help - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-18, 21:25   #1
bunia 55
Przyczajenie

Unhappy

help

Cześć .
Starzeję się w tempie 5 lat w 1 rok a mam "zaledwie " 34lata. Mam zmarszczki wokół oczu i sińce pod oczami, policzki opadły mi na szyję- potworny widok. Poradźcie co robić , w jakie kosmetyki się uzbroić bo chciała bym powstrzymać tę inwazję starości na moje ciało choć jeszcze przez kilka lat. Jeżeli macie konkretne, wypróbowane kosmetyki bo będę wdzięczna.
bunia 55 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 12:57   #2
xxSHINeexx
Wtajemniczenie

Dot.: help

Najlepiej zapytaj kosmetyczki, ona powinna miec jakies dobre sposoby na to. Glowa do gory
xxSHINeexx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:16   #3
bliblablo
Przyczajenie

Kosmetyki swoją drogą, ale szczególnie zadbaj o zdrowe odżywianie się, nawadnianie orgaznizmu, zacznij dużo się ruszać na świeżym powietrzu, korzystaj z sauny fińskiej pożytek dla urody i zdrowia.
Trochę dziwne, że aż tak szybko zauważasz zmiany, ale jak wieźmiesz się za siebie to będą zadowalające efekty.

A kiedy ostatni raz robiłaś jakies podstawowe badania?
bliblablo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 17:41   #4
ramoncia217
Wtajemniczenie

Smile Dot.: help

Cytat:
Napisane przez bliblablo Pokaż wiadomość
Kosmetyki swoją drogą, ale szczególnie zadbaj o zdrowe odżywianie się, nawadnianie orgaznizmu, zacznij dużo się ruszać na świeżym powietrzu, korzystaj z sauny fińskiej pożytek dla urody i zdrowia.
Trochę dziwne, że aż tak szybko zauważasz zmiany, ale jak wieźmiesz się za siebie to będą zadowalające efekty.

A kiedy ostatni raz robiłaś jakies podstawowe badania?

Popieram zdanie koleżanki..
ramoncia217 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 18:10   #5
2352
Raczkowanie

z mojej strony moge polecic bardzo wysokie filtry (fotostabilne, apteczne) przez caly rok.
2352 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 20:58   #6
bunia 55
Przyczajenie

Gdy miałam 30 zauważyłam siwe włosy, za chwilę pojawiły się zmęczone oczy i sińce. Czoło to nie wiem nawet kiedy mi się zmarszczyło, a zmarszczki pod oczami to już bruzdy. Badania ostatnie robiłam rok temu przed porodem- zawsze za mało było żelaza. Piję dużo ( tak mi się wydaje) wody z sokami najczęściej. Blisko 5 lat pracuję na trzy zmiany, w mało korzystnych warunkach. Mam styczność z żywicami fenolowymi i moncznikowymi a w powietrzu unosi się formaldehyd.Może właśnie to środowisko mnie tak zmienia. Może powinnam się cieszyć, że nie świecę.
U kosmetyczki z kolei byłam ze 2-3 miesiące temu. powiedziała że moja skóra jest w fatalnym stanie. Zaleciła jedynie zmianę kremu na nawilżający, lecz nic konkretnego nie poleciła. Może jakiś krem, a może tabletki . tyle tego reklamują w telewizji. Tylko które? A ja nie mam czasu na błędy.
Myślałam że jest coś fajnego do kupienia co, może nie cofnie ale przynajmniej wyhamuje ten rozpad na mojej twarzy.
Stary 2009-10-20, 23:47   #7
ultrafiolet88
Zakorzenienie

chodzisz na solarium lub duzo sie opalasz?
to bardzo postarza niestety wiec jesli tak to zrezygnuj.
palisz? rzuc! nic tak zle nie wplywa na cere.
wazna jest dieta, baaardzo wazna nawet, duzo warzyw, ryb,blonnika, malo tluszczu zwierzecego.
kup sobie jakis dobry zestaw witamin, jakies multi, spirulinke(algi), tran z omega, zelazo i potas. to Cie postawi na nogi od wewnątrz.
staraj sie mimo pracy jesc w miare regularnie. pij lepiej samą wode- soki maja bardzo duzo cukru...
nie rzucaj sie na drogie kremy ale poczytaj wątki na biochami w wolnej chwili, np listy kosmetykow z analizą skladu i wybierz jakis dobry skladowo. jesli bedziesz chciala to mam taka liste i moge Ci wyslac bo sama siedzie i przegladam biochemie w poszukiwaniu poządnych kosmetykow.

no i mysli pozytywnie

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 15:50   #8
bunia 55
Przyczajenie

Nie palę od 2,5 roku, nie piję (sporadycznie piwo), solarium ostatnio z 8 lat temu.
Tak , przyślij mi kilka takich kosmetyków.
Dzięki
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości