Makeup did this to me! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-22, 23:08   #31
nettesheim
Raczkowanie

GG do nettesheim
Dot.: Makeup did this to me!

Cytat:
Napisane przez cleo80 Pokaż wiadomość
Oj moja droga uwierz mi, nie chciałabyś mnie widzieć bez makijażu. Nie chodzi tu tylko o makijaż oczu (mam brwi i rzęsy w kolorze włosów ) to moja cera wygląda jak po przejściu tornado (zaczerwieniania , krwinki ,pajączki i cała masa innych potworów). Masakra!!
Brwi i rzesy w kolorze wlosow mi sie podobaly zawsze ale wiem ze dziewczyny na to narzekaja.. moja wspolokatorka ma takie wlasnie i farbuje je henna. Jesli jest tak z Twoja cera jak mowisz to zle ale napewno mozna cos na to poradzic! ja mialam tez moment ze blo zle bardzo az sie wybralam nawet do dermatologa ale jakos cudem udalo mi sie trafic na odpowiednie kosmetyki i pomoglo.. wiem po sobie ze wymuszone wtedy maskowanie podkladem tylko pogarsza sprawe: ( ale zawsze jest jakas rada na skore w zlym stanie: )
Cytat:
Napisane przez ktosia1 Pokaż wiadomość
podoba mi się
Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Ja mogę być i Metatronem władcą aniołów Twojej urody, ale ona tak naprawdę tego nie potrzebuje.
Jesteś jedną z najpiękniejszych twarzy zdobiących MM.
Naprawdę tak uważamNie ja jedna zresztą
Dziekuje... ja tak mysle o Tobie: ) musimy sie zobaczyc kiedys na zywo bedzie smiesznie: )

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka Pokaż wiadomość
Cudowna metamorfoza, pięknie wyglądasz w takim makijażu
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez karolka1980-80 Pokaż wiadomość
Prześliczne te twoje oczka
Dziekuje!

Cytat:
Napisane przez PannaEwelina Pokaż wiadomość
Aaaa!! Mnie kupiłaś totalnie tym makijażem! Śliczne masz oczy, piękny nasycony kolor tęczówek. Bardzo ładny makijaż, chciałabym wyglądać bez make-upu tak jak Ty!

Jeszcze zapytam tylko- jaki masz numerek różu z Inglota, jeśli mogłabyś zdradzić?
Jasne- to wymieszane dwa numerki- brazowy 75 i jasny roz z brokatem ktorego numerku juz nie widac: (
Dziekuje
nettesheim jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości