponujący wynik ale jeszcze niedawno zajmowało mi to 3 i pół godziny. Innym razem tak samo żelowe pazurki na formie (french brokatowy i cyrkonie) w 2 godz i 40 min.
Ale powiem szczerze, że czekam teraz ile mi czasu zajmą pazurki akrylowe bo w końcu zainwestowałam w porządny pędzel. Aż się nie mogę doczekać. Bo już nie będę lepiła pazurków z kilka kulek.
Helka 20 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości